Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to forum ma działanie terapeutyczne!! hehhehe trochę tu pogadałam, trochę z mamą i z przyjaciółką i już lepiej 🙂 w w międzyczasie kurier kosmetyki przyniósł więc żeby wzmocnić efekt terapeutyczny idę się zrobić na bóstwo 🙃 hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikos no ja niby po buzi tak samo wygladam jak wszyscy mowia ale ja mam wrazenie ze jakas okrogla buzie mam no chyba ze to efekt tej grzywki :> juz sama nie wiem...ech wiecie co??? pyka mnie juz to :P jeszcze troszke i bedziemy wracac do swoich ksztaltow 😁 mam nadzieje ze nie bedzie to zbyt trudne :P
jejkus swieta za pasem 😁 mielismy choinke ubierac 20stego ale jakos tak nie moge sie doczekac wiec w sobote pojedziemy kupic i juz w sobote bedzie piekna pachnaca zywica choinka 🙂
ogromna jak w zeszlym roku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitko zamówiłam sobie znowu MUSTELE krem na rozstepy, i drugi z tej samej serii na blizny i powstałe juz rozstepy, uzywalam ich wczesniej, ale są dos drogie i potem przestalam, dopóki sie nimi smarowałam to nie było ych rozstepów, tera mam wyrzuty ze jakbym nie oszczedzała to moze udało by sie uniknac.

Co do wygladu mi zaczeły padac paznokcie, chociaz mówi sie ze włosy i paznokcie w ciazy powinny bc super, dopiero po urodzeniu wypadaja i lamia sie, a mi pewnie córa wapń zabiera i dlatego sie łamia.

A wogole 2 dni temu sie pokochałam troszke z moim, od wrzesnia nic nie było, ale skoro szyjka juz narazie ok wiec stwierdzilam ze raz mozna, ale powiem Wam ze taki sex na pół gwizdka, i jeszcze z kopniacą córeczka w trakcie to wogole nie dla mnie 😞 wole juz bez niego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do swiat to ja czoraj kupilam taki mały podłożny obrusik świateczny, biały z jakimiś witecznymi akcentami,i kwiatka gwiazde betlejmską i w kuchni na stole juz czuc swieta, i jeszcze taką dużą bombke mam na stojaku 🙂

Choinke mielimy tez ubierac około 20, 21 grudnia, ja juz bym tez ubrała ale chce zeby postała troszkę wiec pewnie jeszcze poczekamy z kupnem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂
Anitek przyjmij i ode mnie serdeczne gratulacje z okazji ślubu 🙂
Widzę, że piszecie o swoich dodatkowych kilogramach i nieszczęsnych rozstępach. U mnie jak narazie 11 kilo do przodu, ale i tak się cieszę, bo przy całodniowym wylegiwaniu się na łóżku mogłoby być ich więcej a nie jest 🙂 owe kilogramy widać u mnie na buzi - taki pucolek się zrobiłam:P i oczywiście pupa zmieniła swoje gabaryty 🙂 jakoś mocno mi to nie przeszkadza. Za to te rozstępy.. brzuszek oki, ani jednego ale cycusie to jakaś masakra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi moja ostatnia choinka stala az do marca ☺️ az szyszki wypuscila :P ja to tylko zywa choinke 🙂 a chce sie nacieszyc tym klimatem itd wiec kupimy juz w sobote 🙂 no i w sobote Mezus zabiera mnie z Olafkiem na kolacyjke 🙂 bo w sumie w tym szalenstwie nawet nie bylo czasu :P
co do sexu...no coz ja to tez sie skusilam wczoraj no i skusilam tez Mojego hehe 😁 i teraz siedze i mam wyrzuty sumienia bo orgazmy byly az 3 🤪 i sie zastanawiam czy Malemu to nie zaszkodzi...wiec daje sobie spokoj z sexem...no ale fakt taki sex do polowy to nie to samo :P no ale lepiej nie kusic losu :P Ty z ta szyjka w zasadzie to tez lepiej nie za gleboko...no a do tego prezerwatywa echhh nie lubie takich wynalazkow...no ale wolalam "Z" zeby tam nic sie nie stalo...wiadomo nasienie itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Martus :*
No ja narazie rozstepu nie mam ani jednego no ale jeszcze mam czas :P co do kg to masz racje ja w sumie 10kg na plusie a leze i nic nie robie prawie...i tak od lipca wiec rzeczywiscie nie jest to jakas tragedia...
Dodi fajniusia choineczka 🙂 ech wiecie ze ja zapomnialam jakie mam bombki :P ale chyba zlote i czerowne juz sama nie wiem :P dowiem sie w sobote 😁 ale fotke zrobie na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co a ja wczoraj oglądałam DDTVN i tam ubierali choinkę,tak zapragnęłam tego klimatu,że pojechalismy kupić choinkę.Zawsze mieliśmy piękną żywą ale teraz stwierdziliśmy,ze sztuczną dzieci będą się cieszyły dłuzej nooo i jak mały w przyszłym roku będzie raczkował to bezpieczniej mieć taką leciutką,sztuczną 🙂
Kupiliśmy taką 2,5 m ,jeste baardzo gęsta,piękna.
Powiesiliśmy ogromna ilość słomianych i drewnianych zabawek na czerwonych kokardkach,może gdzieś jeszcze wciśniemy piernikowe serca...do tego 3 rodzaje lampek w tym jedne grają kolędy...ehhh jest słodka.
Ubierajcie choinki i cieszcie się klimatem Świat jak najdłużej 🙂

