Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beti ja jak mialam zapalenie piersi to 40 stopni goraczki wszystko mnie bolalo a w szczegolnosci piersi i na piersiach mialam czerwona duza plame i guza po tym podobno od razu mozna poznac zapalenie piersi , to wtedy kapusta z lodowki rozbita na piersi mnie to uratowalo , poczulam taka ulge , ale i tak dostalam w koncu antybiotyk , mam nadzieje ze tobie przejdzie szybko i lec do lekarza nie czekaj

czesc asiulek 🙂
wierze ze tobie teraz trudno , ale dasz rade 🙂

rybko czas na Tymona hihihihi 🙂 🤪 moze poczekaj jednak jeszcze troche niech organizm wroci do siebie i Bianka , podrosnie 🙂 , daj znac jak tort wyszedl 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beti ja miałam zapalenie piersi jak karmiłam Misię, ale nie bolały mnie przy tym stawy ani nie wymiotowałam. Może to coś innego? Może grypa żołądkowa, bo takie objawy .... Przy zapaleniu piersi miałam tylko gorączkę i bolesne piersi, ale beti nie masuj ich błagam Cię, jeśli nie możesz sama sobie zadawać bólu to poproś mamę, męża... żeby Ci je opukiwał tak opuszkami palców żeby porozbijać te guzki co w piersi się tworzą :-) A potem ściągać ten pokarm i powinno przejść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zrobiłam sobie nowe suwaczki, ale już Franek wstał i muszę zostawić ten ostatni na rocznicę na kiedy indziej. A pranie już się wyprało i muszę lecieć do suszarni powiesić, a prasowanie, a obiad dzisiaj trzeba ugotować... Matko i córko ....

Beti i z tą kapustą to beti ma rację, do lodówki żeby była zimna, rozbić żeby puściła sok, potem okładać tą pierś chorą (do biustonosza wsadź te liście) jak tylko będą ciepłe znowu zmienić okład. Kapusta wyciąga zapalenie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry!
Beti ja nie mialam takich problemow ale mi to raczej wyglada na jakies wirusa a nie tylko na zapalenie piersi,jaknajszybciej idz do lekarza zeby to sie bardziej nie zaostrzylo!Trzymam kciuki za ciebie i daj znac jak co!Oklask dla Ciebie Kochana!
Ruda rybko mam nadzieje ze wszystko wyjdzie,torcik no i te pysznosci ktore tam pichcisz!Wez uwiecznij na zdjeciu to twoje dzielo artystyczno-kulinarne,Skosztowac nie mozemy to chociaz popatrzymy! A moze dalo by sie przecisnac przez ten ekren z kawakek tego torcika??? :P
Asiula wspolczuje Ci tego mlynu.Jak to przeczytalm to od razu sobie pomyslalam ze ja to nie mam prawa narzekac bo w porownaniu do ciebie to mam luz-blues.Wiem o co Ci chodzi z tym karmieniem,to naprawde a piekne chwile i masz ta swiadomosc ze misia byla tak dlugo karmiona ale nie zadreczej sie ,dalas Franiowi juz i tak wiele a wydaje mi sie ze nie stracisz pokarmu,tylko przez to ze jestes te kilkanascie godzin w pracy.Przeciez jesli bedziesz dawac rano i po poludniu i w nocy to Twoj organiz dalej ma regularne sygnaly ze potrzebuje produkowac mleczko! Glowa do gory bedzie dobrze i jesli tylko bedziesz chciala dalej karmic to bedziesz mogla!!!!
Oli tak cichutko chcialam sie zapytac jak tam Twoje dzielo z fotkami naszych maluszkow.Poprostu napalilam sie jak szczerbaty na suchary na to bo to swietny pomysl i pamiatka by byla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"jak szczerbaty na suchary"- Bożeeeeeeeeeeeeeeeeee, Patrysia, zaplułam laptopa!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: CZegos takiego nie słyszałam 😁

Czesc tak na wstepie :P
Beti, ja tez słyszałam ze takie sa objawy zapalenia piersi, mama mi opowiadała ze miała tak samo ale nie wymiotowała i brzuch jej nie bolał. Tak jak pisza dziewczyny- lec do lekarza!! I daj potem znac co wyszło. Bedziemy czekac.

