Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu...nie tylko Oliwier tak krzyczy i piszczy. Moja to samo ma...aż czasami się zapowietrza!!! Ja czasami ulegam, ale też staram się tego nie robić...jednak kiedy się tak zapowietrza to sie boję, że sie jej cos stanie...ostatnio aż usta miała sine.

Gosiu, tylko TBS mają drogi czynsz...no i chyba to mieszkanko nigdy nie będzie Wasze. Ale nie wiem dokładnie więc może nie mam racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To gratulacje dla Oliwierka 🤪 Mój też lubi sam próbować chodzić, tzn. jak go siadam w łóżeczku to sam wstaje i np. z połowy szczebelek potrafi przejść na ich koniec i jeszcze przejść na te boczne 🙂 Ale co do chodzenia to jak mu się chce 🙂 ale odkąd nauczył się chodzić po schodach to chce na wszystko wejść, na meble, na ciotki i dziadków i dziś próbował wejść na kotka 🤪
Płaczem to mój wymusza tylko na rączki:P
Aha pisałam że dziś mieliśmy jechać do pradziadka rowerami więc było ok tylko jak wracaliśmy to musieliśmy jechać dłuższą drogą bo zrywali asfalt i jak tamtędy jechaliśmy to bardzo płakał przez te dziury, no i jak mi się rozpłakał to płakał może z 5-6 km 😞 a ja nie mogłam go wsiąść na ręce bo wiedziałam że jak to zrobię to będziemy stać tam do usranej śmierci za przeproszeniem więc go zagadywałam i jakoś dojechaliśmy... 😞
co do ulubionych zabaw Alka to najbardziej lubi jak posadzę go w łóżeczku,on złapie a ja wyjdę za drzwi i zacznę się na czworakach skradać do jego łóżeczka9 coś ala tygrys) i jak go straszę, wtedy zanosi się w niebogłosy 😁 no i jeszcze lubi jak przewrócę mu pudło z zabawkami na boczek i posadzę przed tym to wtedy sobie sam wybiera zabawki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tak Marta czynsz za kawalerke wynosi 650zl a za 2 pokoje 900zl!!! my kawalerke chcemy ma 39m2 takze spora 🙂zreszta 650 to nie 1500 😉 a co do wlasnosci to niby ma wejsc ta ustawa ze bedzie mozna wykupywac na wlasnosc a zreszta mozemy mieszkac tam nie wykupujac az do smierci a pozniej nasz Syn i tak w kolko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to naprawdę dużo. My mniej płacimy za kredyt na mieszkanie. No ale wzięliśmy w dobrym momencie kiedy jeszcze kredyty nie były takie drogie...no i mieszkania też były tańsze.
No i jeszcze wkład własny trzeba wpłacić do tbs...ile teraz sobie życzą? My też kiedyś chcieliśmy wziąć stamtąd mieszkanko, ale zdecydowaliśmy się na swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bardzo dużo...Gosiu, przemyśleliście dobrze swoją decyzje dotyczącą tego?? Policzcie sobie czy nie lepiej kupić swoje i spłacać kredyt?? Normalny czynsz to koszt ok 300 zł więc 350 macie już w kieszeni na ratę...no i z tego co wiem to na wpłatę własną nie dostaniecie kredytu pod hipotekę...chyba, że macie jakieś inne mieszkanie pod które możecie wziąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, a jesteście zdecydowani na kawalerkę? ja mieszkałam z rodzicami od urodzenia przez 9 lat w kawalerce, 33 m kwadratowe.. było nam bardzo ciasno. Kuchnia z oknem na pokój, więc co mama gotowała, to wszystko szło w pokój 🤢 no i ja tak naprawdę nie miałam swojego kąta ;(
Udało się nam jednak zamienic mieszkanie, zamieniliśmy się na 2 pokoje, 49 m, ja miałam swój pokoik i byłam najszczęśliwsza na świecie 🙂

Może lepiej odłożyć, kupić 2-pokojowe, ale żeby Oliwierek miał swój kąt?
a pomyslałas, jak będziecie baraszkować jak Oli dorośnie? :> ☺️ 🤪 😁


Grześ też krzyczy, szczególnie jak jeździ chodzikiem. Piszczy tak, że uszy pekają 😉 no i zaczął się strasznie pluć, tzn ślina mu mocno cieknie, cały dekolt mokry więc teraz ze śliniakiem gania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oto chodzi ze nas nie stac na kredyt mieszkaniowy pod hipoteke bo sama rata wynosilaby ok 1300 -1500(juz bylismy w banku nawet sie pytac) do tego czynsz oplaty i wogole dlatego decydujemy sie na tbs a na kawalerke narazie bo nam wystarczy(teraz mieszkamy w 35m2 i jest ok) pozniej zamienimy sie na 3 pokoje jak maly bedzie mial 3 -4 lata z doplata oczywiscie 🙂
ja obcykana w tych tbsach jestem ze szok wiem wszystko juz 🙂
Tylko pko bp daje taki kredyt na tbs i Michal ma zdolnosc kredytowa wiec jest ok 🙂(to nasz bank zreszta hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 Z drugiej strony tak jak mówisz...zawsze możecie potem zamienić na większe 😉 Dobrze, że dają jednak kredyt na partycypację...kiedyś nie mozna było na to wziąć i zresztą teraz natknęłam się na wątek, że niby zlikwidowano ten kredyt...no ale jak się dowiadywaliście to pewnie jest 🙂

Najważniejsze żebyście mieli swoje 4 kąty 😉 bo za ten wynajem to naprawdę dużo płacicie...

