Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mam przepis na gofry od mojego taty chcialam wam napisac bo sprawdzony i nie moge znalesc 😞 my tez mamy gofrownice w ksztalcie serc hihihi

ja dzis mam kolede , poklucilam sie z michem od rana zreszta i poszedl z dzieciakami na dwor chwila spokoju , bo co chwile sie o cos zczepiamy , czasem mam juz tego dosc i wrazenie ze my sie wogole w pewnych kwestiach nie rozumiemy no coz facetom brak siodmego zmyslu niestety hahahahahaha
dobra lece odkurzac bo jak mnie ten ksiadz nawiedzi a ja sama 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oli - oklask dla Ciebie, zebys sie juz nie smucila, bo zaraz przeciez i tak wszystko bedzie dobrze 😘 A o co poszlo ?!
U nas tez nieciekawie. Nie mam sil teraz na sex, bo ledwo zyje, a moj maz, sie wielce obraza, ze od 3 dni nic nie bylo. Kurwa, nigdy taki nie byl !!! Nie wiem co sie dzieje ! Niepowazny jest !!! Az mu zycze zeby go takie chorobsko tez dopadlo !!! Jak ja mialam wysokie libido, a jemu sie nie chcialo, bo byl zmeczony po pracy, to to rozumialam, a on teraz sie prawie nie odzywa. Kiedys byl wyrozumialy a teraz kawal chama z niego. Dziewczyny a Wasi mezowie rozumieja jak nie macie ochoty, czy tez sie tak bocza ?!
Ja wiem, ze czesc jest mojej winy, bo to ja go przyzwyczailam do czetsego sexu, no ale w chorobe ?! Przesadza !
Tusienka - super, ze Lenka tak ladnie sie uczy. Fili cos niechetny do takich nauk. Jak dlugo uczylas Lenke i jak to robilas ?! Machalas jej raczka czy swoja ?!
Fili starszy od Lenusi, a nic nie robi 😞 ale za to staje ciagle.
beti - i sama stala, bez podparcia?! 🤪
Gofrownice tak jak oli mamy w ksztalcie serc i tez mi sie smka narobil, wiec jak lepiej sie poczuje to musze koniecznie zrobic gofry.
Wiem, ze powinnam isc do lekarza, ale czlowiek zawsze sie ludzi, ze moze zaraz przejdzie. Faszeruje sie lekami, bo mama mi nakupila, mam nadzieje, ze sie polepszy, bo teraz weekedn i nawet nie mam jak isc.
Ide dalej lezec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martex-Jak uczylam Lenke robic PAPA, to najpierw machalam swoja reka i mowilam papa, a pozniej jej raczką. No i sie tak nauczyla. 🙂 I dlugo jej nie uczylam pare dni doslownie. Lenusia tez ciagle wstaje na nozki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no sama jeszcze nie trzymala krzesla ale wstala a tak jeszcze nigdy nie robila 🙂

martex
moj tez taki jest, czasem nie rozumie jak mowie ze zle sie czuje albo ze glowa mnie boli albo ze jestem zmeczona :P
staje sie taki nie do wytrzymania ze sie ciagle klocimy, niewiem jak oni sa stworzeni ze nie rozumieja no ale rozumiem cie bo mam tak samo a najlepsze jest to ze nie dociera to do niego i nie pomysli ach biedna meczy sie ... tylko o sobie mysli 🤨

a my ogladamy nasz filmik z wesela teraz druga czesc nam zostala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti - A to Filis tez tak staje, myslalam juz, ze Hania sama stoi bez trzymanki. Gratulujemy Hani stawania 🙂
No wlasnie wogole nie maja serca Ci faceci. Moj przeciez widzi, ze ja ledwo pikam wogole a jeszcze takie obrazy, szykuje sie awantura, bo juz mam dosc, jego nabuconej buzi.
tusienka - mialam Cie pytac o prostownice, czy udany zakup, bo ja tez chce kupic ?!
No i jak tuniczka, ladna przyszla ?!
Ja juz dlugo tak robie papa, ale Fili nic 😞 Duzo osob mowi, ze dziewuszki takie wlasnie podatniejsze sa na nauki niz chlopcy. Moze cos w tym jest ?! Jak tam u innych mamusiek, ktorej maja synkow ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martex u mnie to o pierdoly nic powaznego ale zawsze michu sobie cos dopowie i afera ja mowie jedno a on to przeinacza w drugie rany wtedy mam ochote go zabic hahahaha

ale juz ok ksiadz tez juz byl i po koledzie 😉

co do seksu to moj mezus rozumie to i nie ma tu problemu chyba ze za dlugo to sie upomina hahahah ale nie jak jestem chora mowie im poprostu brak siodmego zmyslu wiec trzeba im wiele rzeczy wybaczyc 🙂:laugh:

dzis walczymy z toska z tym usypianiem

michu byl z dzieciakami na sankach , a ja sobie posprzatalam i mam blysk serniczek upieczony obiad przygotowany na jutro i jutro mozemy isc wszyscy na sanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - kurczę to niedobrze bo takie nieporozumienia nie są dobre, a szczególnie przy dzieciach :-) Ale nie ma złotego środka, każdy musi po swojemu to przejść !!! Trzymam kciuki kochana i życzę żebyście się już nie kłócili :-)

