Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
napisalam posta i mnie wyrzucilo 😠

no niestety nie ktorzy ludzie tacy sa zachlanni a od siebie nic 😞

marta tata odzi mieszka w angli w coventry ( tak dla wyjasnienia to moj byly maz czego zapewne sie domyslasz )

asiula w czwartek masz wolne to czesciej zajrzysz 🙂swoja droga asiula gdzie ty mieszkasz ?? znaczy w jakim miescie ??

co do tych mieszkan to jest fakt teraz kupic mieszkanie na wlasnosc to masakra , nie dziwie sie ze czesc ludzi siedzi za granica i probuja sie dorobic , my na szczescie mamy swoje ale dostalismy je wiec nie musielismy sie martwic a wynajmowac strach pomyslec ile sobie wolaja 😞

krociu lulki to raczej nie dogoni toska ale dobrze ze juz mamy to za soba bo w koncu nie bede sie domyslac temperatura placz to chyba od zebow itd bo to meczace jak czlowiek nie jest pewny czy to zeby czy cos innego

asiula podaje tosi ten probiotyk i chyba jest troche lepiej dzis miala 3 kupy do tej pory dzieki za pomoc 😘

nie wiem czy od jutra bede na necie bo wyjerzdzamy na 2 dni w sumie w czwartek wieczorem wrocimy a jutro rano jedziemyodpoczne troche od wawy chociaz powiem wam szczerze nie chce mi sie jechac , ale obiecalismy pomoc micha rodzicom w ogrodzie itd i jakas antene na dachu zamontowac bo oni juz z wszystkim nie daja rady nie te lata juz jakos sie przemecze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cos naszej patrysi nie ma i beti dzis jakos rzadko 🤨

a a moja toska jutro konczy pol roku , dziewczy jeszcze tylko raz tyle i bedzie biegac 🤪 a mi sie wydaje jakbym dopiero co ja urodzila jakos tak szybko mi to zlecialo , w przyszlym tygodniu idziemy obejrzec zlobek dla tosi i sprobujem ja zapisac od wrzesnia , wiem ze mi serce peknie na poczatku ale taka kolej rzeczy niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
caly czas sprzatalam :laugh: jakos tak mnie wzielo ze lozka poprzebieralam i trzy prania zrobilam, okna mylam itd.

dzisiaj maz byl u siebie w domu i tak sie tam z nimi poklocil ze przyjechal zly no i powiedzial ze jak narazie to tam nie pojedzie i niechce ich widziec ach z ta rodzina to naprawde tylko na zdjeciach dobrze sie wychodzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy wszystkie macie po porodzie wieksza ochote na seks a ja na odwrot hmmm 🤨

oli
fajnie, odpoczniesz sobie 🙂 ja sama bym gdzies pojechala na pare dni ale jak juz mam sie pakowac itd to niechce mi sie nigdzie jechac, planowany wyjazd jest w lato nad nasze polskie morze :laugh:

krocia
teraz w dzien zawsze klade Hanie w jej lozeczku zeby sie przyzwyczajala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Wam!
Oli milo ze o mnie pomyslalas 🙂 Faktycznie nie wchodzilam bo nie mam kiedy.co to tej Micha siostry to nie zazdroszcze.Wiadomo ze czlowiek nie chce spietych sytuacji i dlatego nie chcesz z nia ostro pojechac ale nie daj sie!Laska jest serio upierdliwa i na to wyglada ze nawet jej rodzica bokami wychodzi.Poprostu szok 🤪
Tusienko czytalam wczesniej ze Twoja Lenka to ladnie sobie pospi.Naprawde zazdroszcze....
Asiulapytalas czy jak mala ciagnie cycusia to mnie boli cos.Narazie nie boli bo to zabki na dole i jak ona ssie to kladzie jezyczek na nich ale zobaczymy jak gorne wyjda.
Beti super ze sobie tak posprzatalas,musze wziasc z ciebie przyklad!
jusmarklsliczne masz te dzieciaczki,ogladalam na nk zdjecia i pokazywalam mojej mamie,cudo!
sara chcialam Ci cos odpisac ale juz zapomnialam....sorki.
marta wiatam w naszym gronie dalam Ci oklaska dzisiaj na dobry poczatek,wpadaj i opowiadaj nam o Filipku.

