Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamki wiem, że rzadko zaglżądam ale mam nadzieje ze po obronie się to zmieni. Mam jednak do was prośbę o głosiki dla mojej Julci, oto link:http://dziendobrytvn.plejada.pl/happybobo/11352,konkurs-zdjecia-detal.html
Z góry dziękujemy 🙂 POzdowienia dla was wsyztskich. Jeśli chodzi o ubranka to jULCIA NOSI ROZMIAR 80 A waga jakies dwa tygodnie temu u pani doktor ważyła 9200 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a to Wojtus ....dzisiejsza foteczka ...dzis było u nas tak pięknie!!!ze połowe dnia na polku spędzilismy 🙂....dzieciaki nie chciały wracac do domku ....nie dziwie sie bo siedzieli troszku w domku....cały czas padało! co do foteczek to mam je tez na naszej klasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu już Ci mówię!
otóż jest w domu stan jest jej ciężki ,strasznie się załamała śmiercią syna. ma miażdżycę i cukrzycę, nie chodzi ,jeździ na wózku często odwiedza ją opieka społeczna. syn i jej bracia opiekują się nią!
szkoda mi jej to dobra kobieta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Przyszłam się przywitać , zaraz jedziemy do Wilanowa troszkę sobie pochodzimy co do pogoty też wczoraj u nas było ładnie słoneczko świeciło cieplutko 🙂 Dziś też jest ciepło tylko słoneczko uciekło gdzieś 😞 mam nadzieję że się poprawi pogoda...
Buziaki mamuśki dla was i waszych dzieciaczków:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Ania to nic nie szkodzi....bo te zdjęcia są na naszej klasie 🙂 u nas dzis od rana padało 😞....szkoda bo córcie kolezanki miały dzis kmunie..i pogoda im sie nie udała.ale teraz juz przestało...wiec moze na jakis spacerek wyjdziemy....ja przed chwilą wstałam...bo sie połozyłam d oKamilka do łózka i zasnęłam....spałam 2 godzinki. 🙂 wczoraj mielismy gosci....wiec nie wyspana byłam 🙂.miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy myślicie o drugiej ciąży? Bo ja chciałabym ale nie jestem pewna czy z 2 damy rade, w sensie pilnowania bo psychicznie i finansowo to damy. Ale nie chce też by Gosia była sama. Kiedyś każdy z nas umiera i wtedy miała by oparcie w rodzeństwie.
Aha, i aktualnie biore tabletki antykoncepc i ile wg was trzeba odczekac miesiecy biorac kwas foliowy by się oczyścić...z tych hormonów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUSIE 🙂ja wczoraj mialam 2letniego synka mojej siostry caly dzien..jakos rade dalam,za mama nie plakal tylko nie chcial jesc caly dzien..dopiero wieczorkiem kielbaske z grila wszamał:P
Wilssonka jak dacie rade psychicznie i finansowo to nie zwlekaj.Mała róznica wieku i jak to się mowi 'w jednych pieluchach' 🙂ja tez bym sie teraaz zdecydowala,ale my jeszcze slubu nie mamy,za rok wesele więc narazie odpada.powodzenia 🙂a co do tego ,ze ludzie umierają,ja mam takie samo podejscie jak Ty.nas w domu było 4 i w tych trudnych chwilach dopiero po tylu latach zrozumialam jak wazne jest rodzenstwo.cieszę się,ze ich mam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJEJKU...DZIEWCZYNY 🙂 ALE SIĘ CIESZĘ 🙂 GRATULUJĘ KOCHANE!! DBAĆ TAM O SIEBIE 🙂)) ALE FAJOWO 🙂 JA BYM TEŻ CHCIAŁA, ALE JESZCZE NIE TERAZ.. Z JULKA MI SIĘ TAKI CZORT ROBI,ŻE Z DWÓJKĄ TO BYM CHYBA OSIWIAŁA 😜 ALE NIE WYKLUCZAM,ŻE MOŻE ZA ROK...? 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ohoho ale sie porobiło 🙂 suuuuper kasiulek gratuluje!!!!ja tez robiłam test pare dni temu....i jak narazie wkładka działa dzięki bogu 🙂...bo mnie to juz dzieciaczków wystarczy:Pale wam jak najbardziej polecam....dwójeczka wskazana...jesli nie teraz to moze zeczywiscie za rok....dwójke dzieciaczków inaczej sie chowa....załuje ze wczesniej sie nie zdecydowałam na Kamilka....miedzy Weronika a nim jest 6 lat róznicy ...i czasem mi sie zdaje ze to za duzo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...