Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja piekam dzisiaj buleczki drożdżowe z kruszonką, o takie
http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/desery/slodkie_buleczki
i wyszly przepyszne 😁 pierogi sama tez zrobilam , no nie powiem jestem z siebie dumna 😎 😎 😎 hehe

moj padl o 19 rowno:d rozbójnik hhehe dzisiaj nie mial nawet kryzysu sennego 🙂

Kasia wszelkie oplaty on pokrywa 🙂 ok 40 zl to pewnie bedzie bo za 1350 chce sprzedac 🙂
pozniej Ci napisze i jak bedziesz jutro miala chwilke czasu to bys wystawila ok 🙂

Sandra ale mnie zrzera ciekawosc o co chodzi hehe 😁

Gosia dawaj ankiete, lubie wypelniac hehe [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaaa, czekam z niecierpliwością na wieści o Twoim okresie 🙂 zobacz, u mnie była bardzo podobna sytuacja do twojej.. spóźniał się, spóźniał, pierwszy test negatywny, potem dalej nie było okresu.. i pozytywny 😜
a cieszyłabyś się jakbys była w ciazy? pomijając już finanse i prace od wrzesnia..

to potem mi wyslij, jak 1350 zł to będzie kup teraz, to oblicze tam ile chcą tej prowizji i wkleje Tobie nr konta tego z allegro do wpłaty za prowizje

nie zafugowałam wczoraj łazienki, nie miałam siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam jednak nadzieje ze dostane okresu...gdyby nie kwestia finansow i pracy fajnej pastwowej pracy od wrzesnia to bym sie cieszyla 🙂 ale jakbym jednak byla w ciazy to niestety ze wszystkiich planow(_|_) i musielibysmy sie przeprowadzic do moich rodzicow ....

Kasia wiesz co ja chyba udusze tego mojego brata, wczoraj wieczorem mi napisal ze jednak nie chce sptrzedawac 😮, zawraca glowe tylko ehh no i ja Tobie 😜 przez to ... ale dzieki za chec pomocy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane podesłałam Wam ankietę 🙂 i dziękuję z góry za pomoc:*

Gosia ja też jak na szpilkach czekam na Twój okres:P:P Ale wiesz co.. tak jak Kasia mówiła jak jej test wyszedł pozytywny - co byś nie planowała dzidziuś i tak zrobi jak będzie chciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czujesz w ogóle?? 🙂
Już 11 tc 😁 ach na wspomnienia mnie bierze:P:P jeszcze wczoraj byliśmy u znajomych (co znajoma w 7 m-cu) i taki fajny ten brzucholeek ma 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...