Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny,

Ja od rana czytałam bajki córci.Ale poszła spac juz.
Ja tez bym chetnie jeszcze pospała, chyba słabe cisnienie dzis jest.Stwierdziłam ze nie bede siedziec tyle w necie, zajme sie czytaniem ksiazek i sluchaniem muzyki,przez net, ciagle czegos szukam i czytam glopoty!! a dzidzia bierze wszystko od mamy, wiec musze to troche zmienic 🙂

buziole mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mi w ogóle net się tnie, pisanie na gg nawet mi ciężko idzie heh 🙂
My na pewno nie będziemy razem, za bardzo oboje się zraniliśmy i za dobrze chyba się już znamy by być,ze sobą heh 😉 Jednak nigdy nie można odrywać wszystkich kart 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka czasem wlasnie trzeba sie nakrzywdzic zeby sie przekonac jak wiele jedno dla drugiego znaczy wiec kto wie 🙂
Dodi ja tez chce takie bajki :P ale tu to po ang tylko wiec sobie podaruje hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..no może Anitek 🙂
Tak te bajki to bardzo fajna sprawa 🙂 ja miałam tyle pięknych bajek w dzieciństwie i wszystkie potem porozdawałam dla kuzynek i kuzynów, żałuję teraz troszkę bo na prawdę sama bym do nich wróciła.
Idę się położyć jednak, mam wrażenie że spadnę z krzesła zaraz heh tak mi się w głowie kręci, do tego potem się cała oblewam 🤨
Do później kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka no włąsnie Anitek ma racje, ja ze swoim juz mezem tez w maju sie rozstalismy ale na na tydzien bo dluzej sie nie dało bez siebie wytrzymać, wrocilismy do siebie i tak z tego godzenia się wyszedł nasz Synek Kochany 🙂 Powstał jako owoc naszej miłosci 🙂 no a od sierpnia jestesmy małżenstwem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jak milo sie zrobilo 🙂 romantycznie hehe 🙂
CandyMonka uciekaj sie polozyc 🙂 ja uciekam na drugie sniadanko 🙂 zajrze za jakies 30min ide pranie powiesic i zmywanie wstawic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny..
ja własnie wrociłam z "wizyty" u gina ktore sie nie odbyło gdyz moj ukochany lekarz poszedł sobie na urlop 3 tyg i wraca dopiero 21;/ wiec po co mi wpisywał wizyte na dzis?;/ wkurzyłam sie bo chciałam wiedziec czy wszystko w porzadku z malutka no i czy z moja krwia jest ok.... bo dobrze wiecie ze o to sie najbardziej martwie 😞 😞 zawiodłam sie na nim do tej pory miałam o nim bardzo dobre zdanie no ale dzis sie to zmieniło, specjalnie jechałam 50 km do niego;/ .... eh jeszcze jeden taki numer i zleje go;/ 😠 zachował sie bardzo nieodpowiedzialnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym zrobila afere 😲 jak tak mozna? to przeciez mogla do Ciebie chociaz jakas sekretarka zadzwonic albo cos!!! ja pierdziele jak ja nie lubie czegos takiego 🤨
no wlasnie mialam sie pytac jakie zelazo bierzecie? bo ja z hemoglobina 10,9 potrzebuje czegos dobrego ale nie powodujacego zaparcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia tez poszla :P a ja zmywanie wstawilam kuchnie posprzatalam drugie pranie wstawilam 🙂 🙂 🙂 ech a tu dopiero 1wsza 😞 ale dzis wolno leci ale tak to jest jak sie wstanie o 7dmej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitku ja miałam pretensje do nich zaczełam pytac sie pielegniary jak to mozliwe i z jakiej racji ze to lekcewazenie pacjenta ale ona zaczeła mnie przepraszac w imieniu lekarza i w ogole zaczeła mi w dupe włazic wiec nie bede sie denerwowała i sie znia kłociła za duzo sie juz nadenerwowałam od poczatku ciazy, musze czasem opanowac swoje nerwy bo jak wpadne w furie to jestem gotowa rzucac co mi pod reke wpadnie. a z tym dzwonieniem to tez sie zastanawiałam to jest smiech na sali to na jaka cholere jak zakładali mi karte ciazy chcieli moj nr telefonu kom? myslalam ze to jest potrzebne własnie w takich sytuacjach ... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam w tabletkach ale kurcze boje sie teraz go brac bo mialam akcje z zaparciami 😞 podobno lepszy jest w syropie. Wiec idz do apteki i zapytaj o taki dla kobiet w ciazy one sa bez recepty bo to witaminki 🙂
