Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kochane

a ja kosciol zaliczony z odzia , mam taki podly humor caly czas mi przykro 😞 jakos mnie to tak dobilo

Juleczka pikna ja tez chce takiego pajaca :P

beti czapeczki sa u nas w h&m rozne rozmiary cena 19.90 takze spoko :P

rybko spoko tesciowka sie zachowala oby tak dalej 🙂

asiula wez ta firme sama pociagnij ta laska to jak kula u nogi 😞

po skrocie napisalam lece obiadek robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 🙂

Ruda Rybko-To super, ze z Tesciową ok. Odrazu mniej nerwow i nie bedziesz sie niepokoila czy Tesciowa da sobie rade. 🙂 Twoja Mama ma racje, ze to niesprawiedliwe, ze ona nie moze przyjechac do Was na pare miesiecy. Mojej Mamie tez bylo smutno jak Meża mama przyjechala a Ona nie mogla i mi tez bylo smutno z tego powodu. 😞

Patrysiu-ale super Juleczka wyglada w tym kombinezoniku. 🙂 😘

Oli-Ale Twoja tesciowa przesadzila i nie dziwie Ci sie, ze jest Ci przykro z tego powodu. Oklas dla Ciebie na pocieszenie. 😘

A my bylismy na wycieczce w oceanarium, ale super bylo, Lenusia tak sie cieszyla. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!! Juz w domku troszke wczoraj posiedziałysmy z siostrą potem Wiki sie budziała wiec nocka cała zarwana 🙂
Kupiłam jej dzisaij kubeczek niekapek z Canpolaaa taki malutki fajnyy, MAŁA TAKA ZADOWOLONA JAK PIJE I NIE WYLEWA TAK JAK W INNYCH 🙂bo mama z Aventu kubek treningowi i ten juz po 12 miesiacu ale tym treningowym za bardzo nie umie pic 😞
Rura Rybko fajnie,ze z tesciową ok 🙂
Ja tez byłam w koscoiłku ale tak nie spokojnie bo babcia moja była z Wiki a moja bacia na wózku sie porusza i ma 77 lat i bałam sie ze ta godzinke nie da sobie rady 😞 ale dała sobie raDE TAKA DUMNA BYŁA,ZE DAŁA SOBIE RADEE 🙂
zARAZ NADROBIE TO CO WCZORAJ PISAŁYSCIE - BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez bylam w kosciele z mezusiem i zostawilam Hanie z babcia u prababci, ona sie teraz taka zrobila ze chce byc tylko ze mna i plakala u nich bardzo nie mogly sobie poradzic dopiero jak przyszlam i ja przytulilam bylo ok i sie usmiechnela 😞 nawet moja mama ktora jest z nia na codzien nie umiala jej uspokoic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 😁 😁
Rybko - cieszę się, że z teściową wszystko dobrze. Miejmy nadzieję, że tak będzie cały czas. Wpadaj do nas od czasu do czasu bo będzie nam smutno bez Ciebie 😞

Oli - nie dziwię się Tobie, że jest Ci przykro. Teściowa nie powinna tak mówić do Ciebie i mimo, że przeprosiła powinnaś jej powiedzieć, że tak się nie robi.

Tusienko - miałaś fajny weekend. Widziałam zdjęcia na nk. Super 🙂

Beti - Julka też ma takie dni,że tylko z mamą chciałaby być a ja wtedy nie mogę iśc nawet siku.

Zaglądam teraz troszkę rzadziej, bo mała już prawie raczkuje. Robi małe kroczki a jak już nie ma sił do turla się i czołga i wszędzie dojdzie. A najbardziej lubi kable. Pewnie dlatego, że ja mówię jej, że nie wolna a ona się wtedy cieszy. Dlatego cały czas muszę jej pilnować.

Ostatnio jak byłam w tesco to widziałam, że po 6 miesiącu dziecko może jeść zupkę pomidorową (bo były w słoiku) i rosół. To znaczy, że pomidora już też może zjeść? i czy już teraz mogę gotować jej zupkę razem z mięskiem, bo skoro rosół to wszystko razem powinno się gotować. hihi

Wczoraj byliśmy chwilkę u teściów. Teściówka wcale się do nas nie odzywała no chyba że mąż ją o coś zapytał, ale sama nic nie powiedziała. Tylko jak chwyciłam małą za rączki a ona wstała to do mnie mówi, że nie mam tak robić. To jej powiedziałam, że jak chwilkę postoi to jej nic nie będzie, a skoro sama chce to nie będę hamowała jej rozwoju. W ogóle mała leżała na kocu na podłodze i nawet przewrócić się nie mogła sama z brzucha na plecy bo od razu było, że jak ja mogę pozwolić jej się tak przewracać skoro leży na podłodze i może się uderzyć. Powiedziałam im, że to nieuniknione i teraz gdy zaczyna raczkować to coraz częściej gdzieś się puknie. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

