Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie, my od 9 rano na pełnych obrotach, pierzemy, sprzątamy i ja właśnie jem śnaidanie 🙂. Jeśli chodzi o wekeendzik spędziliśmy naprawdę miło ze znajomymi. Na spacerkach i w ogóle, było super 🙂. Ja juz obiad zrobiłam 🙂, mam nadzieje że Julcia niebawem bedzie szła spac bo od rana marudzi. Dziąsła coraz bardziej dają znac o sobie.
u nas dziś troche słonka ale i chmur. Pewnie pójdziemy na spacerek jak niunia wstanie i zje obiadek i ja sie ze wsyztkim obrobie. Bo zamiast sprzatać w sobote to spacerowałam 🤪. W końcu prani i sprzatanie nie ucieknie 🙂
A moja psiapsióla wczoraj jak niunia zostałą ztatusiem zrobiła mi makijaż ale bomba mówie Wam normalnie jak nie ja 🙂 od razu poczułam się piękna 😁 😁
Ale sie rozpisałam 🙂, Julcia jeszcze mi kanapki teraz podjada 🙂, uciekam do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już po spacerze -zimno, choć słoneczko w miarę grzeje 😉 Julek zjadł rosołek i zasnął - tradycyjnie w krzesełku 😉 jak wstanie to chyba jeszcze raz wyjdziemy na dwór.. Ja też właśnie wstawiłam drugie pranie..nie wspominając o górze czystych ubrań, które czekają na prasowanie 🤢 wciąż zachęcam do głosowania na nas 🙂 straciliśmy pierwsze miejsce..buuuu...mam nadzieję,ze chwilowo... 😉 http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/POWIEDZTAK05/650772649
uciekam prasować 🤢 do później mamki 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu a powiedz mozna drugi raz głosowac....bo wyslałam smska ale nie zauwazyłam czy przybył głosik .Kasiu wszystkiego naj naj dla was 🙂 byłam wczoraj u lekarza i znowu mamy przedszkole przez tydzien z głowy 😞...... ale wziełam skierowanie do poradni pulmonologicznej ,wiem ze dla Weronisi to była super sprawa....takie inhalacje w poradni od tego czasu a mineło ze 3 lata prawie nie choruje często.... nawet teraz sie wybroniła.wiec spróbowac nie zaszkodzi z Kamilkiem. osłuchowo jest czysciutko....kaszel fajny bo odrywający...dostał bactrim,elofen i pectro drill .u nas dzis ponuro za oknem....mgła,no ale poczekamy,dopiero 8.30 moze bedzie ładniej.wczoraj było przeslicznie.miłego dnia kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Mamusie 🙂 my już przed 8.00 wstaliśmy 🙂 Milcia, współczuję tych nieszczęsnych choróbsk !! 😞 biedny maluszek tak się męczy 😞 przesyłamy z Julkiem buziaki 😘 dobrze,że to skierowanie wzięłaś, być może to takie rodzinne, skoro Wercia też się tak męczyła i jej pomogło, to może Kamilkowi też pomoże..? Oby 🙂 będziemy trzymać kciuki i oklask dla Ciebie na pociechę 🙂 co do sms'ków to można wysyłać nawet 100 dziennie 😉 właśnie dostałam wiadomość od koleżanki,że razem z mężem wysłali po 10 🤪 Wiecie..mojemu Julkowi wyszła dolna dwójka..ale tak jest dziwnie cofnięta...? czy to normalne? powinnam iść z tym do lekarza albo do dentysty..? wiem,ze to tylko mleczaki..no ale chyba nie powinien być cofnięty tylko w miarę równo z jedynkami..prawda? co mi poradzicie..?









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Aniu 🙂... widze ze głosik ode mnie jest ...wiec wysłałam jeszcze dwa 🙂.... od męza jeszcze wysle.....bo ma za duzo na koncie,ale jak wróci z pracy 🙂. a tym zabkiem to sie nie przejmuj......czasem tak wychodza...eraczej sie jeszcze wyrówna jak pozostałe wyjda..tak jak mojej gwiazdzie jak wychodziły...jeden to tak nisko wyszedł od pozostałych ze myslałam ze bedzie musiała aparat nosic...ale wyprostowało sie.zreszta to mleczaki,wiec nie ma co sie przejmowac.. a u lekarza powiedza ci raczej to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff..no to mnie pocieszyłaś 🙂 dzięki...ale wiesz jak to jest z pierwszym dzieckiem..nie wie się wszystkiego i wszystkiego się człowiek boi... 🥴także wielkie dzięki 🙂 i za głosiki też 😘 nie martw się - wszystkie dochodzą 🙂 i te poprzednie i te dzisiejsze 🙂 uciekam do małego 🙂 do później 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 byłam z Marcelkiem u laryngologa i ma ostre zatoki 😞 dostał antybiotyk, pobrała mu też wymaz z nosa a w czwartek będzie wynik.
dzisiaj mam cały dzień swojego mężusia w domu 🙂 dostałam od niego bukiet z 7 róż i śliczny srebrny komplecik (wisiorek na łańcuszku i kolczyki 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej przyszłam sie tylko przywitać, niunia dziś markotna wiec cały zcas z nią, troszke pospała ale mniej niż ostatnio, teraz zjadła zupke ale też mniej, i taka płaczliwa jest 😞
Kasiulek spóźnione ale szczere życzonka 😁, byście zawsze się Kochali jak teraz 🙃
mnie głowa coś boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry lalki.u nas jakos leci.dziś słonko.
postanowiłam teraz twardo.odstawiam Maluszka od piersi.muszę zając się sobą.bo ciagle jakos niedoleczona.macie jakies sposoby oduczania??i jakies leki bez recepty znacie na zahamowanie laktacji??pije szałwie.posmarowalam cyca czosnkiem,ale się Julek oburzył.poplakal z minutę i zasnał bez cyca.ale najgorzej wieczorem i w nocy bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki.... własnie co tu takie pustki?!!! dziwne zawsze jak ja sie pojawiam:P....Ania dasz rade 🙂....w tym wieku troszku trudno oduczyc dzieciaczka od cyca,wiem ,bo sama to przechodziłam.chilli nie pomogło 🙂....dopiero kiedy mocniejszego alkoholu sie napiłam to straciłam pokarm....ale podobno nie na kazda to działa.... przy Wojtku odciagałam po trochu na początku....kiedy miałam nawał pokarmu...później nie....choc cyce były jak kamienie ale przetrwałam....pare dni i przeszło.trzymam kciuki!!!.wiecie co wasze pociechy jedza szystko? bo ja jestem w szoku....Wojtkowi to nawet watróbka smakowała i pierogi ruskie,z kapusta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...