a ja normalnie nie mam czasu na nic,mala budzi sie co godzine w nocy prawie z zegarkiem w reku,wzielam ja juz do siebie do lozka bo nie mam ssily jej wyciagac z tego lozeczka.Ale nie wiem dlaczego.A w ciagu dnia spi lacznie maksymalnie 1 godz albo 1,5 max!!!!!! 🤪 😞 😞 Ja ja probuje usypiac to potrafie godzine bujac w wozku i nic a na rekach ona nie chce spac.A co najgorsze jestem sama bo moja mama od poniedzialku zaczela szkole i nie ma jej od 8-17 !!!Lukasz po calych dniach w pracy,do najblizszego sklepu to trzeba jechac samochodem normalnie wysiadam!!!!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Wam!
Oli milo ze o mnie pomyslalas 🙂 Faktycznie nie wchodzilam bo nie mam kiedy.co to tej Micha siostry to nie zazdroszcze.Wiadomo ze czlowiek nie chce spietych sytuacji i dlatego nie chcesz z nia ostro pojechac ale nie daj sie!Laska jest serio upierdliwa i na to wyglada ze nawet jej rodzica bokami wychodzi.Poprostu szok 🤪
Tusienko czytalam wczesniej ze Twoja Lenka to ladnie sobie pospi.Naprawde zazdroszcze....
Asiulapytalas czy jak mala ciagnie cycusia to mnie boli cos.Narazie nie boli bo to zabki na dole i jak ona ssie to kladzie jezyczek na nich ale zobaczymy jak gorne wyjda.
Beti super ze sobie tak posprzatalas,musze wziasc z ciebie przyklad!
jusmarklsliczne masz te dzieciaczki,ogladalam na nk zdjecia i pokazywalam mojej mamie,cudo!
sara chcialam Ci cos odpisac ale juz zapomnialam....sorki.
marta wiatam w naszym gronie dalam Ci oklaska dzisiaj na dobry poczatek,wpadaj i opowiadaj nam o Filipku.

a ja normalnie nie mam czasu na nic,mala budzi sie co godzine w nocy prawie z zegarkiem w reku,wzielam ja juz do siebie do lozka bo nie mam ssily jej wyciagac z tego lozeczka.Ale nie wiem dlaczego.A w ciagu dnia spi lacznie maksymalnie 1 godz albo 1,5 max!!!!!! 🤪 😞 😞 Ja ja probuje usypiac to potrafie godzine bujac w wozku i nic a na rekach ona nie chce spac.A co najgorsze jestem sama bo moja mama od poniedzialku zaczela szkole i nie ma jej od 8-17 !!!Lukasz po calych dniach w pracy,do najblizszego sklepu to trzeba jechac samochodem normalnie wysiadam!!!!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu spokojnie, wszystko sie unormuje, potrzeba cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cieprliwości !!! Łatwo mi mówić, ale ja też tak miałam z Michalinką, wiem co to znaczy. Teraz jak przychodzę z pracy to dzielimy się dziećmi po połowie, raz trochę ja z Miśką, raz trochę z Frankiem, na zmianę z mężem, to luzik bo nie odczuję tak tego i w deprechę nie popadam :-) Trzymaj się kochana, a jak malutka nie chce spać to ją przetrzymaj aż w końcu sama padnie ze zmęczenia, wiem że to nie takie proste, ale spóbuj :-) Trzymam kciuki.

Oli - no to rzeczywiście musisz coś jej powiedzieć żeby się dziewczyna ogarnęła bo jak to tak chodzi i dowala wszystkim dookoła i myśli że CO?!! :P A powiedz jej coś mądrego niech się dziewczyna zastanowi nad swoim zachowaniem, wiadomo że jej nie zmienisz, ale możesz wpłynąć na to żeby takich komentarzy Tobie i Twojej rodzinie oszczędziła bo odpłacisz się pięknym za nadobne. A CO!!!! 😠

beti super że masz wannę - ja tylko prysznic i mi czasem brakuje że nie mogę się tak położyć i odprężyć, bo pod prysznicem to 5min. kąpania i koniec, bo mi nudno tak stać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - wierzę, że Ci ciężko, bo ja mam teraz to samo. No może o tyle lepiej, że Julka w nocy śpi lepiej, ale ostatnio też budzi się 4 - 5 razy a budziła się tylko 1. No, ale w dzień mała też już prawie nie śpi. Dzisiaj spała 3 razy łącznie 2godziny.

