Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobtry
A my dzisiaj wstałysmy o 8.30 więc też nawet fajnie oczywiście mała się raz obudziła i wylądowała u nas no ale w końcu się wezmę za to też hehe.
A wczoraj nas zaskoczyła. Była już wykąpana po kolacji i pokazuje na pokój gdzie ma łóżeczko i mówi aaa no to ją za ręke połozyłam do łóżeczka i w ciagu dwóch minut jej nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamki.my dopiero wstalismy.Julek nauczyl sie spac ze mną i nawet jak sie przebudzi i wyczuje ,ze jestem to spi dalej spokojnie.ciekawe jak bedzie jak Kuba wroci.Julek powoli go olewa,nawet sluchawki nie chce potrzymać i pogadac do niego,bo 'koko'ciekawsze.Ja tez juz przywyklam.najgorszy był pierwszy tydzień.
Kropeczek udanych zakupów!!podeśljj nam fotkę z brzuszkiem i Ty Kasiu też 🙂pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nieźle Aniunia. Dobrze że Cie przyjęli ja tez do końca nie byłam zdecydowana nawet jak poszłam na rozpoczęcie to się zastanawiałam czy dobrze robię no ale już po sprawie idę i tyle a za dwa lata będę miała dodatkowy zawód i będę zadowolona 🙂 Także idź i się nie zastanawiaj.A jeszcze pytanie. Czemu eksternistycznie a nie np zaocznie? Dasz radę się sama zmobilizować do nauki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się cieszę,że się dostałaś 🙂 i na pewno dasz sobie radę ! 🙂 i w sumie racja - gdyby było już na prawdę niesamowicie ciężko, to po pierwszym semestrze zawsze możesz zrezygnować.. ale ja tam mocno kciuki za Ciebie Aniu trzymam 🙂 I w ogóle masz ode mnie oklaska za matmę 🙂 Ja skończyłam z nią wraz z końcem liceum i mam nadzieję,że więcej nie będzie mi potrzebna... 😉 😜
Właśnie skończyłam prasowanie 😮 i wywiesiłam już pranko 😉 Julek śpi gdzieś od godzinki i ja też bym się z chęcią położyła, ale mi dnia szkoda.. Jutro na wesele śmigamy więc trzeba dziś chatę ogarnąć trochę i takie tam 😉








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia odwdzięczam się tym samym za to że wierzysz we mnie 🙂. Moja lala śpi 2 h i nadal śpi 🙂. Wstanie to mam nadzieje zje leniwe 🙂, a ja mam takiego lenia że nic zupełnie nic nie robie tylko sobie siedze. Od jutra przez 5 dni mężuś w domku, ale sie ciesze mówie wam 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie. My dziś ranne ptaszki bo Julcia wstała o 7 🙂, zjadła mleko. Potem skoczyliśmy na zakupki i jak wróciliśmy to poszła spać i chyba właśnie powoli budzi sie 😞. Śpi niecałe 2 h wiec mogła by jeszcze pospać. Mi dziś jakos zimno na zakupach nogi mi zmarzły 😞. A męża boli ucho więc do kompletu. Julcia wczoraj oglądala Kung fu pande 😁 a usnęła dopiero po 22, i budziła sie 3 razy, ale ewidentnie znowu zębale. Jak jej nie dokuczają śpi dużo spokojniej i sie nie budzi albo raz na piciu, ale cóż muszą wyjść 🙂. U nas zimno choć słonecznie 🙂. Uciekam papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...