Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no Kasia miala 15 wczesniej no to sa jaja nie moge 😁 😁 😁
Marta moj wlasnie od przyjazdu do domku stal sie nie do zniesienia no mowie Ci nic nie moge zrobic:/ 😁 a etap zjedzienia gazety juz jest za mna hehe tez kiedys normalnie wyrwal kawalek gazety zmiekla mu w buzce i polknal bo nie dal sobie wyciadnac ale widzialam ze po troszku w kupce wychodzil 🙂
a kontakty u nas sa pochowane wiec nie dotrze do nich 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam jeden kontakt tak na widoku dlatego koniecznie będę musiała kupić to zabezpieczenie żeby założyć...no i koniecznie te ochraniacze na narożniki mebli, bo szafkę pod tv mamy bardzo nisko.

Gosiu, tak to jest...babcie i dziadkowie cały czas siedzą z wnukami, a później my mamy Meksyk w domu jak jesteśmy same :P

AAAA....miałam się Was pytać...oglądały Wasze szkraby kiedyś bajkę - Dom na wielkim drzewie na mini mini?? Kurde...moja uwielbia początkową i końcową piosenkę z tej bajki...patrzy jak zaczarowane, że nawet okiem nie mrugnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam kanałów dla dzieci 😞

o tych oklaskach to juz nawet nie czytam 😞 bo szkoda trasferu 🙂

Dzisiaj wybieamy sie z Nadusia w odwiedziny do chlopca, ktorym sie kiedys opiekowalam.. 😁 a teraz juz ma chyba z 5 czy 6 lat..jak ten czas ucie ka 🙂 niedlugo nasze baki takie beda...

Nadulek poki co pelza okreżnie 🙂) a gazety tez uwielba jesc.. i PIT 37 🙂)

Teraz sie chwile zajela, bo probuje uzyskac dostep do nowych chusteczek, ale na szczescie nie umie odkleic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cos jest w chusteczkach bo moj tez je lubi 😁
matko ja dzisiaj zwariuje chyba 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 maly tak marudzi i placze co chwile ze szok!!!!bola go dziaselka bo jak posmaruje zelem to przez jakis czas spokoj a potem znowu jazda glowa mi juz peka 🤨 biedactwo moje boli go 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

ale u mnie zwariowany dzień, Grześ marudzi masakrycznie. Raz pospał godzinkę w łóżeczku i 3 x 20 minut w foteliku samochodowym bo pojechaliśmy z nim do znajomych. No i teraz dziad jeden nie chce zasnąć, a oczy trzyma na zapałki :P

Marta, Grześ na bajki jeszcze nie patrzy, ale uwielbia piosenkę, Britney Spears "3" bo zawsze jemy śniadanie przy "vivie" i często to leci - mój meloman. Zdaje się, że Agniesi Alek też ją lubi 🙂

Taaa.. widziałam, że ktoś mi oklaska zabrał 😁 A wątek o oklaskach wciąż się kręci... kiedy te dziewczyny przestaną? ja już nie mam pomysłu by tam pisać 😉

mykam do Grzesia, może wkocu zaśnie. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE OLIWIEREK! HURAAA 🙂 Biedactwo... nacierpiał się 😞 pamiętam że Grzesiowi wychodził pierwszy ząbek na dole, to był ryk niesamowity..
Gosiu, to teraz tylko z górki z ząbkami 🙂

Dałam dziś małemu trochę popić melisy, kupiłam dziś w aptece. Sama wypiłam kubek a jemu dałam parę łyżeczek - wypił ze makiem. Zobaczymy czy to zadziała uspokajająco. Póki co śpi od 21.00, przebudził się o 22.00 ale chwyciłam za dupcię, pobujałam i śpi nadal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogladam tvn a tam mowia o katastrofie samolotu para prezydencka nie zyje i wszyscy najwazniejsi ministrowi...szok poprostu...
mi tez ciarki az przechodza... tez nie przepadalam za nim ale szkoda ludzi jego zona widac ze fajna babka byla 😞 tez mi lzy stanely...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz zacznie się dochodzenie co było przyczyną katastrofy..

zauważcie, że już wczesniej RP miała problemy z tym samolotem, wielokrotnie go naprawiano przed startem, zgłaszano awarie w trakcie lotu.. oczywiście, jak się mówi, mgła była tu decydującym czynnikiem, ale może też zawiniła tu maszyna... pokażą to na pewno czarne skrzynki..
eh.. a tak naśmiewano się z śp. Kaczyńskiego... aż mi teraz głupio.. za mnie i chyba za większość z nas..
dobra Dziewczyny, ja uciekam, zajrzę do Was pewnie wieczorkiem.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Straszna tragedia.....Kasiu. mi tez az głupio, że czasami tak źle sie wyrażałam na jego temat ;/ Ja nie wiem dlaczego ale od razu pomyślałam o tym, że przecież Kaczyńscy mieli wnuczkę, która w jednej sekundzie straciła dziadków.. 😞 Mój mąż widzę, że bardzo to przeżywa pomimo tego, że zawsze był za PO. No ale zginęło tam tak wiele osobistości......................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez ich nie cierpialam, ale to ludzie jak kazdy z nas... maja matki zony, dzieci i wnuki...: 😞

Na dodatek sasiadika lat 17, miala na 5.04. termin porodu.. poszla dzisiaj do lekarza bo ja cos brzuszek zakul... i maluszek nie zyje...kur...kur...co sie dzieje??

Pol dnia przeplakalam... ide jutro do Natali, bo debile nawet psychologa nie zalatwili...czeka teraz na porod..L 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mogę uwierzyć, że coś takiego się stało 😞 Sandra, naprawdę współczuję Twojej koleżance...
Aniołek musiał sie chyba pępowiną zakręcić.. CHolera.. człowiek myśli, że jak dziecko donoszone to nic złego nie może się stać, a tu nie masz pewności aż o samego rozwiązania 😞

ps. Paula wyszła za mąż, widziałam na NK. Widać, że jest szczęśliwa z malutką. Mieszkają w Anglii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aż nie wiadomo jak się zachować jak się do niej pójdzie.. chyba tylko przytulić i nic nie mówić.. 😞 Ważne by miała w Tobie wsparcie emocjonalne.
Ja sobie nie mogę wyobrazić takiej tragedii...
co za dzień.. rano katastrofa, teraz dowiaduję się o śmierci dzieciątka Twojej koleżanki..

Ucałowałam Grzesia.. nie wyobrażam sobie żeby go nie było

Trzymaj się Sandra, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bedzie mi latwiej o tyle ze wiem czego sie nie powinno mowic, kobiecie po stracie...po pierwsze uczylam sie tego na spotkaniach z psychologiem, a dwa doswiadczenie uczy...

jej mama chciala wszystko pochowac po malutkiej, a tego absolutnie robic nie wolno...
Sama musi zrobic z tym co chce.. moze wejsc do pokoju i plakac godzinami,ale to natalia musi sie z dzidzia pozegnac...a ajak posprzataja i usuna, to poczuje sie jakby wszyscy chcieli zapomniec o malej, jakby nigdy nie istniala...

Ja stracilam dzidzie w 11 tc i irytowalo mnie strasznie, ze wszyscy unikali tego tematu i nikt nie chcial ze mna rozmawiac os mierci mojego aniolka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...