A ja zrobiłam dzisiaj małej zdjęcia. Zobaczcie co ona wyprawia: [img size=220]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC03026m2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula - też pytałam panią dr co mam z tym zrobić, ale ona mi odpowiedziała, że skoro Julka sama już wstaje to ja nic nie zrobię. Gorzej by było jakbym na siłę ją stawiała na nogi, a tego nie robię. [img size=233]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC03023m2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KROCIU ONA JEST NIESAMOWITA TY NAPEWNO URODZILAS W MAJU ?? 🤪 :laugh: bo normalnie jakby miala conajmniej z 8-9 mc 🤪

a teraz ja sie pochwale moje toska jak narazie przekladala sie tylko na boczki nawet juz nie spi na plecach tylko raz na jeden boczek raz na drugi , a dzis po raz pierwszy jak polozylam ja do lozeczka i poszlam smazyc mielone maz mnie wola a ona na brzuchu lezy przelozylismy ja na plecy a ona bach i znowu na brzuszku hihihi i przewedrowala po lozeczku tak pelzajac 🙂 🤪

a maz do mnie mowi : pierwszy raz usiadla jak byl tata w domu , pierwszy raz sie przekrecila jak byl tata , zacznie raczkowac i chodzic tez jak bedzie tata w domu i pierwsze co powie to TATA hahah:laugh: cieszy sie ze go to nie omija :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu Julka jest niesamowita!!!!!!Oli ma racje ona jest napewno z maja??????????????Super!
Asiula sorki rabnelo mi sie faktycznie to Beti pytala!Hihi
Wiesz ja nawet spoko sie wyrabiam ze wszystkim tylko juz nie mam jakos czasu na Brzuszek ani ogole na neta.Takze bede chyba troszke mniej tutaj 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu ja mysle ze wszystkie nas to czeka , bo malucha beda coraz mniej spaly a coraz wiecej uwagi bedzie trzeba im poswiecic , ale mam nadzieje ze calkiem nie znikniemy 🙂

a wiecie bylam dzis na chwilke u grudniowek jeszcze grudzien sie nie zaczol a tam wszystkie rozpakowane zostaly chyba tylko 2 -3 niezle 🤪 jak dobrze zrozumialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka zla jestem dziewczyny 😠
Maz wrocil z pracy z drugiej zmiany i oznajmia, ze jedzie sobie na ryby z kolegami na noc i wroci okolo 5-6 rano. To ja na to ok , ale pozniej sie pytam czyim autem jada , a on ze naszym , bo kolegi zona potrzebuje auto na rano . No to ja pytam o 5-6 rano auto potrzebuje??? Znam ja i wiem , ze nie pracuje. To wyszlo , ze jednak beda okolo 8-9 - aha to juz widzialam , ze kreci ... i mowie , ze ja potrzebuje auto na 10 , bo musze zawiezc Klaudie do przedszkola. On na to , ze kurcze raczej na pewno jeszcze go nie bedzie 😠 to jua juz normalnie cala w nerwach. Najpierw mowi , ze wroca 5-6 , pozniej , ze 8-9 a w koncu , ze na 10 na pewno nie wroci. To ja se mysle ... pewnie chca popic nad woda i musza liczyc czas na odespanie zanim wroca 😠 Powiedzialam , ze auta swojego na pewno nie wezmie i koniec. Ja sie nie bede martwic , ze pozniej po wypiciu ma wracac... zarzeka sie , ze nie maja zamiaru pic , ale wole byc ostrozna , facet na darmo nie sciemnia.... No i wyobrazcie sobie , ze nagle sie okazalo , ze kolega moze jednak jechac swoim autem , pewnie kazdy sie wymigiwal , bo kto ma jechac po wypiciu? Oczywiscie , ze na najmlodszego spadnie 😠
eh dobrze , ze siostra do mnie na noc wpadla , to posiedze z nia i zapomne o tej zlosci ... nie bede sie musiala nim zamartwiac. Pojechal se 60km od domu....

oli jak spotkasz kolejnym razem te wredna malpe to powiedz tak : "CZESC , TY CHYBA OSTATNIO PRZYTYLAS SOBIE CO?"
Nalezy jej sie 😉 Uwierz ulzy Ci 🙂Skoro ona ma prawo Tobie powiedziec , ze jestes do niczego , to Ty tez masz prawo jej taki8 maly komplemencik walnac 🙂