Martex - ja tobie współczuję kochana bo wiem co to znaczy, ja częśto choruję na gardło, ale teraz nie pójdę do lekarza bo oni tylko antybiotyk walą, a ostatnio powiem Wam że zupełnie nie był potrzebny i obyłoby się bez, ja to NEO-ANGIN i mi przechodzi bo czopy się odrywają w gardle od tego ssania :-) A z tym sexem no to macie przekichane że tak powiem 🤪 No jakoś przeżyć to trzeba, ale rzeczywiście faceci czasem nie rozumieją tego że kobieta nie ma ochoty. Ja to już stanowcza się zrobiłam i po prostu odwracam się plecami do niego jak czuję że się coś szykuje :-) Ale u nas to raczej rzadko się zdarza bo mój mężulek już wie że jak jestem chora to nie będzie sexu !!! Chyba że mnie czasami weźmie chęć żeby się rozgrzać jak mnie telepie zimno :P
Co do nauki to mój Franek jeszcze sam nie wstaje tylko jak się go trzyma, uczę go robić papa ale to pewnie potrwa, bo tylko się cieszy jak próbuję mu machać rączką. Ja tam wierzę że dziecko każde jest inne i w innym tempie będzie się uczyć, a nie to że chłopiec czy dziewczynka :-)

Też mam w końcu porządek w domku od przyjazdu nie robiłam prawie nic, a dzisiaj cały dzień sprzątałam. Ale niedługo będę siedzieć bo dzisiaj się umówiliśmy na małe co nieco z mężulkiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa ja dzisiaj robiłam pomidorową i Franek miał pyszną zupkę, zmiksowałam mu marchewkę, pietruszkę, troszkę mięska z udka kurczaka i łyżkę klusków, zupka oczywiście bez śmietany, ale wcinał aż mu się uszy trzęsły.

Dobrej nocki kobietki, lecę jeszcze do suszarni powiesić pranie i wstawiać następne.... Ja jutro obiadek u teściowej więc mam z głowy szykowanie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli - to dobrze, ze juz Ok 🙂 Ciesze sie bardzo 😘
asiula - ja mam tak samo, jak chce pomachac raczka Filisia, to on sie smieje i nic z tego a papa mu pokazuje od kiedy pamietam. Jak bedzie gotowy, to sam zacznie 🙂 Milego co nie co 😉
Lece do lozeczka, mezus juz lezy, moze pogadamy na spokojnie. Milych snow Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko - dziękuję.

Piszecie o umiejętnościach soiwch dzeci więc i ja napiszę. Julka - sama stoi, robi samodzelnie 2-3kroki i upada na pupę, chodzi wkoło ławy, robi papa, podaje rękę na powitanie, przybija "5", no ale nie chce siadać na nocnik. Pewnie jeszcze jej czas nie nadszedł.

Jeśli chodzi o seks to u mnie od 2 dni jest odwrotnie. Ja chcę, a mąż zmęczony. Nie dziwię mu się, bo Julka robi nam pobudki o 4 (dzisiaj o 3:45 i już nie spała).

A dzisiaj jeszcze więcej śniegu niż wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane. 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KEVINKA!!! 🙂 😘 😘 😘

No to widze, ze Juleczka robi najwieksze postepy. 🙂
Lenka bardzo duzo sie nauczyla od kad wyjechalismy teraz do PL, zaczela raczkowac, siedziec, wstawac, przesylac buziaczki i robic papa. Ale tak jak Juleczka nie chce siadac na nocniczku, dopiero ja przyzwyczajamy do niego. Teraz ucze ja robic kosi kosi. 🙂


Oli-Ja tez koniecznie czekam na ten przepis gofrow. 😉

Lece naszykowac cos na obiadek.
Milej niedzieli. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry!!!

Wszystkiego naj,naj,naj dla Kevinka!!!!!

No jak sie juz tak wszystkie chwalimy to ja tez napisze,czasami przypominaja mi sie te kawaly o tych ambitnych mamusiach co sie przescigaja w chwaleniu umiejetnosciami swoich dzieci.Ale ja tam nie mam zamiaru sie chwalic,wiadomo ze kazde dziecko jest wielka indywidualnoscia!!!

