Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Patrysiu super. Oklask dla Julaczki. :laugh:

Oli - nie tylko Ty jesteś uzależniona od brzuszka. :laugh: :P

Ja też wszystki ciuszki chowam i będą czekały na następną dzidzię. No chyba że w międzyczasie moja siostra zajdzie w ciąże to wtedy oddam jej a właściwie pożyczę :P

Zapomniałam wczoraj napisać, że Julka dostała krzesełko do karmienia od swojego kuzyna. Jest w kolorze niebieskim, ale to co. A po co mieliśmy kupować nowy skoro można było zaoszczędzić i w zamian za to kupić coś innego.:P Wczoraj karmiłam małą już w foteliku i bardzo jej się podobało. A jak chciałam ją wyjść to się popłakała :P

A my po obiadku pójdziemy na cmentarz z małą. Weźmiemy wózek bo samochodem dzisiaj się nie dostaniemy :P Ubiorę jej dzisiaj kombinezon zimnowy bo teraz jest dopiero 1 stopień, ale słoneczko świeci. hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczynki 🙂

Patrysiu-Super, ze Juleczka ma juz zabka 😁 😁 😁 Oklask dla Niej!! 🙂

Krociu-ale ta Twoja Juleczka to zdolniacha 😁 Nastepny oklask dla Niej 🙂

Oli-No to masz dzisiaj wyprawe, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze u Twojego Micha i dziewczynek, no i u Ciebie też. 🙂

A moja Lenusia dziś wyglada jak ksiezniczka. 😁 Zalozylam jej sukieneczke, ktora dostala od mojej szwagierki jak sie urodzila, ale teraz dopiero jest na nia dobra. 🙂

Dzisiaj Mezus musial isc do pracy, ale sie wkurzylam, myslalam, ze eksploduje 😠 😠 ale ma wrocic wczesniej z pracy i mamy pojechac na zakupki do centrum handlowego, bo dzisiaj pierwsza niedziela miesiaca wiec wszystkie sklepy otwarte. 🙂 Chcielismy pojechac do Kosciola, ale w najblizszym kosciele w jakim są polskie msze, wyprawiają msze tylko w trzecią niedziele miesiaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc , wita Was kolejna brzucholiczka 🙂
Patrysiu co weekend to jednak przesada uwazam , moj maz tez tak robil , ale prowadzilam z nim o to wojny , bo jak tak co weekend regularnie sie pije to mozna sie uzaleznic , a potem coraz czesciej i czesciej :/ Kawaler se moze pozwolic , ale jak sie juz zdecydowal na rodzine to niech sie z tym liczy. Dziecko jest jeszcze male , ale chyba zadne by nie chcialo , zeby tata co weekend pil. Lepiej gdzies wyjsc czy pojechac prawda. Ja wojne wygralam i moj pije baaardzo zadko , ale jak juz zacznie to az padnie. I dobrze , bo jak nie dopity to nie do zniesienia jest.
Krociu gratuluje zabka Twojej niuni !!
Moj Kevinek tez tak wstaje hehe. Wczoraj udalo mu sie zrobic kilka kroczkow na czworaka 🙂 Ale bylam wniebowzieta. Jak mu sie to znowu uda to nagram filmik , bo aparat czeka w pogotowiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu super ze Julka juz tak silna i madra dziewczynka!
A co do krzeselka to masz racje,wazne ze ono jest!Duzo dzieci wychowuje sie bez tego wszystkiego ,mat,hustawek,krzeselek,itp.bo niestety to jest bardzo drogie,podejrzewam gdybym mieszkala w Polsce to nie bylo by mnie na to stac i bylabym szczesliwa ze moja dzidzia ma dobry obiadek i mam na pieluszki.Mialam bardzo trudno sytuacje w domu i dlatego szanuje to co mam teraz i nie chce przesadzac z tymi bajerami.Dla dziecka na tym etapie rozwoju i tak najwazniejsza jest pelny brzuszek i milosc mamusi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl ja sie odzywam ze mi sie to nie podoba ale nie walcze bo nie atakiem i tak nie wygram,mialam ojca alkoholika i tez nie chcialabym powtorzyc sytuacji mojej mamy.Bylam z chlopakim 4,5 roku i wlasnie skonczylam zwiazek bo zrozumialam ze nie wygram i szkoda zycia dla kogos takiego a w dodatku pojawil sie Lukasz.ja go ostrzegam ze ktoregos dnia obudzi sie z reka w nocniku i nas poprostu straci!Nie bede go nianczyc ani prosic zeby nie pil,jest doroslym czlowiekiem!Pod tym wzgledem jestem twarda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu u mnie wojna oznaczala tyle , ze jak wypil to traktowalam go jak powietrze , nie odzywalam sie , spalam osobno. Za kazde wypicie tydzien takiej kary i w efekcie wogule z nim nie gadalam , nie sypialam , a jak on juz bardo chcial to sie postaral. I pytal zawsze co ja taka jestem to mu mowilam , ze nie bede sie wlaczac w jego alkoholowe zycie. Ja chce inaczej zyc i nie to mi obiecywal przed slubem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was dziewczyny
a ja dzisiaj siedze w domku z hania, nie ide na cmentarze bo jeszcze nie najlepiej sie czuje. raczej to co mi jest jest od piersi bo jest tak taka grudka i troche czerwona plamka, czytalam na internecie ze takie objawy tez niektorzy maja bo to tak jakby grypa byla sie objawia 😞 teraz bede robila oklady cieple i zimne po karmieniu no i tak kapusta, oby mi to minelo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu
gratuluje julce pierwszego zabka ale fajnie i jak odczuwasz cos przy karmieniu???

