Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂.... współczuje wam nocki....mój na szczecie nie krakając przesypia cała od kiedy daje zyrtec 🙂. ja dzis na mega zakupach byłam....co prawda miałam tylko wyprawke kupic Kamilowi do przedszkla bo w zeszłym miesiacu nie było kaski... ale jak zaczełam przypominac sobie co jeszcze trzeba do domu....to wydałam 400zł:P.... no ale mąż nic sie nie odezwał hihi....bo mu buciki kupiłam...on to sam sobie nie kupi.....jak mu nie kupie to bedzie chodził w starych.:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniunia jesien sie zbliza to dlatego taki apetyt...chyba ze o czyms nie wiemy?:p zarcik...ja tez wcinam wiecej.... a jeszcze bez papierochów....hmm...bedzie zle.nie powiem bo wczoraj wypaliłam 3 dzis juz 2 ale to i tak niewiele w porównaniu do prawie całej paczki którą paliłam.wiec postepy są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to dobrze masz z męzusiem...jak ci pichci co weekend...Wojtus to mi tez dranciuch nie chciał isc do spanka...jak na złosc...bo miałysmy w planach z córcią ogladac Alicje w krainie czarów.... Wojtusiowi zachciało sie popisywac....śpiewac,biegać z zamknietymi oczami haha i smiac sie na cały głos...aha i mówi nowe słowo 🙂....JA-GO-DA!!! w szoku byłam ....ale powtórzył pare razy.pewnie to przez jagódki co mu spiewam 🙂straaasznie lubi tą piosenke 🙂 no a jak juz poszedł spac....w koncu mogłysmy oglądnąc....to mamuska zasneła 🙂haha....wazne ze początek i koniec obejrzałam 🙂.dobrej nocki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki.wiesz Aniu te zęby chyba po kolei nie idą.mój ma dwojki ,jedynki wszytskie a teraz idą 4.trojki siedza cicho.a te kły to podobno najgorsze wlasnie.
dziewczynki ja szczesliwa,remont skonczony!!już mam kuchnie tam gdzie powinna być,a nie po pokojach 🙂teraz wielkie sprzatanie.ale jakos pójdzie,bo mój tata ma tydzien wolnego to z Juleczkiem bedzie a ja spokojnie posprzatam.
wczoraj połozyłam Julka o 20.i spał do 8. w sumie wolę jak tak śpi,a nie od 22-23.a Wasze pociechy o ktorej zasypiaja??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
kasia bo ja nie pamietam czy ci gratulowałam chłopca 🙂wiec gratuluje!!!!fajnie bo Marcelek bedzie miał braciszka..... i bedzie mógł sie dzielic zabawkami....chociaz u mnie jest tak ze to Weronka dzieli sie z Kamilkiem zabawkami hihi a Kamil to nie bardzo z Wojtusiem.... raczej mu zabiera jego nowe zabawki!!! ostatnio kupilismy Wojtusiowi Elmo....bho tak lubi tą bajke 🙂...zdązył sie tylko usmiechnąc do pluszaka bo Kamil juz ją ma....a teraz z nią spi... 🙂 powtarza ze mu odda tylko narazie go pożyczył ,dobrze ze Wojtus jakos sie nie przejał...a raczej sam później wyżócał zabawke z łózeczka 🙂. bardziej mu pasuje konik Kamila i tu nie ma kłótni 🙂 ale sie rozpisałam 🙂 my dzis bylismy na rowerze z Weronką... 2 godzinki zaliczone 🙂 narazie siedzimy w domku....ale trza wyjsc na polko puki słonko swieci 🙂buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak Wojtus sie urodził to Kamil był zachwycony....cały czas go przytulał i powtarzał "Mamo on jest taki słodki" 🙂 troszke zazdrosny był...ale i tak super przyjął brata 🙂.teraz mu zabiera rzeczy....czasem daje,czase chce sie z nim bawic i nie panuje nad swoimi pomysłami...hehe wydaje mu sie ze Wojtek jest juz bardzo duzy...i mozna nim siadac itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane kobietki 🙂
Kasiu ogólnie dobrze się czuję nawet w jakimś stopniu ból kręgosłupa ustąpił... przytyłam już 9 kg ☺️ no i strasznie się zmieniłam na twarzy - nos mam spuchnięty strasznie duże usta mi się zrobiły nogi już też zaczynają puchnąć no i już 3 dni temu zdjęłam obrączkę bo już ogólnie zaczynam puchnąć...
