Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ech jeszcze mam z 20min bo tak o 7dmej musze wyjechac 🙂 a tu dopiero 6sta 🙂jeszcze musze jakas kolacje zjesc bo to 3,5h drogi... ech wariat ze mnie ale jak mam tu sama siedziec i sie zadreczac to wole juz jechac i przynajmniej miec sie do kogo przytulic wieczorem 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

wczoraj byłam u gin i robiła mi usg juz na 100% chłopak :P zmierzyła mu nózkę i główkę i wychodzi juz 21 tydzień w następnym tygodniu mam zrobić test obciążenia glukozą
pewnie strasznie słodkie 🥴 ale gin powiedziała zeby dodac troszke cytryny to bedzie smaczniejsze ..... zobaczymy 🤢

no i mam tydzien wolnego od pracy dostałam zwolniionko bo cos mnie gardło troszke pobolewa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kikos gratuluję synka 🙂

Co do HBS i toksoplazmozy to pierwsze słyszę o tych badaniach, jakaś niedoinformowana jestem.

Byłam wczoraj wózki oglądać i po kilku przymiarkach do rożnych modeli na początku wybrałam wózek Coneco Toledo, jednak po przyjściu do domu i poczytaniu opinii na necie jednak z niego zrezygnuję bo nie posiada ani torby ani folii przeciwdeszczowej, która w Anglii jest mi bardzo potrzebna. Teraz zastanawiam się nad wózkiem Orlando ma podobna cenę a więcej opcji 🙂 plus jego jest tez taki, ze samemu można dobrać kolorki.
Orlando :
http://www.allegro.pl/item738258062_wozek_gl_spacer_orlando_fotelik_sam_0028.html

Tak po za tym to co raz bardziej smutno mi się robi za trzy dni lecę z powrotem do piep... Anglii, tam czeka mnie jeszcze trzy miesiące pracy, muszę mieszkanie zmienić i tyle rzeczy sama kupić 🤨 powoli mnie to przerasta...
Jak ja chcę tu zostać 🥴




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
jesli chodzi o badania to ja robiłam obie klasy przeciwciał na cytomegalię,, toxoplazmozę i rózyczkę jeszcze przed zajściem w ciązę (ok 20 zł za każdo oznaczenie).
HBS robiłam już w ciązy ale nie wiem ile kosztuje bo robiłam poprosiłam o skierowanie z przychodni.

gratuluję wszystkim brzuchatkom które poznały płeć dziecka 😉

ja de dzis do lekarza zobaczymy czy dzitek urósł, nie mogę sie doczekac az go zobaczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka fajny tem wózeczek, ja juz też wybrałam, też taki wielofunkcyjny, jumper x firmy Taco, aczkolwiek musze go jeszcze w sklepie pooglądać, opinie o nin są dobre no i strasznie mi sie podoba 🙂 🙂pomalutku zaczynam wybierać różne rzeczy dla maluszka, ale zakupy dopiero w grudniu i styczniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wózek tez dopiero w grudniu kupię ale muszę znać teraz model aby mama go mi mogła z Polski przesłać bo tu taniej 🙂 Tylko z kolorem mam straszny problem.

Fajny ten Twój jumper x 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te czarne kwiatki są ładne ale widziałam już kilka takich na ulicy 🙂

Ja oglądałam filmy z porodów kilka tygodni temu i powiedziałam, że więcej do nich nie wrócę..za bardzo działają mi na psychę 😉 wolę się nie stresować




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>TITINKA napisał:
anitko85
Titinka mysle ze to pomylka. widzisz lekarze po 18stym tygodniu nie mierza juz Dzidzi bo zazwyczaj pomiary sa bledne wiesz moga mierzyc ale nie wiadomo czy to dobry wynik czy nie mysle ze moglabys zadzwonic do swojego lekarza i sie zapytac. ja miałam robione USG w 13tyg +2dni i wówczas dzidzia mierzyla 7,13cm.podobno dzieci bardzo szybko rosna w 17 i 18tyg ale czy az do 21cm to chyba troszke przesada... hmm nie jestem lekarzem wiec ciezko mi powiedziec ale mysle ze nawet nigdzie w ksiazce nie znalazlabys takich wymiarow na ten tydzien ciazy. Lepiej skonsultuj to z lekarzem 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe cos sie pomylilo na forum to miala byc odpowiedz dla Titinki 🙂
Titinka mysle ze to pomylka. widzisz lekarze po 18stym tygodniu nie mierza juz Dzidzi bo zazwyczaj pomiary sa bledne wiesz moga mierzyc ale nie wiadomo czy to dobry wynik czy nie mysle ze moglabys zadzwonic do swojego lekarza i sie zapytac. ja miałam robione USG w 13tyg +2dni i wówczas dzidzia mierzyla 7,13cm.podobno dzieci bardzo szybko rosna w 17 i 18tyg ale czy az do 21cm to chyba troszke przesada... hmm nie jestem lekarzem wiec ciezko mi powiedziec ale mysle ze nawet nigdzie w ksiazce nie znalazlabys takich wymiarow na ten tydzien ciazy. Lepiej skonsultuj to z lekarzem.
Dziewczyny powodzenia na usg 🙂
Kikos gratuluje Synusia ciekawe czy moje przeczucie co do synusia sie sprawdzi :P Musimy ratowac swiat haha bo same kobietki sie rodza ostatnio 🙂 🙂 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...