Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tusienko u nas tez zimno i nic sie niechce nawet wychodzic na dwor 😞

ruda rybko
masz racje z tymi zupkami i w ogole z deserami, swoje warzywa jak sie ma to jeszcze mozna robic ale kupione to juz niewiadomo skad sie biora

oli
a ta zupke z jajka to sie tak to zoltko roztrzepuje??? bo moja mama nam robila taka zupke zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beti tak roztrzepuje sie normalnie jak na jajecznice tylko samo zoltko i wlewa sie do garnka z zimna woda 3 sekundy i sie z siada i jest normalnie jajko na twardo tylko takie puszyste i latwo je dziecku zjesc 🙂 ruda rybko jakbys ugotowala jajko na twardo jakby to bianeczka polykala zapchalaby sie bo zoltko jest takie zbite a tak to jest puszyste takie , ja dzis planuje zrobic tosi , mozna tez dodac troszke maselka lub oliwy z oliwek ale ja jeszcze z tym poczekam 🙂 najpierw sprobuje tak 🙂

beti napewno maz byl zmeczony , ale nie powinnien tak mowic , porozmawiaj z nim jakos lagodnie ze to jest dla ciebie przykre jak tak mowi

a i trzeba caly czas mieszac , tak jak jajecznice i to tez tak wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda Rybko-No moim zdaniem to jest bardzo niebezpieczne, jak ja to na to patrze to mi serce staje. Dziecko jest związane w pieluszcze i wisi na haku, no a wczoraj Lenka tak wiezgała, ze glowka jej cigla wypadala z pieluszki i tak sie wystraszilismy. No to ta pielegniarka powiedziala ze ma jeszcze jedna metode i zawiazała jej pieluszke wokol paszek i Lenka tak wisiala nad podlogą na tym haku, ale ja ją troche przytrzymywalam, bo sie bałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyki!
A u mnie moramalnie masakra tak sie poklocilam z Lukaszem ze chciala go spakowac i wypier...z domu!I to z powodu mojej zazdrosci! Sluchajcie ja mam takie kompleksy z powodu tej mojej wagi,zaczelam chodzic na silownie i mniej jem a okazalo sie ze waze jeszcze wiecej!Tak sie poryczalam jak bobr!A on 2 godziny pozniej na youtube ogladal sobie shakire "She wolf"!!!Jak niewidzialyscie to zobaczcie sobie,ona tam tak dupskiem wywija a facetom to chyba staje na sam widok i tak mi sie zrobilo przykro ze on w mojej obecnosci napala sie na inna babe i to jeszcze taka !Zrobilam mu taka awanture jak nigdy!Sciany sie trzesly!On mnie wyzwal od wariatek ze to tylko teledysk bla,bla,bla...Ja nie wiem ale taki nerw we mnie wszedl i mam go nadal i nie pogodze sie z tym dupkiem!powidzialam ze chyba zostane les bo z kobietami idzie sie noramlnie dogadac!
A co do jedzonka to ja Julce daje z rana jabuszko,a po poludniu obiadek ziem-march-brok. albo ziem-march-szparag. albo pietr(korz)-march.Jak narazie i reszte cycus.Nie wiem kiedy zaczne wprowadzac pozostale.Mama mowila mi ze najlepiej przyzwyczajac do mieska na poczatku przez wywary z niego tzn.march.z rosolkiem zmiksowana.A dlatego sama wszytsko przygotowuje bo mam tylko organiczne produkty z twz.farm-marketow.Ci co sprzedaj mausza miec certyfikaty i sa kontrolowani i mam nadzieje ze tak jest!A po drugie sprawia mi przyjemnosc gotowac dla Malej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bede musiala z nim porozmawiac 😞 jakby siedzial caly dzien z dzieckiem w domu to tez by tak robil, łatwo sie mowi jak sie nic nie musi robic

