Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja uciekam Kochane bo mam wizyte o 3-30 a tu 2ga dochodzi :P trzeba sie wykapac zrobic cos z soba no i pewnie gdzies tam postoje w korkach :P
Zajrze do Was po powrocie 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!
anitek zazdroszczę tych 16 stopni bo u Mnie to mrozek i wiatrzycho zacina ze śniegiem , paskudnie najlepiej nie wychodzić z domu 🙂
moja malutka to ostatnio grzeczna nie kopie mamusi mocno tylko się raczej przekręca w brzuszku, a jeszcze niedawno szalała jak na dyskotece 🙂
oby już była taka grzeczna po porodzie moja kochana kruszynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Dodi ale Ci zazdroszczę 🙂 też czytam bajki mojemu małemu ale niestety nie mam tak fajnej księgi jak Ty 🙂 Napisz autora i tytuł bo moje bajeczki już się kończą 🙂
Brrr zimno tu strasznie, ale miło patrzeć przez okno jak pada śnieżek 🙂
iwiokej też bym chciała żeby Synek był spokojny ale on dopiero zaczyna dzisiaj cały dzien wojuje hehe a ja juz nie wiem jak mam siedziec bo kazda pozycja nie tak 😁 chyba w piłkę z pępowiną gra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂

Dodi ale ten twój ma gest 🙂 super prezencior naprawdę 🙂 kochany jest!

Oglądałyście dzisiaj Dzień dobry TVN? Mówili tam o testach wózków i okazało się, że wszystkie na naszym rynku zawierają substancje szkodliwe dla maluszków a nawet rakotwórcze! Znalazłam stronkę z tymi testami ale żeby zobaczyć ich wynik trzeba zapłacić. Chociaż te 8zł to nie taka duża cena za sprawdzenie bezpieczeństwa.

Tu link:

http://www.pro-test.pl/tests_article/50284,0/Test%C2%A0w%C3%B3zk%C3%B3w_Trucizna%C2%A0z%C2%A0w%C3%B3zka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla innych brzuchatek podaje niżej link do audycji DD TVN na temat rakotwórczych wózków http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,25846,news,1,1,testujemy_wozki_dla_dzieci,aktualnosci_detal.html

sama dzis sie zastanawiałam jaki wozek wybrac, bo nie stać mnie na super rarytasy za 3000zł. Hm tak włąsciewie to wszedzie teraz jakies substancje są ktore nam szkodzą ... co zrobić świat sie zmiania a my nic nie mzoemy na to poradzić...
ja zdjecie wkleiłam bez poblemu 🙂zresztą widać mojego synalka jak trzyma się rączką na główke 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj..nie wiem co jest nie tak 😞 jutro nad tym popracuję dzisiaj już nie mam siły 🙂
Też mam fotkę jak moja mała tak trzyma rączkę, chyba wszystkie dzieciaczki tak lubią 🙂
Idę się wykąpać i położyć do wyrka, wstałam dzisiaj o 6 i padam już na ryjek 🙂
Miłego wieczorku 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Już wariują z tym wynajdowaniem szkodliwości we wszystkim, bo pewnie wszystko jest już w tych czasach szkodliwe 😞
Ja nie zastanawiałam się nad tym tematem kupując wózek dla pierwszego dziecka i skoro wszystkie polskie wózki są szkodliwe to nadal nie będę o tym myśleć bo bym zwariowała, na szczęście dziecko nie zje wózka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki,ja też myślę,że przesada z tą szkodliwością wózków...