Jedna z Mamusi albo Aaana albo Andzia juz nie pamietam polecila ten syropek http://www.floradix.pl/
No ja mam juz anemie niestety tutaj min jest 12,3 a ja mam 10,9 wiec trzeba uwazac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tez sie mega wkurzylam jak dzwonilam do satelity bo mam problem z boxem i wogole kupe kasy place za infolinie ostatnio 11e! a oni pod koniec mowia ze nie moga zabukowac inzyniera bo cos w systemie jest popsute!a dzwonie juz do nich od sierpnia sobie wyobraz! koles zmienil box na jakis starszy model nie dosyc ze jest zamazany obraz to ucina go i jest taki wolny ze brak slow 😞 a za satke sobie zycza 65euro miesiecznie zlodzieje!!! Tak sie wkurzylam ze nakrzyczalam i sama do siebie gadalam...No i wlasnie wtedy dostalam tego lekkiego krwawienia i tak tez mysle czy to nie od tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Mam nadzieję, że wszystkie macie się dobrze i dzieciaczki też 🙂
Ja właśnie jestem po wizycie u gina, tak kontrolnie, bo jutro już wracam do Dani i wolałam się raz jeszcze upewnić, że jest ok. poza tym pozbierałam wszystkie wyniki jakie robiłam w ciągu ostatnich dwóch tyg. ( jakoś dziwnie na raty wszystko tym razem) No i jest dobrze, a nawet bardzo, był zaskoczony, że bez wspomagania sie suplementami wszystko jest dobrze. Victora widziałam tylko chwilę, jak zwykle skakał 🙂i wszystko ok.
Jedyny problem, na który gin nie może nic poradzić, to cholerny, narastający ból żeber 🤢 Zwłaszcza dwóch, które miałam w zeszłym roku złamane i się źle zrosły ( bo przez ponad tydzień tak z nimi chodziłam sądząc, że są tylko silnie stłuczone i przejdzie samo ... nie przeszło 😉 a później już było za późno ) i teraz dają mi tak w kość, że już nie wiem jak siedzieć, leżeć, jedynie jak chodzę, co dziwne, jest ulga.
pocieszające jest to, że do spotkania z synem jest już bliżej jak dalej 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja nie jestem osoba ktora sie denerwuje czesto wiec jak wtedy mnie tak wkurzyli to nawet moj Mariusz nie widzial mnie takiej 😞 a zaraz po tym bylo to krwawienie ale naprawde troszku doslownie 3linie male lekarz mowi ze nic w srodku nie ma zlego ze wszystko jest ok i mogla to byc zylka no a zylka oczywiscie ze mogla pec z nadmiaru nerwow bo przeciez cisnienie to chyba mialam 200/100 tak mnie wkurzyli!
JaiHo ciesze sie ze u Ciebie dobrze 🙂 mnie plecki bola jak siedze i tez ciezko znalezc pozycje ale daje rade :P co do zeber to mi jeszcze daleko bo ja jakos tak mam te zebra chyba wyzej na to wychodzi :P bo dno macicy juz jest w pepku a do zeber brakuje jeszcze jakis 4-5cm :P
ech wyslalam smsa do tego inzyniera co byl i mi poradzil ze mam zadzwonic na inny nr no i przyjdzie ktos jutro i wymienia box 🙂 no to subcio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no sytuacja opanowana piecyk zamknięty i działa 🙂
ale się namęczyłam a teraz to cos mnie plecki bolą i ciężko się chodzi 😞
mam nadzieję że szybko przejdzie, a za to od rana mam zgagę nie dawno wzięłam espumisam to pewnie niedługo przejdzie 🙂
może po wczorajszym obiedzie bo zrobiłam sobie naleśniki ze szpinakiem i sosem czosnkowym pyszne były i zjadam ich chyba z 5 ale nie mogłam się powstrzymać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej mi zgaga nie dokucza juz...To takie chwilowe napady byly 🙂 ja tez wczoraj czosnkowy sos jadlam :P nie moglam sie opanowac taka mialam ochote i to z frytkami occtem i serem 🤪 ale nic mi nie bylo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...