Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oli-To jest racja, ze to czego teraz uczymy dzieciaczkow to male piwo, w porownaniu do tego czego jeszcze bedziemy musialy ich uczyc. Ja to dopiero sie boje co to bedzie jak Lenka pojdzie tu do przedszkola i wszystkie dzieci beda dobrze sie porozumiewaly, a ona nie bedzie rozumiala ich. 😞 Dlatego we wtroek ide zapisac sie do szkoly, a od czwartku juz bede chodzila sie uczyc. I bede sama Lenke uczyla zanim pojdzie do przedszkola, by chociaz troche umiala sie porozumiec.
Hihi moj Mezus ma 22 lata, dlatego na takiego mlodziutkiego Ci wyglada. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienka
slicznie razem wygladacie 🙂
masz mlodziutkiego meza i do tego odpowiedzialnego bo niejeden w tym wieku to jeszcze ma taki rozum ze szkoda gadac 🤨

oj jak mi zle dalej latam do toalety i wymiotuje i w dodatku mam goraczke 38 a do lekarza nie moge sie dodzwonic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany nie napisalam zyczen dla kevinka oj ja jestem gapa ☺️

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ 1000 SLODKICH BUZIAKOW 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘



tusienko a ty tez taka mlodziutka jestes , rany goscia a ja juz taki staruch hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry dziewczynki!

Ja juz od rana bo Lukasz lecial dzisiaj do Polski na kilka dni,chcial zebym leciala z nim ale ja panicznie boje sie latac i wolalam uniknac stresu.
Kiedys juz o tym pisalam w tamtym roku w styczniu jak bylam w ciazy lecielismy do Polski to prawie zamndlalam...i potem obiecalam sobie ze to byl oststni raz!!!

Beti przykro mi z powodu nieudanaj rocznicy!

Oli ty juz nie przesadzaj ze stara jestes!!!Tylko rok starsza ode mnie.

Tusienko no mezus to barzdo mlodziutki!!

Ach gdzie ta nasza jusmarkl i Ruda Rybka???

Zmykam cos przekasic i z powrotem do lozeczka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

patrysiu tak sie boisz latac , nie wiedzialam , kurde to przekichane bo mieszkasz jednak tam i w sumie czasem ciebie sytulacja zmusza , albo musisz zrezygnowac tak jak teraz a czego sie boisz samego lotu ??

beti no to mieliscie rocznice 😞 , kochana ty wez sobie moze zrob kompleksowe badania bo tobie non stop cos dolega bidulko

patrysiu no stara moze nie , ale gorzej ze tak sie czuje nawal obowiazkow hihi , a tak naprawde to ostatnio mam jakis kryzys , dzis tez od rana sie splakalam z checia bym gdzies wyjechala i odpoczela no ale to raczej nie mozliwe 😞 , bo niestety moj maz jest tego typu osoba ktora uwaza ze wszystko trzeba robic z dziecmi , nawet nigdy sami w kinie nie bylismy na jakims filmie zawsze z dziecmi na bajki buuu my sie nie mozemy cos ostatnio dogadac , a o to zawsze sie z nim klocilam , bo uwazam ze to nie zbrodnia wyjsc gdzies we dwojke , mam wrazenie ze coraz wiecej nas dzieli niz laczy bo mamy zupelnie inny tok myslenia i tak jest z wieloma rzeczami , teraz to chyba wszystko widze w zlych kolorach ale naprawde mnie to wkurza chyba jak kazdy czlowiek tez bym chciala korzystac z tego zycia , a nie non stop tylko dzieciom wszystko ja im nie zaluje nie zrozumcie mnie zle niech ida do kina na bajke no ale my tez raz na jakis czas mozemy sie wyrwac no nic na zalilam sie wam bo mi smutno i przykro i bym tylko ryczala , bo jeszcze mi nawciskal samych przykrych rzeczy 😞

tusienko a tunika ekstra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do jusmarki wyslalam jej smska dostalam raport ze dostarczono ale nie odpisala , wiec nie wiem kurde chyba naprawde ma urwanie glowy bo juz dlugo nie zajrzala

a rybka pewnie zabiegana znowu

krociu a miala ciebie spytac a nie probujesz julci przestawic zeby pozniej chodzila spac i pozniej wstawala bo to musi byc meczace jak ty do pracy i twoj maz tez to nie macie jak sie wyspac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane. 🙂

My sobie dzis z Lenką pospalysmy do prawie 9:30 🙂 Juz ogarnelam mieszkanko, pranko wstawione, tylko jak Mezus wroci to czeka mnie mycie podlog. Tak strasznie sie tu kurzy, ze co drugi dzien musze latac z mopem, z reszta Lenka teraz raczkuje wiec nie chce by chodzila po zakurzonej podlodze.

