Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie az tak nie bolalo pierwsze dni nie moglam na dupci siedziec ale dawalam rade....tylko bichito czaSEM NA DLUGIE SPACERY SIE NIE WYBIERAJ BO BEDZIESZ TAK JAK JA KWICZEC ZE CIE NA DOLE BOLI..TAKIE UCZUCIE JAK TYDZIEN PRZED PORODEM KIEDY MIEDNICA SIE ROZCIAGALA ...BOLI....LEPIEJ ODCZEKAC:p:p

JA MOJEMU DAJE JEDYNIE KWAS FOLIOWY Z POWODU INNEJ GRUPY KRWI (DLATEGO ZE MINUS JESTESMY)

A OGOLEM W SZKOTLANDZIE NIC NIE DAJA WIT D JEST W SLONCU ITP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gos moj od urodzenia w czapach nie smiga mial moze z 5 razy:P:P
jak cos to tylko ze sie zgrzeje w foteliku i w jednej bluzie za duzo a i przycycu a na twarzy to one maja tlusta cere....ja sie jakos boje sudocremem moze jednak stare naturalne sposoby rumianek i fiole....ja dostalam na potowki oilatum heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sudokrem tez się boję on jest bardzo mocny i na buźkę nie za bardzo chyba 🥴 ja się nie odwarzę

oilatum jest rewelacyjny ale w naszym przypadku na potówki nie pomógł bo on natłuszcza

moja w wóżku nie ma czapki ale jak ja wyciagam to nakładam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis u nas to byla maskara maly caly mokry w aucie mi sie obudzil bo za goraca a akurat w moim kurna aucie brak klimy 😞 😞

a okien dwoch nie otworze bo go zawieje wiec maly sie upocil gorzej niz ja i cala wizyte przeryczal moja u dentysty jak juz wszystko bylo zrobione to zasnol ze zmeczenia moje biedactwo ale musialam go ze soba wziac bo gorzej jesli bym w domu go zostawila@

zaczelam akcje rumianek:Pmam nadzieje ze pomoze no a lato wiec raczej potowek sie nie pozbedziemy tak szybko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobity 🙂
zaczne od kwiaciora dla Bharki 😘
My dzis później kapalismy Małą, bo poszlismy na spacer ok 18, wczesniej nie dało rady w tym upale. Do tego w domu ubieramy ja na dzien tylko w body a krótkim rekawkiem,bo taki skwar.A jak jeszcze z nia ćwicze to w ogóle mała sie poci i zlości,że az cała czerwona i mokra...Szkoda mi Jej ale nie mam wyboru 🤢
Co do herbatek - nie pije, bo odpukac mam duzo pokarmu, też bardzo czestko karmie, jestem niewolnicą swoich piersi 😉 ale trudno sie dziwić, bo maluchy spragnione w ten upał.
Witamine D podaję.
A propos spotkania- 23 sierpien bedzie super 🙂
Trzymam tez kciuki za Naszą Velinke-żeby juz do nas dolączyła 🙂 😘
Ciekawe jak tam nasza Anula i Jej kropek...
Buziaki Słonka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki!
alez cudowna noc, po wczorajszym dniu prawie bez snu ( Mała zasnęła dopeiro jak lunęło) dzis noc z 2 krótkimi przerwami na cycusia i spanko do teraz. ja na razie wit D nie podaje...w książeczce mam wbite ze od 3 tyg, na razie jedziemy tylko na wit K. dzis wieczorem bedziemy samiuśkie, bo Tatus wybiera sie z kolegami na "pępkowe". hmmm..kobity sie namęcza a facici opijają 🙂
kwiatek dla radzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc brzucholki

a tak pochwalilam mala ze spi...w dzien w ogole mi nie spi-to chyba przez ten skawr 😞 nocki sa ladne 🙂
buziaki dla Was kochane i goraco pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Mamuśki!
no i chyba herbatka działa - pije od wczoraj i wieczorem już i w nocy ładnie odciągałam po 100ml - tylko że to sie nie liczy bo odciągałam co 5 godzin, ale rano po 3 godzinach od ostatniego ciągnięcia wyciągnęłam 80ml - gdzie wcześniej ciągle odciągałam 60 góra 70ml!! no niby nic a jednak cieszy 🙂
dziś u nas jakiś deszczowy klimat, a ja się wybieram do lekarza z Maleńką - po raz pierwszy sama z nią wyjdę i muszę jakoś znieść wózek z 3 piętra:/ no i na razie jestem dzielna, ciekawe czy mi się uda - chyba musi

wiecie jak by to spotkanie było w Inwałdzie to może i ja się pokuszę bo to rzut beretem od nas... ale nic nie obiecuje, w sierpniu pasuje nam ochrzcić Rózie, i mam to zrobić w moim domu rodzinnym no a stamtąd będę miała troszkę dalej, przy czym ja nie jestem kierowcą i musiałam bym prosić Grzesia... tak że zobaczymy

Miłego dnia dziewczynki 🙂 i chłopcy mali

a kwiatuszek dla Zoltri za te czekoladki dla dzieci 😘 patent już wykorzystałam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatek dla Zosi za ta niewolnice piersi 😉 mam to samo Kochana 🤪 tez mi sie wydaje,ze to przez ten upal maskara jakas...tez malej zakladam tylko body i skarpetki bo nie wyrabiamy 🤢 u nas w pokoju na termometrze 26 stopni.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki za Velinke juz lada dzien bedzie z nami mala Shantal 🙂 hurraa badz dzielna 🙂

Niebus co u Was???

