Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale Gabrysia fajnie wyglada w tej hustawce 🤪 slicznotka mala 🙂 moj maly tez dzisiaj w samej bluzie byl tzn body z dlugim rekawem od bluza mial 🙂 😁 ile dzisiaj na spacerze bylo rodzin z dziecmi masakra 🙂bylismy przejsc sie kolo odry no tlumy a na rowerach - rodzinne wycieczki - jeszcze wiecej 🙂 najcieplejszy dzien tego roku chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj rzeczywiście było bardzo ciepło. No Gabi tez miała body z długim rękawkiem pod bluzą polarową. Miała na początku jeszcze bezrękawnik ale go zdjęliśmy, bo za ciepło jej było.
Gosiu mnie najbardziej denerwują te kable mojego M do podłączenia laptopa do TV!! Nie pozwala mi ich schować 🙂

Teraz własnie mój M męczy się z usypianiem Gabi ;/ Mi się nie udało...nie mam już nerwów. Kiedyś nie było problemów...kładłam ją po jednej kołysance i już...nawet jak nie spała to za chwilę zasnęła...a teraz cyrk codziennie robi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj dzisiaj od 15 nie spal i myslalam ze po kapieli mi ladnie zasnie ale on dopiero o 20.20 padl masakra jakas a usypialam go od 19.00 😲 😲 😲
u nas kable schowane za ta szafka pod telewizor i maly ich nie widzi 😁 ale juz karte od dekodera dostrzegl i wyciaga lobuziak nawet sekundy nie usiedzi tylko kreci sie łazi gdzies czorcik jeden 🙂co to bedzie jak zacznie chodzic az sie boje 🙃
ide do mojego misia bo czeka 😁
buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu...no to życzę owocnej nocy 😁 😁 😁 😁 Ja się własnie wykąpałam i sobie siedzę w łózeczku....ale czy czekam to nie wiem...może jednak 😜 😜

Kasiu to może poczekajmy dzisiaj wszystkie 😁 😁 ☺️ ...założymy styczniowy 2011 wątek...hihihih - ale by było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja póki co nie wpisałabym się na wątek styczniowy bo łykam non stop te tabletki 🤢 za to wczoraj... doczekałam się 🤪 ☺️

ja swojemu tak delikatnie wspominam, że nie chciałabym, żeby Grześ był sam kiedy nas zabraknie.. a on odpowiada: będzie miał żonę. 🤨 🤔 😁 no i jak tu podejść męża z drugim bobaskiem .. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żartowałam z tym wątkiem 😉 Ja tez sobie nie wyobrażam jakbym miała dwójkę teraz...nie dałabym chyba rady. Dzisiaj Gabi prawie lampę na siebie zrzuciła...złapałam ją w locie! Teraz sobie słodko spi 🙂

Gosiu współczuję takiego rannego wstawania!! Moja ostatnio obudziła się o 6:30 i byłam nieprzytomna, a co dopiero przed 6 🙃 🙃

Dzisiaj znowu mamy ładny dzień 🙂 Po drzemce idziemy zrobić Gabrysi zdjęcie do paszportu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też na razie nie wpisałabym się do styczniówek 2011 bo tak jak Kasia biorę tabletki 🙂
Kasiu nie martw si ę może Twój mąż tak tylko mówi na razie,mój też nie chce myśleć póki co nawet o drugim dziecku a jak rozmawiamy to nie miałby nic przeciwko gdyby Julka była jedynaczką i wcale nie ma parcia żeby mieć syna.
Ja na razie też nie chciałabym mieć drugiego dziecka.Po pierwsze i najważniejsze nie mam stałej pracy,żyjemy tylko z jednej pensji a po drugie ciężko jest mieć dwójkę małych dzieci jeżeli opieka nad nimi spoczywa w głównej mierze tylko na matce,więc się cieszę,że jest Julka i nie myślę o większej gromadce póki co 🙂
Ja sądzę,że Twój za kilka lat powie że chciałby i tego Ci życzę 🙂 🙂

Jest śliczna pogoda więc dzisiaj pewnie spędzimy dużo czasu na powietrzu,życzę Wam miłego dnia kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My niedawno wróciłyśmy ze spacerku. Gabi zjadła trochę obiadku i poszła spać. Jak wstanie to planuję iść z nią na plac zabaw na huśtawkę 🙂

Kurde jestem na siebie tak zła, że szok. Myślałam, że do zdjęcia paszportowego wycinają samą głowę i nie widac co ktoś miał ubrane!! Gdybym wiedział, że nie mam racji to założyłabym Gabryście jakies body z kołnierzykiem...a tak ma zdjęcie w bluzie z kapturem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Marta wtopilas... 😞 😉