jusmarkl fajne ubranka szczegolnie ta przedostatnia sukieneczka mi sie podoba 🙂 🙂 🙂

ja swojemu mezusiowi nie pozwalam w ogole pic alkoholu, czasem moze raz na miesiac wypije moze jedno piwko, ale tak zeby sie upic to nic z tego 🙂 ale nie jest z tego powodu na mnie obrazony bo sam jest taki i niechce, jak on mowi ze woli pocwiczyc, a jak cwiczy to nie moze pic bo to nie ma sensu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety- po peirwsze gratulacje dla Julek- z okazji pierwszego ząbka i z okazji wstawania 🙂 🙂 🙂

Macie racje z tymi rzeczami, Patrysia, gdybym mieszkała w Polsce i utrzymywała sie z tego co tam zarabiałam to nie wiem nawet czy na lepsze pieluszki byłoby mnie stac a o sloiczkowym jedzeniu nie wspomne- serio 😞 Dlatego teraz ciesze sie byle czym. Ja specjalnie nie wybieram dla Małej różowych rzeczy bo az czasami mnie mdli od tego. I krzesełko ma wsciekle czerwone 🙂

Kobitki, impreza do dupy 😞 Normalnie taka juz wczoraj byłam chodząca bomba że mi sie wyc chciało jak połowa ludzi poprzychodziła 1,5 godziny później wiec jak przyszli to ja wyszłam juz kąpać i usypiać Bianke bo ona nie mogła czekać. Potem przyszłam i wyciągnęłam torta a ludzie zrobili oczy bo nie wiedzieli ze Remik ma urodziny i myślałam ze tortem im przywalę prosto w gęby. Normalnie wyc mi sie chciało ze złości i juz tylko chciałam zeby sobie poszli.
Ale słuchajcie co było po imprezie. Późno w nocy, ja sprzątam a Remiczek pyta czy zadowolona jestem z imprezy. Mówie ze nie- zgodnie z prawdą a on że tak naprawde to on nie lubi imprez dla siebie. No to juz w ogóle poszłam do łazienki sie kapac bo jeszcze sekunda i bym mu przywaliła garem w twarz 😞 Kuźwa, to ja sie namęczyłam tyle w kuchni. Caly tydzień planuje wszystko, robie zakupy. Powiedziałam mu że mogłam w takim razie spedzic czas z Bianka a nie latac miedzy nią a kuchnią, że chciałam mu zrobic przyjemność ale skoro tak to niech spada na szczaw.

No i tak to sie skończyło.
Tort wyszedł przepyszny ale wieśniacko go udekorowałam i moze dobrze skoro takie wieśniaki przyszły na imprezę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Ruda Rybko tak mi Cie zal bidulko...wiem jak to jest czlowiek cos robi,stara sie dla kogos i mimo to ze jest ciezko daje jakos rade bo wie ze nagroda bedzie sprawienie przyjemnosci komus.A jesli potem sie zawiedzie to jest straszne!!!Moglas przywalic mu tym garem to bys troche odreagowala a on by moze zrozumial!A co to wogole za wiesniaki ze nie wiedzieli ze przychodza na urodziny,pewnie tylko taka sciema bo przyszli z pustymi rekami!Szkoda ze taki piekny tort poszedl dla takich dupkow!Naprawde mi Cie szkoda kochana,ode mnie oklask na pocieszenie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysiu-U Nas tez byloby tak, ze jakbysmy mieszkali w Polsce to wszystko inaczej by wygladalo, dlatego ja tez sie ciesze z byle czego co mamy i mozemy sobie kupic. Dlatego tez czasami pluje sobie w twarz jak na krzycze na Meza, ze idzie w niedziele do pracy, a przeciez on to robi dla Nas zebysmy mieli zapewniomy byt. No ale z drugiej strony to tez czasami chcialabym spedzic z Nim troche czasu, w koncu to moj Maz i go kocham i mysle ze ten jeden dzien w tygodniu moze poswiecic mi i Lence.

