Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no nam też si uzbierało,około 130...na 19 dopiero ,bo tez sie przenosilismy :p z maja na wielkanoc...i juz godzin nie było..trochę sie boję jak to bedzie...bo ja nie umiem tanczyc:P:P 😞
Twój chociaz co tydzien jest,a moj dopiero w listopadzie wraca... i tak przez pol roku co dwa miesiace..eh.no,ale koniec żalów!!jak pogoda dopisze to będa spacerki itp. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A wiesz, że ja też mam obawy przed tym pierwszym tańcem szczególnie..? 😉 nawet wpadłam na pomysł,żeby iść na kurs tańca dla par przedmałżeńskich 😉 ale mój Robert nie chce 🥴 My dopiero wstaliśmy z Julianem 🙂 Mały najpierw obudził się o 4.00 😮 wyspany, wypoczęty i gotowy do zabawy 😁 ale wypił mleczko i spał prawie do 9.00 teraz wcina śniadanko 🙂 u nas dziś nawet ładnie...widzę przez okno,że słoneczko świeci, choć trochę wieje...nie wiem czy wychodzić z nim, trochę się boję, bo dziś w sumie już tak nie kaszle, ale katar dalej ma spory... 🥴









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, my już po zakupkach i spacerku wygonił nas deszczyk który zaczął kapać, a teraz znowu świeci słonko, ale moja niunia usneła, przy okazji musze jej paznokcie poobcinać, bo jak nie śpi to nie ma szans, za bardzo się wierci.
A ja standardowo mam lenia, nie wiem co się ze mną dzieje ostatnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
Żanka wiem co to metoda Vojty i Bobath. Vojta jest trudna i potrzeba dużo siły a Bobath to lżejsze ćwiczenia ale trzymam kciuki za Ciebie 🙂
Aniu jedna i druga jak wam zazdroszczę wesela ja bym chciała jeszcze raz 🙂 te przygotowania to sama frajda i wybieranie sukni ślubnej 🙂 a co do partnerów to ja też ze swoim żadko się widuję bo on jeździ do roboty jak ja śpię i wraca jak ja śpię ale jak już sezon się skończy to będę go już częściej widywała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek mój Kamil się śmieje, że mam siły w rękach jak koń:P Wiesz - masaże... Czasem mam takich pacjentów, że żeby się przebić przez zwały tłuszczu trzeba końskiej siły...
Aniunia ja mam lenia zawsze wtedy, jak rano wstanę, przyjadę z pracy i siądę na tyłku. Natomiast zawsze jak zacznę coś robić to energia mnie trzyma i lenia brak 🙂 (mój sposób na lenia) 🙂
ziolka u nas pomaga ibufen. też walczymy z ząbkami... widać już 3 dolną prawą. Prześwituje...
Co do pierwszego tańca to u nas był taki niewypał, że zapamiętam do końca życia 🙂 hehe jest co wspominać. Gości mieliśmy mieć ok 130 z tego co pamiętam czy nawet więcej, ale było niecałe 100 chyba. Rodzina męża mieszka batdzo daleko i nie byli w stanie wszyscy przyjechać.

My byłyśmy u lekarza. Osłuchowo dobrze natomiast kaszel niesamowicie się nasilił. Jakiś syrop silniejszy mamy, bo brała drosetux. No i niestety mamy zatoki 😞 Wiec jakie to uczucie bo ja się z tym męczyłam pół życia, więc Niuni współczuję 😞 Męczy się strasznie, ale odziwo noc przespana dobrze. Tylko kaszel dokuczał trochę.
Wiecie, moja Lala zasypiała wożona w wózku. Później ją przenosiłam do kojca. A dzisiaj rano (ostatnio też tak było) położyłam ją od razu w kojcu, rozłożyłam sobie kołdrę na ziemi obok niej i się położyłam. Nawet nie wiem kiedy zasnęłyśmy 🙂 obudziła mnie po godzinie wołaniem tata, ale powiedziałam jej że dalej robimy aaaa i spała jeszcze półtorej godziny! Heh toż to szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tu tak cicho mamuśki? 😉 ale dziś się wywietrzyliśmy z Juleczkiem 🙂 było tak ciepło,że aż żal było nie wyjść 🙂 byliśmy dwa razy 🙂 mam nadzieję,że junior się trochę wymęczył i ładnie zaśnie 🙂 póki co bawi się i co chwila przynosi mi bańki,żeby mu dmuchać 😁 mówię Wam, ostatnio to jego ulubiona zabawa 🙂 a sam jak dmucha 😁 ubaw po pachy mamy no i czasami uda mu się tak na prawdę dmuchnąć 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 😉 u nas pogoda była dzis super...mamuska była u fryzjera i juz brak odrostów 🙂od rana gdzies łaziłam...bo załatwiam papiery o rodzinne i wychowawcze....czas składac.dziewczyny ale wam zazdroszcze ślubu...białej sukni no i imprezki z prawdziwego zdarzenia....ja to tylko cywilny miałam gosci około 40 no i wielki brzucholek....wiec nawet potanczyc było źle... moze i my kiedys w koncu sie zdecydujemy na koscielny.... wilsonka dobry pomysł z tym odizolowaniem sie ...i współvczuje meczarni z chorubskiem .Zancia ucałuj Lili ode mnie.... Wojtus na szczęscie lekki katar ma....ale chyba mu przechodzi.oby bo w czwartek kolejna umówiona data szczepienia....a juz bym nie chciała tego znowu przenosic. musze wam sie pochwalic Wojtula zrobił wczoraj pierwszy raz siku na nocniczek 🙂 ale ile radosci przy tym!!! mówie wam 🙂....zaraz przesle fotke hihihi.dobranoc dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
Ja dziś miałam przesraną noc w dosłownym znaczeniu spędziłam prawie całą noc z biegunką w wc 😞
no i pół nocy spędziłam na fotelu bo nie mogłam się położyć zgaga tak mocno męczyła 😞
Dostaliśmy dziś zaproszenie na chrzciny 🤪
Teściowa dziś ma urodziny więc raczej już mnie nie będzie...
A co do płaczu to ja mam wrażenie że Ewunia to przechodzi bunt dwulatka jak czegoś jej nie wolno to potrafi krzyczeć przez 2 godziny !!! aż przy tm się spoci zaczyna kasłać masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...