Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie moglam sie powstrzymac i zabralam Ci oklaska 😁 ale zaraz oddaje 😁

Wiesz co w sumi nic nie wiem, bo nie chce nikogo widziec..a podejrzewam ze mnie tym bardziej ze wzgledu na Nadusie..
Bylam dzisiaj zorganizowac polozna zeby jej szwy sciagnela i musze jeszcze papiery dowiezc...
Dzisiaj beda wyniki sekcji i bedzie wiadomo kiedy pogrzeb// 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia po wypowiedziach na innych wątkach widzę, że niezły detektyw z Ciebie 🤪 🤪 No ale oczywiście to duży plus, że taka obcykana we wszystkim jestes 😉 😉

Sandra...no ładnie z tym oklaskiem :0 hehehe....ja postraszyła, a Ty zabrałaś :P
Kurcze naprawę szkoda tej twojej koleżanki...no ale jak nie chce nikogo widzieć to nie masz jak jej wesprzeć 😞 Musi najpierw sama sobie wszystko poukładać...i wcale się jej nie widzę, że chce być w samotności. Chociaż mnie nie spotkała nigdy taka tragedia i mam nadzieję, że mi sie nic takiego nigdy nie przytrafi, ale wolałabym się wygadać i wypłakać w czyjeś ramiona. Chyba bym nie potrafiła siedzieć w takim momencie sama...no ale każdy człowiek jest inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, czy detektyw? hmm 😉 po prostu dużo czytałam na ten temat dokumentów 😉 no i akurat wczoraj rozmawiałam o WTC z Pawłem, więc to był świeżutki temat dla mnie 😉
a że mam fioła na punkcie katastrof lotniczych, jestem pewna, że długo będę analizowała przyczyny katastrofy Tupolewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra napisz obowiązkowo co wykazała sekcja zwłok. Naprawdę szkoda mi Twojej koleżanki i tez po części nie dziwię się jej że chce zostać sama w tym trudnym momencie 😞
Co do oklasków to w końcu coś zostało podjęte i ja na pewno tez wyłączę tą opcję bo szczerze mówiąc denerwuje mnie ona 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Ty Sandra 😆 😆hihi ja Ci dam 🙂 😁
no daj znac co wykazala sekcja szkoda mi tej dziewczyny aj szkoda 😞
co Wy z tymi oklaskami ja tam nie daje i nie zabieram :P
No Inka fitnes super powiem Wam ze ja mam lenia i niechcialoby mi sie chodzic hehe ale moja mama chodzi na aqua fitnes(odchudza sie hehe) i mowi ze swietne zajecia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, ale słodziak z Oliwierka 🙂 I jak już sobie stoi 🙂 Widze, że jeszcze nie p\opuściłaś łóżeczka na sam dół...ja już od jakiegoś miesiąca mam opuszczone na maksa. Gabrysia też zaczyna sama stawać na nóżki, ale nie za bardzo chcę żeby to robiła, bo stoi na paluszkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej, jak Oliwierek sztywno stoi - super 🙂 sesja zdjęciowa fajna, rośnie mały model 🙂
a co do stania, to u nas za ciężka dupcia , od niedzieli przytył mi 200g i waży teraz 11 kg 300g 😲 nie wiem, albo waga kłamie, albo takie dziecko szybko przybierające :P

byłam dziś na zakupach, kupiłam body z długim rękawkiem ( rozm 92 😲 ) 86 też jet dobre, ale rękawki już ma akuracik. o tego kupiłam 3 pary skarpetek z ABSem 😁, śpiochy na 86 ( większych już nie robią ) i 3 pary rajstop rozm 92/98 😲 😲 nosi teraz na 86/92 i powiem Wam, że na nóżkach takie jakieś opięte :P
zauważyłam jenak, że chudną mu nóżki odkąd biega w chodziku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Gosiu masz małego przystojniaka w domu, a jakie ma piękne ciemne oczka 😁
Marta ja chyba też będę opuszczać już całkowicie łóżeczko bo mały czasami jak się oprze klatą o szczebelki to boję się że za bardzo wychyli się do przodu i wyleci z łóżeczka
Kasiu ale Grzesiu już duży 😲 Mój nosi ubranka na 74 ale jeszcze mieści się w niektóre ciuszki na 68 😜 A nie ma większych śpiochów? Ja niektóre mam po Patryku bardzo duże nawet na 1,5 roczku(jaki to rozmiar to nie wiem) i widziałam też w sklepie bardzo duże rozmiarówki... A co szczuplejszych nóżek to teraz nasze smyki będą tracić na wadze przy nauce chodzenia gdyż będą spalać kalorie, które trudno spalić przy samym siedzeniu 😉:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nonono spory chlopaczek z Grzesia 😁 ale mysle ze waga cos oszukuje bo to troszke niemozliwe zeby przytyl 200g w 2dni :P moj w 74-80 body wchodzi ale moj to chudzinka 🙂 🙂a rajtuzki 86 bo nogi dlugie 🙂
lozeczko wczoraj mielismy obnizac ale w koncu zapomnielismy 😜 😉
moj maly juz ma wszystkie objawy kryzysu 8mca ;/tylko mama i mama nawet zjesc nie moge bo mi na kolana wlazi albo trzyma sie plecow i wstaje hehe nawet tata jest teraz BE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu mój tak samo. dziś rano chciałam iść do jego pokoju po ciuszki a on tak przeraźliwie zaczął płakać że musiałam się wrócić po niego 🤢 Weszłam do pokoju a Arek go trzyma, on stoi cały upłakany i ręce wyciąga w stronę drzwi... Ehs... czasami nawet do taty nie chce iść,a nie mówiąc o wyjściu do łazienki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Naduch jak nie siedziala sama., tak nie siedzi nadal 😁
Wiec nie mamy sie czym chwalic.. 🙂
Znowu dzisiaj beznadziejna pogoda.... 😞

Kurcze oryczane jakies mam te dni, co wlacze TV to becze.. 😞 masakra...
wyniki sekcji dopiero za 10 dni 🤢 , bo pobrali probki do histopatologa... heh..

Od dwoch dni znow mam praktyki na oddziale, ale jakos sie nie wybralam, bo mama w pracy, a nie mam z kim nadusi zostawic 😁 Ale nie sprawdzali obecnoscie, wiec pewnie nie bede musiala odrabiac... 🙂Juttro juz ide.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie wiem ile mój waży:P nawet nie chce go dawać na wagę, poczekam jeszcze trochę i dopiero zobaczę:P Mój 9.03 na szczepieniu ważył 7,5kg ale ostatnio ma bardzo ciężką dupkę więc pewnie sporo mu się przybrało 😁
Sandra mój już dawno sam siedzi tylko czasami jak bardzo się czymś zajmie czy gdzieś się zapatrzy to zdarzy mu się gibnąć na boczek więc jeszcze czasami zastawiam go poduszkami po boku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...