Dodi ja też zamierzam kupić tą gwiazdę betlejemską.

Wczoraj kupiłam małemu wanienkę,będzie plusku-plusku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z dziecinstwa pamietam zywa choinke co roku i u mnie w domu NIGDY nie bedzie sztucznej...Choc masz racje teraz te sztuczne choinki sa naprawde ladne...A wiecie co???Moj 2lata temu w swieta siedzial w IRL sam jak palec w domu bez choinki bez jedzenia swiatecznego...siedzial i gral na kompie...jak mi to powiedzial to az sie poplakalam...wielkanocne jakos tak srednio ale bozonarodzeniowe musza byc...
I jak w zeszlym roku pojechalismy po choinke i wybieralismy ja razem to nigdy w zyciu nie zapomne tego jego blysku w oku jak zajechalismy do domciu i zabralismy sie za jej ubieranie!!!ten zapach w calym salonie te swiatelka i prezenty pod choinka...Ech no i sie poryczalam teraz...Tak mi Go szkoda ze musial przechodzic takie swieta i to nie raz...
Powiedzialam ze dam mu doslownie WSZYSTKO aby mial rodzine ktorej nigdy nie mial!!! i nie pozwole Go skrzywdzic za zadne skarby swiata!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
anitek85 wszystkiego najlepszego na "nowej" drodze życia 🙂

u mnie weekend minal strasznie!!!!!! a mialo byc tak fajnie
pojechalam w sobote do mamy mial byc mikolaj, choinka itd. a skonczylo sie w szpitalu!! mama zlamala noge w 3 miejscach schodzac po schodach i nie zauwazyla ostatniego i sie przewrocila na poczatku kazdy to zbagatelizowal bo to tylko zle "stanięcie" ale po 15 min juz nie byl do smiechu wiec w auto i do 1 w nocy w szpitalu a dzis ja zawiozlam na oddzial i jutro ma operacje 😞 strasznie mnie to zdolowalo!!!!!!! świeta za pasem, myslalam ze jeszcze gdzies po sklepach polatamy zanim juz mi wogole bedzie ciezko sie ruszyc a tu..... jak wyjdzie ze szpitala bede musiala sie do niej przeniesc zeby jej pomoc bo ojcie po calych dniach w pracy....
przez to cale zdazenie odechcialo mi sie swiat i wszystkiego 😞!