Moja Julka juz zaczyna normalnie raczkowac i wstaje ,na nocniku chetnie siedzi i codziennie robi sisiu a czasem cos wiecej :laugh:
Nie robi papa chciaz juz ucze ja tego ale za to robi kosi,kosi ,ja to nazywam "Bravo" i tego nauczyla sie sama juz jakis czas temu.
Ale za to jest strasznie rozgadana,wczoraj pierwszy raz powiedziala "tata" tzn.bylo roznie "tate,taty"I powtarzala to caly dzien.Mamama i bababa to juz dawno pisalam ze gada a teraz podochodzilo duuuuzo innych rzeczy.Jej sie dziubek nie zamyka. Mysle ze duzy wplyw na to mialao od kiedy jej nie daje tego smoka!

Dobra ja zmykam bo snidanko czeka.

Acha dziewczyny jestem od 1 na diecie jak narazie dobrze mi idzie,zero slodyczy,cukru,masla i innych tluszczow.Jem mniej i 3 razy dziennie do 18.Najgorsze juz chyba z mna.
Acha odnosnie cwieczen zapomnialam wam napisac ze kupilam takie urzadzenie do cwiczenia.
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3350441.htm

skoro nie moge chodzic na silownie to silownia przyszla do mnie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysiu-Mysle, ze zadna z Nas sie nie chwali umiejetnosciami swoich dzieci. Po prostu jak kazda Mame cieszy bardzo gdy jej dziecko nauczy sie czegos nowego, a my po prostu piszemy czego nasze dzieciaczki sie ucza. 🙂 Jedna dzidzia robi np. papa, a druga za to cos innego. 😉

Masz bardzo podobny sprzet do cwiczenia do mojego. 😉 Ja tez musze isc spowrotem na dietke bo po swietach troszke przybylo. :P Powodzenia kochana!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane

mam okropna noc za soba 😞 nie spalam nawet godziny - czyms sie zatrulam i cala noc wymiotywalam - nawet jak bylam w ciazy to tak nie mialam zeby co chwile latac rzygac 😞
jestem taka rozbita - wszystko mnie boli, na n ic nie mam ochoty - dobrze ze tatus sie zajmuje Hania bo bym nie dala rady a ona biedna chyba tez to czuje bo taka kochana dzisiaj jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Doświadczone Mamusie!!
Przede wszystkim gratuluję ślicznych dzieciaczków!
Jestem lutówką 2010 i juz nie mogę się doczekać kiedy Maleństwo będzie ze mną.
Jestem na etapie wyboru wózka - na co zwrócić uwagę? Jak długo używa się gondoli? Czy warto kupować 2w1 lub 3w1 czy lepiej wszystko osobno? Będę wdzięczna za każdą radę! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti-Oj biduleczko. 😞 Co Ci moglo tak zaszkodzic? 😞 Bardzo Ci wspolczuje bo wymiotowanie to bardzo nieprzyjemna rzecz. 🤨

Patrysiu-Ja na pewno sie nie obrazilam!!! 🙂 I inne dziewczyny tez na pewno nie. Widocznie zle to odebralam. 🤨 W takim razie przepraszam. 😉 Tak to jest jak sie tylko czyta, a nie slucha, mozna wszystko zle odebrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje zdjecie Naszej Trojeczki. 🙂 [img size=456]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/my-e51384b0aa78163e6cb727c16ee90ad5.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu a na co mamy sie obrazac ja mam takie samo skojarzenie jak ty o tych ambitnych mamuska , a powiem wam z doswiadczenia to co teraz uczymy nasze dzieci to male piwko , przed nami dopiero mnostwo pracy

moja toska jak jest glodna to wola am am , no i mnie hahaHA mama , pozatym chodzi wokol lozeczka wstaje przy czym tylko sie da nawet za nogawke od spodni sie trzyma i wstaje robi tany tany i kosi kosi , ale i tak uwazam ze dzieci to sa male cudaki tak naprawde robia to na co maja ochote :P :laugh:

ale super ze nasze bomble tak sie rozwijaja 🙂

my juz po kosciele , odzia miala odnowienie chrztu co za wymysl , porazka , i jeszcze teraz ksiadz wyznaczy wszystkim rodzicom termin i razem z dzieciekiem kazda rodzina indywidulalnie bedzie szla do ksiedza zdac egzamin zeby dziecko przystapilo do komuni sw poprostu to co wymyslaja to sie w glowie nie miesci buuuuuu

ide obrac ziemniaki i smazyc schaby hihihi bo glodna jestem jak wilk

a powiem wam mojej tosce to naj lepiej z wszystkiego wychodzi brojenie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


aaana co do wozka to ja mam 2 - 1 i u mnie sie sprawdzil bo fotelik mialam juz ale jakbym nie miala kupila bym 3-1 i zwroc uwage na kola zeby byly pompowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...