Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ruda Rubko dolaczam sie absolutnie do tego co pisza dziewczyny,zebys sie nie przejmowala paplanie lekarza,kazde dziecko jest inne.A co ja tez mialabym sie przejmowac wg.tabeli ktora napisala jusmarkl ze moja Julka jest za gruba???Ma juz prawie 8 kg.Ja na to nic nie poradze,jest karmiona piersia na zawolanie wiec nie moglam jej przekarmic.a Po za tym ona nie wyglada na te 8 kilo.
Krocia wspolczucia z tesciowa,ja tez sie wkurzalam jak moja mowila ze sie podala w ich rodzine i dlatego jest taka madra i ladna.A co moja rodzina to niby debile i brzydale???Glupie gadanie,ja caly czas wszystkich prostuje ja mi mowia ze jest podobna to dziadka ,cioci czy tatusia ze Julka podobna jest tylko i wylacznie do samej siebie!
Jusmarkl krolowo neta!!!Ty to masz opcykane wszystko,musisz byc naprawde zorganizowana ze Ci wystrarcza na to czasu albo tak jak pisalas buszujesz wieczorkami hihihi
Tusienko udanego spacerku i zakupow.
asiula boze jak ja dawno sniegu nie widzialam hahaha,u nas nie ma ich wogole.A najbardziej marzy mi sie wypad w nasze polskie gory....
Dobra spadam moze jeszcze potem wykombinuje troszke czasu dla siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
patrysiu moja buba wazy 7400 chociaz nie do kona bo rzucala sie po tej wadze i pielegniarka powiedziala do p. doktor ze najwyzsza wage jaka pokazala to jest 7400 a tak to 7200 bo nie moze toski dokladnie zwazyc bo sie wierci hahaha wiec w sumie musialabym sama ja zwazyc ale poliki moja toska ma pultasne od urodzenia stad tez ta buba :P a moj tesciu ostanio byl z toska w hipermarkecie i ona spala jak sie obudzila to mowil ze zaczol do niej rozmawiac i jak mowil tosiu to nie reagowala a jak powiedzial do niej bubus to od razu hahaha bo my faktycznie rzadko do niej tosia mowimy 🙂

a no i dziadek kupil tosi kaszki na sprobowanie ryzowe malinowa i bananowa i teraz mleko pije z kaszka hihihihi
kochany dziadzia 🙂

a no a mierzy 66 cm a ciezka nie jest bo cialko ma zgrabne tylko pultski takie :P :P wiec dla mi tez z ta tabela sie nie zgadza , dzieci jak sa male moga byc pultasne ale to nie znaczy ze w przyszlosci takie beda , ja bylam pultasna do 3 roku zycia mialam takie policzki a pozniej cale zycie dotychczasowe ( oprocz ciazy ) nie przekroczylam 50 kg wiec mysle ze nie ma sie co martwic , a co do szczuplutkich dzieci tez bym sie nie martwila pisalam jaki odzia chudzielec byla a dzis 22 kg wazy noga 32 hahah i 134 a dopiero ma 7 lat ta to dopiero bedzie wysoka mowie wam po tatusiu (197) 🤪 🤪 a ja taki karakan 160 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięku za wsparcie. Nie wiem co bym bez Was zrobiła 🙂

Ale dzisiaj jest okropna pogoda. 5 stopni i okropny wiatr. Wolę w małą nie wychodzić dzisiaj na spacer. Jak wróci mężus to pojedziemy na zakupy. Śniegu u nas nie ma, ale nie wiedomo czy nie będzie później padał.

Oli - oglądam TVN24 i widzę, że Ty też masz okropną pogodę. To nas się porobiło. Gdzie ta nasza piękna polska złota jesień??? ☺️

Patrysiu a może Julce już nie wystarcza Twoje mleczko?

