Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie!Ja już od 5 rano na nogach. Antosia wczoraj nie zrobiła kupki i dziś od rana bardzo płakała. Masaż, okłady z ciepłej pieluchy i do teraz zrobiła dwie. Ciekawe czy to już koniec czy dalej będzie ją brzusiu bolał. U mnie najwięszym kłopotem teraz jest mój jadłospis.Nie wiem już co mam jeść żeby Malutka nie miała kolek i bóli brzuszka. Oczywiście wszystkie rzeczy wzdymające , ciężkie smażone, dużo nabiału,pestkowe itd odpadają, ale nie wiecie nawet jak trudno jest cokolwiek znaleźć po wyeliminowaniu tego wszystkiego 😞 A tu dla Maleństwa zrobiłoby się wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂wpadłam sie przywitac,nie mam czasu czytac narazie co tam pisałyście,nawet nie wiem czy wszystkie jestescie czy któras juz urodziła? 🙂pisała do mnie Magdey.jest w szpitalu od wczoraj,nie wiem czy wiecie ale napisze.nie czula ruchów dlatego pojechała to sprawdzic,ale juz jest w porządku.bedzie pare dni na odziale na obserwacji i moze wtedy urodzi,czego jej zycze z całego serca(poród ma byc szybki i bezbolesny)!!!ma rozwarcie na 1cm i plamienia brunatne.Guska powiem ci ze mam ten sam problem 😞tez nie wiem co jesc,do tego nabiał od wczoraj wyeliminowałam całkiem z diety 😞a najgorsze ze mi sie tego baaardzo chce.nie chce mi sie jes wedlin czy pasztetów 😠 a dżemy ilez mozna.oj biedne my.jak w ciazy sie jadło co sie chciało tak teraz nuuuuda 🙂ale dla dzidzi wszystko 🙂mój Wojtus dzis znowu nam nie dał spac.chodze nieprzytomna....cholernik mały ubzdurał sobie nasze łózko i w swoim nie chce w nocy lulac!!!!ale ja sie tak szybko nie poddam....mój mąz za to tak,wszystko dla wygody.i nad ranem zobaczyłam ich razem jak sobie lulają obok siebie hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
Ja już odzyskałam wzrok więc moge cosik napisać.

Guśka i Milcia biedne jesteście z tą dieta ale pewnie i nas to czeka kwestia tylko kiedy się rozpakujemy. Wiem że nie powinno sie jeść ryżu po niby lekko strawny ale powoduje zaparcia. A co do reszty to tak jak pisałyście. Czyli ciężko coś znaleźć dobrego i urozmaiconego.

trzymam kciuki za Mgdey może akurat wkrótce urodzi i ze szpitala już wyjdzie z dzidzią.

Ciekawe co u Żanki? Bo widzę że się jeszcze nie odzywała dzisiaj.

Jeśli chodzi o mnie to mam co chwilę skurcze te przepowiadające chyba. Ale jest ich od nocy dość sporo. Pewnie te okna wczoraj się odzywają ale to dobrze. Dziś czeka mnie jeszcze trochę wysiłku okulista załatwiony więc niech się dzieje co chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj po popołudniu nie mogłam wejść na brzuszek. Co ten admin wyprawia.

Gratulacje dla żanki!!!Fajnie, ze mała już z nią jest 🙂
Mój mąż przedwczoraj po 3 miesiącach celibatu kochał się ze mną...bo kolega mu tak doradził, jeśli chce przyśpieszyć poród 🙂 Było cudownie. Tylko, śmiać mi się chce, że jak ja mu mówiłam o tym to nie wierzył:P Ale kolega jak powie to jest ok. Eh faceci. No ale mimo tak długiej przerwy Małgorzatka i tak nie ma zamiaru sie pokazać na świecie. A mój ukochany chodzi za mna i mówi, że chciałby by się w końcu zaczęło, bo sie córci doczekać nie może 🙂 Fajnych mamy tych tatusiów 🙂

Co do mnie to nadal nic się nie dzieje. Chyba cisza przed burzą bo nawet skurczy przepowiadających nie mam 🙂 Ale co tam, moge poczekać do tego 21 lipca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla kolejnej lipcóweczki 🙂. Ja wczoraj na wieczór nie mogłam sie zalogować. U mnie szew sie goi nawet już swędzi 🙂, a niunia to różnie, czasem lepiej czasem gorzj śpi, ale ogólnie jest bardzo grzeczna. Tylko jest malutka i drobniuka, ale mam nadzieje że szybko nadrobi bo dużżżżżżo cyca je 🙂, dlatego nie bywam na forum. Miewa niestety często czkawki, ale cóż. A i ma lekko żółtawą twarz, ale to już miała jak nas wypisywali, ogólnie przechodzi tę żółtaczkę i powiedzieli mi na co zwracać uwage i ewentalie kiedy sie zgłosić na naświetlanie. Mam nadzieje że sama zejdzie. Teraz akurat korzystam, bo udało sie małą ululać i jem śniadanko 🙂. ALe uciekam bo musze pare rzeczy w domu zrobić, kurcze przy takim małym człowieczku cały czas jest coś do roboty 🙂. Będę do was zaglądać i odzywać sie tak często jak sie tylko da. Zdjęć jeszcze nie zrzuciłam, może dziś sie uda. Do pote, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
Willsonka u mnie też oprócz małych skurczy to cisza. Trzeba czekac i tyle 🙂 A mój mąż też już chce żeby się zaczęło. Czeka na telefon z pracy że ma przyjeżdżać hehehe
Wczoraj byłam na długaśnym spacerze i masowałam sobie piersi. No to powiem że jak robie ten masaż to zaczynają mi sie skurcze, ale co z tego skoro mijają 😁

Kasiulek bidulko nie martw się trzymam mocno kciuki żebyś juz zaczęła bo nie chcę Cię wyprzedzić więc do roboty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek dziwczyny. Wczoraj nie moglam wejsc na brzuszek. Ale dzis na szczescie juz dlam rade 🙂 Wielkie gratulacje dla Zanci No nareszcie sie odczekala. Ale fajnie 😆 Ah macie buziaki od Ani132...wasze pociechy i wy :laugh: Dalej sie nie moze zalogowac na brzuszek 😠 A Ja wczoraj wieczorem poszlam do WC i zobaczylam na wkladce krew,a wlasciwie to juz bylo brazowe, pozniej jak sie wycieralam na papierze byly male slady krwi. Przestraszylam sie, ale w szpitalu jak bylam ostatnio powiedzieli, ze jak takie cos wystapi to normalkne i mam sie nie zglaszac do nich 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Mroczi może poród Ci się szykuje? 🙂 U mnie jeszcze nic takiego sie nie pojawiło więc czekam cierpliwie.
Wyszorowałam całą kabinę jeszcze podłogi mi zostały i kuchnia do umycia. Ale to i tak pewnie nic nie da jak Małej się nie spieszy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...