Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej
A no u mamy jesteśmy więc jakos nie ma kiedy zagladnąć i coś napisac.
U nas w miarę ok choc dzisiaj cos mala zagorączkowała i teraz nie wiem czy sie zaziebila czy tylko zeby. Poczekamy zobaczymy.
Ja karmie tylko raz dziennie i tez sie wasnie zamierzam do odstawienia calkiem i jakos zebrac sie nie umiem. Ja nie biorę niczego na zahamowanie laktacji po prostu odstawiam stopniowo i nie robia i sie nawaly. piersi malutkie i mieciutkie więc na szczęście nie ma potrzeby. myslę że w przyszlym tygodniu to bedzie już ten moment 🙂 ale mowie tak juz od dwoch miesięcy hehehe

Milcia a może kup sobie w aptece lub na allegro taki inhalator dla dzieci. Tzn są tam w zestawie 2 maseczki duza i mala. Potem tylko kupujesz w aptece krople do inhalacji i jak tylko sie cos pojawia to od razu w domku szybko reagujesz. Mój brat to ma dla swoich dzieciakow i juz wiele razy uchronilo ich to przed chorobą więc może akurat? Nie musiałabys biegac na inhalacje. koszt okolo 100-150zlbardzo sobie to chwalą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki.my juz na nozkach.Julek sie obudzil przed 7 jak nigdy.w nocy wołał cyca ,ale mimi bólu mu nie dałam.mam nadzieje,ze się unormuje i bedzie ładnie sypiał,co myslicie???niby nie plakal tylko sobie lezal z otwartymi oczkami.dziś u nas deszczowo,mam nadzieję,ze forum się troche ruszy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane 🙂 my na nogach od 8.00 🙂 Julek ostatnio poprzestawiał sobie czas snu i wstawania 🥴 chodzi spać późno i wstaje późno.. 🤢 u nas też dziś nie ciekawie..zimno-jak zawsze ale i tak jakoś pochmurno.. Aniu, dacie z Julkiem radę 🙂 Trzymamy kciuki i oklask od nas na zachętę 😉 Mój mały szybko odrzucił mleko "mamine", bo już w 7 tygodniu - więc ja nie mogę nic poradzić i podpowiedzieć na temat odstawiania od piersi... 🙂 A co do piersi... nie wiem czy dotarła do którejś z Was taka wiadomość na Facebook'u? Odnośnie stawiania torebki..? 😉 Fajna akcja, zachęcająca do profilaktycznych badań mammologicznych 🙂 I tu moje pytanie... robiłyście już takie badanie? Bo ja przyznam się Wam szczerze, że jeszcze nigdy ☺️ ☺️ ☺️ ale nie ma siły -idę przy najbliższej okazji!










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Aniu...wiesz cos slyszalam dzis w ddtvn.ale nie wiem co to za akcja,bo Mały marudził.ja po 25 rż.mam się zgłosić do kliniki badań genetycznych,gdyż mogę być zagrozona.a co do facebooka to wstyd się przyznac,ale ja nie wiem o co tam chodzi:P niby sie zarejestrowalam ale nic znalezc nie mogę itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas leniwo.... 😉 na dworze ziąb a w domku ciepło... 🙂 julek szaleje z kuzynem starszym o 7 lat! 🙂 powiem Wam,że on strasznie lubi takie starsze dzieci i lepiej się z nimi bawi niż z takimi rówieśnikami.. 😉 teraz stoi w oknie i piszczy na widok ptaszków przylatujących do karmnika 😁 a tu co takie pustki..? 😉








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Ja też nie slyszalam o tej akcji bo i konta tam nie mam. Natomiast ja robie co roku usg piersi. natomiast mammografia to nie w późniejszym wieku?