Ruda Rybko-ale Ci wspolczuje!!! Tez bym sie wsciekla i na Meza i na tych gosci. Ty sie nastaralas, a oni to olali. 😞 Nastepny oklask leci do Ciebie na pocieszenie. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rybko oklask dla Ciebie. Napracowała się i nikt tego nie docenił.

Ja też cieszę się z wszystkiego. Tymbardziej, jeśli można zaoszczędzić i w to miejsce kupić coś innego. Juleczka także ma mnóstwo ciuszków zielonych i niebieskich. A z fotelika bardzo się cieszę.

Pamiętacie jak kiedyś pisałam, że Julka ma taki okropne odparzenia? No więc zeszło jej całkowicie, ale teraz pojawiły się znowu. Tymrazem ma odparzone wszystko w środku tzn. rowek i okolice pochwy. A na dodatek z pochwy poleciałam mała kropelka krwi. 😞 Cholerne odparzenia. Wystraszyłam się okropnie, ale to nawet nie była kropelka tylko taki mały ślad. Dzisiaj jak ją wykąpaliśmy była okropnie śpiąca (a dopiero wtedy to zauważyłam) i jej tylko posmarowałam kremem ale jutro rano wykąpie jej tyłek w rumianku.

Mówię Wam jak nie urok to ..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko ja w tej sytuacji juz bym sie uwziela i na nastepne urodziny nie zrobilabym nic , nie kupilabym prezentu a zyczenia bym zlozyla na koniec dnia dopiero w stylu "aa dzis Twoje urodziny byly , to wszystkiego najlepszego" . Ja jestem pamietliwa i potrafie tak zrobic rok pozniej. Ja bylabym szczesliwa i skoczylabym mezowi w ramiona , gdyby mi wyprawil impreze specjalnie dla mnie. ach te chlopy. Wez sie poplacz i powiedz jak Cie to zabolalo , ze sie staralas , ze to dla niego a on Ci pozniej zamiast podziekowac powiedzial ze nie potrzebuje takich imprez. Rownie dobrze moglas lezec caly dzien i nie kiwnac palcem , olac te jego urodziny , ale tak nie zrobilas , jestes wspaniala zona , ktora chce dbac o swojego meza lecz on niestety tego nie docenia. Kurcze jak bym mogla to ja bym mu powiedziala kilka slow. Doskonale rozumiem co poczulas. Kiedys mojemu tacie kupilam drogi prezent , taki o jakim marzyl , ciagle o tym gadal , a jak go otworzyl skrzywil mine i powiedzial "ale ja nie takie chcialem" i to odlozyl. Wiesz ile ja sie nachodzilam za tym? Strasznie mnie to zabolalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa... zapomniałam Wam napisać. Dzisiaj po południu dzwoniła teściowa czy mogą wpaść bo mają pilną sprawę do nas, a za chwilkę wyjeżdżają gdzieś tam na cmentarze. No więc przyjechali. Dosłownie na 5 minut. I zaproponowali nam Święta Bożego Narodzenia gdzieś nad morzem w SPA. Zaprosili też drugiego syna z żoną i synkie. Kosztami nie mamy się martwić. Wystarczy, że przyjedziemy. No i co mieliśmy zrobić jak tamten syn się zgodził? My też pojedziemy. Przecież nie musimy być z nimi cały czas, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech,dzieki za słowa pocieszenia 🙂 juz mi troche przeszło ale zla jestem cały czas 😞
Najgorsze ze dwa lata temu tez przygotowałam małą impreze urodzinową dla niego i Ci sami znajomi (jeszcze wtedy z nimi mieszkalismy) nawet mu wtedy życzen nie złożyli. Nie wiem co za debile tak robią bo jak oni mają urodziny to my zawsze przyjdziemy z życzeniami i nawet Remik pamieta ze prezent musi byc. Ostatnio na imieniny sie uwział ze tez trzeba cos kupic a ja mówie ze "ciekawe co Tobie kupią" no i widzicie- nic nie kupili. Fakt ze wczoraj nie był jego dzień urodzin ale była impreza i mam nadzieje ze głupio im było 🤢

