Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie to jest kazdego prywatna decyzja. Ale znam tez takie co uparte ze bez znieczulenia a pozniej krzyczaly zeby podac znieczulenie no i sie nie doczekaly bo jak juz jest koncowy etap to lekarz znieczulenia nie poda...
Ja tam wole nie ryzykowac...Jak mam taka mozliwosc to wole miec znieczulenie choc sama sie zastanawiam czy wogole tutaj jest taka opcja zeby tego znieczulenia nie bylo...bo tutaj zapomnij o cesarce na zyczenie nie ma czegos takiego! masz rodzic naturalnie i koniec no chyba ze problemy zdrowotne to inna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anitek to prawda że opiekę w ciaży to masz bez rewelacji za to poród taki jak powinien być wszędzie

ja nie biorę (hehe taki mam plan a jak będzie to zobaczymy)znieczulenia nie dlatego że jestem przeciwniczką tylko dlatego że miałam kiedyś strrrrrrraaaaaaaszne przeboje podczas narkozy i panicznie się boję jakiegokolwiek znieczulenia - nawet ząb leczyłam kanałowo na żywca gdyby nie ten strach to pierwsze co bym sibie zażyczyła to właśnie znieczulenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana podziwam ja dentysty nie przejde bez znieczulenia :P choc tak jak mowisz skoro mialam jakies przeboje poprzednio to sie nie dziwie...Co do kasy to mysle ze warto. Jak sobie pomysle ze same usg kosztowaly mnie tyle co Ciebie porod bedzie kosztowal...I nawet na irlandzkie warunki jest to duzo. Niestety tutaj tyle sie placi za lekarza. a porod kosztuje w klinice jak ostatanio dzwonilam 12tys euro 😲
ja czytalam gdzies ze 5tys wiec chyba stare wiadomosci albo nieprawdziwe...No ale klinika niestety tyle sobie zyczy wiec nie ma sie co dziwic...Nocka w zwyklym szitalu kosztuje 700e a co dopiero porod w prywatnej klinice.
Oni wogole sluzbe zdrowia maja dziwna ale co kraj to inaczej wiec trudno. Jak Dzidza bedzie wykupie sobie ubezpieczenie dodatkowe to przynajmniej polowe kosztow za lekarzy beda zwracac. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nogi jak lody 😞 dwie pary skarpetek z tym jedne welniane a do tego termoform i jeszcze mam zimne :P nie wiem czemu..
Gloda jestem 🤨 czekam bo Moj zaraz bedzie z pracy to zamowimy sobie jakas chinszczyzne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek mam fajnego dentystę - b. mu ufam i za pierwszym razem pozwoliłam się przekonać żeby dał mi zastrzyk znieczulający - to co się potem działo to szok - sama siebie nie poznawałam - prawie zemdlałam ze strachu a jak zaczęło działać - pełna panika - dentysta pękał ze śmiechu i mówił że czegoś takiego nigdy nie widział. Następnym razem robił wszystko na żywca i też był w szoku bo byłam już normalna i na żywca mi kanał wyleczył.

Po moich przejściach z narkozą przy znieczuleniu włącza mi się jakiś pierwotny mechanizm czystej paniki - wstyd mi ale nie potrafię nad tym panować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi wlasnie tak czytam 200min ehehe i mi sie przypomnial text Mojego jak powiedzial raz do nmnie na dobranoc " no to Kochanie teraz sie zdrzemne z 300minut" hahaha :P
Aaana nie biore zelaza od jakis 8dni. a magnez tylko jedna chodz dzis nie bralam. A i wogole nie bralam tez nospy.Pierwszy raz odkad ja zaczelam brac...Pierdziele nie biore bo teraz tak nie boli a i tak na ten bol co mam w nocy nie pomaga wiec nie bede truc Synusia!
I dziekuje bardzo za info 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana posprzatalam kuchnie i juz mnie dol brzucha zaczal bolec wiec spacer nie wchodzi w gre 😞
musze lezec bo po tych dwoch ostatnich nocach naprawde niezle sie nacierpialam wiec nie chce teraz przesadzac z chodzeniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzwij go od lenia :P Moj by poszedl hehe :P
Pojedz mu po meskim ego moze ruszy pupe :P
Masz Dodi 🙂 inaczej nie dam rady :P [img size=188]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/grzesiek_w_czeko.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie malego dostałam 😞 Anitek tłumacz sie teraz 🙂 :P

jak czytam te Wasze posty dziewczyny to sie smieje az brzuch mi sie trzesie 🙂

Moja dentystka ani gracji ani klasy nie ma 😞
aj a bym przy przystojnym ginie troszke sie wstydzila chyba, mój jest młody ale sredni z wygladu, za to bardzo miły i wesoły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...