Asiula tak sobie ostatnio o Tobie myślałam. Nie wiem czy wiesz, ale jeśli wracasz do pracy i karmisz piersią to należą Ci się 2 przerwy 30minutowe. Możesz je połączyć w jedną przerwę godzinną i wtedy pracujesz o godzinę krócej. Możesz iśćdo pracy później bądź wcześniej z niej wrócisz. Wlicza się to normalnie w czas pracy. Może skorzystasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNY
STRASZNA POGODA JEST ZIMNO, MOKRO, WIETRZNIE 😞
ALE JAKOS TRZEBA TO PRZETRWAC, PEWNIE U JUSMARKL JEST CIEPLUTKO 🙂

JA 12 PAŹDZIERNIKA CZYLI W RÓWNE 5 MIESIĘCY HANI DAŁAM JEJ TROCHE JABUSZKA Z HIPPA ALE ZA BARDZO GO NIE CHCIALA MOŻE DWIE NIEPEŁNE ŁYŻECZKI ZJADLA I WIECEJ NIECHCIALA, BEDE CO JAKIS CZAS JUZ JEJ DAWALA ZEBY JA PRZYZWYCZAIAC DO NOWYCH SMAKÓW.
DAWAŁYSCIE SOCZKI NA POCZATKU CZY OD STARTEGO JABUSZKA ZACZYNAŁYSCIE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a do mnie dzwonili ze szkoly ze dziueciaki wrocily z kina i tramwaj mial awarie i szli do szkoly pieszo i sa cali mokrzy z odzi podobno mozna wyciskac wode , a ja nie moge po nia leciec z suzhymi ciuchami bo sama z buba jestem i mam takiego nerwa 😠 😠 😠 michu juz jedzie ale tescie mieszkaj 30 km pod warszawa i jeszcze cala warszawe musi przejechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli moge sobie wyobrazic jakiego masz nerwa 😠
Wspolczuje i mam nadzieje ze odzia bidulka nie bedzie chora!
A tak po za tym to uwazam opiekunowie powinni jakos zadbac bardziej o dzieciaki i nie pozwolic im tak ich przemoczyc,pewnie szlo gdzies zaczekac,moze nawet w tym tramwaju albo cos!!!!
Acha zapomnialam napisac ze jestes bardzo spostrzegawcza co do moich wlosow,faktycznie bylam w polsce u fryzjera i zrobilam sobie wloski,zawsze mialam dwa kolory,tzn.ten dol byl brazwy a teraz zrobilam na maksa na czarano i czarne pasemka na popielatym blondzie,fajnie sie tak czuje tylko szkoda ze tak szybko sie splukuja.. 😞
Oklask za spostrzegawczosc Kochana!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krociu-Nie, nic sie jej nie dzialo i ja to w ogole bylam zdziwiona, bo miala tylko uszka czerwone troszke przez pierwszych pare godzin, a potem zupelnie nic, nie ropialy, nie papraly sie ani nic, ale wiesz kazde uszko inne wiec nie mowie, ze u kazdego dziecka tak ladnie sie zagoi, nawet w sumie co sie mialo goic jak zadnej ranki nie bylo nawet. 🙂

Oli-Wyobrazam sobie jaka musisz byc wkurzona. Patrysia ma racje, powinni bardziej zadbac o dzieciaczki. Przeciez jest zimno i gdzie to isc w deszczu przemarznietym i mokrym, szok. 😞

A ja sobie wysprzatalam ladnie mieszkanko, a Lenka w tym czasie siedziala w krzeselku, bawila sie i patrzala co ja robie, ale fajnie ze są te krzeselka, duzo pomagają. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mowie wam dziewczyny polecialam po nia z suchymi ciuchami buty to jak za tydzien wyschna to bedzie dobrze , co za nieodpowiedzialna nauczycielka pojechala z nimi do kina w taka wichure drzewo spadlo przed tramwajem musieli wysiadac i isc dalej pieszo zlogi sniegu leza odzia mowila ze sie przewrocila i kilka innych dzieci wszystko mokre szok 🥴

