Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
krocia
Juleczka jest niesamowita 🙂
moja Hania jeszcze nawet sama nie siedzi a ona juz prawie bedzie chodzic :laugh:

jusmarkl
ja tez bym pogadala z mezem jakby tak chcial zrobic, predzej bym go zabila niz pozwolila zeby tam poszedl. Pod tym wzgledem jestem straszna :laugh: albo chodzimy razem wszedzie albo nigdzie nie idziemy, a samemu to mogl chodzic jak byl kawalerem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti tusienka oli - ja tez bym go nie puscila. Owszem, do kolegow na pare godzinek tak, bo kazdy potrzebuje czasem sie spotkac i mimo, ze moj nie chce beze mnie chodzic, to czasem na sile go wypychalam, bym mogla sie spotkac w tym czasie z kolezankami. Moj mezus to cwaniak jest - jak jestesmy u jego kolegow, to ja praktycznie nie slucham o czym gadaja, bo uwazam, ze kazdy ma prawo do swoich tematow, ale jak odwiedzi mnie kolezanka, to on przychodzi i siedzi z nami, co mnie denerwuje oczywiscie 😠 No ale cala nocka, czy jakas tam dyskoteka nie wchodzi nawet w gre !
Krocia - super, ze waga sie ruszyla 😆
asiula - gratulacje zabka 🤪
tosia sto lat ! 😘
tusienka - hi hi, ale sie usmialam ta zaba. 8 mcy, to jak blyskawica bylas. Dzieci w tym czasie z reguly dopiero siedziec sie ucza same 🙂
Jak tylko kupimy aparat to dodam fotki, bo nam ukradli w wakacje 🤢 Wlasnie odkladamy na niego, bo jest przeciez konieczny przy naszym Synusiu 🙂 Na szczescie jak kuzynka przyjezdza to robimy sesje.
U mnie dzis juz lepiej, no i Filis ladnie pospal w nocy, wiec nie wiem czy to zeby wtedy byly, bo nic sie nie przebilo. Bylismy juz na spacerku, zakupki na obiad porobione. Dzis beda kotleciki mielone, sosik, ziemniaczki i suroweczka 🙂
Milego dnia zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No walsnie widzialam, ze dostalam zyczonka. 😉

Martex-No powaznie hihi :P Moj brat to zawsze był taki zwierzomaniak. I do tego wszystkie zwierzątka chcial miec w domu. W domu u niego w pokoju chodzily slimaki po scianach, w akwarium mial zolwie, zaby, jaszczurki, no wszystko co sie dalo. Mama juz do niego sily nie miala, no ale co miala zrobic, ze taka byla jego pasja. :P Nie raz jakiegos jeza przytargal do domu, zaskronca czy cos takiego. Mama mowila, ze czasami to sama sie bala chodzic po domu. :P No i z ta zabą to chcialam ją bardzo do raczek wziac, a moj brat mowi: Jak chcesz ją to chodź, no i poszlam. 🙂
A aparat to naprawde konieczny przy dzieciatku. 🙂

Wlasnie buszowalam po allegro i bede licytowala dla Lenusi aktywny stoliczek z Fisher Price, ten co reklamują w TV. Mam nadzieje, ze uda mi sie wylicytowac, bo zawsze ktos mnie przelicytowal, a staralam sie w ostatniej sekundzie zeby wygrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lenusia tak mi slodko zasnela... lezala i bawila sie w lozeczku, ja sobie ogarnialam w domku i sie zastanawialam co ona tak cicho, patrze a ona spi sobie w lozeczku przytulona do Misia. 🙂 Moj Skarbek kochany 😘 [img size=456]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1020878.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki zawsze staram sie chociaz na chwilke wskoczyc.
Bylam dzisiaj u lekarza z Julka bo ma ropke w koncikach oczu,przemywalam rumiankiem i sola fizjologiczna ale po 5 dniach nie zeszlo wiec wczoraj umowilam spotkanie i poszlam z nia.Na szczescie nic groznego,dostalismy masc na oczko i powinno byc oki.

Jusmarkl ja nie wiem czy bym sie zgodzila,mam swoje powody by nie ufac Lukaszowi ale sie staram.Musialabym byc w takiej sytuacji zeby powiedziec co bym zrobila!