u nas dzis 10 stopni 🤪 wiec spacerek murowany , tylko pada deszcz ale to nic

ruda rybko milego dnia w pracy 🙂

ja tez zaraz sie biore za czytanie ofert pracy , ale oni teraz maja takie wymagania ze to szok


beti ja nie pamietam jak sie do tego picasso a nk nie masz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam Wam napisać, że Lulek usilne próbuje wstawać na nogi. Zresztą same zobaczcie co robi w łóżeczku. Będę w końcu musiała je obniżyć. [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC02894m2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany krociu obniz to lozeczko ja juz dawno to zrobilam jakis mc temu , julka jest nie mozliwa 🙂 a mamy taka sama posciel hihihihi bo toska od prababci taka dostala slodka jest 🙂

a ja zapomnialam wam napisac ze mojej tosce ida 2 zeby na dole juz je widac , biedna tak sie umeczy bo nie wie jak jesc probuje jedna strona i nie moze i druga i tez lipa bo tu boli i tu boli , teraz jej smaruje tym zelem zeby mogla zjesc mam nadzieje ze gora 2 dni i bedzie po wszystkim i tez wstawie sobie buzke z zabkami :P a mojej odzi wyszly 4 na raz 2 na dole i 2 u gory i ona wcale nie plakala miala wtedy nie cale 6 mc :P z tymi zebami

krociu co do tej pomidorowej to nie mam pojecia , julcia twoja jest zdrowa nie ma zadnych wysypek wiec chyba mozesz probowac ale pomidory to duzy alergen wiec bym sie chyba wstrzymala a z miwskiem to ja tez mam zamiar wprowadzic na dniach 🙂

a ktos tam pisal ze banany sa uczulajace to nie prawda to jest owoc ktory naj mniej uczula i jest najbardziej bezpieczny kazdy alergolog to mowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂
Dzis wstalam wczesniej, troche juz z grubsza ogarnelam i wstawilam pranko, zaraz ide dalej sprzatac, ale musialam zajrzec na brzuszek. 🙂

No tak super spedzilismy dzionek. 🙂 Pozniej jeszcze zadzwonil kolega do Męża zeby pojechal z nim gdzies po samochod, no to my z kolezanką sie zbuntowalysmy, ze skoro tak to niech mnie zawiozą do niej. 🙂 No i chlopaki zawiezli mnie, Lenka znowu poskakała na Jumperku Dawidka, a ja z koleżanką sobie poplotkowalysmy. 🙂

Krociu-No faktycznie ta Twoja Juleczka jest niesamowita. 🤪 Obniz jej jak najszybciej to lozeczko zeby sie nic Jej nie stalo. 🙂 Oklask dla Julci, ze jest taka dzielna. 🙂

Beti-Wspolczuje zarwanej nocki. 😞 😘

Lece sprzatac, a pozniej na spacerek jka nie bedzie padalo. 🙂
Milego dzionka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja poszlam do kuchni zrobic tosi drugie sniadanko kaszke na gesto i ztarlam jej do tego gruszke wracam a ona spi 🤪 to jest aparatka mala , jak wstanie zrobie jej swieza hihihi

przejrzalam te oferty pracy co za lipa , ja to bym wyjechala stad , gdyby tylko moj maz sie zgodzil ale on nigdy na to sie nie zgodzi bez sensu , to jest taki ciezki czlowiek ze zmianami w zyciu , moglibysmy kupic wieksze mieszkanie to tez nie bo tu mu dobrze bo sie przyzwyczail i tak z wszystkim , ale i tak go kiedys zmusze hahaha on to tylko mowi zebysmy sie wyprowadzili do jego rodzicow bo maja duzy dom i poddasze jest cale wolne fajne mieszkanie mozna tam zrobic duze i przestrzenne ale ja nigdy na to nie pojde chyba bym musiala zwarjowac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienka
ja tez dzisiaj od rana sprzatam, wszedzie tyle kurzu i taki balagan 🙂

oli
naszej klasy nie mam, wolalabym miec ten albnum internetowy, bede probowac moze jakos uda mi sie samemu wpadnac jak to ma byc 🤨

