Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuśki ja dalej w dwupaku!
już się nie nastawiam na nic i czekam do czwartku jak mnie położą do szpitala.
dzisiaj zauważyłam lekkie rozstępy pod pępkiem 😠
niech synuś już wychodzi póki te rozstępy są małe 😠
pozdrawiam mamuśki! może jeszcze dzisiaj zajrzę! idę się pomodlić do kościoła żeby już się urodził Marcelek! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo. Wlasnie wrocilam z gieldy. Pojadlam lodow slodkich na maxa,a teraz grzeje rosolek na obiad 🙂 U Mnie bez zmian, tylko mala Mi coraz bardziej naciska i tyle. Oh jak Ja juz chce urodzic. Boje sie, ze tez bede przeterminowana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nadal w dwupaku...i raczej nic nie wskazuje na to,żeby Julek pojawił się wcześniej na świecie... 😞 a szkoda... 😞
siedzę w ogóle sama w domu, bo mąż zrobił sobie dziś dzień beze mnie 😞 a ja nawet nie mam ochoty z domu wychodzić, choć tak ładnie za oknem 😉
Gratuluję kolejnym mamuśkom 🙂 Szczęściary 🙂 Zdrówka dzieciaczkom życzę i rodzicom też 🙂
Zajrzę później jak nas tu trochę przybędzie 🙂 Buziaki i miłej niedzielki życzę 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justiks dziękuję za otuchy 🙂
Ja właśnie wstałam bo drzemkę sobie zrobiłam 🙂
Cały dzień mam strasznie napięty brzuszek i do tego maleńka tak mało się rusza muszę ją szturchać żeby się odezwała do mamusi 😞 Muszę się wziąć za sprzątanie bo wczoraj i dziś mam ogromnego lenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ten czas leci..pamiętam jak ja mialam 39tc ,a tu juz polowoa lipca...i wszystkie po trochu lecą..
MONIKA GRATULACJE!!!!
Kropeczek ,A tY widzialamm termin na 4 mialas to juz ponad tydzien....hm..mi gin kazala po tygodniu po terminie sie zglosic do szpitala ...tyle ze potrzeby nie było.
planowalam sobie ze jak nie urodze to sie zglosze nawet sama wczesniej..i cos nawkrecam byleby mnie przyjeli i zbadali!!!a mój Maluch jak nie spi to tylko cyc i cyc i cyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia gratulacje ogromne 🙂

My nadal 2w1 😁

Moja nie reaguje nawet na to że juz łóżeczko pościelone. Wszytsko jest i torba nawet spakowana hehehe Mała wychodź już 🙂
Wg usg na dzisiaj miałam termin wg OM na 20 więc czekamy nadal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...