Oli wszytskiego naj,naj,naj dla Tosi od cioci Pati i Juleczki!!!

oki spadam bo mala marudzi!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny ...

asiula gratuluje Frankowi zabka! 🙂

Wiecie co , z tym moim mezem to nie wazne akurat bylo czy ja sie zgodze , zeby jechal czy nie , bo on wogule jakby nie bral pod uwage mojego zdania. Ja sie nie zgodzilam... dlaczego on ma sobie robic takie wypady skoro ja nie moge nawet wyjsc do kolezanki na kawe tak , zebym mogla jemu dzieci zostawic i pojsc sobie sama? Nawet tak wyjsc nie moge.... no , ale w dupie to mial i pojechal... Wrocil sobie o 2:30 z dwoma rybami i poszedl spac. Pieknie ... mam powoli tego dosc , kazdy swoj wolny dzien spedza z kolegami zamiast z nami... To po cholere mi on wogule? Kiedys nigdzie nie szedl jak mu nie pozwolilam , tez mielismy tak , ze albo razem albo wcale ... ale teraz po 6 latach juz sie tak nie stara...

Tusienko , ale Lenka kochana ... moj babel to nawet sie sam nie zabawi , musi ktos z nim byc , bo inaczej pokazuje fochy.

I jeszcze podnioslo moja zlosc to , ze moj M sobie znalazl na NK profil swojej bylej milosci i zaprosil do kontaktow , a umawialismy sie oboje kiedys , ze ani ja nie bede miala mojego bylego w kontaktach ani on swojej bylej ... zaczyna sie wojna chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl - sytuacja nie do pozazdroszczenia. Chyba powinnaś poważnie porozmawiać z mężem. Powiedz mu, że nie podobają Ci się te jego wypady z kolegami, że powinien ten czas spędzać z Wami, bo Ty też jesteś zmęczona i chciałabyś troszkę odpocząć. Pewnie już mu to powiedziałaś, ale pogadaj z nim jeszcze raz. Będzie dobrze. Oklas dla Ciebie na polepszenie nastroju.

A Kevinek jest podobny do mojej Julki - też nie chce być sama, cały czas ktoś musi obok być.

Sara - kuruj się!!!

CMam pytanko: jakie warzywka podajecie swoim maluszkom? Bo ja daję marchewkę, ziemniaki, pietruszkę, brokuły (Julka je uwielbia 😁) i kalafior. Zastanawiałam się czy może dostać np. buraka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka - niestety nie mam nk, bo moj mezus jest strasznym przeciwnikiem takich portali. Gdyby sie dowiedzial, ze ja tutaj pisze, to pewnie bylby rozwod 😞 On jest strasznie zazdrosny i boi sie, ze moge nawiazac jakies znajomosci. A juz gdybym dodala zdjecie jego lub Filisia, to nie chce nawet myslec...bo temu to on w ogole jest przeciwny. Jakbyscie Dziewczyny posluchaly, jak on nadaje na tych co zakladaja swoje konta na roznych stronach, dodaja zdjecia, gdyby mogl to by powybijal wszystkich. Mam nadzieje, ze sie nie dwoie, ze tu pisze 🤨
Lenka jest slodka, taka kochaniusia, tylko wyprzytulac 😘 !!!
Patrysia - to dobrze, ze z oczkiem wszystko OK 🙂
sara - duzo zdrowia dla Ciebie!
jusmarkl - strasznie wspolczuje Kochana ! Moj wlasnie tego sie boi na nk, dlatego nie mamy swoich kont. Ja bylam jego pierwsza dziewczyna, ale mialam innych przed nim i dlatego on jest tak przeciwny 😞 Zreszta moja kumpleka, tak wlasnie nawiazala kontakt z kolega ze szkoly sredniej i rzucila jego kumpla dla tamtego. Wiec u nas to kolejny powod do obaw 😞
Ja bym rozmawiala i rozmawiala z Twoim mezem !!! Powiedz moze, ze Cie zabolalo to, ze inaczej sie umawialiscie, ze Ty w takim razie tez wysylasz zaproszenie do swojego bylego i zobaczysz co on na to ?! Ja bym mu na zlosc zrobila i dzis sie ubrala i wyszla do kolezanki zostawiajac dzieci z nim, bez slowa, bez tlumaczenia, tylko po rpostu wreczam mu Dzieciaczki i wychodze ! Wiecie Kochane u nas tak slodko jak teraz, tez nie bylo. Ja jakies 4 mce temu spakowalam walizki i pojechalam do rodzicow, bo moj maz nic mi nie pomagal. Po 2 dniach przyjechal z kwiatami i wrocilam...od tej pory sie zaczal starac. Moze taki kubel zimnej wody by pomogl ?!
Krocia - ja podaje ziemniaczka i marchewke, ostatnio tez brokuly, cukinie ale buraka jeszcze nie probowalismy.
Wrocil mezus ze sklepu, wiec wiec uciekam.
am !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex84 napisał:
Tusienka - niestety nie mam nk, bo moj mezus jest strasznym przeciwnikiem takich portali. Gdyby sie dowiedzial, ze ja tutaj pisze, to pewnie bylby rozwod 😞 On jest strasznie zazdrosny i boi sie, ze moge nawiazac jakies znajomosci. A juz gdybym dodala zdjecie jego lub Filisia, to nie chce nawet myslec...bo temu to on w ogole jest przeciwny. Jakbyscie Dziewczyny posluchaly, jak on nadaje na tych co zakladaja swoje konta na roznych stronach, dodaja zdjecia, gdyby mogl to by powybijal wszystkich. Mam nadzieje, ze sie nie dwoie, ze tu pisze 🤨
Lenka jest slodka, taka kochaniusia, tylko wyprzytulac 😘 !!!
Patrysia - to dobrze, ze z oczkiem wszystko OK 🙂
sara - duzo zdrowia dla Ciebie!
jusmarkl - oklask ! strasznie wspolczuje Kochana ! Moj wlasnie tego sie boi na nk, dlatego nie mamy swoich kont. Ja bylam jego pierwsza dziewczyna, ale mialam innych przed nim i dlatego on jest tak przeciwny 😞 Zreszta moja kumpleka, tak wlasnie nawiazala kontakt z kolega ze szkoly sredniej i rzucila jego kumpla dla tamtego. Wiec u nas to kolejny powod do obaw 😞
Ja bym rozmawiala i rozmawiala z Twoim mezem !!! Powiedz moze, ze Cie zabolalo to, ze inaczej sie umawialiscie, ze Ty w takim razie tez wysylasz zaproszenie do swojego bylego i zobaczysz co on na to ?! Ja bym mu na zlosc zrobila i dzis sie ubrala i wyszla do kolezanki zostawiajac dzieci z nim, bez slowa, bez tlumaczenia, tylko po rpostu wreczam mu Dzieciaczki i wychodze ! Wiecie Kochane u nas tak slodko jak teraz, tez nie bylo. Ja jakies 4 mce temu spakowalam walizki i pojechalam do rodzicow, bo moj maz nic mi nie pomagal. Po 2 dniach przyjechal z kwiatami i wrocilam...od tej pory sie zaczal starac. Moze taki kubel zimnej wody by pomogl ?!
Krocia - ja podaje ziemniaczka i marchewke, ostatnio tez brokuly, cukinie ale buraka jeszcze nie probowalismy.
Wrocil mezus ze sklepu, wiec uciekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
a kto posiał famę że Franek ma ząbka? Nic takiego się jeszcze nie wydarzyło :P czekamy ale tylko czekamy ....


