Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magdey nie przejmuj się tym kuzynek. Pijany był i nie wiedział sam co gada. Głupi i tyle. A wszytsko będzie dobrze i nie ma się co zamartwiać.
Rodźcie dziewczynki bo się okaże że jeszcze tydzień i wszytskie na raz polecimy hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masowałam, masowałam, aż mnie sutki boleć normalnie zaczęły i nic... Dziewczyny nie nakręcajcie się tak, bo ja też się nakręcę, a wtedy to już doła na maxa chyba złapię! Ale cóż, chyba idę dalej masować - aaa co do przysiadów Kasiulek - nic mi nie pomogły, tylko mnie bardziej pachwiny bolą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh laski mi się wydaje że nic na siłe nasze kruszynki przyjdą na świat wtedy kiedy bedzie ich pora i tyle 🙂 a my sobie chcemy żeby przyszły już... i chciać se możemy
ja jak nie urodze do 13 czyli do terminu to mam się zgłosić na oddział, tak mi gin kazał ze względu na kiepskie wyniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka = dwupak. Dzisiaj z jakimś okropnym humorem wstałam. Chce mi się wyć, jakiegoś doła załapuję... Wszystko mnie boli, puchnie, brzuch wygląda coraz gorzej z dnia na dzień... Ciąża to fajny etap w życiu kobiety, ale szczerze - ja już go mam dosyć...

Ziolka też tak zawsze czekałam na wizytę, zawsze mi poprawiała humor i wogóle. Trzymam kciuki, żeby wyniki były ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...