Oli-Wspolczuje sytuacji z Mezem. 😞 Sa czasami takie chwile, ze nie mozna sie w zaden sposob dogadac. Mam nadzieje, ze to szybko minie!! No i wcale nie rozumiem Twojego Micha pod tym wzgledem, ze on nie chce zebyscie wychodzili gdzies sami bez dzieci. ;/ Przeciez nalezy sie Wam jakas rozrywaka by choc na chwile odpoczac od codziennosci.
My tu w DK nie mamy takiej mozliwosci by pojsc gdzies bez Lenusi, ale w PL jak najbardziej korzystamy z pomocy mojej Mamci. Choc teraz to i tak ciezko jest Lenke zostawic z kims innym niz z Nami, bo ona juz jest madra i wie ze ja zostawiamy i placze wtedy, bo ona nie jest przyzwyczajona do mojej mamy czy kogos innego, bo widzi ich tylko raz na jakis czas. 😞 Dlatego w dzien ciezko jest z nia zostawic to bierzemy ja zawsze ze soba, ale teraz poszlismy sobie raz na disco jak Lenusia zasnela. 😉

Martex-Mialam Ci odpisac i ciagle zapominam. ;/ Prostownica jest super. Jestem z niej bardzo zadowolona. 🙂 Tuniczka ta co Ty tez sobie zamowilas, faktycznie nie jest taka jak na zdjeciu, bo ten material wlasnie taki cieniutki, ale na lato mysle ze bedzie ok, bo mi cekinki ladnie sie trzymaja. A ta druga w ktorej jestem za zdjeciu jest super, bardzo mi sie podoba. 🙂

Lece sie ogarnac, bo chce wyjsc z Lenka na spacerek i zakupki.

Milego dzionka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!
Ja na chwilkę tylko bo w pracy :-)

Jeśli chodzi o to chwalenie to wiecie ja czuję że mój Franek to jest z tyłu za wszystkimi, bo nie raczkuje, wstaje tylko jak się go trzyma, nie robi PAPA, ale dla mnie to nieważne, bo to mój szkrab, będzie wszystko robił w swoim tempie, a kiedy to nieistotne :-)

Ja też oczywiście dla Kevinka wszystkiego NAJ NAJ NAJ z okazji 8 m-cznicy :-) BUZIAKI 😘 😘 😘

Beti szkoda tej Waszej rocznicy ale na takie rzeczy wpływu nie mamy niestety - do lekarza to powinnaś się wybrać bo to nie wygląda za specjalnie, tym bardziej że masz temperaturę :-) A świętowanie nadrobicie kiedy indziej jak będziesz w lepszej formie :-)

Patrysiu - rzeczywiście szkoda tego latania, bo to wielkie ułatwienie by było dla Ciebie, no cóż, każdy z nas ma jakieś lęki ... Może kiedyś przełamiesz się :-)

Tusieńko no to ładnie sobie pospałyście... Kiedy ja tak pośpię :-) Coś wiem o tym kurzu ... u nas to jakaś masakra jest !!!


Oli - Tobie jeszcze napiszę, że naprawdę będzie dobrze, tylko w tej kwestii wychodzenia wspólnego. Nie można tak tylko z dziećmi bo można zwariować ;-) Oczywiście nie mówię że codziennie, ale przynajmniej raz na m-c Wam się należy wyjście do kina, na pizzę czy do parku na spacer tylko we Dwoje. Koniecznie musisz Michowi to wytłumaczyć i już!!! A jak nie to ja Cię zabiorę do tej Hiszpanii !!! Buziole kochana trzymam kciuki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!
Ja na chwilkę tylko bo w pracy :-)

Jeśli chodzi o to chwalenie to wiecie ja czuję że mój Franek to jest z tyłu za wszystkimi, bo nie raczkuje, wstaje tylko jak się go trzyma, nie robi PAPA, ale dla mnie to nieważne, bo to mój szkrab, będzie wszystko robił w swoim tempie, a kiedy to nieistotne :-)

Ja też oczywiście dla Kevinka wszystkiego NAJ NAJ NAJ z okazji 8 m-cznicy :-) BUZIAKI 😘 😘 😘