patrysiu
to juz bardzo duzo rzeczy dajesz malej, dzisiaj dam Hani marcheweczke z jablkiem.
Chetnie bym wzieta pare kg od ciebie bo ja tak schudlam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysia
nie przejmuj sie tym, moze on poprostu sluchal sobie muzyki i przy tym to ogladal, ja tez jestem czasem taka zazdrosna i jak idzie jakas dziewczyna to zaraz na niego patrze jaki jest jego ruch a on sie od razu smieje ze mnie :laugh: a zas on jest zly jak czasem sie ubiore jak gdzies jedziemy ze mam za duzy wykroj w bluzce itd albo jak ktos sie na mnie patrzy i czasem jest zly caly czas na mnie :laugh:
nie przejmuj sie tym patrysia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu ja widziałam ten teledysk i rzeczywiscie Shakira wywija dupskiem jak my rekami 🤪 Nie wiem jak ona to robi...
A Ty nie płacz, moja droga, nie tak łatwo zrzucic kg ale walcz bo juz zrobiłas pierwszy krok a to zawsze najwazniejsze i najtrudniejsze. Masz chwile zwatpienia ale to minie jak tylko zobaczysz efekty. Nie waż sie codziennie bo dostaniesz histerii tylko co kilka dni i o tej samej porze.

A że faceci patrza na dupy to normalne, mi tez jest przykro jak widze sie w lustrze- gruba dupa, popękane naczynka, rozstępy... 🤢 Płakac sie chce ale cóż. Czasami jak remik robi zdjęcia i potem je przeglądam to wszystkie usuwam bo nie moge patrzec normalnie. A ostatnio nagrał jak Bianka bawiła sie w skoczku a ja siedziałam przy niej w zielonej bluzce i wygladałam jak wielka, gruba ropucha rozjechana. Jeszcze miałam na sobie dresowe spodnie to juz w ogóle sobie wyobraź jaka tragedia 😞

oklask dla Ciebie na zachete i dobry humor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jak czasami widze swoje zdjecia to az depresji dostaje 😞 no ale czasem jest taka sytuacja ze nawet nie mam czasu ładnie sie ubrac, umalowac, wloski zrobic i siedze tak w domu caly dzien tylko wlasnie wtedy mam najwiecej gosci :laugh:

ruda rybka
a wiesz ile ja bym dala zeby miec wielka gruba dupe, tak mi sie to podoba a mam niestety normalna 😞 jak bylam w ciazy to wlasnie tylek mi najbardziej urosl ale teraz znowu zrobil sie taki jaki byl 🤨

a mi tam sie nie podoba shakira, skacze tam jak malpa :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysiu kochana nie przejmuj sie, moze on faktycznie tylko sluchal muzyki, no ale w sumie to tez nie musial sie na nia gapic. 🤨 A co do wagi to tez sie nie przejmuj tym kochana, ja na poczatku tez tak mialam ze tylam zamiast chudnąć, bo to jest tak, ze organizm sie broni i nie chudniesz, ale jak juz sie przyzwyczai to juz zaczniesz leciec z wagi szybciutko!!! Ja tez na poczatku bylam zalamana ale sie nie poddawalam, a teraz czasami robie sobie jakis dzien przerwy, ostatnio nawet dwa sobie zrobilam i nie tyje. I Ty tez tak bedziesz miala jak metabolizm zacznie spalac wiecej kalorii. 🙂 NIE PODDAWAJ SIE!!! To jest najwazniejsze.
Oklask dla Ciebie. 😘

A Lenusia ma dzis dzien spiocha, to chyba przez tą pogode.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz po szczpeiniu jejku jaka Wiki dzielna była 🙂 nic nie płakła, a wazy 7300 🙂 ładniieee
Co do wagi to jak z 4 miesiace temu tez tak miałam nie chiałąm nigdzie wychodzic itddd i któregos dnia moj mąz robił zdjecia Wikiii i ja siebie zobaczyłam,,,, płakałam kilka dniii i stwierdziałam albo cos zrobie z sobą albo bede miała depresje i kazdy wokól bedzie mnie wkurzałlllllll i co postanowiłam schuddnąąąąćććć od porodu mam za sobą hmmm 17,1 kg 🙂 czyli nadprogramowych około 6,5 kggg bo po ciazy tez troszke leciały kgg do pewengo momentu teraz jestem cały czas na diecie i cwiczeee nie codziennie bo czasu brak ale sie staram 🙂
Dziewczynyyy głowa do góry dla chcacego nic trudnegooo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu dziubo kochana shakira to moze do nory sie przy tobie schowac , one tam sa ulepszane wizualizacje itd .... a ty piekna zadbana kobieta a ze tych kg troche dopiero urodzilas dziecko , a jakimis kuklami z telewizji to sie nie przejmuje , podejrzewam ze ta zazdrosc to jeszcze hormony kobiety po porodzie tak maja i wcale to tak szybko nie mija , czuja sie nie komfortowo 😞 ja tez jestem zazdrosnik i opieprzam meza jak tak gdzies spojrzy on sie smieje zawsze bo wie ze taka jestem ale nie bierz tego tak do siebie .