Asiula- no to extra, wystraszyłas mnie tym powrotem do pracy jeszcze bardziej a ja juz na szpilach siedzę i w ogóle nie jestem juz chętna do powrotu 😞 Juz tez mi sie śni i w ogóle cały czas mysle co ona bedzie robic jak ja bede w pracy 😞
Najgorsze to te pierwsze tygodnie- trzeba przezyc. Ty masz bardziej skopmplikowaną sytuację bo jeszcze karmisz piersią ale trzymaj się- na pewno sie uda zachowac karmienia dla Frania 🙂

Patrysia- jak wyjdzie ładnie tort to sie pochwalę a jak nie bede zadowolona to nie dam zdjęcia bo wstyd. Ja i tak juz jestem nabuzowana bo wczoraj Remiczek zasnął sobie przed tv, ja do północy naparzałam w kuchni. Dzis rano o 6 robiłam mleko dla Bianki to łaskawie sie obudził na fotelu i oczywiscie przesiadł sie na kanape i dalej w kimę 🤢 Ja znowu w kuchni, nastepne sałatki robie i jajka faszerowane a ten sobie siedzi i tylko na fajki wychodzi. Tak mnie wku..ił że rzuciłam jajkiem to sie przestraszył- no kurczę, dziewczyny, nawet dupska nie ruszy zeby pozmywac a odgrzał sobie rosół wczoraj i smierdzący talerz mi jeszcze dorzucił do brudnych garów- no to juz za duzo jak dla mnie 😠 Boze jakie te chłopy sa czasami proste to az strach- no zeby sie nie domyślec zeby pomóc albo nawet spytac czy sie do czegos przydadzą!!!!!!! 😠 😠
najgorsze ze Remik nie bardzo potrafi przyjmowac gości- po prostu z nimi siada i daje sie obsługiwać zamiast sam latac wokół nich. Cały czas musze mu zwracac uwagę " 😜odaj to", "Spytaj czy tego nie potrzebują". Albo jak mu cos podam zeby zaniósl na stół to nawet tego nie otworzy- wiecie, nie usunie folii, nie ściagnie pkrywki itd.
Kochany z niego facet ale czasami mam dość :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam 🙂

Jusmarkl-Bardzo mozliwe, ze masz racje z tym Jumperoo, no bo faktycznie on jest prawie na tych samych zasadach. No, ale tak czy siak to nie kupujemy Jej tego Jumperka, bo Maz mowi, ze dopiero bysmy go mieli jak pojedziemy do PL, czyli na swieta, a Lenka bedzie miala juz 7 mc i poskacze z nim 3 mies.,a moze nawet i mniej i zacznie chodzic, wiec bez sensu byloby kupywac tego jumpera, tymbardziej, ze ma tego tygryska i tez moze w nim poskakac, chociaz w nim nie skacze tylko sie buja. :P No, ale zgodzilam sie z nim, ze ma racje. 🙂I tak przy okazji.. to Kevinek slicznie wyszedl na tym zdjeciu co dodalas na NK. 🙂

Krociu-Ajj z tą Twoją Tesciowa, szok normalnie co ona wygaduje. Faktycznie w ogole nie bierze pod uwage, ze to Ty jestes jej Mamą.

Beti-Ja przy zapaleniu piersi mialam tylko gorączke no i bolała mnie pierś. Dlatego dziwne te Twoje objawy, idz do lekarza jak mowia dziewczyny. No i z tą kapustą to jest racja, ona bardzo pomaga na bolącą pierś.