Beti szkoda tej Waszej rocznicy ale na takie rzeczy wpływu nie mamy niestety - do lekarza to powinnaś się wybrać bo to nie wygląda za specjalnie, tym bardziej że masz temperaturę :-) A świętowanie nadrobicie kiedy indziej jak będziesz w lepszej formie :-)

Patrysiu - rzeczywiście szkoda tego latania, bo to wielkie ułatwienie by było dla Ciebie, no cóż, każdy z nas ma jakieś lęki ... Może kiedyś przełamiesz się :-)

Tusieńko no to ładnie sobie pospałyście... Kiedy ja tak pośpię :-) Coś wiem o tym kurzu ... u nas to jakaś masakra jest !!!


Oli - Tobie jeszcze napiszę, że naprawdę będzie dobrze, tylko w tej kwestii wychodzenia wspólnego. Nie można tak tylko z dziećmi bo można zwariować ;-) Oczywiście nie mówię że codziennie, ale przynajmniej raz na m-c Wam się należy wyjście do kina, na pizzę czy do parku na spacer tylko we Dwoje. Koniecznie musisz Michowi to wytłumaczyć i już!!! A jak nie to ja Cię zabiorę do tej Hiszpanii !!! Buziole kochana trzymam kciuki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASIULA
masz racje niewazne co dziecko umie a co nie, kazdy rozwija sie we wlasnym tempie

byl u mnie lekarz bo cala noc i rano dalej wymiotywalam ( tak sie nawet nie meczylam jak bylam w ciazy )
no i stwierdzil zatrucie chyba od pomidora, mam tabletki i syrop no i troszke lepiej chociaz dalej slabiutka jestem i nawet nie mam sily Hani nosic - maz jest naprawde kochany tak fajnie sie nia zajmuje az go nie poznaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘

Dziewczyny co do latania to mysle ze juz lepiej nie bedzie,kiedys latalam nawet kilka razy w roku i za kazdym razem bylo gorzej,ja mam jakis atak paniki w momencie jak samolot oderwie sie od ziemi,czuje sie ze sie dusze i przeraza mnie mysl jak jestem wysoko,ulga przychodzi dopiero jak samolot wyladuje....masakra ja tak glosno placze ze mnie ludzie slysza!!!! 🤪

Dlatego Lukasz kupil samochod,ale tez jakos boje sie tej podrozy to przeszlo 20 godzin jazdy...

Oli szkoda ze nie wychodzicie tylko sami,czasami napewno by sie przydalo,mysle ze sama music cos zaaranzowac....moze zarezerwuj Wam jakis wyjazd na 3 dni tak zeby nic nie wiedzial,napewno po wszytskim bedzie baaardzo zadowolony!!!Czasami w takich sytuacjach moze warto podejsc troche faceta a mysle ze bardzo by wam sie przydalo odpoczac bo te klotnie to moga byc wlasnie dlaatego ze oboje jestescie przemeczeni....
Ja wiem ze omus sie latwo pisze i doradza ale moze warto to przemyslec....

Ja tak sobie stukam a Julka lezala przymnie i zasnela....kochane dziecko.

Asiula bardzo dobrze napisalas ze to przeciez nasze szkraby i milosc mamusi jest bezwarunkowa i to nie ma znaczenie kiedy co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂

Oli - próbowaliśmy już ją później kłaść, ale budzi się tak samo .Dzisiaj poszła spać 20 minut później, jutro pójdzie jeszcze później. Dzisiaj nawet csobie pospała do 5:14 (a na 5:15 mam nastawiony budzik).

Tusienko - kiedy ja sobie tak pośpię 😞

Asiula - masz rację, każde dziecko jest inne i każde czeka na odpowiedni czas. Jedne robią to szybciej, inne tamto. No ale najważniejsze, że są zdrowe.
Nie myślcie że się chwalę, ale chciałam Wam coś powiedzieć, bo się cieszę. Julka zaczyna chodzić. Dzisiaj puściła się chyba z 20 razy i robiła po5-6kroczków. Potem upadała na pupę.:P

Patrysiu - ja nigdy nie leciałam samolotem, ale też bym się bała. Na samą myśl o locie wychodzi mi gęsia skórka. hihi Wolę naziemne środki lokomocji.

