Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobre te kawaly hihihi 🙂

onas tez tak kiedys beda zartowac 🤪 :P 😠

macie buziaki od asiuli wszystko u nich ok 🙂

biedna jusmarki 😞

a ja sprzatam , krzatam sie i wogole za toska musze nadazac hihihi , bo pomyka po domu przy wszystkim czego sie zlapie staje na nogi i wszedzie jej pelno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beti - super, że z Hania dobrze.

Oli - doskonale Cię rozumiem. Julka też wszystkiego się chwyta i wszędzie jej pełno.

A ja dzisiaj miałam fajny dzionek. Do czasu 😞 Najpierw byliśmy z małą w Poznaniu na zakupach, później na długim spacerku. No a popołudniu zadzwonił teść. Na piątek jesteśmy zaproszeni na obiad do męża brata i chcą zabrać się z nami jednym samochodem, bo oni chcą sobie wypić. A mąż od razu się zgodził, nie zapytał mnie o zdanie. Wiem, że to są jego rodzcie, ale wie też jak oni mnie traktują. Nie pomyślał, że będziemy uzależnieni, i nie będziemy mogli sobie wrócić kiedy chcemy, bo oni tacy są. No i się pokłóciliśmy. Wiecie co? Nigdy aż tak się nie pokłóciliśmy. Miałam n wieczór fajne plany, a teraz jak patrzę na męża to mnie odpycha. Tym razem nie podaruję, bo to zawsze ja wyciągałam ręce do zgody. Nie mam mowy.
Nie myślcie sobie, że jestem konfliktowa. Jestem osobą, która ma dużo cierpliwości, ale i ona kiedyś się kończy. Czuję, że moja teściowa mną pogardza. Robi ze mnie głupią na każdym kroku, Julka w niczym nie może być do mnie podoba, chciałaby narzucić mi swoje zdanie a że ja sobie nie dam to jestem zła. W ogóle czuję, że ona ma mnie za gorszą, za taką co nie pasuje do jej synka no i teraz do wnuczki. Dlatego jestem dzisiaj taka zła. Mąż wie, jak jest a nie umie im odmówić. Najchętniej wzięłabym Julkę, spakowała się i pojechała daleko stą. Uciekłabym od nich i może wtedy miałabym spokój.
Rozpisałam się, ale musiałam się wyżalić a nie mam komu. Moich rodziców nie chcę martwić (ich moja teściowa też nie lubi, bo są biedniejsi i nie wypiją z nimi). Dlatego zostałyście mi Wy. Wiem, że na Was można polegać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mężuś mnie przeprosił. Powiedział, że to ja jestem najważniejsza i że jak usłyszy jak jego rodzice (zwłaszcza matka) powiedzą mi coś znowu to on im powie, że jeszcze raz coś takiego i kontakt będzie ogranioczny do minimum. Troszkę mi ulżyło, ale jakoś nadal jestem rozbita. 😞

Dzisiaj kupiłam sobie zieloną herbatę, bo tyle się nasłuchałam że ma właściwości lecznicze. Fujjj, ale paskudztwo. Muszę się przyzwyczaić.
Idę spać, bo rano nie wstanę a Lulek robi pobudki ostatnio o 5. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krociu , musisz troche wrzucic na luz , i rozmawiac z mezem o tym wszystkim na spokojnie , szkoda waszego malzenstwa , jak cie tesciowa czyms wkurzy to pomysl sobie tak , ze jak sie poklucicie znowu przez nia to ona z tego faktu napewno by miala satysfakcje , a ty jej , jej nie dawaj , jak cos gada udawaj ze nie slyszysz , zmieniaj temat w koncu odpusci , badz cierpliwa , ja ciebie doskonale rozumiem bo sama to przechodzilam ale teraz robie tak jak napisalam i puszczam wiele rzeczy jakbym nie slyszala 🙂a bylam dzis w zlotych tarasach a tam ani czapki ani dresu to najbardziej oblegane centrum w wawie spotka sie tam wszystkie gwiazdy jutro pojde tu u siebie i zobacze a jak nie to puszczam tobie przelew ok ??

u mnie masakra maz jest taki wysypany , pac nie moze wszystko go boli swedzi , jak mi go szkoda , i jeszcze tosia na buzce cala wysypana caly czas sie drapie marudzi bidulka moja , mowie wam co ja tu przechodze ten stres mnie wykonczy naj gorsze ze nie wiem jak im pomoc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziwczyny.
Krociu oli ma racje .. tesciowa skoro Cie tak nie lubi , to na bank ma satysfakcje z tego jesli dzieki niej sie z mezem poklocisz .. pewnie marzylaby sobie , zeby doprowadzic do rozpadu waszego zwiazku i miec synka dla siebie znowu. Nie daj sie .. a z tym wspolnym wyjazdem na urodzin y to mozecie z mezem sie umowic , ze jesli juz tak obiecal , to zebyscie nie byli uzaleznieni od nich to wy wyjdzcie sobie o ktorej chcecie do domku , a tesciowie jak beda chcieli wracac to niech zadzwonia do syna i po nich podskoczy. Ja tak robie z mezem , kiedy to rodzice moi sie z nami zabieraja. Wiadomo , ze ci co pija posiedza dluzej niz ten co nie pije. I nie dawaj tesciowej satysfakcji , pokazuj jej , ze ci lata kolo tylka to co ona gada.

