Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a więc po kolei.. 🙂

Marta, mnie osobiście taki kolor sie nie podoba, wg mnie postarzałby Cię 😞

Gosia, słucham, co tam masz do mnie? 🙂 a serduszko z ryby super!

Paula, ja bym podarła te papiery w cholerę 😜 widocznie tak ten u góry chciał byście mieli razem dziecko, studia nie zając, nie uciekną! jak nie w tym roku to w przyszłym, spokojnie..
Ja wczoraj popłakałam sie jak przeczytałam ze chcesz usunąć 😞 cokolwiek zrobisz wierze że zrobisz to w zgodzie z własnym sumieniem i przemyślisz ta decyzję.
Zobacz, sa kobiety, które nie moga mieć dzieci, a Ty masz to szczeście że udało Ci się zajśc w ciąże poraz drugi -na prawde to dar od tego na górze..

a teraz o mojej pizzy - maz miał po niej zgage.. w sumie ma do tej pory 😁 😁 ogólnie jak stwierdził, nie była zła. Ale Marzena podsunełam mi pomysł, by nast. razem dać mozarelle i pokombinowac ze składnikami. Moze ananas i będzie hawajska? 🙂

ja niestety nic po za smsem z zyczeniami nie dostałam 😞 no ale jestem do tego przyzwyczajona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
goshe napisał(a):
maly zasnal o 21 😁 my juz zjedlismy rybke hehe i drinki wypilismy moj skoczyl na chwileczke do lzaienki wiec korzystam heheh zaraz idziemy do lozeczka spedzic romantyczne chwile hehehehehehehee i spac 😁

udanego wieczorku kochane :*
pa


Gosiaa, zrób test z pare dni 😜 mnie tez od razu nie wykazał, pierwszy był negatywny.,

a co do romantycznych chwil to zazdroszczę. Ja ostatnio nie cieszę się nimi za bardzo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie pizza wyszla przepyszna naprawde 🙂
pomozcie jak sie dodaje zdjecia bo juz dawno tego nie robilam 🙂
Gosiu super rybka wyszla 😜
Paula musisz podjac najlepsza dla siebie decyzje, napewno jest Ci ciezko, ale poradzisz sobie, 3mam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu dzisiaj nie dalam mozarelli tylko sam ser zolty, ale tak duzo, bardzo duzo cebuli i szynki. No i sosik wyszedl mi przepyszny keczup wymieszany z bazylia i ziolami prowansalskimi 😜
jestem z siebie dumna 🙂 zreszta moj maz tez 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahhh to mowienie o okresie przypomina mi stare dni przed brzuszkiem zaraz hehe 😁

z tymi pizzami mniam...zdolne z Was kucharki 🙂 zastanawiam sie czy jest jaka s mozliwosc zeby zrobic pizze bez blachy w piekarniku jakos na papierze polozyc albo ehhh chyba nie hah

wczoraj znow chodzila mi po glowie nie chlubna mysl..bo moj powiedzial ze jesli kiedys naprawde na powaznie bede chciala go opuscic to bede musiala bez tego dziecka... boi sie ze zabiore a jednoczesnie ja nie poczlam sie specjalnie zrelaksowana po tych slowach... ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
znowu u nas pobudka po 6 ... 😮 😮 😮 kawy musze sie napic bo ciezko bedzie 🙂
okresu ani widu ani slychu hehe ale czekam spokojnie 🙂dzisiaj rejestruje sie do gina ma marzec 🙃 😁 😁 jaja tyle czekac heh
Martus mi ten kolor tez osobicie nie podoba sie ja nie gustuje w takich 🙂 ale jak Tobie bedzie taki pasowal to czemu nie sprobowac??najwyzej zaraz zmienisz na brąz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia - a może Ty będziesz listopad 2011?? 😁 😁

Fajnie, że u Was walentynki udane... kuchareczki 😘

Ja ogólnie na mojego wściekła jestem... ale nie ważne...

buuuuu - beczeć mi się chce!!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula mój nie specjalnie świętuje ani w Walentynki ani w ogóle...
wczoraj mu dałam walentynkowo-rocznicowo (nbo dzisiaj rocznicę mamy...) dysk (taki jaki chciał - wydałam na niego ostatnie 4 stówy żeby był zadowolony) a on zamiast zaplanować miły wieczór na dzisiaj powiedział, że do kolegi po filmy jedzie 😠

olał walentynki, olał rocznicę...
liczyłam chociaż na specjalne buzi a tu nic... nie chodzi o prezenty - chciałabym, żeby chociaż w dzień rocznicy pokazał, że się cieszy z tego wspólnie spędzonego czasu...
żałuję, że tego wina wczoraj nie wypiłam sama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Gocha - pamiętasz jak KASIA TU TRYUMFOWAŁA, ŻE NA TEŚCIE JEDNA KRESKA??:p:p czyżby historia się chciała powtórzyć tylko z Tobą roli głównej?? 🙂

A jak tam Sandra? Nadusia już zdrowa??

Marta - mnie też nie specjalnie się kolor RiRi podoba.. ale tak jak Gosia mówi jak nie będzie pasował zawsze możesz przefarbować na brąz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh facet nie zupelnie sie spisal ehhh biedactwo wiem jak jest przykro ... moj to chyba pamietal bo tydzien temu mu przypomnialam ale za wiele to nie bylo u mnie dostalam walentynke perfumy i tort ale w sumie to tyle zadnego nastroju ale to tez przez ciaze przeplakalam caly dzien...

dla mojego kwiaty nawet sa zbedne hehh stwierdzil "to jak dam Ci kwiaty znaczy ze Cie kocham a jak nie to nie kocham" eh przez caly rok nie dostalam nic a nic nawet urodziny moje bylismy osobno zyczenia zlozyl i tyle a o perfumy prosilam, sie juz jakis czas bo sobie zdazyl juz 2 kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
u nas pobudka byla po 8 🙂
a wczoraj od meza dostalam rozyczke no i slodkosci 🙂 ptasie mleczko i rafaello 🙂 kochany ten moj masz jest,a ja taka wredna jestem dla niego czasami 😞 no coz taki charakter 🙂
Kasia no to kiedy planujesz dostac ten okres?? jakies objawy zblizajacego okresu sa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey, hey...
My wogole nie swiowalismy i jakos mi nie przykro 😉
Ogolnie kuppilam wino w razie gdyby Darel cos przygotowal, ale nawet nie wspomnial o Walentynkach, wiec nwet go nie wyjelam z torby 😁 hehe

Jutro wazny dla mnie dzien, wiec trzymajcie kuciuki.. jesli wszystko se sprawdzi to Wam napisze, ale nie chce zapeszac...

Mlodziez moja zrezygnowalam chyba calkowicie ze spania w dzien,. dzis nawet babcie jej nie polozyla..
Wczoraj ez nie spala a zasnela ok 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co bylam dzisiaj na rozmowie o prace u mnie w bloku w sklepie spozywczym... desperacja juz mnie bierze 😮 🙃 🙃 🙃 i zgadniejcie ile mi proponowala wynagrodzenia...smiech na sali doslownie.. 1100 na reke a praca na 2 zmiany+ 3 soboty +1 niedziela....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...