Zuzia przespala od 19.30 do 5 dostała cyca i jeszcze do 7.30 pociągnęła natomiast potem nie chciała spać i padla mi o 16.50 i teraz szaleje ide ja poprzytulac może akurat ale watpie ehe dzsiaj pewnie koło 23 padnie a planowalam iść szybciej spac masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, wszystkie Julki to niezłe łobuziaki 😉 a może tylko te nasze..? 😜 mój jest w sumie przy rówieśnikach grzeczny..tylko ze starszymi szaleje 😉 co do spania, to też usnął mi dość późno, bo jakoś o 22.00 🥴 chyba zacznę budzić go wcześnie rano i przestawiać mu ten jego nawyk...bo drzemkę przestawiał sobie z 11 na 14 i tak jak o 16 wstanie to później po kąpaniu (a kąpię go o 20) ani myśli spać.. 😮
a mammografię robi się po 40 - i to mnie dziwi, bo wszędzie trąbią,żeby nie zwlekać do 40 i zrobić ją wcześniej..już zgłupiałam 🤢 ale w przyszłym tygodniu zarejestruję się do gina to od razu ją wypytam! a co! 😜 Kurde..czekam na mojego Roberta aż wróci z trasy i taką mam nadzieję,że uda mi się go w sobotę wyciągnąć na jakieś disco 😉 a okazja jest, bo otwierają u nas nieśmiertelną dyskotekę, świeżo po kapitalnym remoncie 😉 także trzymajcie kciuki 😉 uciekam spać, bo znów się ledwo zwlekę rano z łóżka 😁 miłej nocki Mamusie 🙂 do jutra 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki..Aniu my tez planujemy randkę poza domem,jak Kuba wroci..ogolem ten wyjazd nam sluzy 😁 zakochalismy się w sobie na nowo,hihi.jeszcze 2 tygodnie,juz ciezko wytrzymac.ale bedziemy miec 2 tygodnie dla siebie 🙂
nocka ciężka.Julek się budzi nadal.myslicie ,ze jak juz nie dostaje w nocy nic to w koncu przestanie się budzic???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My od 7.30 na nogach 🙂. Aniu jeśli chodzi o budzenie to róznie bywa, moja Julka w nocy nie je od 11 miesiąca i nadal sie budzi, czasem tylko pić a czasem nei wiem po co. Wszystcy tweridzą że dziasła ją męczą i to jest powód. Coś w tym pewnie jest, bo jak jej nic nie jest to budzi sie dwa razy na piciu i szybko zasypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki 🙂 my dziś po 8.00 wstaliśmy 😁 jak nigdy 😁 już po drugim śniadanku, Julek katuje właśnie Jim Jam i CBeebies 😉 a ja się biorę zaraz za sprzątanie,żeby jutro mieć luzik i się spokojnie na disco wyrobić 😁 Aniunia, wiesz może to faktycznie te dziąsła Julię męczą -ja wiem po swoim Julku jak to się ciągnie..on w sumie rzadko się budzi w nocy ale ma straszny ślinotok 😮 masakra i to non stop! a między wyjściem 6-go a 7-go ząbka minęło chyba ze trzy-cztery miesiące... strasznie wolno wychodzą mu te ząbki 🥴 Mówisz,że Julcia też łobuziara? 😜 to jeszcze trzeba Solę zapytać jak jej Julcia i teorię będziemy miały potwierdzoną w męskim i żeńskim wydaniu 😜 hihi 😉
A jak z myciem ząbków u waszych szkrabów? same próbują czy Wy im pomagacie? Bo mój Julek najbardziej lubi zlizywać tą pastę 😮 😮 😮 ile ja się nakrzyczę... 😠 a jakiej past używacie ? 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja dostaje szczoteczke do ręki i też zjada paste, staram sie jej pomóc ale ten mały łobuz ucieka. Dziś siadła na nocniki zaczeła sie odpychać i runeła po cyzm był wielki płacz i za chwile dokładnie to samo. Jeśli chodzi o paste to moja ma bobini, a ostatnio nauczyłą sie tak ze co zje to leci do łazienki i pokazuje na szczoteczke 😁, wiec jak coś to daje jej już bez pasty, bo ile można jej jeść 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...