u mnie dziś spokojnie dzionek minął,poodkurzałam,sałatkę zrobiłam a na jutro małżonek zażyczył sobie kopytka z pieczonymi żeberkami i buraczki.
U mnie apetyt zdecydowanie się zmniejszył,słodkiego też nie jem i dobrze bo już kilogramów na tym etapie wystarczy..ehhe choć to najsłodszy ciężar 🙂
Dziś warzywka na parze zjadłam na obiad i zupkę owocową.Jakoś tak marnie ale zdrowo 🙂
W następnym tyg jadę do mamy na Mazury to pewnie ona mnie nakarmi...hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuski :P ja wlasnie wrocialm do domciu :P po wizycie wszystko ok lekarka tez mi mowila ze te delikatne krwawienia moga byc z jakies zylki i mam byc spokojna bo skoro szyjka dluga i zamknieta to jest to bardzo dobry znak 🙂
co do szpitala i opieki mowila wlasnie ze Irlandia jest w czolowce pod wzgledem porodow wczesniakow z racji tego ze oni nic a nic nie robia w tym temacie. Co do tego ze nie chcieli mi zrobic badania glukoza skwitowala ze to nienormalne bo cukrzyca ciazowa moze wystapic i kazdej Mamusi...
No i mam to badanie 3grudnia i teraz UWAGA! Moja lekarka mowi ze nie toleruje tego ze to badanie tutaj jest wykonywane przy pomocy napoju energetycznego i ze ona to robi normalnie tak jak w PL tyle ze 75 glukozy a nie 50 :P wiec Mamuski te co juz maja to za soba po 50tce trzymcie kciuki za mnie zeby mi sie nie cofło po tej 75!!!
kazala przyniesc cytryne :P no i rano pobiora krew pozniej piciu piciu pozniej 2godz musze siedziec i czekac nie moge nigdzie chodzic zeby jej nie spalac :P no i znow krew :P
No coz jakos damy rade :P
Ja wlasnie zjadlam frytki z czosnkowym i serem i octem nie moglam sie opanowac :P
Co do szkodliwosci wozkow no coz to moze lepiej wogole zaluzmy maski i nie wychodzmy z domow bo przeciez powietrze tez zanieczyszczone ech juz nie wiedza co maja wymyslac 😞 a firmy produkujace wozki pewnie zaplacily za to zeby sie znalezc w czolowce najbezpieczniejszy po to aby zwiekszyc sprzedaz...Brak slow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka fotke pewnie wkleilas dobrze jak masz suwaczka z tej samej strony co ja no to u mnie pojawil sie on dopiero na drugi dzien 😞 wklej ten kod taki jak tam jest i sprawdz jutro na forum bo fotka na pewno sie pojawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek to dobrze ze z malutkim i z Tobą wszystko dobrze 🙂 Ja też piłam 75 g glukozy, da się przeżyć chociaż było mi nie dobrze na maxa ale co zrobić.Wez cytrynkę ona zabije smak 😆 siedziałam 2 godziny w poczekalni i modliłam sie zeby jak najszybciej zleciał ten czas 🙂 na szczescie była tam tez Pani w ciazy wiec sobie pogadalysmy 🙂Wyniki wyszły w porządku ale niestety moj stan zapalny sie utzrymuje i mam nadzieje ze po tej kuracji wroci do normay bo jak nie to szpital na kilka dni 😞 aaa jak o wózki chodzi to panikują 🙂 Zabawki tez z chin są rakotwórcze a 3/4 polskich sklepow je sprowadza 🙂 Nie ma sie co przejmować tylko kupować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no My już po kąpieli 🙂 teraz tylko oliweczka na brzusio, herbatka, piżamka i nynki 🙂 Coś mnie głowa zaczeła boleć 😞 no cóż Mamusie życze Wam spokojnego wieczoru i przespanej nocy 🙂 Dobranoc 🙂 do zgadanka jutro :-) aa i nie wstawajcie za wczesnie bo pozniej nie nadąrzam czytać postów ;p 😉 buuziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze w jakims stopniu maja jakies substancje szkodliwe ale co zrobic w dzisiejszych czasach wszystko jest szkodliwe!! ale tak jakby niepatrzec to dlaczego wozki spacerowe waza teraz po 10 kg? bo maja stelaze z innych metali , lżejszych i bardziej szkodliwych moze ale wiadomo ze taka mamusie pociaga lekkosc wozka itd a nie bedzie przeciez sprawdzac wszystkich składnikow czy sa szkodliwe czy nie. no nic taka prawda. producenci chca jak najwiekszego popytu zeby sprzedac jak najlepiej. taki jest rynek...
co do wozkow to dzis przmierzałam sie do kupna wozka coneco toledo V3 taki jaki chciałam i znalazłam fajna aukcje za 499 zł na kup teraz no ale co sie okazało gapiłam sie w niego chyba z godzine i zastanawiałam sie gdzie jest ten "czarny kruczeK" no i znalazłam. co sie okazało po pierwsze raczka owszem regulowana ale teleskopowo, nie mozna jej zginac a ja jestem niska i to by mi sie przydało po drugie spacerówke mozna przestawiac zgodnie z kierunkiem jazdy lub przeciwnie co bardzo podkreslili. a przeciez lepiej aby była cała raczka przekładana bo np jesli dziecku bedzie wiatr wiał w twarzyczke to na srodku miasta całej budki nie bede przekładała w druga strone hehehehe:laugh: no a po trzecie jesli w spacerowce dzidzius chce spac to nie idzie go połozyc " na płasko" tylko pod kątem czyli plecki nisko ale nogi do gory;/;/ beznadzieje, ostrzezenie to tyczy sie bardziej CANDYMONIKI bo z tego co pamietam tez chciałas sobie go zakupić. odradzam...
no i powiedziałąm sobie ze narazie nie bede sie srac z tym wozkiem pojdziemy zobaczyc w nastepnym tygodniu do komisu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio ja cytrynke zapakuje hehe :P
najlepsze jak lekarka mowi o 1grudnia a ja ze to dzien slubu hahaha :P no i mowi ze ok to 3ciego bo nie bedzie mnie meczyc zaraz po slubie 😉
no ja zabiore siore i mame wiec bedzie razniej bo rodzinka zostaje u Nas na caly tydzien wiec spoko :P
a ja wlasnie sobie simpsonsow ogladam sa odjechani na maxa smieszni hehe :P
a Olafek kopie jak zawsze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Male Kochanie Najslodsze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusa u mnie raczka jest teleskopowa i wiesz co??? jak jest zlozona na maxa to moja 9cio letnia kuzyna by akurat wzrostem pasowala wiec co do tego to nie ma sie co martwic bo zasieg wydluzania i skracania jest naprawde duzy 🙂
co do zmiany kierunku jazdy to moj wozek to ma ale w zasadzie naciska sie dwa przyciski i normalnie przeklada sie raczke bez rozbierania gondolki itd. wiec spoko moze ta tez tak ma 🙂 ja chce wlasnie ze zmiana kierunkow jazdy bo wiadomo ze dziecko troszke strasze bedzie chcialo zobaczyc troszke hehe :P
ale tak jak mowisz lepiej zobaczyc. No a co jesli byc ten model na zywo zobaczyla? wtedy moglabys wszystko posprawdzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja siostra ma podobny z tej samej firmy tylko ulepszony model ma wszystko czego ten nie ma. zreszta to wszystko anitku widac na zdjeciu czarno na białym nie wiem dlaczego wczesniej tego nie zauwazyłam.... oto link
http://allegro.pl/item792144425_bonus_2009_coneco_v3_gondola_spacerowka_folia.html
nawet w całym stelazu widac ze nic nie idzie robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...