Krocia Twoja corcia jest niesamowita!!!!!!!!! Kevin raczkuje i lapie sie za rzeczy , ale stoi przy tym na kolanach , nie wstaje na nozki.... Julka lada chwila bedzie stawiala samodzielne kroczki.... Moja Klaudia tak robila jak miala 8 mies. Mam fotki 🙂

asiula kurcze fajnie , ze maz Ci tak pomaga , ja wlasnie musze sobie radzic sama , on sie zajmie dzieckiem owszem , ale po godzinie juz ma dosc.... aha i taka godzina moze sie zdarzyc raz na dwa dni... Twierdzi , ze on do roboty chodzi, a ja mam sie zajmowac dziecmi ... w takim razie do cholery czemu jemu sie nalezy urlop , a mi nie? Albo dlaczego on pracuje 8 godz , a ja 24? eh

Przepraszam , ale wylalam wszystko tu na forum. Zarazem dziekuje , ze jestescie.

Cos czuje , ze beda miedzy mna a M ciche dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam meczarnie z tym okresem, leci ze mnie jak z kranu, bol niedozniesienia, a nie chcialam brac zadnych lekow, wiec tylko reczniki mezus mi przykladal. Musialam wstac, bo nie zasne bez tabletki 😞
Postanowilam wiec zajrzec. Ale Wy piszecie jak maszynki 🙂
jusmarkl - cale szczescie, ze tata w koncu powiedzial co mysli o tych prezentach chrzestnemu. Dla mnie to nie do pomyslenia !!! Ale jak oddacie tamto mieszkanie, to Was ktorys z braci bedzie splacal nie ?!
Krocia - i co wytrzymalas ?! Widze, ze Ty masz z Jula jak ja z Filim. Zero czasu dla siebie. Twoja Mala juz stoi ?! Niesamowicie silna jest !!! Wiesz, ja tez sie balam gdy Filipek chcial na sile stawac czy siadac. Ale lekarka powiedziala, ze jesli dziecko jest juz gotowe to tak robi, wiec Juleczka juz musi byc gotowa.
Tusienka - o jezu ! Straszne ceny tam macie. Pewnie to jakies firmowki byly ?! Milutko, ze mezus Ci taka niespodzianke zrobil 🙂
Patrysia - strasznie wspolczuje i mam nadzieje, ze juz bedzie lepiej !
oli - ja popieram jusmarkl - dowal jej tez cos, zobaczysz jak sie zdziwi i moze zaprzestanie swoich komentarzy.
jusmarkl - Ja Cie podziwiam, u mnie nie ma mowy o takich wyjsciach. oD kiedy jestesmy razem zawsze i wszedzie chodzimy wspolnie. Ja nie lubie bez mojego, on beze mnie chyba tez skoro nie majaczy, ze chce wyjsc. Jestem zazdrosnik i nie spalabym cala noc myslac co on tam robi 😉 A jak jest Mamuski u WAS ?! Wychodzicie gdzies osobno, nie boicie sie o swoich mezczyzn. Wiem, ze to brzmi jakbym mu nie ufala - ufam mu, ale znow nie jego kolegom, bo to nieciekawe typki i pewnie na takich rybkach znalazyby sie rybki ale takie dwunogie 😞
A co do pracy naszej a naszych facetow, to oni nigdy nie pojma, ze my tez mozemy byc zmeczone. Ja mam o tyle dobrze, ze moj to jakies inny niz pozostali jest. Zajmuje sie Malym i nie musze go o nic prosic. Ale mezowie moich kuzenek czy kolezanek - to jest tragedia ! Wiecznie one placza, ze oni tak gadaja jak Twoj maz, czyli, ze oni zarabiaja a one sa po prostu 24h kurami domowymi, matkami i zonami, ktore musza sie do tego ciagle usmiechac i ladniw wygladac i tyle. Tryzmaj sie, bedzie dobrze !!!
Ide spac, spokojnych snow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Zapewniam Was, że Lulek jest 100% majóweczką. Wiem, że jest troszeczkę do przodu, ale z dwojga złego to jest lepsze.
Dzisiaj rano ważyłam małą i na szczęście waga znów się ruszyła. Zaczyna przybierać.

Jusmarkl - pewnie ciężko Tobie, wciąż sama. Moim zdaniem powinnaś powiedzieć mężowi co myślisz na temat jego wypadów.


