Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Jestem tegoroczna lipcoweczka i mam do was pytanie 🙂Chodzi mi o kombinezon na zime - poniewaz dostalam dwa z mozliwoscia wymiany na mniejszy i nie wiem czy ten co mam nie bedzie za duzy - rozmiar 74/80. Mysle ze powinien byc ok, ale moze wy mi poradzicie cos 🙂 Mały obecnie ledwo co miesci sie w 62. Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu nie męcz sie tak - idź do lekarza bo się wykończysz!
Kropeczek dobrze, że Ci szybko leci 🙂 Ja pamiętam jak mi się niesamowicie ciągło...
Kasiulek Ty już też wysoko 🙂 Już niedługo będziecie mieć swoje Maleństwa 🙂 hehe Wprawdzie to nie moje dzieciaczki, ale sama doczekać się nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUSIE MY JUZ PO SZCZEPIENIU, ale ile było płaczu mówie wam. Julcia wazy 11,2 🙂
Zanka pytałam o syropek pozwoliła dawac tydzień nawet do dwóch 2,5 ml na noc.
Jesli chodzi o kombinezon to ja miałam najpierw na 68 ale w styczniu kupowałam drugi na 74. Nie możesz wziać nie wiadomo jak dużego bo ci zginie w nim, pamietaj że 74 to dwa rozmiary wiecej niż ma teraz, pytanie jak szybko przybiera na wadze i jak szybko rośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka sama lekarka powiedizała że chyba dopóki nie wyjdą te zębale to jako takiego spokoju mieć nie bede, ale wiesz nawet jak sie budzi do mniej i na krócej choc to dobre. Mam świadomość że leki homeopatyczne na jednego działają a na innego nie, dobrze że wiem ile czasu moge jej go dawać, bo ta ulotka jest tak napisana że jak powiedziałam lekarce to sie śmiała ze jak jest napisane pare dni to można myśleć że dwa 😁
My teraz niebawem też musimy kupić kombinezon 🙂 i też nie bardzo wiem jaki rozmiar bo te rozmiary są dziwne, moja spodnie ma na 80 a góry na 86, piżamy na 80 wiec ciężko cokowliek powiedzięć bo numeracja jest dziwna.
Ciekawe jak dziś bedzie znosiła tę szczepionke????, oby dobrze. A mnie coś gardzioło pobolewa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia wiesz to że sie duży urodził i ładnie przybrał do tej pory nie ma reguły że potem bedzie dalej tak przybierał. Moja Julcia urodziła się 49 cm i 2700, a spadła jej waga do 2400 i dopiero od tej wagi zaczeła przybierać, a zobacz teraz ma co prawda nei wiem ile wzrostu 🙂, ale waży 11,2 🙂, więc chyba pieknie nadrobiła 🙂. Poza tym na poczatku dizecko najbardziej przybiera i jak kończy rok to powinno swoją wage urodzinową chyba potroić i urosnać o 15 cm gdizę to czytałam 🙂
A jak wracałyśmy do domku to kupiłam niuni kubeczek ze słomką do picia bo za chiny nie chce pić z niekapków tylko jej ukochana butla ze smokiem i żąden niekapek nie jest fajny. Lepiej jej sie pije ze zwykłego kubeczka ale to duzo zachodu bo wylewa na siebie iwec wlewam odrobinke 🙂 a w nocy tak się jeszcze nie napije. Więc trzymajcie kciuki by się udało, bo niekapków w domu mam chyba z 8 i każdy jest be. A tu link jaki kupiłam: http://www.babyono.com/produkty/karmienie/kubeczki/kubek_z_chowana_slomka_maly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu fajny ten kubeczek 🙂 mój pije z niekapków i z butelek a z takich ze słomką też się nauczył 🙂
Lusia mój urodził się 3690 i 54 a teraz waży 10,400 i mierzy 81. w drugiej dobie obniżył swoją masę ciała do 3210.w tamtą zimę przechodził w kombinezonie roz.68. mój jak miał prawie 3 miesiące ważył 6 kg i mierzył 62,5 cm(właśnie patrzyłam w książecce zdrowia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewunia nosiła kombinezon w rozmiarze 68.
A co do butli Anusia to ja mam to samo i kupiłam jej na tej zasadzie butlę i nauczyła się zaciągać ale pić i tak nie chce z niej 😞 walczę z nią cały czas dopiero ma od wtorku więc może się przyzwyczai.
A wiecie co mam problem przez te upały w lato nauczyła się pić herbatkę w nocy no i się budzi na tą herbatkę. W sumie to mi nie przeszkadza bo stawiam przy łóżku i sama sobie weźmie no ale mimo wszystko to pije w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek moja też pije w nocy, wcozraj wlałam wode bo za nią nie przepada, ale i tak wypiła. Mam nadzieje że niebawem oduczy sie pić w nocy, ale pewnie potrzeba na to czasu. A jaką butle jej kupiłas?? Moja na butli od dawna tylko ja juz bym chciała by nie piła ze smoków, ale przecież nic na siłe, wszytsko małymi kroczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam 86 ,podwinelam rekawy i nózki i był ok.w tym tez pochodzi w nim.ale to był polarowy.ja mysle ze ten 7480 moze byc spokojnie....
ja juz po obiedzie.Kasiu odwdzieczam się buziakiem.choc juz mi lepiej,najgorsza noc jest,a tak ok.ugotowalm rosolek na przeziebienie 🙂bo wczoraj mi sie nie chcialo i drugie danie tylko zrobilam 😁
u nas deszczowo i szarawo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu co do rozmiarow to faktycznie dziwne.ja wczoraj ukladalma mu ciuszki i wchodzi w 74,80 i 86.chyba co firma to inny rozmiar.a wiecie mi się wydaje ,ze jak dzieci budza sie w nocy na piciu to spokojnie im wode mozna dawac.ja tez nieraz piję w nocy wlasnie wodę 🙂byleby nie soki i herbatki,bo wtedy wiadomo zęby...
Kropeczek ale zlecialo,jeszcze tylko 10 tygodni....a moze i 8 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...