patrysiu super ze chcesz karmic piersia ale jezeli faktycznie jest to juz za malo dla juleczki to mysle ze powinnas ja jednak dokarmiac zupkami deserkami czy kaszka zrobiona na swoim wlasnym mleczku bo dzidzia glodna to dzidzia zla 🙂w koncu ma ponad 5 mc nie odbieraj tego zle bo nic zlego nie chce powiedziec bo to ze karmisz tak dlugo piersia ty i beti to naprawde na rekach was nosic za to tylko ze z czasem to juz jest troche za malo , mysle ze taki maly organizm wie sam kiedy sie zaczac domagaci czego potrzebuje i jezeli juleczka tak czesto sie budzi to moze jednak warto 🙂


krociu bylam nic nie znalazl , ale bede szukac hihihihi w koncu cos sie trafi 🙂

krociu a jeszcze mialam ciebie spytac czy juleczka bawi sie juz w tym kole co kupilas ??


a gdzie ruda rybka i jusmarki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam wieczorem- dobrze ze wogóle mam chwile czasu dzis zeby cos napisac bo od rana tylko czytałam 😞
beti witaj w klubie, kochana 😞 Bianka dzis ma jakis zły dzień-caly czas albo płacze albo marudzi- wygina sie i pręży nawet na rekach. dała dzis koncert w sklepie jak stałam w kolejce do kasy i żadna menda mnie nie przepuściła nawet 🤢
Rano nie miałam czasu sie ubrac i umyc, dopiero zasnęła o 12 w południe wiec myłam zęby i suszyłam włosy w biegu zeby w ogóle wyjśc z domu na zakupy.
Oczywiscie mąz przyszedł, Mała godzine bawiła sie sama sobą na podłodze a mąz mówi: No ja nie wiem, ona taka grzeczna przeciez!
Dziewczyny czy u Was tez tak jest ze jak sie mąz zajmuje dzieckiem to juz nic innego nie jest w stanie zrobic?? Normalnie mój to nawet juz pieluszki tetrowej sobie nie podniesie z fotela bo przeciez trzyma dziecko! Tak mnie to wkur... ze ostatnio mu powiedziałam ze jak ja miałabym tak robic to dom wyglądałby jak chlew bo przeciez tez musze sie Małą zajmowac a poza tym jakis obiad wystrugać, posprzątac, powiesic pranie, poprasować. Ja z Bianka na rekach wszystko robie a ten biedaczek nie umie.
Ostatnio odwiedziała mnie koleżanka. Jej synek juz chodzi i oczywiscie robił nam sajgon w domu. Mąz koleżanki mówi do niej: patrz na niego bo ja trzymam wózek 🤪 :laugh: A ona do niego: to daj wózek, ja go potrzymam i tez nic nie bede mogła robic.

oli- mam nadzieje ze Odzia sie nie rozcoruje od tej nawałnicy i deszczu.

ja uciekam bo znowu Mała wyje, normalnie mam juz dzisiaj tak jej dość ze uciekłabym z domu gdybym mogła 🤨 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli masakra. Ta nauczycielka powinna zadzwonic do rodzicow od razu jak wyszlo , ze tramwaj zepsuty , zeby odebrali dzieci z miasta!! Niech teraz ktores zachoruje , niedajborze zapalenie jakies to bym ja udusila. Wogule poszlabym na rozmowe do dyrektora. Ciekawe czy swoje dziecko by tak targala.
Co do tego pajacyka to ja sie zastanawialam i stwierdzilam , ze nie bede ryzykowala , bo za kilka dni mamy sie przeprowadzac i nie znam tam jeszcze adresu , a wogule jeszcze nie pewne czy za kilka dni czy moze tydzien ... albo dwa , takze nie wiem kompletnie na 100% kiedy i dlatego lepiej dam se spokoj, sa inne ladne tez pajace 🙂
Musze leciec do dzidzi , odezwe sie pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do tej wagi dziewczyny to moja mama powiedziala , ze dziecko dopoki nie zacznie chodzic to moze sobie ja miec jaka chce byleby przybieralominimum 400g na miesiac. Mowila mi , ze ja jak bylam niemowleciem to mialam wiecznie tragiczna nadwage. Bylam taka tlusta , ze musiala mi odchylac specjalnie jedna reka faldy , zeby druga umyc , a jak tylko zaczelam chodzic to zaczela ta waga spadac i sie normowac. Wiadomo dziecko sie wtedy duzo rusza , bo chodzenie jest nowym doswiadczeniem i nigdy dosc. Wtedy ta waga sie zatrzymuje. Widzicie jaka teraz jestem chuda. Odkad siegam pamiecia to mniej wiecej od przedszkola juz bylam chuda. Z ciekawosci zajrzalam do ksiazeczki urodzeniowej dziecka , z ktora pozniej mama chodzila ze mna na badania i az wybaluszylam oczy! W 6 mies wazylam 10kg !!! Urodzilam sie z waga 3700(dokladnie jak moj syn) i miara 54 , wiec cm wcale nie tak duzo , a teraz mam 168. Jak widac roznie sie to ma do przyszlosci. Mama mnie przekonuje , ze wlasnie od wagi urodzeniowej sie patrzy. Jesli dziecko ma duza wage ur. to bedzie wysoka osoba , a jesli niska to niska. Nie wiem czy tak jest , ale w przypadku mojego rodzenstwa i mnie , a jest nas czworo to sie sprawdzilo.