Nadia dzisiaj wreszcie zjadla cos oprocz mleka, banana i troche sloika...

wiecie, co Wam powiem, ze gdybym miala prace to juz we wrzesniu staralabym sie o drugiego dzidziusia, a tak ze wzgledu na brak pracy.. dzidzius musi poczekac na wrzesien 2011 🙂 i w sumie lepiej by bylo, bo Nadusia by juz do przedszkola chodzila 😁
heh, choc z drugiej strony jak nasz pozycie bedzie tak wygladalo to ciezko bedzie zajsc w ciaze 😁
heh...nadusia wlasnie wpiernicza puzzle piankowe...chyba sie jeszcz mocno zastanowie 😁 😁 :d
T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh 🙂 to w paszporcie będzie "wyluzowana Gabi" 😁 jej, Wy już w czerwcu lecicie tak? już chyba pisałam, że Wam zazdroszczę 🙂 ja próbuję swojego chociaz na parę dni nad morze wyciągnąć, ale póki co nieugięty :P

Sandra, jesli z pracą kiepsko to pewnie, że warto zaczekać z dzieckiem. Jedno kosztuje.. a co dopiero dwójka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus nie przejmuj sie i tak jak beda sprawdzac paszport Gabi to beda sie patrzec na jej sliczna buzke a nie na ubranie hehhe 😁
My dzisiaj bylismy cala rodzinka na pergoli tak gdzie jest wielka fontanna ale niestety fontanna w remoncie ale przynajmiej wokol piekny park wiec sie przeszlismy 🙂 a cieplutko bylo ze w krotkim rekawku bylam 😁
moj tez dzisiaj zjadl pol sloika musli z truskawkami i pol sloika spagetti takze nie jest zle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja też zjadła trochę kaszki rano i na obiadek pół słoiczka obiadku więc tez lepiej jak było 🙂
Sandra, ja tez chciałabym mieć drugą dzidzię jak Gabi pójdzie do przedszkola 🙂 Zreszta powiem Wam, że nie myślę póki co o drugim 🙂

Kasiu, lecimy 13 czerwca. Już się nie mogę doczekac. Na pewno uda Ci się namówić męża na kilka dni wakacji 😉

Gosiu, super że mieszkanko może kupicie 🙂 🙂 🙂 🙂 Dwupokojowe ono jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak wiec dziewczyny dodzwonilam sie do neurologa i ide 29 kwietnia na 10.45 na kase chorych ale dobrze ze mam blisko siebie. jestem ciekawa co mi powie.ja musze wyprobowac te sloiczki czy kubusiowi beda smakowac.kuba to nic innego by nie robil tylko by jadl 🙂 tylko mleka nie chce pic.wiec dzisiaj mu kupilam kaszke z mlekiem i zobaczymy czy zje.Martus super ze lecisz tez bym sobie pileciala gdzies do cieplych krajow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj ja tez bym gdzies sobie pojechala na jakies wakacje ale u nas niestety ten rok odpada.. :/ moze w gory do Karpacza na week i tyle wakacji hehe
Mieszkanko 2 pokojowe 41m2 ale narazie nam wystarczy najwyzej pozniej sie pomysli o wiekszym 🙂zobaczymy jutro jak sprawa wyglada 🙂
My o 2 dzidzi tez nie myslimy narazie bedziemy sie starac jak Oliwierek skonczy 2 latka czyli od sierpnia 2011 😁juz sobie postanowilismy 🙂 a kiedy wyjdzie zobaczymy 😁 😁
Agatka daj znac oczywiscie co neurolog powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

ja mysle coraz czesciej, nawet wczoraj maz sam mnie o to pytal...

Oglaszam wszem i wobec, ze od jutra ide na diete 🙂 tak wiec prosze o wsparcie 😁 bo moze byc ciezko pierwszy tydzien 😁

Ale fajnie w szpitalu 🙂 od wczoraj mam praktyki i tak jakos mi milo 😁 chyba sie steknilam za kontaktem z pacjentami...
Juz bym chciala isc do pracki..

Wiecie ze ta sasiadka nie pochowala jeszcze tego maluszka...a to juz 9dni od porodu :?(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na co ona czeka?wiesz moze jej ciezko 😞 nie ma odwagi i sily ... Boze jak ona sie musi okropnie czuc...
Sandra jak lubisz slodycze to moze byc ciezko z dietką 😁 ale dasz rade 🙂 moja mam sie odchudza (po swietach zaczela)ma tam jakas diete i chodzi na aqua areobik 2 razy w tyg i schudla 2 kg juz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...