Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂 Melduję się po dwóch dniach nieobecności 😉 W sobotę niestety nie mogłam zajrzec, bo moja fryzura zajęła mi więcej czasu niż przypuszczałam... a później szykowanko i w drogę 🙂 Mówię Wam jak się wybawiłam 🙂 Dawno nie byłam na takim fajnym weselichu 🙂 No a wczoraj dochodziłam do siebie 😎 no i trzeba było synkowi zrekompensować nieobecność rodziców 😉 A dziś jesteśmy na nogach od 8.00, bo Julek wczoraj usnął przed północą 😮 idziemy coś przegryźć i chyba na spacerek pójdziemy, bo nawet ładne słoneczko wyszło 😉
Żanka - trzymam kciuki i przesyłam oklaska na lepszy humorek, większą wiarę w siebie, no i ogólnie dla powodzenia 🙂
Do później Mamusie 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂, my dziś wstałyśmy o 8.30 po śniadanku już byłymy w parku na kasztanach 🙂. po powrocie Julcia napełniła reaktorek i poszła spać 🙂. A ja piore 😞 jak zawsze po wekeendzie.
Żanka trzymam kciuki z całych sił by Ci się udało 🙂
Anusia jeszcze nie widziałam, bo nie wchodziłam na nk, ale wierze że wyglądałaś cudnie, zaraz obejże 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po drugim spacerku i po kolacyjce, zostało tylko mleczko 😁. Ale u nas wieje mówie wam mało głowy nie urywa. Niunia pobiegała po parku 🙂 mam nadzieje że w nocy lepiej pośpi niż ostatniej. Wymęczyła się, mało spała w dzień wiec moze coś z tego bedzie, ale pewnie złudne marzenia moje 🙂. W parku uraziłą sie butlą z piciem, wiec coraz bardziej wierze że to znowu dziasła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też już po dłuuuugim spacerze 🙂 i też wietrznie u nas... jedyny plus to to,że pranie mi praktycznie wyschło 😉 idziemy teraz na kanapeczkę i później kąpanie 🙂 też mam nadzieję, że mały dziś szybko uśnie.. ja coś nie do życia jestem dzisiaj.. 😮 chyba dalej po tej hucznej sobocie 😜 ciekawe jak Żancia? 🙂 zajrzę później jeszcze 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry z ranka. Już po pracy, Lalusia po śniadanku. Co do mojej aplikacji - proces rekrutacyjny trwa do 10 października, więc jeszcze kilka dni niepewności. Ale z racji tego, że niestety nie mam doświadczenia, szanse małe... No cóż, pogodzę się z tym:P
Muszę się wam pochwalić - Lilianka coraz więcej mówi 🙂 Ostatnio kupiłam jej nową książeczkę, bo je uwielbia, no i weszła sobie na fotel, siadła, a ja byłam w kuchni i pytam co Lilianka robi? A ona mi na to czyta 🙂 Znaczy brzmiało to dokładnie cita 🙂 I wujek mówi, ciocia, do dom 🙂 Teraz już nie przypomnę sobie, ale więcej tego jest 🙂 Śpi już raz dziennie, przed południem, ale za to wieczorem idzie ok. 19.30 już do łózia i śpi do 7 mniej więcej, albo 6.30. Ja wtedy akurat z pracy wracam, a mąż wychodzi więc nie budzi nas i nie przeszkadza nam, że rannym ptaszkiem jest:P Idę na serial:P Oglądam od początku Na dobre i na złe zawsze rano 🙂 Zastanawiam się tylko gdzei jest to słonko co miało dzisiaj ostro grzać, bo u nas pada... Miłego dzionka mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, my dziś od 9 na nogach, ale marudzimy od samego rana. Nie bardzo chciała jeść coś, dała sobie w spokoju posmarować dziąsełka wiec chyba wiadomo w czym rzecz.
U nas dziś chyba gorzej wieje niż wcozraj, ale pewnosci nie mam bo jeszcze dziś nie wychodziłyśmy. Pójdziemy dopiero po spanku i obiadku 🙂, mam przynajmniej taką nadzieje bo coś dziś mi sie nie chce 🙂. Mam jakiegos lenia a jeszcze to marudzenie, jakoś dziś szybko cierpliwość mi sie kończy 😞 i coś humorku nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 ja cały dzień zalatana 😞 rano byłam robić wyniki na cukier, potem z siostrą poszłam do miasta kupić sobie jakiś płaszczyk na te zimne dni ale nic dla mnie nie było i wróciłam zła 😠
mojego Marcelka znowu coś łapie bo ma cały zawalony nos i chyba gardełko go boli a jak śpi to strasznie się ślini. dziąsełka ma tak napuchnięte że szok! smaruje mu maścią żeby się nie męczył mój kochaniutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu to współczuje, dobrze chociaż że leżał grzecznie, bo moja to biega jak nakręcona 🙂. Teraz spała prawie 3 h zjadła pieroga, zagryzła cąłym kiwi i dopchneła kawąłkiem banana 😁 - niezła kombinacja 😁.
Wiem coś na temat takiego usypiania oj wiem i naprawde szczerze współczuje
A do której dziś spał?? Bo moja po takich maratonach potrafiła sie wbrew wszytskiemu szybko budzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...