Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czytałam, że Kłapoucha - ta, która bierze udział w konkursie o chustę ( tym co Marta ) dostała ostrzeżenie od admina, bod ziewczyny się na nią skarżyły że spam rozsyła ( link ). Miałas Martuś szczęście, że obyło się bez ostrzeżenia. Ale swoją drogą niektóre mamuśki są wredne - co im przeszkadza, że Kłapoucha chce wygrać chustę? Jak nie chcą to mogą pomijać posta Kłapouchej.. eh 😞
a Ty Marta dostalaś w tym konkursie bon tak? I na co go przeznaczyłas? kupiłaś tam chustę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu masz rację, że niektóre dziewczyny to naprawdę są wredne...zresztą na własnej skórze się przekonałam ;/ Jaki spam!! Jeden post dziennie....nie przesadzajmy. Zresztą...nie ma co się na ten temat wypowiadać. Ja tam głosuję na zdjęcie, bo co mi szkodzi...sama też chciałam wygrać te chustę ale się nie udało. Dostałam bon na 30 zł. Nie wykorzystałam go, bo najtańsza chusta kosztuje chyba 130 zł więc tak i tak 100 zł musiałabym dołożyć 🙂 Dla mnie to była też fajna zabawa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotarlam dziewczyny i juz w domku jestesmy 😁
ale jakie jaja wczoraj w Lublinie kolejarze sobie strajk wymyslili wyobrazacie sobie??????przez 2h czekalismy na jakiejc wiosce pod Lublinem bo zablokowali tory no szok poprostu ale dotarlismy choc dopiero na 23!!!ale Oliwierek spal i niesamowicie byl grzeczny 😁 a jak dzisiaj rano sie rozgladal po pokoju hehehe poznal ze juz jest u siebie 😁
Co do zabawek to ja tez uwazam ze lepiej mniej ale lepsze tez stawiam na fishera choc maly ma tez z playskool i smiki my dopiero zaczynamy mu kupowac zabawki 😁
Ja bucikow tez nie kupuje narazie jeszcze ma tylko te Nike ale zakladam mu dlatego zeby mu na spacerze zimno w stopki nie bylo 🙂 a moze i cos kupie bo juz mi stoi i zeby nie odksztalcil sobie stopek...
ja tez na klapouche glosuje a co mi tam szkodzi aj glupie te dziewczyny niektore naprawde chce dziewczyna cos wygrac to dlaczego jej w tym nie pomoc 🙂
aha Kasia ale sen mialas hehehehehe usmialam sie 😁 😁 😁 ciekawe co to za facet obcy 🙂 😁 bo chyba nie moj Michal bo on wysoki 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to dobrze, że Oliwierek znowu taki grzeczny podczas podróży był 🙂 🙂 Śmiało możecie z nim jeździć do Twoich rodziców 🙂 🙂

Dziewczyny - co do bucików to z tego co słyszałam to najlepsze jest to aby dziecko nauczyło się chodzić boso. Na jednym forum doczytalam, że zakładanie dziecku które dopiero zaczyna chodzić bucików usztywnianych to jak założenie dorosłemu butów narciarskich. Ewentualnie można zakładać buciki mięciutkie z antypoślizgową podeszwą, albo najlepiej same skarpetki z taką podeszwą....jeśli dziecko wygina paluszki i nie umie postawić stóp w samych skarpetkach to znaczy że nie jest jeszcze gotowe do chodzenia i nie należy absolutnie zakładać mu na siłę bucików i stawiać na nóżki.

Dla zainteresowanych tym tematem :

http://babyonline.pl/mamo_to_ja_male_dziecko_artykul,4981.html

http://dzieci.pl/breedingAid,11989116,title,Czy-6-miesieczny-bobas-moze-chodzic,wychowanie_artykul.html

http://www.nursing.com.pl/Aktualnosci_Buty_dla_dziecka_78.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey, hey...
Sie nie odzywalam, bo mialam mala mega jazde w szkole...heh.. ale dzisiaj sie wszystko na szczescie udalo i kolejny przedmiot do przodu...

Tez mnie dzisiaj strasznie boli glowa.. 🤢

Ta babka ze zlobka prowadzi jeszcze w tym tygodniu rozmowy kwalifikacyjne, wiec niedlgo ma dzwonic.niezaleznie od decyzji...