Co do imprez- mąz nawet sie nie domysli zeby mi cos zorganizowac. Dzis jest taki milutki ze szok bo jeszcze mu powiedziałam ze nie jestem ostatnio zadowolona z małżeństwa to mu chyba w pięty poszło ostro 😞

Rany, jusmarkl, mój pierwszy chłopak tez mi kiedys tak zrobil z prezentem. Kupiłam mu ozdobną zapalniczkę taką podobną do zippo ale nieoryginalną. Dałam mu jak wyjeżdżał do Gdyni pociągiem, stalismy na peronie. Otworzył prezent, oglądnał zapalniczke i powiedział ze czemu mu daje nienabitą i ze takiej to on nie chce. Wiec miałam chęć go zrzucic na tory a jak przyjechał pociąg to po prostu poszłam bez pożegniania i tak sie skończyło nasza znajomość 😁 I nie żałuję bo to dupek był płaczliwy :laugh:

Krociu- pewnie ze razem nie musicie byc non stop. Oby tylko nie doszlo do wymiany zdań 😉

dziewczyny, ja czasami dostaje po koleżankach rzeczy dla Bianki ale wiecie co (głupio mi troche to pisać)- czasami ludzie dają mi rzeczy w stanie tragicznym. Jak byłam jeszcze w ciąży to jedna dziewczyna dała mi takie stare kaftaniki chyba jeszcze z lat 80, tragicznie potargane, szare i poplamione (nie wiem czy widziałyscie takie kaftaniki z wielkimi, białymi guzikami co sie odkształcają w praniu). Głupio sie czułam bo wzięłam to od niej a potem sie tego pozbyłam bo w ogóle nie uzywałam kaftaników.
Kurde, jak ja cos komus daje to sprawdzam to czy czyste czy jak piorę i przeglądam bo jak rajtuzy nawet mają plame po marchewce na tyłku to ktos moze tylko sobie jedno pomyslec 🙃

Beti- napisz nam jak Twoja pierś i w ogóle jak sie juz czujesz.

jusmarkl i Tusienka- a u Was jest tez zwyczaj chodzenia na groby zmarłych dzisiaj?? Bo u nas to nie ma- tylko halloween czyli picie i zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas Hallowen byl wczoraj - 31.10 w nocy , a dzis rano na cmentarze , wieczorem zas imprezy , picie i zabawa , i tego wlasnie nie umie zrozumiec - jak mozna sie bawic w dzien , w ktorym sie wspomina zmarlych?

Ruda Rybko dobrze , ze z tym dupkiem od zapalniczki nie jestes. I wiesz co .. dobrze , ze Remik tak odczowa Twoje niezadowolenie , przynajmniej wiadomo , ze cos z tym zrobi , bo sa tacy co jednym uchem im wejdzie a drugim wyjdzie.

Krocia w koncu to swieta i moze wszystkim uda sie byc dla siebie milym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobiety 🙂

juz jestem i wszystko przeczytalam 🙂

gratulacje dla Julci za zabka 🙂

i dla Julki ze zaczyna raczkowac 🙂

Rybko ja zrobilam torta michowi w tym roku na 30 urodziny tak sie staralam i napracowalam a jego mama przywiozla kupnego torta i na nim zdmuchnol 30 swieczek a mj przyszedl pozniej jak normalne ciasto bylo mi tak przykro ze sie poklucilismy o to i powiedzial ze nawet nie pomyslal i ze mam racje ale i tak przykro mi juz bylo 😞
facetom poprostu brak siodmego zmyslu

w solcu bylo ok przywiozlam dla toski mnostwo prezentow w postaci ciuszkow ale bardzo fajne 🙂

naj gorsze pojechalam z tata do cioci bo ma raka pluc i niestety juz jej szans nie daja 😞 biedna staralam sie nie plakac zeby nie widziala i pozegnac sie jeszcze za zycia 😞

druga sprawa mojego brata narzeczona , ona naprawde przeszla jak moj brat byl chory i z tego wszystkiego dostala wrzodow na jelitach jest na silnych lekach i wazy 38 kg cien czlowieka biedna , ale mowi ze bedzie coraz lepiej i obiecala ze przyjedzie do mnie do wawy jeszcze w listopadzie 🙂

