Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe zazdroszczę Ci. Bo ja dzisiaj nic nie robię. Na zakupy mamy jechac ale to dopiero wieczorem. Więc siedzę i siedzę. Za raz coś sobie wymyślę bo przeciez nie będę przy kompie siedzieć ciągle. Tym bardziej jak nikogo na brzuszku nie ma to ile można na stronach siedzieć. także tez będę za chwilke zmykać nogi dam do góry żeby nie puchły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra ja uciekam, powoli biore sie za obiadek, bo znając moje ostatnio ruchy to bedzie bardzo powoli 😁, ale w sumie gdzie mi sie spieszy, obyśmy zdążyli zjeść zanim pojedziemy. Tak wiec wypoczywajcie jak możecie, albo pracujcie jak musicie, wieczorkiem zajże na pewno by powiedzieć co i jak, buziaki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
ale Guska ma juz fajnie... ehh też bym tak chciała, a ja mam dzisiaj taki kiepski dzionek, brzuszek się stawia i leże i sie bycze... masakra jakaś, jutro na wyniki a w piatek do lekarza i tak co tydzien przez to podejrzenie zatrucia 🤢 lipa jak nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂 ja się tylko przywitam póki co 🙂 i lecę się położyć... poszalałam ze sprzątaniem chyba...i nie wiem czy dziś w szpitalu nie wyląduję ? 🙂 Jakby co to dam którejś znać 🙂 Gratulacje dla kolejnej mamuśki 🙂 do później -mam nadzieję 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki....no i jestem w domku 😞nic mnie nie ruszyło wiec stwierdzili ze moge siedziec w domu i czekac.z takim rozwarciem to do konca.zapis nic nie wykazał.dzidzius spał sobie w najlepsze.jakos mu nie spieszno do rodziców.w sumie to sie zdziwiłam ze z takim rozwarciem nie musze byc na oserwacji .no ale cóż.pani doktor powiedział ze moge sobie czekac na poród w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...