Jesli zadzwoni to chyba podejme sie tej pracy.
Oki ide do mojego smrodka bo marudzi mi cos.. 😞 a mi zaraz glowa peknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde...ja nie rozumiem zamieszania z tymi oklaskami. Ogólnie to uwazam, że administrator powinien robić wszystko po swojemu, a my powinnyśmy się po prostu dostosować i tyle...jak się logowałam na forum to nie zważałam na takie "dodatki" jak oklaski, funkcje dodawania zdjęć czy coś takiego...ważne było dla mnie to z kim piszę i tyle!!

My nigdy sobie nie dawałyśmy oklasków za nic...ja osobiście kilka razy zabrałam ogólnie na całym forum komuś oklaska i kilka razy dałam...ale gdyby była możliwość to chętnie wyłączyłabym u siebie tę funkcję.
Kasiu bardzo podobała mi się Twoja opinia na forum dotycząca oklasków i dlatego Ci go daję 🙂 🙂 🙂

To nasz sierpniowe forum chyba naprawdę spokojne jest 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hurra hurra hurra, ma oklaska 😉 dzięki Marta 🙂 tak jak napisałam tam w poście o oklaskach, to miłe jak ma się przyznanego oklaska, ale mogę się bez tego obyć. Ciekawe co na to Amin, czy zrobi jakieś głosowanie..
Pamiętasz, jak miałas odbierane oklaski za konkurs z Gabi? normalnie był wtedy śmiech na sali co potrafią robić wkurzone dziewczyny 😉

U nas spokojnie, bo nas garstka została. Im młodszy miesiąc od naszego tym więcej osób jest bo forum się rozrastało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie Sierpnióweczki
Związku z burza wywołaną przez to,z e wklejałam linka do kokursu w którym barłam udział.Chciałam Was przeprosić jesli poczułyście się spamowane.
Niestety P. Administrator zabronił wklejania linka czy sugerowania że jest w podpisie częściej niż 5 razy w tygodniu.

"Pozdrawiam i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jaja z tymi oklaskami 🙂 ja w sumie to dalam kilka razy oklask ale tylko Wam hehe a nigdy nie zabralam 😁 a tak wogole to nie zwracam na nie uwagi 😁
Oliwier mi sie buntuje hehe nie chce siedziec, o lezeniu nie ma mowy, stalby tylko i raczkowal i nie moge go spuscic z oka bo wszedzie wlazi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, Oliwierek raczkuje i wszędzie go pełno, a Grześ lata w tym chodziku i też nie możemy go spuścić z oka. Najchętniej leci do kontaktu i wtyczek 😲 Ogólnie gdy się rozpędzi w pokoju to potrafi w parę sekund z jenego końca na drugi się przemieścić. Wczoraj ściągnął obrus ze stołu i wywalił wielkanocny koszyk z jajkami 😁 BTW, musze już go zdjąć bo święta dawno minęły :P

mykam się pouczyć, za tyzień wielka kobyła a ja muszę wcześniej przysiąść żeby coś z tego było. Jestem wzrokowcem i często gdy zamkne oczy to widzę kartkę z notatkami 😉

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam TYLKO 7 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

moj sciagnal obrus u mojej mamy heheh naszczescie na stole byly tylko gazety i jego grzechotki 😁 my jak tylko przyjechalismy to od razu sciagnelismy obrus z naszego stolika 😁
no Grzes w chodziku to jeszcze bardziej rozrabia niz moj hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, ja z Gabi mam to samo!! Wszędzie jej pełno. Tyle, że moja Gwiazda na czworaka zrobi tylko kilka "kroczków" natomiast świetnie wychodzi jej pełzanie!! Ostatnio chciała wejść na dolny regał...kontakty, wszelkie kable też ja baardzo przyciągają 🙂 No i uwielbia "czytać" gazety 🙂 🙂 ostatnio urwała sobie kawałek i zjadła!!!!!!!!!!! Małpa jedna...nie chciała dać sobie wyciągnąć z buzi i połknęła.

My jeszcze jesteśmy cały czas u rodziców od świąt wiec tutaj mniej odczuwam to, że Gabi cały czas chce zainteresowania...ale aż boję się powrotu do domu!! Pewnie będzie masakra, bo na chwilę nawet nie będę mogła sama wyjść do kuchni czy łazienki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...