Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To mój chyba przechodzi ten kryzys...:/
A ja w sobotę byłam w szkole i pan który siedzi w recepcji przyszedł powiedzieć nam o tragedii. w pierwszym momencie nie uwierzyliśmy ale później odwołali nam zajęcia przez weekend... Masakra. Koleżanka przyjechała do nas nocować która stara się od dziecko inie potrafi zajść i teraz się leczy. Ma obecnie insymilację (czy jakoś tak) i powiedziała że jak teraz nie zajdzie to pójdzie na in vitro. Wczoraj pojechałam z małym i siostrą do Częstochowy a tam tłumy 😲 chciałyśmy wpisać się do księgi kondolencyjnej ale była duża kolejka a mały zaczął być marudny więc zrezygnowałyśmy z tego...
Inka ja też 18 mam rocznice ślubu 😁 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agniesia, mam nadzieję, że uda się Twojej koleżance zajść w ciążę. Ja jestem jak najbardziej ZA in vitro. Nie patrze tu w kategorii Kościoła, że to "ingerencja", po prostu czasami trzeba pomóc naturze 🙂
Jesli nie mogłabym mieć dziecka, na pewno zdecydowałabym się na tą metodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inseminacje... to procedura polegająca na wprowadzeniu za pomocą specjalnego cewnika (katetera) bezpośrednio do jamy macicy odpowiednio przygotowanego nasienia partnera, które dzięki temu omijają barierę śluzu szyjkowego i unikają uszkodzenia przez znajdujące się w nim przeciwciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu z tego co mi Monika tłumaczyła to ta inseminacja to inaczej pobranie od jej męża najsilniejszych plemników i wprowadzenie ich do jej komórki. A in vitro to wprowadzenie plemników i do komórki poza jej ciałem i następnie wprowadzenie tego do jej organizmu czy jakoś tak. Leczą się w prywatnej klinice i ta inseminacja kosztuje 1800 za jedną próbę a in vitro chyba 7200 więc różnica cenowa tez jest spora...
jeżeli chodzi o in vitro to ja tez jestem jak najbardziej za bo ciężko się patrzy na taka parę jak oni którzy starają się a nie mogą a na taka kobietę co zajdzie w ciąże i wyrzuca dziecko na śmietnik... oj nie ma sprawiedliwości na tym świecie... 😞 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogladam MAJKE na tvn i tam tez cos bylo o inseminacji 🙂
Agniesia mam nadzieje ze uda sie Twojej kolezance zajsc w ciaze dzieki tej metodzie. Trzymam kciuki. 🙂
irytuje mnie ze w watku kondolencje dziewczyny pisza ze to rosjanie zaplanowali zamach na prezydenta!!! jaki zamach !!przeciez teraz mamy inne pokolenie rosjan...nie mozna porownywac tego co bylo kiedys do tego co jest teraz...przeciez rosjanie teraz tak nam pomagaja w tej tragedii..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazlam cos takiego w necie
az strach sie bac
co o tym myślicie?: I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy. Metalowe ptaki rozdziela na zawsze dwóch braci... cytat z przepowiedni Nostradamusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ogolnie nie wierze w przepowiednie, ale blagam nie wysylaj takich rzecdzy bo spac nie bede mogla pol nocy 😞 Wole nie czytac takich rzeczy, zeby sie nie stresowac...
Dokladnie tak jak pisze Aga... inseminacja to wprowadzenie plemnikow albo meza albo dawcy do komorki jajowej w ustroju kobety
a w przypadku in vitro komorka jest zaplodniona poza ustrojem...

Nadia tak polubila banany, ze jadlaby w nieskonczonosc...

Dalam jej sloiiczek po 6 MIES i wiecie, ze nie umie tego jesc???Normalie sie dusi mi tym i wymiotuje, bo za duze kawalki chyba...Nie wierze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra moj tak samo mial na poczatku ale odkad zaczelam mu dawac te chrupki kukurydziane to sie nauczyl ladnie polykac nawet spagetti z gerbera po 8 miesiacu gdzie kluseczki sa dosc dlugie wcina az mu sie uszy trzesa 😁 daje mu sloiczki po 9 miesiacu i pieknie przezuwa i polyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesiu, oby się udało zajść w ciąże Twojej koleżance...