Dziewczyny czy oprocz mleczka moge malej dawac do picia cos dodatkowo??napiszcie mi na nk okej??bo nie wiem juz sama a jest taki skawr ze szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czołem niewolnice 🙂

u nas noc taka sobie ten nasz mały głodomor budzi się na jedzonko co 1,5 2 h masakra co prawda po kąpieli śpi od 21 do 1:30 ale cóż z tego jak ja idę spać ok 24 i nic mi te 4h nie dają bo w tym czasie zapierniczam w domku

bhrka- ty jesteś z Krakowa 🤪 to do nas masz rzut kamieniem godzinka jazdy i po krzyku, jak nie będziesz chrzciła to musisz przyjechać :evil: 🙂

kathy ja podaje mojej teraz już herbatki ale wcześniej wodę z glukozą i wcale mi od cyca nie odeszła wszystko chyba zalezne jest ob smoczka w butelce, ale możesz jej dawać samą wodę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
margherita78 napisał:
hej dziewczynki 😎

ja dzis robie małej przetrzymanie w kołysce bo juz nie wyrabiam ,Piotrek bierze ja na rece na kazde miauknięcie,ja tak nie dam rady ,dzis jest juz 10.00a ja jeszcze nic nie jadłam ,bo mycie ,karmienie,,przewijanie i znowu karmienie a teraz marudzenie!KONIEC!a karmic to tez musze miec z czego ,jak nic nie zjem do obiadu to co w tym mleku bedzie 😞
kurde ,ale sie drze 😠
trzymajcie kciuki za moja silna wole ,zeby sie nie okazala slaba w tym przypadku! 😞
kwiatuszek dla Kathy 😘


joj Goś miałam to samo chyba przedwczoraj 😞 trzymam kciuki.. ja co dzień rano nie mogę jej uśpić po karmieniu o 5, albo może bardziej - mogę i maleńka usypia ale śpi chwilkę - potem biorę ją na przetrzymanie w kołysce ale muszę i tak co chwilkę jej wkładać smoka.. 😞 ufff te boboasy

Radziu masz rację 🙂 grzechem było by nie przyjechać jak będę wtedy w Krakowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki!!

ja wymiękam 😞(( wczoraj sie poryczałam, mały zrobił nam koncert od 23 do 2.30 😞 pieprzone kolki...a już bywało spokojnie... nie dosć że usnął dopiero po 3 to obudził sie o 5 na jedzenie, a pózniej oczy jak pięc złoty i zero spania...a ja wyglądam jak zombie, mąz poszedł niewyspany do pracy, a sąsiedzi to pewnie mysleli że krzywde jemu robimy..

wysyłam męża do apteki po te herbatke Plantex 😞 nie daję rady, a tak chciałam sie powstrzymać przed podawaniem małemu czegokolwiek oprócz cyca....
a co do tej herbatki, która dziewczynka ją stosowała?? to sie podaje malenstwu profilaktycznie codziennie czy w przypadku wystąpienia kolki??

Margeretko trzymam kciuki za "silną wolę" i ciesz sie że masz taką mozliwość...bo mój Janek równiez nas wytresował i "rączki" zna baardzo dobrze tylko nie moje ale tatusia i babci...nauczyli go lulać wiec niech go lulaja, ja tam Janka nie usypiam, jak ma spac to go odkładam do kołyski i śpi...swoją silną wolę ćwiczyłam ze smokiem, i niestety przegrałam, bo tatuś stwierdził że go udusze tym smoczkiem, wiec już wiecej nie próbowałam, i tak mamy małego terroryste...
kwiatuszek dla Ciebie za "silną wolę"

bhrka- zapraszamy, im bedzie nas wiecj tym lepiej i weselej hehe
i gratuluje sukcesu z mleczkiem 🙂oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P

u mnie znow upalny dzien sie szykuje...maly spi po godzinnym poznawaniu swiata...chwalilam oststnio ze oczko juz ok i dzis znow ropka...kathy wariacie :P :P :P no moj tez w upal jeczy i nie chce spac apotowek to cala twarz juz ma 😞

bhrk kfiat za lepsze mleczko:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziewczyny i nie wytrzymalam 4tyg od porodu i poprzytulalam sie wczoraj z moim ...biedactwo az sie zdziwil a u smiech mial jak joker hehehe....nie bolalo bardziej psychika mi mowila ze bedzie bolec...ja nie bylam nacinana jak pamietacie jedynie na wardze popekane wiec moze i dlateo szybciej doszlo do siebie....to teraz powoli trzeba wracac:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...