My dzisiaj sie tak z mezem poklocilismy , ze nigdy tak nie bylo , az sie rozryczalam i dalam mu w twarz. Zarzucal mi , ze z nim nie sypiam , a ja sie teraz boje , tyle jest przypadkow , ze w pierwszym cyklu po porodzie zaraz zaszly w ciaze. Chce zaczekac do okresu az zaczne przyjmowac tabletki anty... a on tego nie rozumie i prezerwatyw nie chce uzywac :/ eh te chlopy.

Zapomnialam wspomniec , ze ja w calej rodzinie mialam przezwisko bubus baaardzo dlugo , gdzies do 16 roku zycia. A i do tej pory niektorzy tak mi mowia. Wlasnie przez te wage w dziecinstwie.

Dziewczyny ja pamietam jak poszlam przekluc uszka mojej Klaudii. Miala 6 miesiecy wtedy i zalowalam , ze sie na to zdecydowalam. Zareagowala tak jak dziecko reaguje na szczepionke. Poczula uklucie i placz niesamowity. Nie dalo sie jej uspokoic. Teraz kiedy skonczyla 4 lata trzeba bylo jej kluc od nowa , bo tamte dziurki sie przesunely wraz z rozrostem ucha . Dziecko przeciez szybko rosnie i wszystko zmienia ksztalty no i te dziurki byly jakos z boku. Teraz mam inne podejscie. Nie zrobilabym juz tak drugi raz niemowleciu. Po co? Przeciez i tak i tak jest najkochanszym dzieckiem bez wzgledu na to czy ma te kolczyki czy nie. I bez tych kolczykow jest najpiekniejsza , bo to dzidzia. Niech sama zdecyduje jak urosnie czy chce miec klute uszy czy nie. Wtedy bylam napalona , ze tak slodko bedzie wygladac z kolczykami i wogule , ale teraz uwazam to malenstwo tak i tak przeciez jest naslodsze , najkochansze i wogule , po co je dodatkowo ranic dla wygladu?

Ale sie Wam rozpisalam. Hehe no ale ja dzisiaj nie wchodzilam , bo ta klotnia i potem goscie sie zwalili , a wy juz 4 strony narobilyscie hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl wspólczuję kłotni 😞 rzeczywiscie te chlopy to jak z innej planety 🤨
co do spania razem- ja śpie z męzem od poczatku po porodzie bo Bianka jego miejsca nie zajęła ale kochamy sie ostatnio rzadko a nawet jeszcze rzadziej i nic mi nie mówi na ten temat. Jakis czas po porodzie miałam jeszcze ochote a teraz mam wrażenie ze tylko byle czym sie dołuje cały czas- a to teściowie, a to powrót do pracy... A jak nawet przyjdzie nam ochota w tym samym czasie to jak przyjada jego rodzice to ja juz na pewno sie nie zgodze bo skrzypią tu łóżka tragicznie :P
Mnie denerwuje to że mąz prawie codziennie zasypia przed tv w duzym pokoju wiec skoro tv jest atrakcyjniejsze ode mnie to sory- jego wybór 🙂