Gosiu - mi sie wydaje, że to nie jest prawdziwy cytat prZepowiedni...ze ktoś to wymyślił i teraz ludzie w panice rozsylaja na różnych forach te brednie. No ale to, że w 2010 przepowiedział III Wojnę Światową to na pewno prawda, bo sprawdzałam 🤨 🤨 🤨 Kurcze...mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie 🙂

Gosiu...wiesz, co do tych Rosjan to z nimi nigdy nic nie wiadomo...kto wie czy to wszystko nie było zaplanowane....no ale to tak jak napisała Kasia...niech sobie założą osobny wątek, a nie o takich rzeczach piszą na wątku gdzie miałysmy składać kondolencje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do tego kryzysu 8 miesiąca to też zauważyłam u Gabrysi kilka rzeczy. na obcych reaguje płaczem tylko wtedy jak mnie nie ma w pobliżu....wczoraj mąż jak był z nią na spacerze to założył kaptur i Gabi się go przestraszyła...tak dziwnie, podejrzliwie na niego patrzyła... 🙂 🙂 Tak samo jak ja umyłam włosy i miałam na głowie ręcznik to tez ryczała, że musiałam ściągnać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój też uwielbia banany. Mógłby tylko je jeść 😁 ja jak jest miękki banan to już mu go nie rozdrabniam tylko daję do gryzienia i dziąsełkami sobie "gryzie" takie kawałki jakie mu pasują i jestem w szoku bo nawet sporawe one są 😲
Co do oklasków ja od samego początku jestem za ich usunięciem- wcale mnie te zabawy z oklaskami nie bawią a wręcz przeciwnie tylko irytują bo później tylko są niepotrzebne kłótnie.
Gosiu ja kiedyś miałam książkę z przepowiedniami Nostradamusa i naprawdę wiele z nich się sprawdziło dlatego mam nadzieję że teraz ktoś w naprawdę głupi sposób wykorzystał zaistniałą sytuację i sobie to wymyślił... 🤔 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie chcę tych oklasków 🙂 Niby mi na nich nie zalezy ale jak ktoś mi je zabiara to się zastanawiam za co 🙂 Gdybym miała wybór to na pewno wyłączyłabym sobie tę funkcję 🙂

My dzisiaj wstałyśmy o 8:30 🙂 🙂 Teraz Gabi bawi się w swoim łóżeczku, a ja mam czas na wypicie porannej kawki 🙂 Widze, że za oknem ładna pogoda....super...szkoda tylko, że weekendy takie kiepskie są 🙂

Agniesiu...ten cytat jest na pewno zmyślony 🙂

Ja kiedyś próbowałam dać Gabi normalnego banana ale niestety nie smakował jej.,...ale za to te słoiczku uwielbia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też ładnie ale mm trochę do roboty w domu...
Mój prawdopodobnie w czerwcu jedzie za granicę 😞 Trzeba podreperować budżet tym bardziej że u nas tak cienko z pracą... Na roczek przyjedzie a jak później to się zobaczy... Chcę aby jechał b jest to teraz nam potrzebne, jest trochę do spłacenia a kasy brak ale z 2 strony się boję i chciałabym go zatrzymać przy sobie 😞
tak bardzo się boję tego wyjazdu...
dziś jedzie po papiery do wypełnienia, tyle dobrze że est to legalna praca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesiu nie martw się 🙂 Zarobi jakaś kasę i wróci 🙂 Pomyśl jak jemu będzie tam ciężko bez was...Ty zostajesz z rodziną i twoim ukochanym synkiem, a Twoj M bedzie tam sam...więc nie jesteś w tej najgorszej sytuacji 😉 😉 Bedzie dobrze. Może taka tęsknota jeszcze bardziej wzmocni wasze małżeństwo. Jesli ma tam nagraną robotę to nie ma co się zastanawiać tylko jechać i coś zarobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj banany wcina gryzie dziaselkami ile mu pasuje i je 🙂nie rozdrabniam mu
dzisiaj przeciez nie dal mi zjesc sniadania musialam dac mu kromke chleba (tylko szynke zdjelam) i normalnie pol zjadl 😁tylko ze byla z margaryna ale chyba nic mu nie bedzie po tym...
Agniesia wiadomo ze ciezko bedzie Ci sie z mezem na te kilka miesiecy rozstac ale zarobi troche pieniazkow i wroci chociaz ja bym osobiscie mojego nie puscila za granice wolalabym miec mniej kasy ale zebysmy byli razem
ah te oklaski dziewczyny podpadlyscie ktorejs lasce hehehe 🙃 😉 mi tam nikt nie zabiera 😎
Sandra a jak tam Twoja siasiadka sie trzyma???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...