A ty jak się Kasiu czujesz ??
Miałam Dziś zapisać Ewcię do lekarza bo prawie dwa tygodnie miała katarek ale wczoraj widziałam poprawę a dziś jak by znikł, zobaczymy potem w ciągu dnia.
U nas pogoda robi się słoneczna więc może troszkę pospacerujemy dziś 🤪
Buziaki dziewczyny uciekam szykować męża bo dziś ma rozmowę o pracę trzymajcie kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 my też chorzy... 😞 mi już prawie przeszło...ale teraz Julek zakatarzony 😞 Zaraz rejestruję go do lekarza. A skubaniec mały nie da sobie nosa wyczyścić! Na siłę muszę mu udrożniać nosek aspiratorem..a tak się wierci i krzyczy, jakbym go ze skóry obdzierała 😮 Kropeczek współczuję tego puchnięcia 🤢 Ja z Julkiem w ciąży zaczęłam puchnąć tak stopniowo już w maju...wtedy to zauważyłam,że nie widzę swoich kostek 😮 a w lipcu to byłam jak taki mały nadmuchany balonik 🥴 Uciekam na śniadanko 🙂 Mój Robert dziś wyjątkowo w domu 🙂 Ma ważne testy sprawnościowe od których zależy nasza przyszłość 😉 także też możecie potrzymać kciuki 😉 aaaa no i zmieniliśmy wczoraj datę ślubu 😆 jednak przyspieszymy 🤪 Do później mamuśki 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie. Obiecuję, że teraz będę częściej zaglądać. Współczuję wam tych nieprzespanych nocek. Ja od niepamiętnych czasów miałam ostatnie takie ciężkie dwie, ale to dlatego, że Lalusia czuła, że mamy imprezę w domu:P A co to za impreza bez niej?:P Przyjechały do mnie koleżanki ze studiów. Mieszkałam z nimi 3 lata więc było co opowiadać bo nie widziałyśmy się 2 lata 🙂 Więc Lalusia o 23 była już wyspana i siedziała z nami do 2 🙂 A tak poza tym to tylko czasem sie przebudza bo bolą ją ząbalki - 3 idą. Masakra! Gorączka, jeszcze do tego katar dostała. Ehhh... Ale widzę, że nie my same z takimi problemami. Teraz sobie smacznie śpiocha 🙂
Aniu131206 pochwal się tą swoją kuchnia 🙂 Dasz sobie radę bez Kuby na pewno. Będzie trudniej, ale kto jak nie Ty 🙂 A ja w przeciwieństwie do Ciebie marzę o synusiu 🙂 Może się już kluje:P Starania zostały rozpoczęte:P
Aniunia a próbowałaś coś Julce na te nieprzespane noce dawać? Moja miała też taki problem. Podawałam czopki Viburcol, ale słabo pomagały natomiast syrop sedalia sprawdził się u nas rewelacyjnie. od tamtej pory nie mamy problemu ze spaniem.
Co do mojego ojca - wywaliłam go ostatecznie. Znalazłam mu mieszkanie. Wprawdzie 2 km od nas, więc rzut beretem, ale do nad do mieszkania już nie wejdzie. Wyobraźcie sobie w zeszłym tygodniu przyszedł strasznie skacowany. Błagał czy może się przespać. Zgodziliśmy się. Przedwczoraj z mężem zaplanowaliśmy sobie romantyczny wieczór. Kamil w pracy, od klienta w podziękowaniu za bardzo dobrze wykonaną pracę, dostał Johnny Walkera czerwonego0,7. I to stało w barku już jakiś czas i czekało na specjalną okazję. I to był właśnie ten dzień. Kolacja przy świecach itd. Zachodzę do pokoju a w barku PUSTO!!! Zadzwoniłam do ojca i się przyznał, że wziął to jak wbył na tym giga kacu. Kamil takiej kurwicy dostał, że masakra. Więc ojciec nie ma się tu co pokazywać, bo chyba go normalnie powiesi. Ehhh... Mam nadzieję, że będziemy mieli święty spokój. Bez niego nasze życie wygląda całkiem inaczej... miłość kwitnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...