Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Widzę, że dzisiaj pustki 🙂 My zaraz jedziemy zarezerwować jakąś wycieczkę do Bułgarii 🙂 mamy jeden wybrany hotel ale zobaczymy jak wygląda cenowo 🙂

Gabi już coraz częściej i stabilniej stoi na czworaka...pewnie niedługo zacznie raczkować 🙂 🙂 🙂 Już się nie mogę doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mój wstał o 7:30 i dopiero teraz poszedł spać 🤪 Byliśmy w kościele i nie mógł wyjść z zachwytu ale do czasu aż ie zaczął płakać więc musiałam wyjść ale przy końcu przestał płakać więc trochę z nim postałam ale później znów to samo i do końca mszy staliśmy na dworze. Był zachwycony bo inne dzieci tam biegały inie mógł się napatrzeć na nie 😁 😁
A mój tak się bawił ta torbą że aż urwał zatrzask do skracania torby i będę musiała naprawić za pomocą mojego męża:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie brzuszek pozmienial no no 😁 az nie wiem co napisac hehe
moj dzisiaj wstal jakby nie bylo przestawiania czasu czyli o 6 😁 😁 😁 (na stary czas o 5 )jaja normalnie 😁
Martus a ja niemoge sie doczekac az Oliwierek zacznie do przodu raczkowac choc dzisiaj zrobil juz 2 kroczki w przod ale polecial 😁ale za to juz umie samodzilnie siadac w koncu nie musze go podnosic z lezenia aby siedzial 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he faktycznie dziś coś tu cicho...
A mój dziś miał tylko jedną drzemkę 🤪 jak wstał po drugiej tak poszedł spać dopiero o 19:30... Fakt wcześniej już tarł oczka ale jak go usypiałam to tylko płakał i nic nie dawało skutku... jak jadł kolację to znaczy skórkę od chleba to myślałam że przy niej zaraz uśnie ale juz było późno więc musiałam go pobudzić aby wytrzymał jeszcze trochę bo wariował by mi wtedy chyba do 23 😲
A jak wam niedziela minęła kochane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakoś nie mogę odnaleźć się na nowym brzuszku 😞 za bardzo przyzwyczaiłam się do starej wersji..

u nas niedziela spokojnie 🙂
Kupuję już Grzesiowi słoiczki na 9 miesiąc ( mają w sobie to co Grześ jadł wcześniej ). Zjadł dziś cały duży słoik warzyw z rybką .

teraz maż próbuje go uśpić, ale kiepsko mu to wychodzi. Nauczyłam zasypiania przy cycu i jak jestem w szkole to nie da rady go uśpić. Próbujemy go odzwyczaić ale płacze mocno 😞 a ja z nim ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia, Ty dajesz na kolację Alusiowi tylko skórkę od chleba? 😞 on się tym najada?

Kupiłam wczoraj Grzesiowi szczoteczkę do zębów i pastę. I teraz nie wiem, czy zacząć mu już czyścić ząbki? Czy może przecierać najpierw gazikiem? Niby pasta jest dla dzieci od 0-6 lat, no ale trochę boję się mu dawać, bo przecież nie wypluje tego tylko połknie od razu 🤨 z drugiej strony chyba warto nauczyc dziecko do czego służy szczoteczka, może później będzie chętnie myło ząbki?

Buziaki Mamusie, dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ale się uśmiałam 😁 😁 😁 😁 Może faktycznie tak to zabrzmiało jakbym Aleksandrowi dawała tylko skórkę od chleba ale nie daję jedynie jej 😁 😁 😁 😁 Ale śmiesznie napisałam 😁 😁 😁
Przed snem dostaje jeszcze butlę i idzie spać- w sumie zasypia przy butli 😉 A mój wstał dziś około 7:30 🤪 od dziś próbuje go przytrzymać do jednej drzemki na dzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja daje od 8 miesiaca juz tak od 2 tygodni i maly zauwazylam ze bardzo lubi te z gerbera cale duze sloiczki mi zjada a najbardziej lubi spagetti z kurczakiem 😁 😁 😁
musze kupic dzisiaj lozeczko turystyczne (tzn babcia kupuje wnusiowi 🙂)na allegro tak zeby mi na czwartek do mnie do domu doszlo bo maly nie bedzie mial gdzie spac 🙂
moj spi 3 razy dziennie co 2h tak po godzince 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia fajne te łóżeczko 🙂 Gabi u babci też ma turystyczne...tylko moja mama kupi do niego normalny materacyk do łóżeczka, bo ten co jest to zwykła tektura i chyba nie jest to zbyt wygodne. No i musze przyznać że Oliwierek pięknie Ci śpi w dzień!! Moja dwa razy po 45 min ;/

