Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane!

kurcze nie straszcie mnie ta kolka,bo moj nie ma i mam nadzieje,ze nie bedzie mial! prezyc to on sie prezy szczegolnie przed kupka...a kupki sa rozne- czasem bardziej tresciwe czasem bardziej wodniste, mysle,ze to normalne,bo przeciez organizm sie dostosowuje do jedzenia a i nasze"dorosle" kupki sa rozne.

ja nie daje małemu ani wody ani zadnych herbatek 🤨 nie widze potrzeby,mały je cyca chetnie i czasem trwa to krotko- do 20 min a czasem godzine. i czasem wystarcza mu jeden cyc , nie chce juz drugiego.

dzis przespal chyba 5 godzin! karmiłam go o polnocy do 1 i nie chcial zasnac wiec polozylam go miedzy nas do lozka i zasnal- tak spal i spal, przelozylam go do kolyski i obudzil sie ok.6 rano!

Zoltri piekne zdjecie! ja nie mam fot z porodu,bo bylam tak wymeczona,ze zabroniłam robic mezowi, poza tym on ciagle byl przy mnie i nie puszczalam go ani na chwile 🙂 nie mial wiec mozliwosci 🤨 mysle,ze to nie tragedia. moze przy nastepnym porodzie bede chetna do zdjec,bo przy tym to wrecz mnie wkurzal jak chcial zrobic foty mnie spoconej i wymeczonej z grymasem bolu na twarzy.
jedno co pamietam to jak juz wyszedl moj kurczaczek to mi sie tak dobrze zrobilo...i przestalo bolec wszystko 🙂

Velinus mialam lewatywe ale na partych tez mi cos jeszcze wyszlo,to normalne dla poloznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie wielkie zaparcie jakbys miala ogromne...jak czujesz z echces dwojeczke to znaczy ze juz rodzisz hehehehehehe

dobre to jest ale uczucue straszne :P

oddychanie spokojne jest najwazniejsz..moj kochany mi porzypominal jak dostawalam konkretnych skorczy...jakos bez szkoly rodzenia sobie poradzilam...polozne mowily ze jeden z najlepszych porodow jakie mialy!!

moj maly sie urodzil w czasie odwiedzin wiec wiele osob slyszalo auuuuuuuuuuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj mial przy sobie!!!

cos wyszlo 🤪
ja tylko w wodzie zauwazylam dwie jakby rodzynki hehehehe i moj sie smial pozniej...bo pamietam jak na zajeciach polozna powiedziala ze dla nich norma a my sobie wyobrazilismy dzidzie i kupke w tym samamym momencie i smiech na cala sale az sie poplakalam...my glupki jestesmy czasem ale dzieki temu foch nam przeszedl hehehe


najwazniejsze jak niebo napisala wypchac i bolu juz nie czujesz....no moze jeszcze dziwne skurcze lekkie przy lozysku co bylo dla mnie tragiczne ...bo mnie meczyly trochce polozne sie pomeczyly bo pepowina byla strasznie dluga hahha i przypadkiem moj kochany widzial je na stoliku hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michael Jackson nie zyje ...

Kurcze, ja sie wstydze tej kupy 😞 Kuzwa, ale u mnie to jest problem ze zrobieniem przez tydzien czasu, moze mi sie uda i niczego ie wycisne. A tak w ogole to im blizej porou to tym bardziej sie boje... Najlepszy okres byl jakis tydzien temu, bo bylam fajnie nastawionapsychicznie a teraz ogarnia mnie panika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

ale mialam dzisiaj kolorowa noc:laugh: moja kochana coreczka spala wczoraj caly dzien a w nocy z otwartymi oczkami domagala sie bujania w kolysce, wiec mamusia bujala mala terrorystke od 1 do 4. juz mnie wyszkolila moja niunia 🤪

anulka ja tez mam twardawa ta blizne i tez sie dzisiaj zastanawialam czy tak powinno byc ale u mnie to dopiero 9 dni wiec wszystko swieze i jeszcze boli :/

Veli nie boj sie, pomeczysz sie i bedziesz miala swoja perelke na swiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNEGO KWIATUSZKA 😘 TYLKO NIE WIEM KOMU 🙂

JA NIE WIEM JAK TO Z BLIZNAMI JEST,BO NIGDY NIE MIAŁAM ŻADNYCH,W BUJKI SIĘ NIE WDAWAŁAM:P :laugh: :laugh: A WIECIE,ŻE JA LUBIĘ POPANIKOWAĆ:P