Oli-Dziekuje Ci za mile slowa, ale ja naprawde mam jeszcze sporo do zrzucenia, najgorszy ten brzuch 😠
No wlasnie ja tez ostatnio myslalam co z tymi zdjeciami naszych Maluszkow. 🙂

Asiula-To naprawde teraz masz urwanie glowy, no i na pewno minie troche czasu nim sie przestawisz i bedziesz normalnie funkcjonowala i w pracy i w domku. Zyczie zeby jak najszybciej to sie stalo. 🙂 Dzis oklask dla Ciebie za wytrwalosc!!! 🙂

Milego dzionka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje dziewczyny
ja z lekarzem rozmawialam przez telefon bo pojechal do rodziny na wszystkich swietych i tez mi mowil ze raczej to wirus, po tej tabletce od razu lepiej ale taka slaba jestem dzisiaj masakra 😞 niewiem skad takie cos u mnie 😞 kapuste sobie rozbilam i dalam do lodowki i za chwilke tez sobie zrobie oklady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja juz to zrobilam 🙂 i mam tylko nie moge tego wrzucic tu bo sie nie otwiera , ten program jest do d..... pewnie nasz mistrz komputerowy ( znaczy jusmarki ) ma jakis lepszy program bo kiedys wrzucila tutaj na jednym zdjeciu kilka zdjec ja tak zrobilam ze zdjeciami naszych maluchow i pod spodem sa ich imiona i data urodzenia fajnie to wyglada mam nawet wydrukowane na zdjeciu bo mam drukare do zdjec , maz moj mowi ze trzeba to zeskanowac i wtedy wrzucic ale nie mam skanera 😞 jusmarki jak cos to napisz jaki ty masz program to w nim to zrobie jeszcze raz a jak nie to moge wam powysylac poczta normalne zdjecie lub poprosze kogos zeby mi ze skanowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienko bo bylo by najprosciej ale nie otworzysz tego na poczcie , maz tak mi tlumaczyl 😞

a ja koncze robic ciasteczka palce hihihi a maz wyciol dynie i teraz super swieci potem wpadaja znajomi , tosia od rana juz jako dynia :laugh: my sie przebierac nie musimy ja wystarczy ze nie zrobie makijazu :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli- jesli to co zrobilas jest w formie zdjęcia- takiego kolażu to wystarczy chyba ze zapiszesz je jako JPG i wtedy każda z nas otworzy sobie na poczcie bez problemów.
Taie kolaże ze zdjęc mozesz robić na każdym lepszym programie do obróbki zdjęć- Jusmarkl i Tusienka mają photoscape.
A jezeli to animacja to powiedz w jakim programie robiłas i kazda z nas sobie go ściągnie- i tak siedzimy czesto na necie wiec co za różnica 😉

aha, i nie skanuj tego zdjęcia nawet jak bedziesz miała mozliwośc bo zeskanowane zdjęcia nie wychodza juz tak ładnie jak orygianlnie cyfrowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybka ma racje , skanowany plik ma zawsze gorsza jakosc.
oli w jakim programie to zrobilas?? Jak chcesz to przeslij mi wlasciwosci pliku i zobacze co z tym mozna zrobic , a jak nie , to wyslij mi na maila i ja to otworze spokojna Twoja rozczochrana , nie ma niczego czego nie otworze 🙂 Przerobie na wlasciwy format i wkleje tutaj.
Ruda Rybko z jednej strony fajnie gdybys juz zaczela sie starac o Tymka , bo Bianka by iala toarzystwo , podwojne szczescie , dzieciaczki by sie razem wychowywaly , mialyby po sobie ksiazki w szkole itd. Jesli chodzi o organizm to prawda jest taka , ze lepiej przyjmuje ciaze wlasnie szybko po poprzedniej , bo jeszcze pamieta stan , po dluzszej przerwie musi od nowa sie oswajac. Druga strona taka czy Ty podolasz temu zadaniu. Malutkie dziecko na glowie + ciaza pozniej + drugie dziecko. Jesli masz osoby , ktore Ci pomoga to ok , ale samej mysle byloby Ci baaardzo ciezko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😁
Beti Ty biedulko nasza. Oklas dla Ciebie. mam nadzieję, że będzie dobrze.