Krocia- nie przejmuj sie tak komentarzami o Julce 🙂 Julka urodę ma sama po sobie- tak jak napisałaś!
Jezu, czasami to juz ludzie nie wiedzą co gadac o tych naszych dzieciach.

dopiero Wy napisałyscie co sie teraz dzieje w Polsce- rany, czuje sie jak na jakiejś pustelni bez polskich wiadomości- nawet nie miałam czas zajrzec na neta żeby zobaczyc co i jak.

jusmarkl- byc moze cos w tym jest co mówi Twoja mama bo u nas tez sie sprawdziło w rodzinie. Ja tez mam 168cm wzrostu ale ja to mam nadwagę. Mój prawdziwy ojciec (bo mam teraz ojczyma) tez jest bardzo wysoki- prawie 2 metry. No i mąz ma 186 wiec i Bianka jest długa.
hehehehe, no to niezły grubas byłas!! 😁 Jak mój brat- mama mi opowiadała że Przemkowi tez musiala odgarniac zwały na nogach żeby mu pudrowac bo sie wiecznie tam pocił i odparzał!! Mówiła że nawet na kolanach miał zwały!! 🤪 A teraz przystojniacha taki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry!
Dzisiaj ja pierwsza,hehe!Wstalam mojemu Ksieciowi zrobic kanapki do pracy i jak wyszedl to sobie mysle ze wpadnu tu na chwilke zanim Julka spi.
Wiecie co dalam Julce dzisiaj na noc mleczko z kleikiem i pierwsze spanie trwalo 5 godzin,a potem to juz normalnie.Musze chyba zastanowic sie nad jakim rozwiazaniem no bo nie moge caly czas odciagac i kleiku dosypywac bo do butli sie przyzwyczaji,Dzisiaj pobuszuje na necie i poszukam co i jak.
Po za tym mam plana robic pierogi dzisiaj ale okaze sie w praniu ile z tych moich ambitnych porannych planow zrealizuje hehe :P
Jusmarkl wspolczuje...taka klotnia musiala bolec.Niestety faceci tak juz sa skonstuowani ze dla nich to potrzzeba " pierwszego rzedu".Ale nie daj sie kochana,musisz mu dac jeden warunek.Albo prezerwatywa albo wcale i tak trzymaj.To nie on pozniej bedzie czekal jak diabel na ludzka dusze jak przyjdzie okres.Ja to ostatnio przezywalam i tez glupia bylam ze sie kilka razy dalam namowic "bez".A bede uwazal,przeciez karmisz,przed okresam bla,bla,bla...A jak sobie pomyslalam co by bylo gdybym teraz byla w ciazy to az mi wlosy deba staja 🤪 A moj to sobie jaja robi i mowi ze nie bedzie uzywal pprezerwatyw bo nie lubi zapachu spalonej gumy :P
Ruda Rybko twoj maz to odbitka mojego.Tez jak wroci z pacy a mala jest grzeczna to strzela glupie uwagi ze "on to nie wie,ona jest taka kochana" a ja sie wtedy czuje jakbym klamala ze ona marudzi.Albo gada ze ona sie cieszy ze tatus wrocil z pracy i teraz jest juz szczesliwa,bo mamusia jest nudna.No bo on z nia caly czas wariuje,podrzuca i wogole to Mala sie smieje jak wariatka!
A co do zasypiania to tez ma tak samo,co wieczor bierze pilota do reki i zasypia na TV,a telewizor mi wrzeszczy i musze wszystko za kazdym razem wylaczac!!!
Co do uszek to ja nie wiem,ja nie mam narazie zamiaru przebijac,mam troszeczke podobne zdanie jak jusmarkl.Zastanawialm sie nad tym i Lukasz troche mi to uswiadomil,podal mi podobny punkt widzenia ze dzidzia jest tak sliczna ze nic jej nie brakuje.Ale to jest kazdego rodzica sprawa indywidualna i na przyklad bardzo sie ciesze ze Lenka tak fajnie to przeszla i wyglada uroczo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarki ja tez kiedys jak sie z michem poklocilam to go walnelam w twarz , ale strasznie zalowalam , co do tych sprasw rany to wy jestescie odwazne ze sie nie zabezpieczacie 🤪 🤪 u mnie nie ma takiej opcji jak ja bym miala byc znowu w ciazy to bym zwarjowala