Tosiu kochana NAJ NAJ NAJ 😘 😘 😘

jusmarkl - spokojnie przeżyjecie ten mały kryzys, pewnie potrząśniesz porządnie swoim mężem bo Ty kobieta twardo stąpająca po ziemi więc nie dasz sobie w kaszę dmuchać. U nas jest tak że najczęściej wychodzimy razem, ale czasem mąż umawia się z koleżanką z byłej pracy na piwko ... ja co prawda z kolegami nie ale do koleżanek wyjdę, a on w tym czasie zostaje z dziećmi. To prawda że układ nasz jest super i bardzo dużo mi pomaga w domu. Przecież oboje pracujemy więc po równo trzeba się dzielić obowiązkami. Ale nawet jak nie pracowałam to przychodził z pracy i brał dzieci żebym ja chwilę sobie odsapnęła.
DLATEGO JESTEM ZA WYNAGRODZENIEM DLA MATEK PRACUJĄCYCH W DOMU !!! To jest ogrom pracy którą wykonuje każda z kobiet i to nie jest takie proste żeby wszystko grało w domku, żeby był obiadek, dzieci dopilnowane i czysto ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula ja zobaczylam , ze martex pisze gratulacje dla Frania to i ja napisalam ....
co do meza to nie wiem czy potrzasne ... eh nie mam sily , bo to uparty osiol , ze tak powiem , ja se moge gadac a on wogule nie slucha i pierdzieli wszystko. Dodatkowo mnie to rani , bo boli mnie to , ze on tak olewa ... no bo przeciez jak sie kocha , to sie inaczej traktuje osobe kochana co nie... eh szkoda gadac. Zaprosilam do znajomych mojego bylego i juz.
Macie racje - jutro sobie wyjde i dzieci mu zostawie , dlugo nie bede wracac i zobaczymy jak mu pojdzie.
A wczoraj to wogule pol dnia szykowalam kolacje dla niego , pieczen robilam z ksiazki kucharskiej , tyle sie nastaralam , a on zjadl i ani slowem nie wspomnial nic na temat jedzenia ... pierwszy raz takie cos upichcilam 😞