zdradze wam moja tajemnice odchudzania kiedys zgubilam 16 kg po odzi nie przyszlo to w tydzien ale w 3 mc rano pilam kawe , potem zjadalam kromke ciemnego pieczywa glownie z warzywami typu pomidor salata itd i chuda szynka , potem obiad porcja jak dla dziecka staralam sie nic tuczacego nie gotowac warzywa na parze miesko pieczone bo za gotowanym nie przepadam i zupe jarzynowa a pozniej jadlam 2 duze pomarancze na kolacje i one ustawily mi metabolizm a i jeszcze pilam activie nie wiem czy na wszystkich to dziala ja sobie ja sama ustawilam wedlug wlasnych potrzeb , pozniej jak kiedys mi sie przytylo latem jakies 2 lata temu ciagle rybka frytki surowki z majonezem lody gofry itd jak to na wakacjach to w ciagu mc zgubilam te 6 kg tym samym sposobem oczywiscie podjadalam jakies owoce mandarynki jabulka pomarancze w ciagu dnia jadlam tez jajko na twardo na sniadanie 🙂 marchewka surowa i tak ooo wrocilam do swojej wagi ale sie rozpisalam , naj wazniejsze to nie myslec o jedzeniu , poza tym jest jeszcze lek ktory przypisuje lekarz na odchudzanie i powiem tak mojego meza siostra z grubasa zrobila sie niezla laska moja kolezanka po dziecku zostalo jej 30 kg 🤪 wygladala jak monstrum jak przestala mala karmic to tez je brala i zgubila 19 kg do tej pory i wyglada supciooo ale tez nie mozna wtedy wszystkiego jesc moge wam powiedziec jak sie nazywaja ale na gg tam jest moje gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli- ja nie wierzę w takie odchudzanie na jakis czas- znam swój organizm- mi wróciłyby kg z nawiązką. U mnie sprawdziłby sie tylko dietetyk który by mnie za mordę trzymał i ktoś z batem żebym cwiczyła. I wiem ze musialabym zmienic w ogóle nawyki żywieniowe bo ja po prostu źle jem- jem nieregularnie, obżeram sie czasami do granci możliwości a potem nie jem długi czas bo głodu nie czuję...
Najgorsze to u mnie te słodycze- normalnie to moja zmora- dam sie zarżnąc za jakies ciasteczka itd.
Od wczoraj staram sie, naprawde sie staram, nie jest słodyczy dzis zjadlam tylko kilka biszkoptów. Nie jem juz na noc a mam ochote chociaż głodu nie czuje. Nie pijam coca coli bo mąz pije ja litrami i zawsze jest w domu. Pije wody duzo- mam nadzieje ze pomoze.

Ja praktycznie ciagle mysle o jedzeniu 🤨 🥴

dziewczyny ja znowu czekam na okres, nie mam nawet plamień takich jak mialam zazwyczaj przed okresem- normalnie tak sie boje bo mnie dziwnie podbrzusze boli... Chyba jutro zrobie test bo nic sie nie zapowiada na okres 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, ja tez widziałam Kevinka- ale sie usmiałam bo to tak wygląda na poczatku jakby on sie zbierał w sobie żeby ruszyc naprzód i tak sie kiwa- w przód i w tył jakby miał wystartowac jak rakieta 😁 😁 Ale słodki widok- nie moge sie doczekac az Bianka bedzie tak szaleć!!!
Masz ślicznego synka jusmarkl.

