Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie mamuśki.....ja od 3 dni miałam gorączkę powyżej 38 nic mnie nie bolało tylko brzuch po cesarce......wczoraj pojechałam na oddział do szpitala i tam lekarz nożycami zrobił mi dziurę w szwie po cesarce, a tu chlusnęło ze mnie....coś mi się w brzuchu nazbierało i dlatego miałam ciągle ból i gorączkę. Przeczyścili mi woda utlenioną w środku brzucha i tak co 2 dzień mam jeździć do kontroli....a moja malutka jest słodka właśnie jest z babcią na spacerku ,bo mi nie wolno ,bo mam jeszcze tam dziurę....




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje dla Kasiulka!!!!wkońcu 🙂kurcze ledwo sobie siadłam a tu trza znowu karmic Wojtusia 😠 brakuje mi czasu 😁.hehe ania123...przy drugim juz sie połapiesz o co chodzi na pewno 😁wilsonka to tylko pozazdroscic ci tego seksu...bo mnie tez sie juz chce 😞ochota wraca a tu nuuuuuda!narazie celibat.biedne my mądre kobiety 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justiks ale twoja mała juz duza 🙂a ten czas leci juz skonczyła miesiac!!mój Wojtus ma juz 2 tyg 🙂i w tamtym wazył 3900g to ciekawe ile teraz 🙂jutro ide na badanie bilirubiny a w piątek do kontroli.to sie pewnie dowiem.mam nadzieje ze spadnie mu bilirubina 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solaale ci sie podziało!!! to dobrze ze poszłas do kontroli bo nie wiadomo jak by to sie mogło skonczyc!kurcze a ja myślałam ze cesarka to nic takiego...madziatreniech ten twój dzidza podtrzyma ta tradycje 🙂fajnie tak rodzic w jakies okreslone daty.mój Wojtus zrobił nam soba prezencik na nasza rocznice ślubu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczynki za oklaski 🙂jest lekki kocioł ale jakos sobie radze 🙂no i z tym pójściem po Weronike nie było tak źle,prawie cały czas Kamil szedł za raczke...ale spowrotem dał sobie spokój i uciekał gdzie tylko mógł 😁no ale była juz weronika która prawie nad nim panowała...bo to przed nia on uciekaał hihi.później godzinka na huśtawkach nawet zjechałam raz ze zjeżdżalni 🙂i pohuśtałam sie na huśtawce 🙂bo mnie synek prosił hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie ma 100 procent pewności czy urodze 21 lipca. wtedy mam przyjść na oddział. Pytanie kiedy mi podłączą kroplówkę, jak długo będzie trwała akcja, ale pewnie 22 lipca urodze. Albo w nocy z 21 na 22 lipca. ja mam urodziny 26 lipca i imieniny bo też Anna także pewnie mnie wypuszczą do domku 🙂

A rok temu mówie do męża że na 25 lat zrobie sobie impre urodzinową, pozapraszam znajomych bo nie obchodziłam 18 i chcialam sobie to wynagrodzić 🙂 A tu córka mi zrobi taką impre, i prezent jakiego się nie spodziewałam!!!:P

Moja Małgorzatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

willsonka napisał:
No chyba Magdey jest pochłonięta swoim dzieciatkiem 🙂 Mam nadzieje, że młoda mama czuje się dobrze i wkrótce cos tu nam napisze 🙂


hej dziewczynki 🙂 🙂 jestem taka szczęśliwa że już jest z nami !! 🙂 🙂 gdyby nie problemy z piersiami- Natalka nie może sutka dobrze złapać bo są lekko wklęsłe.. 😞 musze odciągać.. pod pachą zrobiła mi się straszna grudka, dopiero dziś to zauważyłam, cholera jasna boli mnie to, mama mówi że może od cyca.. mam masować 🙂 a co do porodu to śmiac mi się teraz z tego chce !! 😁 jak ja się darłam hahah wołałam pomocy :P 😁 masakra.. :P nić mnie nie boli siedzieć mogę normalnie 🙂 a mała grzeczna jak na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz karmienie.. jak sobie myślę że mam karmić to mi smutno, ona się tak denerwuje gdy cycka nie może złapać 😞 muszę trochę odciągnąć żeby sutek się wystawił i dopiero wtedy próbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdey napisał:
zaraz karmienie.. jak sobie myślę że mam karmić to mi smutno, ona się tak denerwuje gdy cycka nie może złapać 😞 muszę trochę odciągnąć żeby sutek się wystawił i dopiero wtedy próbować


Magdey, nie denerwuj się. Jak by Cie piersi bolały...to zrób sobie okład z białej kapusty. Mi położna mówiła, na szkole rodzenia, że gdy zacznie sie nawał pokarmu piersi zaczna nas napierd...i to dosłownie. I mamy wtedy się nie cackać i wziąść sobie apap. A jak by była temp to pylargine, mimo, że karmi się piersią.

Jeśli nadal będziesz miała problem to sa takie żelowe nakładki na wklęsłe piersi, tak mówiła ta położna. Ze niektóre dzieci dają sie tak oszukać 🙂

Ale jestem happy ze Ty już po 🙂 Gratulacje młoda mamo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie chcialam to napisać 🙂jak laska ze mna na sali lezala i miala wklesle brodawki to kazaly jej wlasnie przez te osłonki karmić...tylko takie lepsze zeby byly dobrze wyprofilowane...
aha i nie chodzcie bez stanika!!ja nie wiedzialam i pierwszqa noc w domku sobie poszłam spac bez..a cyce jak kamienie,i bardzo oboloale i stan podgoraczkowy..na szczescie maly wyssal i przeszło i polozna mowila by zawsze w staniku i w dodatku ciasno go zakladac by tyle nie nachodziło 🙂Magdey 3 mam kciuki,wiem co to znaczy ,bo mój Mały tez na poczatku nie umial złapac i plakalismy oboje..tak naprawde to karmienie toi nie taka prosta sprawa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! Moja mała właśnie usneła od 5 rano miała kolke, padamy z mężem ze zmęczenia,ale Antosia bardziej umęczona-biedna 😞 tak mi jej żal 😞 Co do karmienia to ja tak miałam z pierwszą córcią Magdaynajważniejsze to nie poddawać się i mieć dużo cierpliwości. Dziecko wyczuwa nasz stres i lęk i bardziej się denerwuje. Nauczycie się siebie-zobaczysz. Takie nakładki też są na brodawki, ale nie zrażaj się jeśli nie spasują dzidzi. Moja Wercia nie chciała ich chwycić, wolała męczyć się z brodawką, ale tylko przez kilka dni bo potem nauczyłyśmy się już karmić 🙂 Także Magday cierpliwości i wytrwałości 3mamy kciuki i nie rezygnuj z cyca!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny za rady 🙂 zrezygnować to napewno nie zrzygnuje :0 do wagi z przed ciąży jeszcze 8 kg do zrzucenia 🙂 więc nie dużo... 🙂 żebyśmy doszli do wprawy z karmieniem, jestem dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...