Martex - u Nas jest podobnie, możemy wyjść osobno, ale jakoś chcemy wolny czas spędzić rano. Właściwie ostatnio nie mogę narzekać. Rano jak mała się budziła (a mąż chodził na popołudniu) i Bartek widział, że jeszcze bym sobie pospała, brał małą do drugiego pokoju i tam się z nią bawił. W weekend robi obiadek. hihi No i zajmie się małą. Weźmie na spacer a ja w tym czasie mogę w spokoju posprzątać.

Martex - malutki jest słodki.

Oli - Jusmarkl ma rację. Powinnać coś powiedzieć szwagierce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczynki!
Witam cie Marto bo jeszcze nie mialam okazji 😆
ja juz nie wiem o czym piszecie tyle mam do nadrobienia by byc w temacie.... 😞
Wczoraj mojej Nicolce przebił sie zabek, juz go czuc:laugh: a tak spokojnie to przeszla 😆
musze nadrobic dzis zaleglosci , a tego tyleee jest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, jejku ile musiałam nadrobic stronnn a przeciez wczoraj rano byłam u Was majóweczki 🙂
Nie wiem co komu odpisywac bo tyle tego jest,wiec nie chce czgos ominąc:P:P
Jusmarkl no niezle mąż wykombinował!! ale Ty go złapałałas jak kręci heheh 😉
Martex ojj bidusiuu.
Bede dzisaj w domku wiec wiecje popisze z Wami 🙂

Krociuuu - Julka jest po prostuuu niesamowitaaa!!!!!!!! Buiaczek od cioci Asi 🙂 a bo ja tak mam na imie heheh

my z męzem wczoraj poejchalismy znów do Aqua parkuuu ale padnieta wrociłam 😞 Wiktoria w nocy szlała budzila sie i przez senn jęczała ii robi kupki nie takie jak powinna czyli zieloneee i to raczej biegunka, poczekam do wieczora i pojade kupic ten probiotyk jak jej nie przejdzie, moze ząbkowanie sie zaczyna kto wiemm.............



STO LAT DLA TUSIENKIIII NA PÓŁ ROCZKUUU I DUZO CAŁUSKÓW DLA WAS DZIECZYNKI 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

dzieki sara za zyczonka dla toski

my sie szykujemy do wyjazdu wiec mam tylko chwilke , jusmarki ty jestes naprawde tolerancyjna ja bym mojemu mezowi nigdy nie pozwolila nie ma mowy o czyms takim , ale u mnie to pewnie skrzywienie po pierwszym malzenstwie 😞

milego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sto lat dla naszej Tusienki!!!!!

Krociu Julka jest normalnie boska, idzie jak burza....

Właśnie moja Nicola sie obudzila i sobie śpiewa w łóżeczku :laugh:
Ja jeszcze nie mialam po porodzie okresu i sie bardzo ciesze, Marta wspołczuje ci bo wiem jak to jest i strasznie boje sie pierwszej...
Jusmarkl ale rozszyfrowałas meza:laugh: brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane!! 🙂
100 LAT DLA TOSIENKI!! 🙂 BUZIACZKI OD NAS!!! 😘 😘 😘

Krociu-Twoja Julcia jest niesamowita, artystka z niej normlanie. 🤪 Jeszcze troche i bedzie stawiala pierwsze kroczki, tak jak pisala Jusmarkl. 😉 Ja tez poszlam jak mialam 8 mies. brat przytargal zabe do domu i tak mi sie ona spodobała, ze poszlam za nią. :P

Jusmarkl-No faktycznie Maż niezle krecił, ale dobrze, ze go rozszyfrowalas.

martex-U mnie nie ma mowy zebym ja poszla gdzies bez Meza, a Maz beze mnie. Tak sobie ustalilismy, ze tylko bedziemy chodzic gdzies razem. Z reszta jak jestesmy tu, to nigdzie nie chodzimy, bo nie mamy z kim zostawic Lenusi, a on sam do kolegow nie pojedzie, bo on za bardzo nie lubi tam jezdzic, a tymbardziej beze mnie. Czasami jak go wezmie na drinka czy piwko, to mowi chodz pojedziemy do chlopakow na jakiegos drineczka.To jedziemy razem. A znowu jak jestesmy w PL to juz dwa razy zaliczylysmy disco, bo moja mama zostala z Lenusiaczkiem.
A Twoj Filipek tez slodziutki. 🙂 Dodaj jeszcze jakies aktualne jego zdjecie. 🙂

Lece, bo chce troche ogarnac mieszkanko. 🙂

Milego dnia. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...