Beti- mi Bianka pluje kaszą. dzis znowu dałam jej ale malinową Nestle to tez tak niby jadła ale miała odruchy wymiotne. Potem, na nastepne karmienie dałam jej owoce irlandzkie z Hippa i zjadła półtota kubeczka- szok! Ale zupek i obiadków to mi tak ładnie nie jada. Musisz uzbroic sie w cierpliowść- Biance tez czasami wszystko wycieka z buzi- nie wiem jak ona to robi czy moze ja za szybko ją karmię ale przeciez sama otwiera buzie 🙃

Sara- ładnie wazy Twoja Wiki 🙂Wrzuc jakies zdjecie!!!!!

Dobranoc kobiety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu kochana, nie przejmuj się, nie ty jedna nie pierwsza i nie ostatnia. Ja mam jakieś 16kg do zrzucenia. Niestety nie mogę narazie przez to spojenie ani ćwiczyć, ani przez karmienie piersią odchudzać się :-) Na zdjęciach to też się nie lubię oglądać, chyba że sama sobie zrobię tak że nie widać ile mam nadwagi :P Ale tak się zdarza i nie ma co rozpaczać, wiele kobiet ma ten problem, a my tak naprawdę dopiero co urodziłyśmy dzieci. A ta Shakira to mnie też denerwuje i też bym chciała tak wyglądać jak ona i mogę jak będzie przy tym pracował cały sztab ludzi i na koniec obrobią jeszcze to komputerowo. A pamiętasz początki jej kariery? Też nie była szczuplutka miała brzuszek i wielkie DUUUUUPPPSKO. Ale ja kocham swoje ciało, nauczyłam się je akceptować, i jeśli tylko Ty też to zrobisz to od razu lepiej się poczujesz, zobaczysz jak wyładniejesz w lusterku. Ja ćwiczyłam to tak, codziennie rano wstawałam (rozczochrana, z resztkami czasami makijażu, podkrążone oczy) i mówiłam sobie do lusterka - o jak pięknie wyglądasz kochanie :laugh: :laugh może głupie, ale zadziałało i dopóki nie zacznę się odchudzać to będę sobie to codziennie powtarzać i wierzę w to głęboko. Bo tylko akceptacja samego siebie może wyzwolić pozytywne emocje i wtedy żadna laska nie będzie stanowiła dla Ciebie powodu zazdrości bo będziesz wiedziała że i tak jesteś najpiękniejsza dla Twojego faceta i dla siebie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAA tak poza tym to dziewczyny w pracy normalnie masakra jakaś, dobrze że ta moja cud miód koleżanka poszła na zwolnienie lekarskie to przynajmniej sama się lepiej czuję w pracy.... Normalnie słyszę od niej jeden tekst OLEWKA, wszystko olewa co związane z pracą, więc po co ona pracuje jak to olewa?? Normalnie najgorsze jest to że człowiek się stara, pracuje jak może najlepiej a taka przychodzi i wszystko olewa .... 😠

Dobrze że Franio OK w domku, jest wesoły i uśmiechnięty, dobrze je, czasami ma gorsze dni, ale wierzę że dziecko samo sobie reguluje porcje, jeśli zje jednego dnia gorzej to następnego dnia nadrobi... Po jagodach zrobił okropną zieloną kupę, więc wróciliśmy do jabłuszek ze słodką marchewką i do jabłuszek z kaszką manną ...

Zmykam kochane bo mam troszkę pracy, a wykorzystałam chwilę na poczytanie Waszych postów ....
BUZIOLE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodałam zdjęcie głowne to jak Wiki miała 4, 5 miesiacaaa a teraz takie aktualne dałam ale nie wiem czy wam sie wyswietlio?? [img size=210]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Image418.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />



Buziaczki dla Bianki na 5 miesiecy 🙂 5 buziaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale bombel fajny 🙂

a dzis sobie uswiadomilam ze za kilka dni nie ktore nasze maluszki skoncza pol roku 🤪 rany jak to wszystko zlecialo na tosi pizamki te 3-6 mc juz takie na styk na dlugosc , ona tak szybko rosnie jak na nia patrze to az mi zal ze tak szybko to przemija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...