Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj duzy Velinus! zebys wiedziala! rosnie w oczach!
masz upragniony 40 tydzien! teraz juz z gorki! zobaczysz ,ze warto bylo czekac na ten skarb! ja mam pierdzielca na punkcie Tymusia! jest taki bezbronny i kochany! i tak sie uspokaja jak tylko biore go w ramiona! mowie Ci kochana jak sie urodzi twoja niunia to zasłoni caly swiat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadlam dopiero sniadanko,bo najpierw nakarmilam mojego szkraba, teraz spi slodko a ja chyba tez sie zdrzemne,bo pogoda deszczowa i tylko albo pic albo spac 🤨

zrobilam mu fotke teraz podczas snu, zaraz tu wrzuce.
a widzialas na nk małego Kropka kibica? wyglada przeslodko! [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/t1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj na pewno! Przeciez to cud, mam tylko nadzieje, ze znajde troche milosci dla mojego meza, bo ona taka przytulanka jest i martwie sie ze bedzie bardzo zazdrosny o malenka... Juz mnie wypytuje czy bede go przytulala czy tylko coreczke 😉 On taki wyrosniety dzidzius 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry:P:P

veli oxy nie konczy sie cc po tym mozesz rodzic normalnie...u nas tez w razie czego najpierw zel dopochwowo na rozwarcie poznirj po odczekani oxy:P:P

anulka pieknie przybiera:P

veli dla mnie ethan byl malutki jak go wzielam na rece niedowiezalam ze wazy 4kg a glowka niewazne czy wieksza bo i tak dostosuje sie do twopjego rozmiaru moj tak fajnie mial wyciagnieta jak ufoludek 🙂 🙂a teraz normalnie wraca do ksztaltu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam czerwcowe mamusie 🙂 Widzę, że już prawie wszystkie rozpakowane 🙂 Ależ wam zazdroszczę:P Moja mała też chciała wyjść na świat wcześniej, ale zatrzymali ją w brzusiu i teraz kiedy już śmiało może - nie chce:P Ciekawe po kim taka uparta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELINKA BĘDZIE DOBRZE,ZOBACZYSZ URODZISZ NAWET SIĘ NIE OBEJRZYSZ 😘

NIEBO JAKI SŁODKI TYMUŚ,KWIATUSZEK DLA NIEGO 😘

MOJA NIBY PO CC A TEŻ GŁÓWKĘ SIĘ ŚMIAŁAM,ŻE MA JAK OBCY,ALE TERAZ JUŻ SIĘ ZAOKRĄGLA NO I UROSŁA JEJ 2 CM,BO MIAŁA DZISIAJ MIERZONĄ I OBWÓD I GŁÓWKI I KLATKI MA 35 TAKŻE SIĘ WYRÓWNAŁO 🙂

JA MĘŻA TULĘ CAŁY CZAS,I SAMA POTRZEBUJĘ PIESZCZOT,NIE CHCĘ ZWARIOWAĆ NA PUNKCIE DZIECI I ŻEBY UCIERPIAŁO NA TYM NASZE MAŁŻEŃSTWO.

WŁAŚNIE PRZED CHWILKĄ MĘŻUŚ DOSTAŁ OFICJALNEGO MALILA,ŻE POPRACUJE JESZCZE DZIĘKI BOGU UFF,NIE MUSI NAWET JECHAĆ NA TO SPOTKANIE 🙃 ALE ULGA BO TAK SIĘ BALIŚMY 🙂

MY WCZORAJ SOBIE Z ŁUKASZEM POSIEDZIELIŚMY TROSZKĘ RAZEM PO LAMPECZCE AMARETTO WYPILIŚMY,DZIECIAKI SPAŁY WIĘC MIELIŚMY CHWILĘ DLA SIEBIE,I WY DZIEWCZYNKI TEŻ TAK RÓBCIE,NIE ZAPOMINAJCIE O MĘŻUSIACH,ONI WAS TEŻ POTRZEBUJĄ,PISZĘ TO BO WIEM,ŻE CZASAMI JAK SIĘ RODZI PIERWSZE DZIECKO TO MAMY WARIUJĄ NA PUNKCIE MALUCHA,A MĄŻ IDZIE W KĄT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Dawno mnie tu nie było i Anulka zgodzę się z Tobą też mało kiedy mogę znaleźć czas dla siebie,ale nie narzekam mam przecież dwa takie wielkie szczęścia 😘 😘 😘

Niebo nie miałam okazji Ci jeszcze pogratulować Tymusia wszystkiego dobrego kochana!!!

Ja muszę mieć oczy dookoła głowy wszystko ląduje w kołysce u małego,a starszy synek jeszcze mało rozumie. Ostatnio podzielić chciał się z nim kanapką,a i mój Patryś już ma taki postęp,że z niekapka pił 🤪
Pozdrowionka i miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lece na profil Ani i Jasia 🙂 Dopiero teraz pokazalo ami sie fotka Tymusia 🙂 ale superowy jest!!! Slodki maluszek!!

Nie wiem moze ona patrzyla na moj przypadek, u mnie wszytsko pozamykane i szyjka jak u zyrafy wiec pewnie oxy nie jest najlepszym rozwiazaniem... Musi miec racje bo to krolowa poloznych i lekarzy w tym rejonie. Ostatnio ktos sie mnie zapytal kto prowadzi moja ciaze i jak powiedzialam ze Morici to od razu mnie poinformowali ze to super specjalistka. No ja tam sie nie znam, bo niby po czym mam poznac ze ona taka super... No ale ludzie chyba wiedza.

A co do naszych mezow to mysle ze oni potrzebuja wiele zainteresowania z naszej strony. My jestesmy biedne, o wszystko musimy sie martwic i robic tak by bylo dobrze. Ciezkie jest zycie kobiety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maly terrorysta chcial na szantaz mnie wziac zebym go przy cycku usypiala ale torszke w woziu pobujalam i zasypia:P:P:P

dzis mamy wypad do mojej pracy i dentyste wiec musze sie w czasie zmiescic i wloski wyprostowac bo jakos musze wygladac a nie zeby mysleli ze maciora po porodzie jestem!!!1
🙂 🙂 🙂
anulka masz kfiatulca za przytulanie:P

Beatko Tymus slicziusi i kopia mamusi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Velina też właśnie na tabletach byłam do 37tc prawie. Bo wcześniej raz poroniłam i to w 4 miesiącu, teraz miałam w 19tc plamienie, więc od razu mi walneli tablety. Fenoterol brałam 3x1. No to Lilcia się zbuntowała:P Mam termin na 2 lipca, ale cicha nadzieja gdzieś tam jest, że jeszcze będę czerwcóweczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka napisał:
Velina też właśnie na tabletach byłam do 37tc prawie. Bo wcześniej raz poroniłam i to w 4 miesiącu, teraz miałam w 19tc plamienie, więc od razu mi walneli tablety. Fenoterol brałam 3x1. No to Lilcia się zbuntowała:P Mam termin na 2 lipca, ale cicha nadzieja gdzieś tam jest, że jeszcze będę czerwcóweczką 🙂


aaa wiec u ciebie to bylo uzasadnione, skoro mialas plamienia to dobrze ze te tabsy dali. Ja mam termina na koniec czerwca i tez sie ludzilam ze bede czerwcoweczka ale juz sie pogodzilam ze urodze w lipcu 😉
Najwazniejsze ze ciaze mamy donoszone 🙂 Oby wsyztsko przebieglo dobrze podczas porodu i zeby nasze dziidzie byly zdrowe, tego nam zycze! Uciekam juz. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...