a moj maz jak wraca do domu to tez tak glupio gada ze bubus juz jest grzeczny bo przyszedl tatus , i ze z tatusiem jest zawsze grzeczna itd ale wiecie co zmiencie podejscie do tego , tez mnie na poczatku to wkurzalo teraz wydaje mi sie urocze bo oni przychodza z tej pracy pol dnia nie widza malucha i musza poglaskac swoje ego ze tez sa wazni dla maluszka hihihih:laugh: :laugh: :laugh: i juz sie tym nie przejmuje

wczoraj michu przywiozl bubusiowi krzeselko i siedziala jak szef jedna reke polozyla sobie na oparciu mowiem wam normalnie prezes 🤪 :laugh: oczywiscie od razu zdjecie tatus robil 🙃

patrysiu to nic hihihi

jusmarki- bubusiu :laugh: fajnie ze ktos tak tez byl nazywany jak ja mowie do tosi 🙂

a z kolczykami to jest roznie ja bym tosi przebila gdyby nie to ze ma azs i boje sie ze to bedzie sie papralo , dlaego jeszcze poczekam , bo lenka wyglada cudnie z nimi , i ona tak wszystko spokojnie przechodzi

jusmarki a ty nam nic nie piszesz co u kevinka ?? naszego przystojniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze mialam napisac ze tosia z nami w lozku spala tylko 3 pierwsze dni po porodzie jak mi bylo ciezko jeszcze wstawac ale okazalo sie ze ona jest spiochem i wstaje tylko o 4 punktualnie to zaczelam ja odkladac a i tak budzila sie o tej 4 tylko przez 1 mc teraz spi cala noc zreszta teraz jeszcze spi od wieczora a juz jest 8:45 hihihi spioszek taki z niej , ma prawie 5 mc a sama zasypia w lozeczku w calym jej 5 mc zyciu to dwa razy ja usypialam na recach wieczorem tak ja uczylismy od poczatku kladlismy do lozeczka dawalismy pieluszke smoczka i sama zasypiala z odzia tez tak robilam 🙂

w weekend planuje jechac na zakupy kupic tosi pieluchy itd i chce tez kupic kubek nie kapek 🙂butelke sama trzyma to z kubkiem mam nadzieje tez da rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CHCIAŁAM SIĘ TYLKO WTRĄCIĆ I WAM POWIEDZIEĆ,ŻE JA MOJEJ VANESSCE PRZEKUŁAM USZKA ZANIM SKOŃCZYŁA 4 MIESIĄCE I TEŻ TYLKO W DNIU PRZEBICIA MIAŁA ZACZERWIENIONE,A TAK TO SUPER,NIC SIĘ NIE PAPRAŁO ANI NIC.
I ZNOWU JA SŁYSZAŁAM REGUŁĘ,ŻE CZY SZYBCIEJ TYM LEPIEJ,NASZA KOSMETYCZKA POWIEDZIAŁA,ŻE 4 MIESIĄCE TO I TAK JUŻ PÓŹNO 🙂


I KIEDYŚ SIĘ U WAS DOCZYTAŁAM,ŻE TEŻ MACIE TAKIE ZACHWIANIA Z MIESIĄCZKĄ 🤢 JA DOSTAJĘ SZAŁU CO MIESIĄC BO PIERWSZĄ PO PORODZIE MIAŁAM W SIERPNIU,POTEM WE WRZEŚNIU JUŻ O 6 DNI PÓŹNIEJ I TERAZ CZEKAM POWINNA BYĆ OKOŁO 10-GO I NADAL NIE MA I SIĘ ZASTANAWIAM CZY WY TEŻ TAK MACIE NIEREGULARNIE???BO TO OSIWIEĆ MOŻNA 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...