Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć mamki! Ja wyszłam na spacer i musiałam sie wrócić bo zaczeło padać, takie nudy 😞 W domu już porobione jeszcze tylko jutro na zakupy bo mąż ma wolne wiec na spokojnie pochodzę po sklepach. Chciałam dodać fotki ale nie wiem jak? Forum sie pozmienialo , może wy wiecie jak wleić zdjęcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
da sie....wiec tak 🙂 ja mam konto na fotosiku i w mediamarkt....tam mam zrobione albumy ze zdjeciami....które później u nich wywołuje....ale te przechowywam 🙂.....w media markt....klikamy prawym przyciskiem na fotke i wchodzimy w własciwosci kopiujemy adres i go wklejamy....i tyle 🙂.nie trzeba nic pisac jak wczesniej 🙂powodzonka.u nas tez lipna pogoda 😞wiec siedzimy w domku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj Julcia o 8.10 skończyła 9 miesięcy....ale ten czas szybko leci...niedawno z brzuszkami siedziałyśmy na forum, a tu zaraz nasze skarby skończą roczek....U nas dzisiaj słoneczko....;-)


















http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/709833f18e043cd9.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂klapoucha głosik oddany 🙂 no mój Wojtus tez skonczył juz 9 miesiecy....30stego 🙂ale czas leci!!!wiecie co ...kuźwa byłam dzis u lekarza i Wojtus od dzis dostaje zastrzyki....ma skurczone oskrzela.... 😞no i najlepszy antybiotyk w zastrzyku 😞.....ale mi go szkoda!choc wiem ze to pomaga.....bo Kamil brał zastrzyki jak był malutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tak dalej pojdzie to wszyscy na raka pojda!!ja juz przestałam wierzyc,ze znajda lekarstwa..a Ty Kasiulek nie martw sie,bo ja bym wiele oddała gdyby mi ktoras z ciotek zmarła a nie mama... 😞bo wg mnie mogł odejsc kazdy tylko nie ona....wiem ,ze marna ze mnie pocieszycielka ale wciaz czuje wielki ból serca poprostu.,..jescze niedawno ona opiekowała sie mna....potem spiewala Julkowi...a teraz sobie poprostu odeszła....zostawila nas....
eh,,,sie podoołowałam,nienawidze raka!!!!!!
my dzis caly dzien na dworze 🙂jak tam Milcia dałaś rade???
klapoucha ja tez dalam głos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Hej dziewczyny. dawno mnie tu nie było. Małgorzatka skończyła 8 miesięcy i jest zdrowa i radosna. Miałam problem z jej wagą bo mało przybierała ale jest juz ok-przybiera pół kilo na miesiąc a kiedyś zaledwie 200 gram. Jest zdrowa i nie choruje. Gosia nie raczkuje tylko pełza jak zawodowy żołnierz i lubimy chodzić trzymana za rączki. Mówi mama i tiatia. Polubiła chodzenie na huśtawki. A ja 12 maja ide do szpitala na kontrole, choć bardzo mi się nie chce. Rosną Wam te dzieciaki niesamowicie 🙂 Moja najmłodsza.
[IMG]http://i44.tinypic.com/wrnhp1.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂klapoucha wkleiłam linka...oddałam głosik 🙂powodzenia Ania chodzi ci o konkurs? tak dałam rade 😁....Wojtus dzis w nocy płakał co chwile 😞takze nie wyspalismy sie.....ida mu zabki i to tez daje w kosc 😞.....jestesmy po kolejnym zastrzyku..... po zakupach na swieta....ale przed robieniem sałatek,pieczeniem.... 🙂aaa tak mi sie nie chce 🙂w dodatku zimno dzis u nas i nie wychodziłam z dziecmi za wyjatkiem Weronki.umówiona jestem juz na próbne czesanie komunijne....na 13stego ..... Willsonka mała śliczna...rośnie królewna .....Ania kochanie nie dołuj sie !!!!Wesołych świat kochane!!buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§______///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Życzą Mamusie Listopadowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Tęczowych pisanek,
na stole pyszności,
mokrego dyngusa
i wspaniałych gości.
Niech to będzie czas uroczy,
życzę miłej Wielkanocy.
Wesołych Świąt!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...