Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 Dzisiaj już mi lepiej. Praktycznie nie jest mi już niedobrze tylko cholernie boli mnie brzuch - przypomniały mi się skurcze porodowe 🤪 🤪 Masakra.....wzięłam już 3 nospy, ale niestety nic nie pomaga. Będę musiała się wybrac do ginekologa, bo czopki przeciwbólowe które brałam przed ciążą, bo też nie mogłam wyrobić...podejrzewam, że te wymioty to też przez okres 😞 Cieszcie się, że Wy jeszcze nie macie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wspolczuje Marta... 🤨
szukam rowerkaow dla malego i znalazlam cudo ale cena to chyba lekka przesada 😮
http://allegro.pl/item1104713437_smoby_rowerek_cocooning_od_8_m_cy_wysylka_24_h.html
moi rodzice chca malemu rowerek kupic i szukami modelu 🙂 Martus a ten Gabrysi fajny jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, jak zobaczysz w tym rowerku co podesłałas linka, dziecko nie ma gdzie nóżek położyć, musi je trzymac w górze jak nie dosięgnie pedałów, u Grzesia jest tak w jeździku i się nie sprawdza 😞

Sandra, który ząbek wyszedł? Marta, a u Gabi jeszcze nic z zebami się nie pojawiło?

Kolejną wizytę w urzędzie pracy mam... 5 sierpnia 🙃 🙃

lecę, może się powoli spakuje na wyjazd, w czwartek wyjeżdżamy między 8-9 🙂 a, i klimatyzacja w aucie naprawiona 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
kupie chyba jednak co w tym stylu bo tak sobie ogladam te rowerki i te styl najbardziej mi sie podoba 🙂Ten co masz Martus to taki za bardzo hmm "wybajerzony" mi sie wydaje 🙂 za duzo w im detali 🙂


jaki ze mnie debil nie podalam Wam linka bomi chodzi o taki rowerek cos w tym stylu 😁
http://allegro.pl/item1103765561_rowerek_trojkolowy_milly_milly_daszek_hit2010.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu bardzo fajny rowerek. Mam z tej samej firmy tylko troszkę inny
http://www.allegro.pl/item1057710375_smoby_rowerek_be_fun_confort_od_10_m_cy_kolorowy.html
jestem z niego bardzo zadowolona a mały uwielbia w nim jeździć.
Gratuluję Nadusi kolejnego ząbka 🤪 No właśnie Martuś jak u Gabrysi postępy z ząbkami?
to jakbym do tego czasu się Kasiu nie odezwała to życzę udanego wyjazdu 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta nigdy w zyciu bym nie kupila dziecku rowerka trzykolowego za 500zl bez przesady 😁
Sandra gratuluje kolejnego zabka a kroty wyszedl? teraz to NAdii ida jak burza 😁
dobra biore sie za wystawianie aukcji z ubrankami Oliwierka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyszla lewa gorna dwojka.. i na dole cos tam peka widze 😁
Bardzo mi sie podoba ten trzykolowy rowerek... 🙂

Kurde wiecie, co tak mi jakos zle w Darkiem, ze koniec, nie wiem czy to jakis kryzys brzuskzowy nastal.Juz dosc dlugo to trwa, ale myslalam ze bedzie ok. Mam mega ciezki charakter i kurde nie potrafie i chyba sie juz nie naucze pojsc na kompromis..Dzis znowu sie tak poklocilismy ze to masakra.. 😞 😞
Nie wspomne juz jak wygladaja nasze lozkowe sprawy, bo nawet nie ma o czym pisac...Na palcach jednej reki jesten w stanie policzyc, ile razy doszlo do zblizenia od porodu..:?(
Juz chyba tez wymiekam 😞 Powiedzialam, ze ma jechac do mamy na kilka din, to powiedzial, ze nie bo on jest u siebie.. 😞 i sruuu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra.. czasami warto jednak pójśc na kompromis. U nas też się już waliło, mieliśmy straszny kryzys.. ale jakos z niego wyszliśmy. Rzeczywiście, odpoczynek mógłby Wam dobrze zrobić, jak on nie chce na kilka dni wyjechać, to może Tobie się uda? Ja jadę na 4 dni w czwartek i widzę, że mój już wymięka, tzn pyta sie czy na pewno chcę jechać 😉 no ale pojadę, żeby chociaz Grzesia jego prababci pokazać, pierwszy raz będzie go widziała. Wiem, że dobrze nam to zrobi, choć ostatnio nie sprzeczamy się.

A ja się zastanawiam czy małemu kupowac rowerek w tym roku, bo jak dostałby go w sierpniu, to pojeździłby tak pewnie do połowy września, potem zrobiłoby się zimno i rowerek by stał. A na następny rok nie wiadomo, czy byłby dobry, bo dziecko rośnie. Myślę, że kupię mu za rok już ciut większy.

Jutro jeszcze do Was wpadnę, swoje ciuchy mam już spakowane, zostały mi Grzesia rzeczy, moje kosmetyki. Oddałam moim rodzicom spora wlaizkę na ich wyjazd, no i muszę pakowac się w mniejsze "jamniki". Oni wracają w czwartek wieczorem, więc nie miałabym nawet jak walizki odebrać.

Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, a już myślałam, że chcesz sypnąć 500 zł za rowerek 🤪 🤪 Tamten też jest super...ogólnie w rowerkach duży wybór jest więc na pewno znajdziesz coś co będzie Ci odpowiadać 😉

Sandrus...będzie dobrze 🙂 Co do łóżkowych spraw to niestety po porodzi tak bywa -wiem to z własnego doświadczenia 😉 I z tymi paluszkami to u nas tak samo 😉 😉
Kasiu, super, że klima naprawiona. Wyjezd na pewno będzie należał do udanych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co to sie dzieje same kryzysy malzenskie u sierpnioweczek :/ u nas odpukac jest dobrze, tzn klocimy sie czasem ale jedno bez drugiego by nie potrafilo zyc 🙂 na seksik tez nie narzekam 😉 ☺️ 😁
Kasia no jurto wyjazd dobrze bedzie no i dobrze ze klime naprawilas 🙂 a zabkami sie nie stresuj Martus jeszcze jej wyjdą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus jak pisz Gosia ząbkami się nie stresuj. jak jej pierwszy wyjdzie to pojdzie jak burza 😁 Mojemu jak pierwszy wyszedł 22.05 a drugi w ciągu tygodnia tak teraz trzeciego nawet nie widać a jest już lipiec 🤨 Kasiu super że klimę naprawiliście teraz tylko aby pogoda Wa, dopisała bo u nas od wczoraj się chmurzy 😞 Sandra mam nadzieje że przejdziecie ten kryzys obronną ręką i dobry to był by pomysł abyście od siebie trochę odpoczęli.
Mój wczoraj powiedział do mnie jak dawniej na Kochanie i teraz fajnie się dogadujemy ale mam wątpliwości. wczoraj jeszcze mi napisał co z nami ale odpowiedziałam że się zastanowię... Trochę się boję abyśmy tego nie zepsuli tak jak teraz... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu i jak...gotowi do wyjazdu?? Pewnie już się denerwujesz 🙂 Sandra, a Wy do Warszawy do kogoś w odwiedzinki jedziecie?
My w sobotę chyba znowu wybierzemy się nad morze i zostaniemy do wtorku...ponoć ma być świetna pogoda.

Gabi dzisiaj padła mi o 16 i spała do 17:30 więc jeszcze biega 🙂 No ale niech się dziadki nacieszą wnusią, bo jutro wyjeżdzamy 🙂

Zapomniałam Wam napisać, że wczoraj Gabi miała kolejną mini sesje 🙂 Ma chyba z 1000 zdjęć. Kolega się postarał 😉 Jak pójdzie spać to Wam kilka wrzucę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to udanego wypoczynku i jedz ostroznie 🙂
Martus a Wy jak jedziecie nad morzena te kilka dni to wczesniej rezerwujecie cos?bo teraz sezon i chyba ciezko z noclegiem?
Matko jaki maly dzisiaj byl marudny 😲 😲 🤨 myslalam ze oszaleje ale to przez to ze mial stan podgoraczkowy 37,8 stopni C. nie mam pojecia skad u iego podwyzszona temp???on nigdy nie mial jeszcze goraczki...pewnie zeby kolejne ida.. 🙂 no i przez to nic mi nie zjadl dziaiaj oprocz kaszki i cycka dawalam mu 2 rozne sloiki i mielonego z ziemniakami ktorego uwielbia i tez nic 😞 🤨 🤨
a jutro o 8 rano na kontrole wagi lecimy 🙂
ogladam meczyk niemcy-hiszpania 😁jestem za niemcami narazie przegrywaja ale i tak wygraja 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu...no to się przeliczyłaś z Niemcami 😉 Ja byłam za Hiszpanią, a ogólnie to chcę żeby Holandia wygrała 😉 Oli pewnie na ząbki ma stan podgorączkowy...jutro jak będziesz u pediatry to zapewne zobaczy czy zdrowy jest.

Agniesiu, ja też uważam, że związek tym bardziej małżeństwo trzeba ratować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po lekarzu maly oczywiscie masa ciala ponizej normy :/ 🤨 czyli 8300... szkoda gadac ehhh 🤨 dostal jakas odzywke na poprawe masy ciala 46 zl kosztuje 😲 mily Pan w aptece juz mi ją zamowil na 17.00 ma byc no i zobacze czy po tym przybierze na wadze 🙂 ogolnie ta lekarka co bylam u niej to taka nieprzyjemna jest i dziwna (moja ma urlop ) mowie jej o tej goraczce a ona to zbagatelizowala 😠 ale mysle ze to jednak zabki bo widze jakby przebite dziaselko u gory 🙂 musze sprawdzic dokladie bo wczesniej mi tylko mignelobo ie dal sobie zajrzec w usta hehe teraz spi 🙂
Matrus tak pytam bo my po slubie chcemy tak na kilka dni z moimi rodzicami wybrac sie nad morze i nie wiem czy sans jest rezerwowac miejsca 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My bylismy w
Sarbinowie to kawalek obok Gasek...Gaski rzeczywiscie mega pipidowa.. zycie tam umarlo 🙂 Jedynie pod latarnia ruch...
z tego co mi mowili, to jesli chodzi o weekend to lepiej wczesniej rezerwowac, bo przyjezdza mostwo ludzi..tymbardziej jak ladna pogpde zapowiadaja.
Najlepiej jak najdluzej zostawc, bo mniejsza kasa... na dwa dni to sobie licza..

Do Warszawy jade do tej chorej kuzybki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jeszcze nie wiemy czy w końcu jedziemy czy nie... Sandra z tym noclegiem na jedną, dwie noce, to faktycznie tak jest, że czasami bardziej się opłaca na dłużej jechać. No ale nie zawsze można sobie na to pozwolić 🙂

Gosiu - to chyba 300 g Oli przybrał od ostatniego ważenia?? Może lepiej wybierz się jeszcze raz do tej swojej lekarki, bo ta babka nie zna Oliwierka i może wyolbrzymia. Droga ta odżywka 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...