VELINA MYŚLĘ,ŻE PODCZAS PORODU NIE BĘDZIESZ MYŚLAŁA O SRANIU,ŻE TAK BRZYDKO NAPISZĘ:laugh: :laugh: :laugh: A ZRESZTĄ TO RZECZ LUDZKA I NIE MA SIĘ CZYM PRZEJMOWAĆ,LEKARZ WIDZIAŁ NASZE WNĘTRZNOŚCI I GRZEBAŁ W BRZUCHU,A KUPĄ BY SIĘ PRZEJĄŁ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI ZOLTRI 😘 ALE MI DZISIAJ ROSNĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU ☺️
NO ALE TAKA PRAWDA JEST TERAZ SIĘ TEGO WSTYDZIMY,A PODCZAS PORODU MAMY TO W NOSIE,TAK SAMO JEST KRĘPUJĄCE JAK POŁOŻNA WPYCHA LEWATYWĘ W DUPKE,ALE DLA NICH TO WŁAŚNIE NORMALKA PO TO WYBRAŁ TAKI ZAWÓD,MYŚL VEL JAK ODDAJESZ KAŁ DO BADANIA TO TEŻ KTOŚ GRZBIE W NIM I GO BADA:laugh: :laugh: :laugh: ALE JA JESTEM DZISIAJ OBŻYDLIWA HEHE MAM NADZIEJĘ,ŻE NIC NIE JECIE W TEJ CHWILI:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dopiero od 2 dni chodze w miare wyprostowana bo wczesniej to zgieta wpol jak babcia :laugh: juz teraz coraz lepiej sie czuje tylko niestety pokarm zaczyna mi zanikac mimo najwiekszych staran, dostawiam mala co chwila i odciagam laktatorem a mleka coraz mniej 😞 chyba natura mnie nie stworzyla do rodzenia i karmienia dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka dokladnie podczas porordu masz wszytsko w dupie hehe
ja zawsze wstydliwa a podczas porodu i p[o nogi rozkladalam jak nic jeszcze niedokladnie sie ogolilam i moj men mnie rozszmieszal menda moja kochana moiw ze maly lasek mi zostal przy poloznej :laugh: :laugh: :laugh:

a ja w smiech przy skurczach najlepiej starac sie podejsc na wesolo i jeszcze jak gas rozweselajacy dadza hehehe to jest ubaw !!!ale nie jest do smiechu jak skurcze sa mocne nic nie pomoze ale najlepiej starac sie miec dobry humor chodz wiem ze to nie pora na smiechy ale warto:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wykapalam sie, umylam klaczki, nakarmilam małego i wystawilam go na balkon na "spacer" - hałasy na zewnatrz jak cholera a on spi jak zabity 🙂 pije kawulca i jem lody carte dor tiramisu 🙂
ten tatar fuuuu Anulka ale jak dobrze pamietam to jestes miesozerca:laugh: :laugh:

Zoltri dobrze pisze,ze wszystkie blizny sa twardsze w miejscu szycia- zanim sie zmiekna to troche potrwa, moje zszyte krocze tez jest twardsze jeszcze.

Velinus jak Ci wsadza lewatywe to bedziesz biegem na kibelek pedzic! najgorsze jest to,ze musisz utrzymac jak najdluzej w sobie te "mydliny" a one pra !!!! ale im dluzej wstrzymasz tym lepiej przeczyszcza! ja mialam przy pierwszym skurczu w domu rewolucje kibelkowa i myslalam,ze juz wszytstko zostawilam a w szpitalu jak mi zrobili to poszlo ,ze hoho!ale jelita mamy 5 metrowe wiec jest gdzie to pomiescic 🤢

to tyle z obrzydliwosci jakze niestety dla nas naturalnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i to prawda,ze podczas porodu ma sie wszystko w dupie! ja tez mialam, nie obchodzilo mnie ,ze lataja polozne- obce kobiety, lekarze itd, mialam koszulke i bez gaci skakalam na pilce z podkladem poporodowym,bo bylo mi wygodniej niz w gaciorach 🙂

a gdy przyszlo do "push" to mialam nad soba 8 osob (lekarze plus polozne) ,bo akurat jako jedyna rodzilam w tym czasie(moglam wybrac sale porodowa hihi) i sie darlam bez krepacji,slyszalam tylko mojego meza , ktory kazal oddychac tak jak on, pozniej polozna poprosila meza zeby odszedl,bo ja slucham tylko jego a czas zebym sluchala polozna 🙃 o cesarke tez prosilam ☺️ i znieczulenie, wszystko poszlo:P ale dalam rade bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Velinka ja w krytycznym momencie miałam w planie odłączyć sobie kroplówkę z oksytocyną bo mi się odniechciało rodzić :laugh: :laugh: :laugh:

Zoltri to miałaś dobrze ja gdy tylko poczułam skurcze to były tak intensywne że zapominałam o całym świecie ... i tylko oddychałam żeby nie udusić Rozalki, nooo do czasu gdy zaczęłam krzyczeć a bardziej ryczeć z bólu... ale w między czasie bawiłam się znakomicie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...