Asiula - musisz na nowo przyzwyczaić sę do pracy. Życzę Ci, by nastąpiło to szybciutko. Czytając to co napisałaś upewniłam się tylko w tym, że dobrze robię idąc na 1/2 etatu.

Rybeczko - fajnie, że myślisz o drugim dziecku. My postanowiliśmy, że o dzidzię będziemy starać się jak Lulka skończy roczek. hihi Mam nadzieję, że będzie braciszek :P

Ostatnio mierzyliśmy Juleczkę sami i ma 69 cm. Urosła od porodu 14 cm. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😁
Beti Ty biedulko nasza. Oklas dla Ciebie. mam nadzieję, że będzie dobrze.

Asiula - musisz na nowo przyzwyczaić sę do pracy. Życzę Ci, by nastąpiło to szybciutko. Czytając to co napisałaś upewniłam się tylko w tym, że dobrze robię idąc na 1/2 etatu.

Rybeczko - fajnie, że myślisz o drugim dziecku. My postanowiliśmy, że o dzidzię będziemy starać się jak Lulka skończy roczek. hihi Mam nadzieję, że będzie braciszek :P

Ostatnio mierzyliśmy Juleczkę sami i ma 69 cm. Urosła od porodu 14 cm. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej dziewczyny jak moj maz sie dzisiaj zaprawil. Poszedl swietowac Hallowen i jakas godzine temu kolezanka bliska zadzwonila , ze przyszedl do niej i jest totalny trup , zeby go zabrac. Pojechalam z moim bratem i brat mi go do domu zatargal jej ale bedzie jutro kwiczal , a ja bede sie smiala haha. Pozwolilam mu wypic , bo ma za dwa dni urodziny , ktorych niestety nie odprawi , a nawet gdyby mial odprawiac to by nie odprawil , bo podejrzewam , ze bedzie mial dosc alkoholu na 3 miesiace.
A mi moja ulubiona sprzedawczyni z allegro wyslala na maila nowe oferty i zobaczcie jakie fajniusne rzeczy.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=800782231
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=800808035
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=800953951
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=800977302
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=800998702
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry Kochane!
A ja tez musialm szybciutko z rana wejsc bo mam cudowna nowine !
Juleczka ma pierwszego zabka!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 Wczoraj byla juz bardzo biala kreska i Mala byla nie do wytrzymania a dzisiaj sie juz przebil i juz jest!!!!!!!Boze ale to super a ja ciesze sie jak wariatka!Mala od razu ma inn humorek z rana!
Ruda Rybko jestem ciekawa jak tam imprezka sie udala,czy Ci wszytsko wyszlo i jak tam ten pyszny torcik???Mam nadzieje ze Ci ten twoj chlop cos pomagal tym razem!Ja wiem jak to jest,u nich to chyba standard!!!!
Krocia super ale Juleczka juz duza!
Oli Ty Brzuchoholiczko!!!super ze to zrobilas,jeszcze tylko pokombinujecie jak to tam pozmieniac i bedziemy mieli nasze wspolne zdjatko!
jusmarkl ja tez sie ciesze jak na drugi dzien Lukasz zdycha ale to jest niestety rzadko bo ten dran mam taki leb ze nic mu czesto nie ma!Najgosze ze on pije co weekend,i czasem sam butelke wishky obroci.Na poczatku to olewalam ale zaczynam sie coraz bardziej o to wkurzac bo to wychodzi po za granice!!!
Haniu moja mala tez tak powyrastala juz z tylku rzeczy ale ja zostawiam ciuszki dla nastepnej dzidzi,wsztstko nowe i uszanowane a mam nadzieje na druga corcie!!!
Musze zmykac cieszyc sie pierwszym zabkiem mojej coreczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...