Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O dziewczyny jeszcze chodzicie widzę 🙂. Kasiulek robiłam tak samo firanki okna nawet wczoraj po schodach na 10 pietro i na dół i też nic nie działa. Mi zostało 9 dni do terminu więc jeszcze ten tydzień poczekam a potem to już będę pewnie się złościć.
Mam cały czas skurcze raz bardziej bolesne raz mniej ale to i tak nic się dalej nie rozwija. A najbardziej jak masuję brodawki to mnie wtedy łapie ale co z tego jak potem mija 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej dziewczyny. No Ziolka Zostalo nam tyle samo dni, jak mina tez bede sie zloscic i powiem w szpitalu, ze maja Mi Ja wyciagac ! 😠 Moja kumpela urodzila, a miala termina na pare dni po Mnie. Jak to jest, ze nic sie nie dzieje ? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze 2 w 1 🙂 musiałam się zająć tą głupią magisterką, wczoraj pojechałam pociągiem do siedlec (ponad 100 km) nałaziłam się tam jak głupia bo musiłam obiegówkę pozałatwiać i wogóle, wracając do domku pojechaliśmy jeszcze do tesco na zakupy i wróciłam poprostu padnięta.. po 20.00 do domu od rana. ale to sie chyba mojej małej podoba bo tylko nie kolankiem co i raz szturchnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze byłam ostatnio u internisty i ten do mnie że poród to ode mnie zależy kiedy bedzie bo to moje nastawienie wszystko rególuje i wogóle... no moje nastawienie to faktycznie ostatnio było takie żeby się dzidzia nie rodziła bo mgr chciłam dokończyć ale dziewczyny po terminie co czekają to co? nastawienia nie mają? głupie to gadanie jego było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dzis to sie chyba dzidzie posypią bo żadnej coś nie ma 🙂 trzymam kciuki za dziewczyny, szczególenie te mocno opóźnione z porodem, bo wiecie jak to jest po terminie.. za późno to jeszcze gorzej niż za wcześnie..
buziaki dla wszystkich 😘 tych na porodówkach i tych co czekają, a dla tych co mają dzieciaczki w domku to buziaki podwójne 😘 😘 ale Wam zazdroszczę.. też już chce dzidzie!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki..ja w przeddzien porodu biegalam 8razy po schodach i szorowalam na kolanach dywan....ale wczesniej tez tak robilam i nie pomagało...sama nie wiem czy to cos daje czy nie....powiem Wam tylko ze jak mi sie skurcze regularne zaczeły(tak,ze juz wiedzialam ze to to)wypilam lyzke olejku w celu przeczyszczenia zamiast lewatywy ...w lipcowym m jak mama pisali...no i byc moze dzieki temu urodzilam w miare szybko o 4 pojechalam do szpitala a o 8 zaczely sie parte..urodzilam o 9.wszyscy w szpitalu sie dziwili ze pierwsze dziecko,w dodatku tak duze a tak szybko...ale nie pijcie go w celu wywolania porodu,bo ja bym sie bala...
Mój maluch dał dzis popalic heh od 1 do 4 nie spał...eh ale i tak mnie nie zniechęci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No na porodowke hehe, z checia 😞 Jakos sie Mojej malej nie spieszy. Moja kumpela urodzila,a miala termin jakos 4 dni po MNie dopiero i to jej pierwsze dziecko. Jak to jest, ze jedna szybciej rodzi a inna musi czekac 😠 Ja juz chce ! Zle sie czuje dzisiaj, glowa boli, jakas slaba jestm, nie mam sily sie ruszac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Ja tylko się przywitać i mykam do łóżeczka bo mała właśnie zasneła to mam 3 godz snu 🙂 Trzymam za Was kciuki żebyście szybko i zdrowo urodziły 🙂To już niebawem zobaczycie Wasze cuda 🙂 Narazie korzystajcie i jedzcie co popadnie , korzystajcie z truskawek i czereśni bo potem to dieta na maxa!!!Moja Antosia grzeczna co 3 godz z zegarkiem do cyca 🙂Tylko je i śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Mroczi ja tez tak mialam!przeginalam z tym jedzeniem dosc konkretnie...za to zaraz po porodzie moj apetyt spadł do minimum..sama sie sobie dziwie,nawet połozna mnie krzyczała,ze musze jesc,bo dzidziunia bedzie brała ze mnie...
A ja ochoty poprostu nie mam.Syndrom wicia gniazda:Pmialam w srode 3 dni przed porodem hihi
Pewnie niedlugo Cie zbierze Mroczka!! 🙂
Milcia mój Mały fakt raz spi w nocy raz nie...ale jak juz zasnie potrafi 5 h z rzedu!!i to tak ze nie mozna go dobudzic!!a musialam to robic by go karmic,bo mu zaczela pojawiac sie ta zoltaczka fizjologiczna..i trzeba bylo go wybudzac..na szczesci juz spadła 🙂dzis od kąpieli nie spal masakra dopiero teraz nam sie udało go uspic..i ja bede korzystac zaraz poki spi,bo jak da nam nocke jak wczoraj to szok..heh a Kuba cierpliwy pieluszki zmienia,choc widze ze ze zmeczenia pada 😁 hehale zakochany max w synusiu [img size=306]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC01812ch__opoczyki.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...