asiula to Ty z mezem sobie ufacie widac , skoro on moze isc z kolezanka na piwko... ja bym walczyla. Inna sprawa jak z kolegami idzie , ale kolezanka? Nigdy. Kolezanki czesto staja sie kims wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula
wlasnie tez chcialam ci pisac gratulacje :P

a co do kolezanek to tez jestem przeciwna bo tak jak jusmarkl napisala nigdy z nimi niewiadomo 🤨

mam nadzieje ze moj maz za pare lat taki nie bedzie, bo bym mu glowe ukrecila za takie cos 😠

hanka juz spi z mezusiem a ja juz tez ide do nich
spokojnej nocy pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula - to mi sie cos przewidzialo 😉
Ja tez jestem ZA WYNAGRODZENIEM DLA MATEK PRACUJĄCYCH W DOMU, ale kogo to obchodzi, nie 😞 ?!
beti jusmarkl - ja tez jestem przeciwna wychodzeniu z kolezankami meza, bo moze i on je traktuje jako jedynie kolezanki, ale nigdy nie wiadomo jak one tak naprawde na to patrza. Podziwiam asiula ! Ciekawa jestem jakby Twoj zareagowal gdybys znalazla sobie kolege i chciala z nim wychodzic ?! Moze trzeba go tak nabrac ?! Cos mie sie zdaje, ze nie bylby zachwycony i zaraz by zakonczyl spotkanka z kolezanka. No chyba, ze Ci to nie przeszkadza.
jusmarkl - postaw sie jutro koniecznie, no i powodzonka zycze !!!
Dobranoc Mamuski 🙂
Aaaa...powiedzcie mi Dziewczynki jaka antykoncepcje stosujecie ?! My na razie tylko stosunek przerywany, ale to zbyt stresujace. Doradzcie cos ! Przerazaja mnie te hormony, bo nie dosc, ze jestem cyckowa, to boje sie tycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

ja dzisiaj mialam koszmarna noc, ale to nie przez Hanie, ona fajnie spala i spi do teraz. nie umialam spac, zasnelam dopiero o 4 nad ranem i jestem teraz jakas nieprzytomna 😞 strasznie bolal mnie dol brzucha juz myslalam ze moze okres dostene ale teraz wiem ze to te glupie hemoroidy, zas mi wyszly i nawet na tylku siedziec nie moge 😞

asiula
ja tak bym zrobila jak napisala martex :P ciekawe czy by cie puscil z kolega :P

a co do antykoncepcji to my uzywamy prezerwatyw, na przerywany bym sie jak narazie nie zgodzila bo potem caly czas w stresie czy aby nic sie nie stalo :P mezus by chcial ale ja powiedzialam nic z tego, za bardzo potem w nerwach chodze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
tak to jest, oni wiecznie tylko musza odpoczywac, a kiedy my mamy odpoczac od tego wszystkiego 😞
tak naprawde ciezej pracujemy niz oni bo tyle obowiazkow jest w domu 😞
a te stroje sa swietne :laugh: smiesznie by nasze urwisy w nich wygladaly, ale niestety niewiem gdzie je mozna kupic 😞
tez jestem ciekawa co u rudej rybki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
jusmarkl - te stroje sa super ! Ja widzialam jakies przebieranki na allegro - na pewno nie az takie fachowe, ale jakies tam sa.
To naprawde Ci wspolczuje z ta waga. Patrzcie jak to jest, jedne chca mniej wazyc inne wiecej 😞 I gdzie tu sprawiedliwosc ?! Ze tez nie da sie tej odebrac troche, tej dac 😉
Ja sie wlasnie boje hormonow by nie tyc. Prezerwatywy jak u Betito u nas nie wchodza w gre, bo czasem nam pekaly 😞 Wtedy czlowiek nawet nie poczuej i kocha sie niby spokojnie do samego konca. A moze spiralka ?! Kiedys myslalam, o tym ale teraz mam pelno watpliwosci 😞 Jak ja mam tak bolesne miesiaczki a po niej podobno jeszcze gorsze moga byc, to az sie boje ! Nie wyrobilabym !
No i macie racje - ja juz sie nasluchalam od kolegow i kazdy twierdzi, ze my to nic nie robimy, ze co to taka domowa praca, ze oni to dopiero pracuja. Ale nie patrza na to, ze my pracujemy 24h - dzien, nocka, wszystko jest dla nas. Moj Fili budzi sie w nocy regularnie co 2-3 godz. i co ?! Niby taka wyspana mam byc jak oni po calej przespanej nocce tak ?!
Tylko wziac i ich zdzielic w te puste lby !!!
Sniadanko zjadlam, lecimy na spacerek, bo musze cos poszukac na Mikolajki. Macie moze jakies pomysly ?!
Spokojnego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...