Wczoraj wieczorem i dzisiaj w nocy dała nam nieźle popalić. Zasnęła normalnie o 20 ale o 21 obudziła się z takim rykiem że szok!! Mąż nie mógł jej uspokoić więc ja ją wzięłam i była cisza. Oddałam ją mężowi a ona dalej ryk...no małapa jedna chciała do mamusi!! I musiałam ją tak nosić!! Popłakiwała sobie ale nie wiem czemu. Oczywiście zasnęła u nas w łóżku dopiero przed 24!!!!! I to jeszcze mąż musiał ją głaskać po pleckach (bo śpi na brzuszku), a jak przestawał to unosiła głowę i marudziła!! Istny szok....potem co jakąś godzinę budziła się z płaczem. Nie widzę żeby ząbki jej szły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozpoczynamy akcje... powoli zegnamy cycusia...dzisiaj usypialam ja bez cycka i darla sie w nieboglosy, alr sie udalo i spi sobie 😁D

w weekend musze sie nauczyc rozliczac ksiazki przychodow i rozchodow...masakra jakas 😞 ale nie mamy obecnie kasy zeby prosic ksiegowa... 😞
Ale obrzydliwy ten poczatek wiosny...;( spac mi sie chce jak cholerka.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja co do spania malego w dzien nie mam problemow tylko czasem musze go pobujac bo sam nie chce zasnac ale raczej zasypia samodzielnie 😁 bez cycka nawet 🙂
Sandra gratulujemy drugiego zabka 🤪 u nas cisza 🤔 ta kreseczka nadal jest i juz nawet druga sie pojawila obok ale jeszcze nie wyszly 🤨
Ale mialas Marta atrakcje w nocy nie zazdroszcze 🙂czasem dzieciaczki tak maja niestety moze to po tym nurkowaniu???
ja bylam z malym na spacerku mimo ze kropil deszczyk, folia go nakrylam i spal ladnie ale przynajmniej po oddychal swiezym powietrzem 🙂
Idziemy zaraz z Michalem i malutkim do galerii pokupywac najpotrzebniejsze rzeczy na wyjazd min kurteczke dla Oliwierka i pampersy 🙂a w rosmanie promocja chusteczki gratis są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
dawno mnie tu nie bylo bo jestem zapominalska i zapomnialam hasla ;p.
eh ale Kubus to nie daje nam pospac idzie spac o 20 ale budzi sie o 23-24
i nie spi do 2-3 i dopiero zasypia jak go wezme do nas do lozka i poglaskam go po
buzi i mu pospiewam.budzi sie tak o 7 a w dzien to przespi po godz 3 razy.i ma juz 4 ząbki ale nie spieszy mu sie do siedzenia jak go posadze to leci na boki.i tylko przekreca sie z plecow na
brzuszek i odwrotnie
Sandra gratuluje drugiego ząbka 🙂
Gosiu fajne lozeczko tez myslalam nad takim zeby kupic.
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jedziemy w czerwcu do GRECJI na Kretę 🤪 🤪Już się nie mogę doczekać wakacji 🙂

Gosiu z tymi suwaczkami jest pewnie dlatego tak, że niektóre dziewczyny z innych miesięcy miały tyle suwaczków, że dwa posty wchodziły na stronkę...

Kasiu współczuję tych kłótni z mężem i mam nadzieję, że niedługo wszystko się polepszy. Może rzeczywiście chociaż na tydzień wyjedź sobie do mamy i odpocznijcie sobie od siebie....tak jak mówi Gosia...czasami to pomaga.

Sandra, gratulujemy ząbka Nadusi!!!!! Co do ząbków to wiecie co...ja nie wiem czy to możliwe, ale moja gabi ma całe spuchnięte na miejscu 4 na dole...i widzę tam białą kreskę tyle, że tak z boku od strony wargi...nie wiem czy to ząbek czy jej się coś tam zrobiło....dzisiaj przed zaśnięciem tak biedna płakała...i w dzień to samo....nie wiem czy coś ją boli czy to te ząbki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...