no a z takich przyjemnych rzeczy moja chrzesniaczka zojka rosnie jak na drozdzach a slodka ze szok , kupilam jej rolki i zawiozlam hihihi

a co do ciuchow z drugiej reki ja nie raz tez dostaje od kogos ale przewaznie sa w dobrym stanie 🙂

tak piszecie ze gdybyscie byly w polsce to by bylo wam ciezej , u nas to jest tak ze zawsze musimy sobie czegos odmowic zeby dzieci mialy , nie pamietam kiedy bylismy w kinie i czasem przykro bo zycie ucieka ale moze jeszcze kiedys skorzystam z zycia i bedzie ok

co do picia alkoholu u mnie nigdy w domu tego nie bylo michu wypije czasem piwko czy teqile ale rzadko ale ja bym zrobila z tym porzadek bo nie chcialabym zeby smierdzacy alkoholem bral dziecko na rece czy przytulal i dmuchal tymi oparamina dziecku jeszcze jak sie spi w jednym pokoju z dzieckiem ale wiem ze facetom ciezko wiele rzeczy zrozumiec niestety

jeszcze musze wam opowiedziec w pociagu spotkalam babeczke z solca ktora tez mieszka w wawie i prowadzi szkolenia na terenie calej polski i powiedziala ze jakbym chciala pracowac w gazecie to ona mi zalatwi bo ich szkoli i wymienilysmy sie numerami telefonu 🙂 a odzia z jej corka sie zakolegowaly przez te 4 h w pociagu i tez sie telefonami wymienily i maja sie spotkac 🙂 bo roznica jest miedzy nimi 2 lat takze fajnie mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie spelnilo by sie moje marzenie o pracy w gazecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

Rusa Rybko-Fajnie, ze Tobie juz przeszlo. 🙂 A co do dnia Wszystkich Swietych to u nas w Danii nie ma tego Święta. Jest Halloween, no i dla Polaków jest składanie kwiatów pod pomnikiem i msza prowadzona przez Polskiego Ksiedza, ale to jest daleko od Nas wiec nawet pojechac nie mozemy.

Oli-Super, ze moze spelni sie Twoje marzenie. 🙂 Oby wszystko poszlo zgodnie z planem. 🙂 No to mialas dzien pelen wrazen. Przykro mi z powodu Twojej Cioci!! 😞

Krociu-Racja, ze nie musicie spedzac czasu caly czas razem i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i chociaz w Święta nie bedziecie sie klucic z Twoją Tesciową.

Ja niestety ciuszkow od nikogo nie dostaje, bo nie mam od kogo, a swoje zbieram dla Szwagierki moze akurat bedzie dziewczynka, a jak to wystawie na allegro bo są w doskonalym stanie. 🙂

Co do alkoholu, to u Nas nie pije sie prawie wcale. Czasami tylko z Mezem jak mamy ochote na piwko to wypijamy na pol jednego reddsa, bo mamy ich pare z PL, a tak to Mezus czasami cos wypije jak pojedziemy do znajomych, jakiegos drinka albo piwko,a poza tym to on nie przepada za alkoholem, a tak wiecej wypije tylko na jakąs wieksza okazje typu urodziny czy sylwester. I jestem zadowolona z tego, ze on ma ttakie ograniczenie do alkoholu. 🙂

Dziś Lenka konczy 5 mc-y i przychodzi do Nas pielegniarka zwazyc ją, zmierzyc i sprawdzić czy wszystko ok. 🙂 Ciekawe ile ta kruszynka juz wazy? ;>

Milego dzionka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam

wszystkiego najlepszego dla LENKI 😘

oli
ale masz fajnie ze spotkalas taka pania i w ogole ze mozesz spelnic marzenie z ta praca w gazecie 🙂 🙂 🙂
biedna ta twoja ciocia no i narzeczona od brata ach te chorobska 😞
a z tym tortem to tez byloby mi przykro albo tak jak ruda ryka miala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krocia
ale super macie z tym wyjazdem moze akurat bedzie fajnie no i w SPA bedziecie to sie zrelaksujesz ale fajnie 🙂 🙂 🙂
teraz sobie przypomnialam ze mam do wykorzystania jeszcze bon na masaz goracymi kamieniami w spa do konca roku a czas tak szybko leci i nawet niewiem czy go wykorzystam 😞

a co do samopoczucia to niewiem 😞 nadal mam grudke i boli i niewiem czy isc do lekarza czy to samo przejdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...