Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie ponownie 🙂
obiad ugotowany 🙂
Dodi śliczny brzucholek 🙂 Taki prawie jak moj a rozstepy to rzecz nabyta niestety, no i jedni je maja a drudzy nie. Ja jak narazie odpukać nie mam ani jednego a też byłam chudzinka przed ciążą ale jak Jai_Ho słusznie zauwazyla od wielu czynnikow to zalezy, no i to teraz nie mam nie znaczy ze zaraz mi nie wyjdą :/ podobnie jak Aaana mi lekarz mówił ze niektóre kobiety już mogą się ich nie pozbyć no ale jak nie spróbujesz to nie bedziesz wiedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez juz zjadłam 🙂

Kludia jak wózek przyjdzie to prosze sie pochwalić 🙂

Powysyłałam Wam zaproszenia na Brzuszku, tez jest opcja znajomych, posprawdzajcie tam sobie dziewczeta 🙂

Ja uciekam na tv, bo są rozmowy w toku, poleze troche na kanapce 🙂 wpadne moze jeszcze pozniej.

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi tak - opakowanie takie intensywnie zielone z tej serii widziałam też serum na już istniejące rozstępy:
http://www.apteka-centrum.pl/elancyl-koncentrat-rozstepy-p-1124.html

może lepiej teraz nie rezygnować bo za laser płacisz od ilości pracy więc może jednak taniej będzie zapobiegać ?

a ja jem i jem!! 🤪 chyba pęknę!! 1 blaszkę chleba 🤪 canneloni no i na dobicie 2 kawałki makowca 🤪 i wiecie co ? jak jem takie domowe rzeczy to w ogóle nie mam zgagi!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja już wróciłam 🙂
wyniki w normie 🙂 glukoza 7,2mmol/l a pani co wydała wyniki mówiła , że ok 🙂 mocz też bez bakterii 🙂
Dodi zaraz wkleję ci kawał co mi ciotka dała o facetach 🙂 będziesz mogła się odkuć shrekowi:laugh: , a brzuszek w sam raz jak na 30 tydzień , a dostałam zaproszenie do grona znajomych, dziękuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi dziekuje za zaproszenie heh jakoś skumałam i przyjęłam 🙂 Masz tu dla porównania moj brzuchol :P [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1-6459383c04c5fb2e2034237b45b8221a.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i dla porównania z przodu 🙂 Aaana no to widać teraz że szkodzą Tobie te walnięte konserwanty jeśli zgagi nie masz. [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2-8c1100df548912903f6b965451acd2db.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej, super, ze wyniki ok 🙂
jestem na polmetku sprzatania, a wcale duzo tego nie jest, T. dbal o porzadek ( albo nie zdazyl nasyfic 😉 ) ale i tak zajmuje mi wszystko 3x dluzej niz kiedys, ech....
swoja droga natura dziwnie to urzadzila z ta ciaza u ludzi, stosunkowo do wielkosci kobieta bardzo dlugo jest w ciazy, porownujac z innymi ssakami. a do tego nie slyszalam, aby jakies zwierze rzygalo na poczatku, mialo zryta hormonami psychike i plakalo co chwila bez powodu a do tego dzwigalo brzuch z przodu chodzac tylko na dwoch lapach 🙂) ech troche to nie fair 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchate 🙂
ale szalejecie...tu choinka ..tu makowce 🙂 ..mmmniam
Ja mam dziś gołabki ale nosi mnie na cos słodkiego..wywaliłam cukier z diety bo mam za wysoki,dieta cukrzycowa przynosi efekty bo waga się zatrzymała:laugh:
Co do rozstępów to póki c nie mam ale chyba coś mi wyjdzie na biodrze bo jest taka dziwna skóra ale zupełnie mnie to nie martwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Jai_Ho może zwierzątka też na swój sposób przeżywają ciąże tylko my ludzie nie przywiązujemy do tego zbytniej wagi, a do tego na pewno nam o tym nie powiedzą 😉
a nie pochwaliłam się , że byłam w lumpku i zostawiłam tam 88zł. ale warto było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi obejrzałam Twój brzuszek i prawie jak bym patrzyła na swój. Ja przytyłam już bardzo dużo i w związku z tym też pojawiły się rozstępy. Na brzuszku mam troszeczkę mniejsze niż Ty (ale to pewnie kwestia czasu), za to mam też na pośladkach i na boczkach ciut wyżej jak biodra.. Beznadziejnie to wygląda ale co zrobić. Już nastawiłam się na to, ze i tak będzie jeszcze gorzej. Kilka razy używałam kremu Vichy na rozstępy (nawet dobry) a teraz od dłuższego czasu stosuję właśnie Mustelę. Jest droga, ale ja kupiłałm parę sztuk na allegro sporo taniej. Wszystko jest z nim ok. Więc polecam. Poniżej masz linka jakbyś zechciała.