Ja nie wiem co sie ze mna dzieje , to chyba nie grypa , bo nie mam goraczki , kataru ani nic takiego tylko strasznie boli mnie brzuch , cos mi sie chyba dzieje z zoladkiem , watroba lub jelitami , nie potrafie okreslic bo to taki mocny bol , ze az promieniuje na plecy i tak przychodzi i odchodzi jak skorcze jakies. W sumie mozna to porownac do pierwszych skorczy porodowych ... tragedia , jesc nie moge , bo jak tylko zaczne to pojawia sie jeszcze silniejszy bol.

http://przepisz.pl/toast/?od=justyna i marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może macie rację, że powinnam troszkę wyluzować, ale moja teściowac to taka kobieta, która od razu uzna, że przyznaję jej rację. Zretszą mam jej dosyć. Myślałam, że wredne teściowe są tylko w dowcipach. Mówię Wam, co to za babsko wredne jest.
Ciekawe jak tam Ruda Rybka, bo ona też nie ma zaciekawie.
A co do pwrotu do domu. To mąż powiedział, że wyjedziemy o 15, bo od nich mamy godzinkę do domku, a Julka już o 18 jest kąpana. Stwierdził, że to oni zabierają się z nami i powinni się podporządkować nam a nie my im. Jak będą chcieli zostać dłużej to niech ich odwiezie brat męża.
Oli - jak nie będzie czapeczki to odeślij kasę. Pojadę jeden weekend do Poznania i może znajdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krociu to dresu nie chcesz ?? bo jade popoludniu z tesciowa sie umowilam na jakies zakupy 🙂

jusmarki wypilam z toba szampana , i codziennie oddaje glos na twoj pokoik 🙂 coraz ladniej tam 🙂

trzymaj sie kochana i idz do lekarza bo nie wiadomo co cie dopadlo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam

pol dnia nie moglam wejsc na brzuszka 😞

krocia
wspolczuje to z tesciami, ja tez zawsze wole samemu jechac i nie byc od nikogo uzalezniona i tez bym sie wkurzyla, nie lubie jak moj maz podejmuje sam decyzje i tez jestem wtedy zla 😠
czasem tez bym wolala gdzies mieszkac zeby miec do wszystkich daleko- i wtedy bylby spokoj bo tak jak tusienka bysmy przyjezdzali raz na jakis czas ale z drugiej strony tez to nie jest takie latwe 🤨

jusmarkl
idz do lekarza bo moze masz jakis wirus albo grype zoladkowa no albo jelitowa - wtedy tez sie ma dreszcze bardzo boli brzuch, ma sie biegunke no i po kazdym jedzeniu leci sie do toalety 🤢 pij duzo herbatki mietowej
martwimy sie o ciebie 😞

krocia
herbata zielona to moja ulubiona :P szczegolnie zielona z cytryna moglabym pic caly czas 🙂

oli
biedny twoj mezus i Tosia - musza sie z tym strasznie meczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech dzieki dziewczyny , ale skoro piszecie , ze grypie jelitowej towarzyszy biegunka to odpada , bo ostatni raz sie wyproznilam w sobote i od tamtej pory nic. Co do grypy zoladkowej to chyba slyszalam , ze towarzysza wymioty , wiec tez odpada... musze sie wybrac do lekarza jutro , bo zwariuje z tego bolu. Pewnie mnie wysla na badania do sasiedniego miasta , bo tutaj zadnego sprzetu nie maja. eh do tego dzisiaj strasznie mnie boli glowa , wogule to jestem okropnie oslabiona i ciagle senna. Za kazdym razem jak usypiam melgo to ja pierwsza przysypiam. Wczoraj w wannie zasnelam ani nie wiem kiedy ... dobrze , ze maz mnie obudzil. Byle spokojna chwilka a ja juz przysypiam 😮 strasznie to dziwne.

oli no to na zdrowko i dzieki za glosiki na pokoik 🙂 Moja mama tez mi codziennie daje , ale i tak jeszcze za malo tego , bo jestem na slabej pozycji ... 151 😞
oli a to nie czasem ospa wietrzna ich dopadla??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti link do pokoiku mam caly czas pod kazda notka zaraz nad suwaczkiem Kevinka. Cukier? To byloby dziwne ... raczej stawialabym na anemie...
Ja slyszalam , ze poduszki nie wolno podkladac pierwsze 3 miesiace tylko. Nie wiem ... Kevin w kazdym badz razie spi na podusi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki juz glos oddalam i teraz bede codziennie oddawac
tez mozliwe z ta anemia, musisz zrobic sobie badania bo z tym nie ma zartów 😞

no wlasnie jakos tak chyba jest bo Hania caly czas jeszcze spi bez poduszki no a ostatnio wyczytalam gdzies ze jak wychodza zabki to lepiej jak dziecko spi na poduszce bo tak glowka go nie boli, a jak spi plasko to cisnienie idzie bezposrednio do glowy i dziecko placze z bolu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl - dziewczyny mają rację. Powinnaś iść do lekarza jak najszybciej.
ja też zagłosowałam na pokoik. Przyznam się że zapomniałam o nim, ale obiecuję że nadrobię zaległości 🙂

Beti - Julka też śpi na poduszce.
A co do hebarty zielonej to powiedz mi czy można ją pić ile razy się chce w ciągu dnia?

Oli - zapomniałam o dresiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten dresik super z hello kitty jak wczoraj bylam w H&M to juz nic nie bylo bo tak wszystko wysprzedane, u mnie tam tez nie bylo tych czapek, w ogole jest o duzo rzeczy mniej niz np w wiekszych miastach ale kupilam Hani jeszcze taki zlote buciki wciagane jak skarpetka bo byla promocja za 10 zl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...