Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej framboise! super,ze z cycem sie udaje, ja tez wywalczylam cyca 🙂

hej Kasiu! jak samopoczucie??


sabincia napisala o kroczu- moje jeszcze czuje troche, jest lekkie zgrubienie i jeszcze krwawie ale juz nie tak bardzo na szczescie.ale ja pozniej urodzilam wiec pozniej skoncze bolesci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ZAPOMNIAŁAM NAPISAĆ,VANESSA ZROBIŁA KUPKĘ,ALE WIELKOŚCI ORZECHA WŁOSKIEGO,NO JUŻ ZAWSZE COŚ MOŻE JĄ RUSZY,BO JĄ TROSZKĘ POGIMNASTYKOWAŁAM 🙂

NIEBO,JA CZYTAŁAM,ŻE NOWORODKI JUŻ WIDZĄ NA ODLEGOŁOŚĆ WŁAŚNIE 20-30 CM,ALE NIEWYRAŹNIE TYLKO CIENIE,A MAMĘ TO ODRAZU POZNAJĄ,PO ZAPACHU,GŁOSIE ITP.JA MAM CZASAMI WRAŻNIE JAKBY MAŁA WSZYSTKO WIDZIAŁA TAK SIĘ ROZGLĄDA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOŻE GOSIA PODZWIWIAM CIĘ,JAK TY Z NIMI WYTRZYMUJESZ 🥴 MOJA ŚMIGA W JANSACH I BLUZACH NA DWORZE,A JAK CHODNIEJ TO KOCYKIEM PRZYKRYWAM,ALE W ROŻKU NIGDY NIE BYŁA 🙂 NO I OCZYWIŚCIE W TRAMPACH,BO SĄ NA NIĄ DOBRE I WYGLĄDA BOSKO 🙂 WSZYSCY JĄ PODZIWIAJĄ W TYCH BUTACH 🙂

A CO DO ADIDASÓW TO TE CO POKUPOWAŁAM NA 17 CM TO CHYBA NA JESIEŃ ALBO I PÓŹNIEJ ZAŁOŻY TAKIE SIĘ MAŁE WYDAWAŁY A JAK JEJ PRZYMIERZYŁAM TO JAK KOT W BUTACH:laugh:

NO I JA JUŻ MUSIAŁAM 3 PARY ŚPIOSZKÓW ODŁOŻYĆ,BO TAKIE DOSTAŁA Z TYCH STANÓW,ŻE CHYBA NA WCZEŚNIAKA BYŁY,MIAŁA PO RAZ NA SOBIE I JUŻ SĄ ZA MAŁE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MÓWIŁAM CI TO SIĘ ZE MNIE ŚMIAŁAŚ:P :laugh: A TERAZ SAMA WIESZ CO TO ZNACZY CHCIEĆ A NIE MÓC 🙃 ALE DAMY RADĘ 😘

NO JAK POMYŚLĘ,ŻE TAK SIĘ BAŁAM TEJ CC,A TERAZ BYM W ŻYCIU SIĘ NA SN NIE ZAMIENIŁA,PAMIĘTAM JAK DZIEWCZYNY(RADZIA,RENI)PISAŁY,ŻE MIAŁY CC TO IM WSPÓŁCZUŁAM ☺️ NO TYLKO FAKT NIE KAŻDY TO TAK SUPER PRZECHODZI JAK MY,I PO 2 TYGODNIACH NA OCHOT WSKAKIWAĆ NA BYKA:laugh: HEHE:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos jaka ona slodziusia w tej sukienusi! i taka malenka!!!

Anulko malenstwa w pierwszym miesiacu poznaja nas po glosie i po biciu serduszka a tak to widza plamy i reaguja na swiatlo. pozniej zaczyna sie wyostrzac wzrok. dlatego teraz gdy maja oczka otwarte zezuja,bo nie widza i nie maja koordynacji ruchowej.

na sex tez mam ochote ale nici z tego 😞

DZIS DZIEN OJCA WIEC KOBIETKI NIE ZAPOMNIJCIE O TATUSIACH !!

ja mojego w domu mam w body z krotkim rekawkiem, pajacyku i w rozku albo kocyku zawinietego, a jak klade do kolyski to przykrywam dodatkowo kolderka ale taka ciensza raczej. w pokoju mam 20 stopni.

z ciuchow tez wyrasta, juz schowalam 3 pajace w ktorych jeszcze w szpitalu sie miescil a juz wczoraj nie 🙂 no i nie wazylam go, bo skoro je, kupa, spi i nic sie nie dzieje to nie bede latac do przychodni tylko po to aby go zwazyc, jeszcze cos zalapie w tej przychodni i bedzie chory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne te Wasze malenstwa i fajnie sie czyta o tych waszych aktualnych rozterkach... Zupelnie jakbyscie byly w innym swiecie... No bo ja Was czytam i tylko moge sobie wyobrazic jak to jest.
Margherita!Piekne to foto z mala na ramieniu! A tesciowa sie nie przejmuj. Twoje dziecko i Ty decydujesz co robic i co jest dla niego najlepsze! Takie rady to by mnie tez do szlu doprowadzaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO JA TEŻ JESTEM W SZOKU,ŻE TE MALUCHY TAK SZYBKO ROSNĄ 🙃SZOK DOPIERO CO GROMADZIŁYŚMY WYPRAWKĘ,A ZARAZ POŁOWA BĘDZIE ZA MAŁA 🙂 A CO DO WAGI TO JA ZRZUCIŁAM WSZYSTKO,ALE ZARAZ MI PRZYĘDZIE BO MAM CAŁY CZAS OCHOTĘ NA SŁODKOŚCI JAK NIGDY:P