http://www.allegro.pl/item833591772_mustela_krem_p_rozstepom_2x200ml_kocyk_gratisy.html

nikoś2010 ja też mam dietę cukrzycową. Na początku trochę się zmartwiłam bo musiałam całkiem wyeliminować słodycze i cukier. A nie ukrywam że ostatnimi czasy mam na nie ogromną chęć. Nawet serka Danio nie mogę zjeść 😞 No ale dzięki tym 6 posiłkom dziennie trochę lepiej się czuję i już sie nie objadam jak głupia 🙂 Ważne żeby było to dla nas obojga z korzyścią. Jakoś wytrwam 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już wróciłam od gin. i moja maleńka waży 1237g
FL 5.42
HC 22.41
BPD 7.87
AC 23.6
Ale jestem szczęśliwa mam zdjęcia i filmik 🙂 i ziewała jak ją podglądaliśmy i miała otwarte oczka 🙂a o tym że szalała jak najeta to nie wspomnę:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Iwiokej, bardzo Ci zazdroszczę, że mogłas popodgladać malutką 😉 Mój lekarz coś ostatnio nie daje mi zdjęć, tylko dał wydruk z pomiarami malutkiej, ale nawet popodglądac zabardzo sobie nie mogłam, bo szybko zrobił pomiary, że ja nawet nie zdążyłam się przyjżeć co tam widać na monitorze 😞
Byłamdzisiaj na małych zakupach kupiłam pampersy, nożyczki do obcinnia paznokci, cążki i pilniczek w zestawie 😉 A powiedzcie mi jeszcze czy pampersy są różne dla dziewczynek i dla chłopców, bo coś kojarzę z reklamy, że chyba kiedyś tak było? ale na tych jakoś się nie doczytałam czy to dla chłopców, czy dla dziewczynek, jest tylko waga 3-5kg 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm... chyba jednak juz nie ma tego podzialu ze wzgledu na plec dziecka wszystkie sa unisexy jak mi sie wydaje. mona124 mozesz jeszcze poszukac na stronie pampersa, ale chyby to nie ma az takiego znaczenia, mokro jest mokro, a czy z przodu czy z dolu to juz jeden czrt pewnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojojoj nie mogłam nadrobić tych zaległości w czytaniu 🙂
Spoko tu choinka tam makowiec 😉 czuć święta nosem i okiem 😉

Ja póki co to rozstępów na brzuchu nie posiadam ale nabyłam takowe w wieku dojrzewania(i pojawiły mi się dosłownie przez wakacje)na udach,pośladkach i nawet na miniaturowym biuście 😞 No cóż poradzić 😞 Na obecną chwilę są białawo-bezbarwne no ale mało estetyczne 😞 Moja mama też posiada po ciąży ze mną więc ja liczę się z tym,że jeszcze mogę nabyć nowych 😞
Ale za to brzuszki macie śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaiHo sprawdziłam za Twoją radą na stronie pampersa i okazuje się, że jednak jest podział, ale dopiero od 9 kg, także te cvo kupiłam bedą ok, no chyba że mała bedzie ważyła ponad 5kg 😁
Ja narazie nie mam jeszcze rozstępów, ale za to miałam koszmarny sen związany z rozstępami. Śniło mi się, że porobiły 😠 mi się takie wielgachne, wypukłe i szorstkie jak skóra smoka 😁 okropność, aż spać przez to nie mogłam tak ochydnie wyglądałam, jeszcze w życiu nie widziałam takich okropnych:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie mona chciałam Ci napisać, ze podział jest w Pampersach, ale u starszych dzieci, anie u noworodków, a wiecie co gin. mi powiedział, że mała może mieć jak się urodzi ok 3500-3600 to akuratna myślę sobie 🙂
mona też już kupiłam Pampersy te 3-6kg.new baby najchętniej bm je już rozpakowała i oglądała a najlepiej ubierała mojej córci 🙂
nie wiem czy pisałam ale dostałam 2 płytki jedna z 25 zdjęciami 🙂 druga z filmikiem ok 30min. i jeszcze wydrukowane 6 fotek, ale mam radochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...