krocia
Julka jest bardzo silna, i ma takie ładne duże oczka 🙂
ja jestem ciekawa jak to u nas bedzie, u was widze dzieci spia w swoich łozeczkach a nasza Hania z nami :P i w swoim łozeczku to w ogole niechce byc, poki sie budzi to niech spi z nami i jak ja karmie ale pozniej bede musiala ja uczyc spac w swoim lozeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
a ja jak narazie nie moge wyjsc bo pada deszczyk u nas 😞 w ogole tak ponuro dzisiaj 😞
a dlaczego niechcesz mieszkać u tesciow??
ja tak wlasnie mam tylko u swoich rodziców, mam cala gore no i bedziemy od przyszlego roku rozbudowywac bo chcemy miec swoje wejscie do domu no i jeszcze dwa trzy pokoje dodatkowe, narazie to mam duzy pokoj z balkonem gdzie mamy tv, sypialnie, pokoik dla Hani no i wc, a kuchnie dopiero bede miala jak sie rozbudujemy 🙂
w ogole bardzo chcialam swoj domek wybudowac ale jak mam brac kredyt i spalacac cale zycie to tez tak niechce no a brat sie bedzie budowal a ja i tak w przyszlosci caly domek dostane no i jakbym pracowala to mama sie zajmie Hania wiec nie jest tak zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcieee :0 ale paskudna pogoda 😞
Krociu niesamowota Twoja malutka moja to nie umie jeszcze sama siedzieccccc hehe ale podobo tak jest,ze dzieci szybcjei wstaja niz samodzielnie mają siedziec 🙂
Moja w nocy nawet ładnie spała tylko coraz wczesniej mi sie budzi grrr musze ją chyba pozniej kłasc spac ale wczoraj posżła spac po 21 nie umieła zasną tak sie wyjęczała,ze szok 😞
Ja tez od rana sprzata dziewczynyy pranie, itddd jutro tesciowa przyjezdza na dwa dni hehehe
Oli no mieszkanie z tesciamii hmmm zalezy jak sie zachwouja itddd My z męzem meiszkamy ale z moimi rodzicami ale mamy wszystko osobno kuchnie, ąłzienke, oni mają jedno piętro a my drugie, wiec spoczko a zreszta ja mam naprawde spoko rodziców moj maż i tata tak sie lubią,ze az trudno uwierzyc 🙂
Nio Krociu obniz łozeczko 🙂 ja juz mamdawno najniżej bo wtedy jest na poziomie naszego łozka i mamy sciagniete jedną czesc łozeczka i wtedy jest jakby połączeniie tym fajnie bo w nocy jak Wiki sie budzi alboo cycus jej wypadniee to ja na spaniu jej podam i nie musze wtawacc, a tak zrobiłam bo keidys Wiki nocami nie sypiaaaałlllla 😞
Beti jak czesto miałam takie nocki jejkuuu z przemeczenia płakłammmm było mi cięzkoo bardzoo bo jedna noc zarwana potem kolejna potem nastepnaaa a potemmm zmeczenie dopada 😞
Zmykam poukładac ubranka i biore sie za trening moze z 40 minutek 🙂 bede pewnie pozniej, ciekawe jak tam Ruda Rybka w pracyyy?? Ale sie rozpisałam Dziewczynki miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti ze swoimi rodzicami to tez jest inaczej , a poza tym my mamy wlasne mieszkanie to jest nasze gdybym musiala wynajmowac to co innego , kredytu tez nie mamy wiec spoko placimy tylko komorne , i po co sie wkurzac tu moge robic co mi sie podoba moge nawet gola latac hahahaha a micha rodzice to lubia we wszystko ingerowac a czemu taki kolor scian ? a po co takie drogie lozko ? itd wiec ja bym kota dostala

patrysiu mam pytanko ty chyba pisalas ze twoja julka tak kupki trzaskala , toska rano wstala z kupa i teraz tez z kupa , to chyba te zeby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka dzis marudna jest, teraz zasnela, moze jak sie obudzi to bedzie lepiej. 😉 To pewnie przez tą pogode. 😞 Chcialam isc na spacerek, niby nie pada, ale jest pochmurno jakby za chwile mialo lunąć i nie wiem co robic.

Oli-Lenka juz dzisiaj tez zrobila dwie kupy, moze to rzeczywiscie przez zabki.

Ide sie w koncu ubrac. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie nie lepiej tusienko tez ponuro i wlasnie leje deszcz buuu a tez chcialam isc na spacer

no widzisz beti to masz spokoj a nie cierpie jak ktos na kazdym kroku cos krytykuje a oni tacy sa rozwalili mnie kiedys jak powiedzieli ze po co w kuchni remont , a tam malowane nie bylo z 7 lat to bylo jak sie wprowadzilismy sciany byly brudne i wogole szkoda gadac 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie odebralam telefon od taty za 1,5 h bedzie u mnie rany dziewczyny jak sie ciesze , obiecal ze przyjedzie jeszcze w tym mc ale nie myslalam ze tak szybko hihihi ze szczescia pod sufit skacze :laugh: :laugh: tak rzadko sie widzimy bo srednio 4-5 razy w roku ale nam zrobil niespodzianke hihihihi

no wlasnie beti wiec mnie rozumiesz hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - doskonale Ciebie rozumiem. najlepiej być na swoim. "Ciasne, ale własne" i nie być od nikogo uzależnionym. My mieszkamy sami, ale mieszkanie dostaliśmy w prezencie ślubnym od teściów. Oni jeszcze przez 2 lata będą je spłacali a potem mają przepisać na nas. A my chcemy później je sprzedać wziąć mały kredyt i kupić malutki domek :P

Julka dopiero mi zasnęła. Pierwszy raz od rana. To chyba przez pogodę. Pada cały dzień, szaro za oknem, nawet wyjść nie można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...