WIECIE,ŻE MI PRZEZ 3 TYGODNIE 3 PACZKI PIELUCH TYCH JEDYNEK POSZŁY 🤪 I DWIE PACZKI CHUSTECZEK,ALE TO WSZYSTKO IDZIE JAK WODA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie poszla 1 paczka jedynek, teraz otworzylam druga, paczka chusteczek mokrych, teraz mam druga ale uzywam ich tez do wycierania rak,czyszczenia przewijaka itd wiec nie tylko do dupci, poza tym staram sie przemywac woda z oliwka dupcie, bo ta kupka taka jest raczej jajecznica i sie nie rozmazuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TYLKO,ŻE TROSZKĘ PÓŹNIEJ PO MNIE URODZIŁAŚ 🙂NO JA WŁAŚNIE KOŃCZĘ TRZCIĄ PACZKĘ,ALE MAM JESZCZE ZAPAS 2-JEK WIĘC JAK SIĘ SKOŃCZĄ JUŻ TE 1-NKI TO PRZESKAKUJĘ NA DWÓJKI,BO TEŻ BĘDĄ DOBRE 🙂A BEZ SENSU KUPOWAĆ KOLEJNE JEDYNKI.NO CHUSTCZEK TEŻ UŻYWAM DO WYCIERANIA "WSZYSTKIGO"RĄK ITP.

MNIE TROSZKĘ PRZRAŻAJĄ TE KOSZTY PODKŁADÓW NA PRZEWIJAK,NA SAM NIE KŁADĘ BO JEST JAKBY Z CRATKI I ZIMNY,WIĘC TE PODKŁADY KUPUJĘ,A ONE 10SZT 12ZŁ,A MAŁA MI ŚREDNIO JEDEN DZIENNIE OBSIKA,BO ŚCIĄGNĘ JEJ PIELUSZKĘ I JAK SIĘGAM PO DRUGĄ TO JUŻ ZDĄŻY SZCZOSZKA PUŚCIĆ:laugh: :laugh: :laugh:


ZOLTRI UŻYWASZ TEGO HAMACZKA JUŻ GO KĄPIELI W TEJ WANIENCE CO MAMY???BO JA NIE JAKOŚ MI SIĘ WYDAJE "NIEBEZPIECZNY" NARAZIE I MĄŻ TRZYMA MAŁĄ A JA MYJĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helloo kathy:P:P:P

gos nie sluchaj mamek to samo mialam zx moim ubralam cieplo bo mama po polsku kazala to mi potowek dostal i caly mokry byl...a w pionie tez go nosze aby sie odbilo i on tak lubi za to nienawidzi jak go sie opatula w rozek zaczyna kopac i krzyczec hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka od pierwszego rtazu uzywam tego hamaczka swietnie w tym dzidzia lezy wiec nie ma szans aby sie wyslizgla....u mnie poszly 2 paki 1nek pampers 1 paczka huggise i z jakies 60 2jek huggis bo sa dla mnie fajniejszew niz pampers...maly sadzil po antybiotykach co 5 min:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie ja sie zastanawiam kiedy przejsc na dwojki i chyba jak skoncze ta paczke i mam jeszcze jedna to przejde na dwojki

ja mam te podklady semi i tak klade,ze jak obsika to tylko pol, obcinam i mam z jednego dwa, poza tym jakos tak przewijam ,ze jak sika to jeszcze do starej pieluchy,bo trzeba chwile poczekac ze stara zanim sie swieza zalozy,bo przy zimnym tak siusiaja maluchy

ja mam taki plastikowy stelaz do kapieli niemowlaka i klade na niego pieluche i maly sobie polsiedzi, nie placze i lubi kapiele 🙂 juz byly dwie bez placzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI A JA SIĘ WŁAŚNIE BOJĘ,ŻE MI SPADNIE Z TEGO HAMACZKA,MOŻE MAM TAKIE WRAŻENIE BO JEST MNIEJSZA OD ETHANKA 🙂

JAKIE NIEBO SĄ TE PODKŁADY SEMI ILE KOSZTUJĄ?BO JA KUPUJĘ W ROSSMANIE TE MOJE.

NO JA PRZEJDĘ TAK JAK PISAŁAM NA TE DWÓJKI,BO MAM 3 PACZKI PO 80SZT I POTEM MOGĘ NIE ZDĄŻYĆ ZURZYĆ,A SZKODA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Trochę podłamana jestem 😞 Była pielęgniarka i nie dość że mały przybiera dość powoli to jeszcze jutro jedziemy do szpitala na badania krwi bo możliwe że ma żółtaczkę 😞 Biedne moje maleństwo, nie dość ze w szpitalu około 20 razy mu krew pobierali to jeszcze teraz. A tak poza tym to nam kikut odpadł bardzo szybko po 7 dniach albo wcześniej już nie pamiętam i w tej chwili pępuszek jest już czyściutki 🙂
margheritka, wagę możecie kupić na ebay z tym że ceny mają dość wysokie tak od 40f w górę. Też właśnie chcemy kupić bo mały przybiera za wolno i wolałabym sprawdzać częściej niż raz w tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...