Beti - biedactwo. Oklask dla Ciebie. Dobrze, że mąż Tobie tak pomaga. To najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu ja nie boje sie latac za to mam inna fobie i kazdy pewnie jakas ma 😉 ja nienawidze szczurow boje sie ich panicznie nie wiem skad to sie wzielo w kazdym razie jak widze szczura to od razu chce mi sie wymiotowac krzycze jest mi slabo i brak mi tchu :laugh: :laugh: i kiedys jak spotkalismy szczura na dworcu centralnym na wkd to wskoczylam michowi na barana i sie darlam wszyscy na nas sie gapili 🤪 🤪 🤪 🤪 :laugh: :laugh: a jak mi kiedys przebiegl po bucie zima no na koniec zimy to caly dzien rzygalam a buty wyrzucilam :laugh: ale skad u mnie ta fobia to nie mam pojecia 😉

krociu no to lekko nie macie a julcik jest niesamowita 🙂 🤪 😘

beti to sie narobilo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli dokladnie kazdy ma jakas fobie moja mama ma tak na pajaki,czasem sie boje zeby mi zawalu nie dostala!!!
A u ciebie to ciekawy przypadek zwlasza ze towarzysza temu wymioty!

Krocia oklask dla Juleczki!

Beti i Marta wy chorobki nasze!!!
Oby tylko dzieciatka nie zalapaly!!!

Zmykam papapa!!!!
Jestem padnieta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki. 🙂

Krociu-Ta Twoja Juleczka to nie zla artystka. 🤪 😉 Oklask dla Niej. 🙂

Oli-No to faktycznie masz fobie na punkcie szczurow. 😲 Ja tez sie ich boje, ale nie az tak. 😉

Martex-Szybkiego powrotu do zdrowia!!! 😘

My dzis na 17:30 idziemy do szkoly zapisac mnie. Pozniej na spacerek i zakupki. 🙂

Lece, bo Lenusia juz sie wspina do mnie na raczki. 🙂
Milego dzionka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂

u mnie juz na szczescie lepiej - w nocy tez dobrze mi sie spalo i juz brzuch przestal mnie bolec. A Hania dzisiaj o 4 w nocy zaczela cwiczyc raczkowanie :laugh: caly czas sobie podskakiwala no i na brzuszku raz sie ode mnie odpychala raz o mezusia i tak do 5, mysle ze juz niedlugo zacznie raczkowac 🙂
jak narazie to podnosi tylek ale idzie do tylu a nie do przodu

martex
biedna wspolczuje- choroba przy dziecku to najgorsze co moze byc 😞

ja tez nigdy nie lecialam samolotem ale bym sie bala bo jakos tak wole byc na ziemi niz w powietrzu 😞
oli to masz przeboje ze szczurami 😲

krocia
brawo dla Julki ze juz chodzi 😘 super 🙂 🙂 🙂
oklaski dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Dziekuje, mam nadzieje, ze to Wasze slowa otuchy postawia mnie na nogach, bo jak na razie bez zmian. 😞 Wiecie co zrobilam ?! Wczoraj maz byl umierajacy, jak ja wczesniej, gdy on sie domagal sexu, wiec wiedzialam, ze nie bedzie w stanie i zaczelam sie do niego przyklejac i domagac sie tym razem ja. Ale sie wsciekl, wyzwal mnie od nienormalnych, ze on biedny taki chory a mi w glowie glupoty 😠 No wiec mu wygarnelam jak to on nie mial skrupolow ode mnie tego wymagac, gdy ja sie czulam jak on teraz i chyba zrozumial, bo mnie wyprzytulal i przeprosil, a dzis kurier pezynosi co ?! Piekny bukiet kwiatow i karteczka z przeprosinami 🤪 !!! Ale bylam w szoku.
Lece lezec do mezusia, teraz mamy choc czas sie wyprzytulac poarzadnie, bo mama siedzi z Filim 🙂
Milego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULECZKI, HANI I FRANIA Z OKAZJI 8-MIESIECZNICY 😘 !!!
Julcia ale z Ciebie spryciula, to jak teraz zaczelac robic kroczki, to na dniach juz normalnie bedziesz latac 🙂
Oklask Krociu dla Was !
Patrysiu - ja tez sie boje latac, choc nigdy nie lecialam, ale na sama mysl trzese portkami. I wlasnie widze siebie tak jak Ciebie, ze jak samolot odrywa sie od ziemi, to zaczynam sie dusic, mdleje itd.
Oli - ja szczura nigdy nie widzialam na oczy, ale ohydne to musi byc 😞 A z tym wymiotowaniem to juz naprawde powazne.
Ja sie boje owadow, gadow, plazow...obrzydlistwo !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...