Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 A u mnie dziś fałszywy alarm 🙂
Zanosiło się, zanosiło i myślałam,że wszystko się zacznie, a tu nic 😉
ale wiem przynajmniej,że z maluszkiem wszystko oki, no i łożysko wykształcone jak trzeba, wód płodowych idealnie, synek leży jak powinien i .... czekamy 🙂 coś się młodemu nie spieszy mimo,że mamusia już w sumie gotowa (fizycznie 😉 ) hihi 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz po burzy.ale mam niefajna informacje.
dostałam sms od Aniuni naszej.


'Witaj Aniu.Chcialam tylko powiedzieć,ze wyladowałam na oddziale po ktg,poniewaz wyszło,ze Mala zbyt mało sie rusza.Juz mi 3 razy robili to ktg i usg.Zatrzymali na obserwacji.pozdrow wszystkie ode mnie. buziaki'


miejmy nadzieje ,ze bedzie wszytsko ok.zreszta musi byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Milcia za radę - chyba faktycznie skorzystam, bo ciężko jest. W prawdzie co jakiś czas maleństwo jakieś się "urodzi" ale to nie to - biorąc pod uwagę ile jem ☺️ :laugh: Teraz już dobrej nocki mamcie. Trzymam kciuki za Aniunie - wszystko będzie ok - MUSI BYĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Ania131206 trzeba przyznać, że to nie lada wyczyn - zobaczyć Cię na brzuszku o tej porze 🙂 Może wizyta u gina poprawi Ci humorek. Więc jak wrócisz to napisz co i jak 🙂
Ja też wpadłam się przywitać tylko. Jakoś głowa mnie boli strasznie... I znowu piątek czyli sprzątanie. Przynajmniej dzień zleci szybko 🙂 Później może jakieś zakupki z mężem... Teraz czas na śniadanko. Wstawać leniuszki 🙃 😘 dla każdej na dzień dobry w szary, pochmurny dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja tez tylko mówię dzień dobry i zmykam. Idę coś kupić na śniadanko i obiadek a potem chcę trochę posprzątać. Będę zaglądać później. Miłego dzionka życze Mamcie 🙂

Aaaa i czy wszytskie są w komplecie czy któraś poszła się rozpakować? Meldować się szybko 😁

Na razie buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki.. u mnie też szaro i smutno. do tego jeszcze dzisiaj jade na spotkanie z promotorem i tak sie tego boje ze szok.. tzn to niby on ma mi dać jakieś materiały do pracy ale ja sobie tak ostatnio olałam te magisterke ze nic nie mam dla niego na dziś i się boję że mnie opierniczy.. ☺️
pocieszam się tylko że ciężarówki to nie powinien :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Jackson nie żyje.. 😮

dzięki Żanka 🙂
masz racje z tym że ta końcówka tak działa 😞 ehh ja sie chyba położę 😉 może jak mi się polepszy humorek to wpadne po południu 🙂
Żanka też masz oklaska ode mnie 😘
papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o moze napisze zaraz do Aniuni...
Wiecie wrócilam od lekarza i znowu mam doła 😞
nic mi nie wychodzi...szyjka bez zmian,długa ,zamknieta takze nic sie nie zapowiada..z wodami ok,ale moj Maluch jest Grubaskiem 😞wazy 3800 czy Wy to czujecie???
plus minus 10% 😞czyli tak od 3600 do 4200 ma.no kurwa mac jak ja go urodze?oboje sie nameczymy ladnie,a ja w biodrach waska bylam... 😞i na dodatek jeszcze 2 tygodnie mam chodzic za nim do szpitala isc 😞to on zdazy mi jeszcze ladnie urosnąć 😞e tam,nic mi ostatnioo nie wychodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczaczek Ania131206 głowa do góry - postaraj się cieszyć tym, że mały nie jest taki mały, że rośnie na zdrowego, dużego chłopaka!! Olka - moja psiapsióła - chudzina niesamowita, wąska w biodrach, urodziła pół roku temu córcię - 4400 i stwierdziła, że nie było tak źle. Nie dołuj się tak kochana, to nic dobrego nie przyniesie!! Pamiętaj, że my lipcóweczki, serduchem zawsze z Tobą 😘 Ja nie mam zielonego pojęcia ile moja mała może ważyć, więc będę miała niespodziankę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz Cię to przeraża i to całkiem zrozumiałe, ale pomyśl o chwili kiedy będziesz już miała tego klocusia obok siebie 🙂 I jeszcze jeden pozytyw - mówiłaś, że baaardzo dużo przytyłaś i się tym przejmujesz, a tu się okazuje, że to ten Twój mężczyzna taki duży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13... widzisz ja jak byłam we wtorek to miałam pełne 36 tygodni i moja Mała ważyła 3000g. I Też sie przeraziłam i moja gin powiedziała że mam za 2 tygodnie rodzić bo własnie będzie duża bardzo jak dotrwam do terminu. A;le widzisz jak to jest każdy lekarz inaczej prowadzi ciążę.
Oklask dla Ciebie na pocieszenie.Tylko dam Ci go za kilka godzin bo dziś już wykorzystałam rano jeden. Nie martw się urodzisz normalnie a jak nie dasz rady to zrobią Ci cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniunia jest już w domku. Pewnie się potem odezwie. Wiem że ma liczyć ruchy dzidzi ale sama lepiej opowie co i jak


A u mnie dziś uuuuu... sprzatam i gotuję. Wasnie mielone zrobiłam i fasolkę uszykowałam do gotowania. Jeszcze ziemniaki ale to za chwilę bo musze odpocząć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...