Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki 🙂

Troszkę mnie tu nie było, muszę nadrobić zaległości 🙂
Jak pisałam wcześniej mam ograniczony dostęp do kompa przez brata, do tego wczoraj mój dziadzio złamał nóżkę i cały wieczór spędziłam w szpitalu.
Dzisiaj od rana boli mnie brzuch, mam biegunkę i zawroty głowy 🤨 🤨 także u mnie nie za fajnie 🤨
Dobrze, że chociaż Wam humorek dopisuje 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Brzucholki,

jakoś mi dzisiaj smutno, brak mi energii, pomimo, że przez okienko słonko do mnie zagląda. Mój Marcinek pojechał już do pracy, będzie dopiero o 23 😞 a tu cały dzień przede mną.
Może się troszkę prześpię, sama nie wiem co robić. Fajnie byłoby móc pójść na spacerek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!!
ale brzydka pogoda , zimno i mgła paskudna, dobrze że juz nie pada 🙂
Dodi czekam na dobre wiesci co do weyników 🙂
CandyMonka uważaj na siebie 🙂
martuś idź na spacerek i na jakieś zakupki może ci chandra przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie polatałabym po sklepach i po dworku, ale sęk w tym, że leżę od 7 tygodni i nie mogę się nigdzie ruszyć 😞 moja trasa to łóżko - kibelek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie polatałabym po sklepach i po dworku, ale sęk w tym, że leżę od 7 tygodni i nie mogę się nigdzie ruszyć 😞 moja trasa to łóżko - kibelek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie polatałabym po sklepach i po dworku, ale sęk w tym, że leżę od 7 tygodni i nie mogę się nigdzie ruszyć 😞 moja trasa to łóżko - kibelek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂 ja tak doslownie na chwilke nie jestem w stanie nadrobic 52stron :P tak tak wlasnie tyle zapisalyscie :P
Chcialam Wam wszystkim podziekowac za zyczonka i pozdrowionka 🙂
Zajrze do Was w niedziele ok 8smej wieczorkiem jak ekipa poleci do domciu...
U Nas wszystko ok 🙂 jakos nie wierze ze mam Meza hehe :P i wczoraj do jednego irola powiedzialam ze czekam na chlopaka :P musze sie jakos oduczyc tego 😉
Klaudia wszystkie wydarzenia zapisuje wiec w niedziele przeczytam co sie tutaj u Was dzialo 🙂 Mam nadzieje ze wszystko w porzadku jest 🙂 Kochane jeszcze troszke 😉
p.s. mialam dzis badanie na glukoze i wcislam cala cytryne i powiem Wam ze mi smakowalo :P Hmmm jak woda z cukrem i cytrynka 🙂
No to ja uciekam 🙂 Do spisanka w niedziele 🙂
Buziaki dla Was i Dzidzi w brzusiach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ho ho kto tu dzisiaj do nas zajrzał 🙂

Ale miło 🙂

Ja byłam z męzem na zakupach chciałąm coś kupić na gwiazdkę jakieś prezenty no ale jemu się chodzić nie chce wiec mu powiedziałam że zamawiam przez neta wszystko i koniec 🙂 Ja też nie bedę latać, żeby zaoszczedzić 5 zł, wygodniej mam w internecie i przynajmniej mi do domu przyniosną 🙂

Martuś oszczedzaj się i dbaj o siebie 🙂

A Ty Monka po dupie dostaniesz !! Masz w domu odpoczywać a nie po szpitalach latać 🙂
Ale rozumiem ja u Taty też codziennie byłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lutówki kochane.

MAM WYNIKI : NIE MAM ŻADNEJ CHOLESTAZY NA SZCZESCIE 🙂

ale i tak mnie całe ciało mędzi , tzn.swędzi hehe 🙂

na szczescie wykluczyli to czego nie chciałam, teraz popijam inkę z mleczkiem i wcinam lu petitki ze zbożami ( jak juz ciacha, to chociaz jakies zdrowe hihi )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "pozbyłam" się gości, nie mogę w to uwierzyć - TEŚCIOWA mnie odwiedziła! Ma całkiem niezły wynik, bo jak tu mieszkam od ponad roku to była jej to druga wizyta u mnie 🙂 dodam, że mieszka 17km ode mnie - to chyba nie tak daleko, ma poprostu wyczucie 🙂
Dodi bardzo się cieszę, że Twoje wyniki oki, a dziewczyny mają rację może warto mydełko zmienić, a może proszek do prania Cię uczula - w ciąży wszystko możliwe 🙂
Bób chętnie bym pomogła ale jestem bardziej ciemna niż Ty 🙂 już nawet nie chce pytać jak te suwaczki wklejacie, bo mi głupio 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Anitek gratuluję nowego nabytku w postaci mężulka 😉

Dodi wiem coś o tym-też kiedyś chciałam się zadrapać na śmierć na szczęście po weekendzie minęło,a na obecną chwilę to sporadycznie mam taka przypadłość.No ale dobrze,że jesteś po badaniach.A może to na tle nerwowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pochwalę się wam małym prezencikiem od mojej mamy na Mikołaja-niby dla mnie ale tak naprawdę dla Filipka:laugh:

http://www.allegro.pl/item824612791_feretti_quintetto_antybakteryjna_posciel_5_purista.html
zielone króliki 😆

Czy któraś z was kupowała już pościel?Co polecacie,bo poszukuję jeszcze drugiego kompletu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusie dzisiaj byłam w CH i mój robił ze mną zakupy dla małej jestem w szoku bo zawsze mówił że za wcześnie, a tu taka niespodzianka 🙂
i wiecie co kupiliśmy 🙂 pampersy te new baby 94st. od 3-6kg.
4-pak chusteczek nawilżających pampersa i jeszcze takie z pudełkiem, 3 butelki Campola jak myślicie dobra jest ta firma??
2 smoki jeden zwykły i jeden uspokajający 🙂
jedną grzechotkę, 5 par skarpetek różnego rodzaju, taką bluzę polarową z kapturkiem, puder Nivea, balsam do ciała i masowania Nivea, szampon i mydło 2w1 Nivea i patyczki do uszu i to chyba tyle i zapłaciliśmy za to wszystko coś ponad 200zł.
nieźle co, ale mam radochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...