Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kochane.Kropeczek-zdrowia dla wszystkich.
Kasiu bardzo sie cieszę,ze z Marcelkiem wszystko wraca do normy...sporo sie nameczyliscie oboję,ale jak widac warto było 🙂cieszę sie razem z Wami....
u nas dzis 24stopnie.caly czas na dworze,teraz sasiadka przyszła i bawei się z Julciem na podworku 🙂jak ja kocham słonce!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 u mnie urwanie głowy...duzo do roboty....wczoraj pozbyłam sie meza i dwójki dzieciaczków 🙂 i zostalismy tylko we dwoje z Wojtusiem w domku 🙂 mąż z Weronika i Kamilkiem pojecali wczesniej do cioci a my dojedziemy jutro rano tuz przed komunią 🙂...ale tu spokój...cisza!!!az sobie wczoraj miejsca nie mogłam znalezc 🙂....spac poszłam około 2giej w nocy a dzis zwlekłam sie łózka o 10tej....Wojtus dał mamusce pspac 🙂....a jaki on grzeczny!!!!świetny jest 🙂...no i zaczął nam w koncu raczkowac....tzn bardziej pełzac....ale po całym pokoju sie juz przemieszcza 🙂a gaduła taka ze masakra!!! 🙂 hihi.dzis tez miałam gosci ...nie dawno wyszli...pomagam jak moge kolezanki córce w matematyce...z tąd te odwiedziny 🙂taka niby korepetycja 🙂....no i juz tak dwa razy i poprawe widac 🙂...zaraz musze sie spakowac na ten jutrzejszy wyjazd.....aby czasem prezentu nie zapomniec 🙂bo by dopiero było haha....odezwe sie po powrocie.....a wracamy we wtorek:P....kropeczek współczuje....nieszczesc.... 😞 kasiulek gratuluje poprawy!!! 🙂 ciekawe c u guski? pewnie czasu nie ma ....zapracowana...mam nadzieej ze wszystko ok.u nas dzis pochmurno...padało od rana wiec na spacerku ie bylismy ale jak znajde troszku czasu to moze wyjdziemy.buziaki kochane ...miłego długiego weekendu:Phahaha Wojtek własnie przeszedł do drugiego pokoju.....raczkuje do tyłu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze moja Ewcia nie umie raczkować do tyłu heh a do przodu to strasznie zasuwa wszystko wywala z szafek niegrzeczna zaczyna się robić 🙂
Po za tym dziś mieliśmy gości była moja siostra z dwójeczką dzieci z 2,5 rocznym synkiem i 3 miesięczną córeczką Ewunia strasznie zazdrosna o wszystko a Piotruś nie dawał się Ewie do niczego dotknąć 🙃 ahhh te dzieciaki
mam nadzieje że Ewunia nauczy się przebywać z dziećmi i dzielić się bo jak przyjdzie maleństwo to nie będę mogła wziąć na ręce.
Spacerek zaliczony dziś cieplutko u nas z 3 godzinki spacerowaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po przerwie.

Weekend majowy spędziliśmy w Węgierskiej Górce, w sumie 5 dni. Było super. Gosia czuła się świetnie ale to pewnie dlatego, że w niej płynie góralska krew. Nie bała się ludzi, ani nikogo z mojej rodziny, przyjechała zdrowa, wypoczęta i ...lekko opalona. Pojedziemy znów poczatkiem czerwca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie kochane 🙂u nas weekend szybko zleciał.co pr5awda nigdzie nie bylismy,tylko w niedzielke u rodzicow Kuby...wtedy jeszcze swiecilo slonce wiec grilowalismy 🙂wczoraj pogoda beznadziejna,a dzisiaj patrze a tam tylko 10 stopni 😞i nici ze spacerku....
dziś Mały konczy 10 miesiecy...az przykro mi myslec ,ze jeszcze 2 i juz nie bedzie niemowlęciem hihi.ale jest naprawde coraz bystrrzejszy..robi juz papa,piątke i na czesc tez wyciaga łapkę....piszcie cos 🙂bzdury nawet jak ja byleby było co czytac 🙂 😁 Milcia daj znac jak po imprezie..a tak w ogole kiedy Weronisi komunia??
Kropek Mała Twoja napewno bedzie dumna z roli starszej siostry 🙂
Kasiu ja nieraz pilnuje 2letniego synka siostry.z nim i moim tez bym osiwiala!!a to dlatego,ze jest chyba o Julka zazdrosny i jak tylko nikt nie patrzy probuje zrobic mu krzywdę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 my dzis wrócilismy ....było suuuuuper!!!imprezka udana,pojadłam ze hoho!!!same pysznosci 🙂.pgoda nawet dopisała....jak bylismy w kosciele to zaczeło padac....ale jak msza sie sknczyła to przestało.....na czas robienia foteczek....nacykałam ponad 200zdjec....!z samej komunii 200;D.....szalałam w kościele 🙂.maz mnie wkrecił w robienie fotek a sam sam został z chłopcami przed kosciołem....no i dobrze bo z przodu byłam i wszystko widziała a Rafał musiał po 5 minutach isc na spacer i do domku z dziecmi. najgrzeczniejszy był Wojtus istny aniołek!!!!wszyscy byli nim zachwyceni 🙂.....a Kamilek był kelnerem,ubrany ala kelner....i ciągle chodził za kelnerkami. 🙂one tez były nim zachwycone i robiły sobie z im fotki 🙂....wczoraj był oczywiscie grill jak by inaczej 🙂wróciłam wypoczęta,pełna energii.poprostu suuuuper 🙂!!!!!dzieciaczki wcale nie chciały wracac...miały tam raj?!...kiedy chciały chodziły spac....wychodziły same na polko...dla niech rewelacja!.juz sie nie mozemy doczekac kolejnego wyjazdu...teraz robie pranie bo sie nazbierało brudów...choc to tylko 4 dni 🙂.z nowosci u Wojtusia :ma kolejnego ząbka...dolna dwójeczkę! wczoraj mu wyszła 🙂.kropeczek dasz sobie rade z dwójeczką dziciaczków!....a i Ewcia sie przyzwyczai....na pewno będzie dobrze 🙂 nic sie nie martw 😉.wilsonka super ze weekend udany.... 🙂Ania niestety dzieci rosna tak szybko....widze to po moich...moja gwiazda juz do komunii idzie!a kmunia 16stego....stresik sie zaczyna 🙂.ale juz wszystko mamy...prezenciki,sukienke itd...tylko trza ogarnąc chałupę...i jedzonko przygotowac 🙂.buziaki dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynyyyyyyyyyyyyyy 🙂))))
jak ja tu dawno nie byłam... strasznie mnie wciągnęła rodzina, wychowywanie synka no i szkoła... ale postaram się nadrobić zaległości 🙂 jak tam u Was kochane? też macie już w głowach przyjęcie z okazji pierwszych urodzin? 🙂 mi nic do głowy nie przychodzi... 😞 a tak chciałabym,żeby to był taki wyjątkowy dzień dla Julianka 🙂 A wy jakies pomysły macie już? 🙂
pozdrawiam wszystkie mamuśki i te malutkie, kochane pociechy 🙂

buziaki 🙂))
p.s. gdzie mogę tam na naszej klasie obserwuj jak te Wasze maleństwa rosną.. 🙂 i powiem Wam,że po cudzych dzieciach najlepiej widać jak ten czas leci 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...