Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No pewnie tak.
Jak dokucza Ci kręgosłup, połóż się na płaskiej powierzchni, np. podłodze, nogi unieś do góry, kolana zegnij pod kontem 90 stopni, oprzyj nogi na czymś wygodnie, tak żeby swobodnie leżały, a ręce wzdłuż tułowia. Rewelacyjnie działa. tylko nie można się spodziewać rezultatów od razu. Minimum 20 minut dziennie i po jakimś czasie powinnaś odczuć ulgę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za rade, ci dziadkowie też pracują, ale mieszkamy od nich 10minut drogi wiec jak jadą na zakupki to zagladają, poza tym jak jeźdizłąm do szkoły to teście siedzilei z nią no i tak wiesz rozpieściła sie poza tym mam świadomość ze ja za bardzo jej pofolgowałam, ale to wynik tego pobytu w szpitalu zaraz po porodzie wtedy była taka malusia i cierpiała i tak jakoś poszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂ja wlasnie ululalam Julka.
bylam z tata po nowy okap,wrocilismy bez okapu,ale przekrecilam go,na nowa kuchenkę 🙂srebrna do lodowki i mikrofali 😁
wiecie moj Julek tez jest czasem meczacy,ale ludzie mowia ze grzeczny.wiec nie narzekam.co prawda nie da sie zrobic nic,no ,ale to male dzieci...wybaczmy im. 🙂
Aniu jak Twoja sie tuli do Ciebie to fajnie 🙂moj dluzej niz minute nie useidzi na kolankch mi tylko idze broić 🙂a teraz jak Kuby nie ma to juz w ogole tylko 'mami,mamy,mama,mamama'
Zanka Lilcia ma naprawdę dużo zoabków!!!!moj ma 8,ida nastepne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuźwa dziewczyny jaka jestem wsciekłas...u lekarza spedziłam 1,5 godzinki !!! a dwie osoby były tylko przede mną!! masakra. było zastepstwo za naszą panią doktor,no i przyjmowała lekarka która mie jeszcze leczyła jak byłam dzieckiem.. jest stara....patrzy przez okulary i dodatkowo uzywa lupy!!!! po 10 razy pyta czy lekarstwa mam...ile dziecko wazy co mu jest.... i sprawdza czy dobrze wszystko zapisała!!! masakra jakas....w dodatku Wojtka tak wystraszyła ze dziecko sie zaniosło a ona nim zaczeleła potrząsac ..... dopiero jak mu dmuchłam w buzie to przeszło....dziecko zaczeło płakac.... a ona pyta czy byłam z nim u neurologa!!!!! co za baba....ledwo zyje a zawód jeszcze uprawia.juz nigdy do niej nie pójdę.... a w poniedziałek złoze skarge.... ona juz powinna isc na emeryture.no wyzaliłam sie musze spadac.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny6 stron do nadrobienia mam !!! dziś to już nie dam rady. Cały dzień na świeżym powietrzu byliśmy nazbieraliśmy kasztanów nakarmiliśmy gołąbki , rybki, kaczuszki, wiewiórki 🤪 Ewunia zachwycona, jutro mamy zamiar powtórzyć dzień 😉 dobranoc kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie ja od 7 na nogach 🙂 właśnie czytałam nasze ostatnie dni przed porodem io samych porodach i z tego co doczytałam to byłam najdłużej przeterminowaną lipcóweczką oby tym razem było inaczej 🙂
właśnie się dowiedziałam że moja bratowa jest już na porodówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek przy drugiej ciąży podobno jest inaczej. Nie przetestowałam jeszcze na sobie, ale mam nadzieję, że też będzie mi dane w swoim czasie 🙂
Jak sobie pomyślę, ile mam jeszcze dzisiaj roboty, to mi się odechciewa... Szykuje się popołudniem impreza urodzinowa:P Ale ja stara jestem 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...