Teraz mi sie przypomniało jak napisałaś, że poszłaś do sklepu i babka powiedziała Ci że chyba będziesz rodziła, bo kiepsko wyglądasz....hahaha - wtedy jak się własnie przeprowadzaliście...a to już ponad 8 miesięcy minęło!!! Szok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ta pani pamieta mnie do teraz hehe za kazdym razem jak przychodze po miesko (bo to sklep miesny 😁) to Pani zaczepia Oliwierka hehe
a kawalerke bierzemy bo tam czynsz 650 wiec ok a 2 pokoje jak pisalam 900zl a my narazie z pensji Michala tylko zyjemy no i oczywiscie pomocy moich rodzicow iwec dopoki ja nie pojde do pracy to musimy sie przemeczyc w kawalerce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus tak sobie patrze o tym kredytach tbs i co widze cholerka
http://tbs24.pl/artykuly/261-kredyty-na-inwestycje-tbs-moga-byc-wstrzymane.html
ale babka z banku jak dzisiaj dzwonila to nic o tym nie wspominala hmm(bo my sie juz umowilismy z doradca u nas w domu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh ale z ta bezplonoscia cos chyba jest bo nadal w ciazy nie jestem 😁 a kilka razy sie nie powstrzymywalismy i "do srodka" bylo ☺️ ☺️ ☺️ ale raczej nasza antykoncepcja to stosunek przerywany 🙂
dobra tez lece spacc moj M juz zasnal hehe nie doczekal sie hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Normalnie jestem coraz bardziej zbulwersowana waszym zachowaniem 🙂 Wielkei dyskusje zaczyaja sie zawsze kiedy mnie nie ma i mam z 4 stroy do nadrabiania 😁D

A z ta kasa to szkoda gadac dostalam wczoraj pismo z mieszkaniowki i mam do zaplacenia 1500 zl za wode..bo nie mamy licznikow i jakies kiepy musza oczywiscie zaplacic..plakac mi ie chce ostatnio..ciezki te rok jakis, Darka brat, sasiadka, a wczoraj kolegi tata zginal w wypadku 😞

Nadusia tez potrafi o swoje walczyc az sia sie robi.. 😞 Poza tym ma juz chyba prawo wlasnosci :P heh byl wczoraj u nas Antos, tez z 2.09. jak nadia..oczywiscie wszystko bylo pieknie dopoki nie bawil sie nadii zabawkami.. wszytsko co wzial do reki ta przepbrzydla baba mu wyrywala, mimo, ze bawila sie czym innym ☺️ 😠 Na koniec jak mlody sie odsunal dalej to przyciagnela go sobie za sliniak i mu wyrwala... no istna komedia.. 🙂
juz widze co bedzie w przedszkolu...a zapomnialam wspomniej zejak nie mogla do niego dotrzec to pelzala i uzarla go w palec od nogi 🙂
Charakterna z niej laska.. martus to kiedy na spacerek?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wczesnie nawet bardzo wczesnie bo M wstaje o 3 w nocy o 3.30 juz jedzie do pracy na 4.00 ma 🤨 srodek nocy ale co zrobic w sumie fajna ma prace tylko to wstawanie 🤨
Ale Nadusia na charakterek no nie moge 😁 a moze nie lubi tego Antosia hehe
mialam wlasnie walke z Oliwierem ludzie jak on marudzil ale jak go kladlam spac to wielki ryk ehh ale zasnal w koncu znowu sie nerwow najadlam 🙂pobudka o 6 znowu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej...no to naprawdę Gosiu Twój M szybko wstaje!!! No ale potem jest w dzień z Wami i to ma swoje plusy 🙂 Pewnie Oliwierkowi idą następne ząbki i dlatego tak biedaczek płacze...

Sandra, no to niezła jest Naducha...całe szczęście Gabi też umie walczyć o swoje więc jak przyjedziecie to zobaczymy czy się nie pobiją 🙂 🙂 🙂
1500 zł dopłaty 🤨 bardzo dużo!! Rzeczywiście trudny rok dla Was....no ale na pewno niedługo będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zalatwilam tyle w spodzielni ze zaplace to na dwie raty i druga kwestia, ze zakladam licznik na wode... 🙃

Moze jej sie nie podoba, bo niezbyt przystojnawy jest 🤪 ehe.. ona liczy na Oliwerka 😁
moj maz sie ciagle smieje, kiedy wreszcie na ten basen sie z Gosia umowie 🙂 we Wroxłąwiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...