Dodi ladna choinka

Ja mam nadal 5kg na + i 0 rozstepow!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek mój R też miał jedne takie Swięta ale Wielkanocne kiedy to szef nie dał Mu wolnego i musiał siedzieć w internacie wojskowym.Do domu rodzinnego miał daleko.Wtedy słabo się znaliśmy ..zadzwonił do mnie ,że siedzi sam więc Go z żalu zaprosiłam i tak został hahahhaha :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi dziekuje bardzo za zyczonka 🙂
No i bardzo mi przykro z powodu Mamy 😞 ja nie wiem czemu to tak musi byc ze wiecznie sie cos musi stac...ech to zycie 😞
5kg na plusie to jestes chyba rekordzistka w druga strone :P
Nikos udalas sie z tym textem ze juz tak zostal :P
no wiesz mi np swieta wielkanocne nie robia wogole w zeszlym roku chyba nawet jajek nie gotowalismy tylko jakis tam prezent i tyle...jakos tych swiat nie czuje...zreszta nigdy mnie jakos specjalnie nie interesowaly...no ale grudniowe to nie ma opcji musze byc i koniec 🙂
juz sie nie moge doczekac tego zapachu barszczu tych uszek z grzybkami makielek kapustki z grochem 🙂 ech pekne normalnie po tych swietach mowie Wam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zgrywam fotki od szwagra z chrzcin mojej siostrzenicy i z wakacji 🙂 ja wtedy bylam w 6tyg ciazy 🤪 Jejkus jak ten czas leci :P wiecie co? tak sobie mysle ze dopiero co byl 20sty tydzien a tu juz 29tyg za chwilke i bedzie to samo z 30tyg 😁 mam nadzieje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak ja Wam zazdroszczę tego bzykanka 🙂 u Nas nic od września! ale dajemy z Marcinkiem radę 🙂 bardzo się cieszę, że On jest taki wyrozumiały, i czai, że mam w brzuszku Naszego Kochanego Synusia, a seksik mógłby tylko zaszkodzić 🙂
U mnie normalnie dzisiaj święto jak Wigilia - mąż zabiera mnie do sklepu z artykułami do dzidziusiów i zamierzam skompletować hurtem do reszty całą wyprawkę, mam nadzieję,że dam radę i nic mi się nie stanie 🙂 trochę mam stracha, bo jak tylko wstanę i kawałek do łazienki idę to zadyszki dostaję i kręgosłup boli i czasem jeszcze brzusio twardnieje 😞ale na tym etapie ciąży to chyba norma 🙂
Co do świąt, u mnie porozstawiane stroiczki, serwetka na stole w gwiazdki betlejemskie 🙂 a choinka za tydzień w sobotę!już się doczekać nie mogę, ach ten zapach żywicy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zjadlam krowke kakaowa 😁 a teraz jem Pringlesy solone 😁 a za soba juz mam dwa batoniki czekoladowe 😁 jem poki moge 😁 w srode wyniki glukozy sie zobaczy co tam wyszlo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no wlasnie rekordzistka :P i do tego chyba jako pierwsza mam 32 tydzien i najmnie kg :P wazne ze moja Marcelka ma prawidlowa wage a ja..... hmm tez fajnie choc i tak mi ciezko :|

mnie jest bardzo przykro z powodu mamy bo to tez troche moja wina bo gdybym nie przyjechala nie poszla by na gore po posciel i nic by sie nie stalo!!!! a jak jej dzis lekarz powiedzial ze 6-8 tyg w gipsie to az mnie serce scisnelo bo sie rozplakala ze nie moze tak dlugo bo jej sie wnuczka ma rodzic i ona musi sprawna byc 😞

jesli chodzi o swieta to ja miala 2 i 3 lata temu fatalne! 3 lata temu moja mama byla po operacji i takie swieta nie swieta, dwa lata temu moj jedyny dziadek umieral w szpitalu i wigilie tam spedzilismy no a w tym roku tez zbyt fajne nie beda tym bardziej ze musimy obskoczyc dwa domy bo to pierwsze swieta po slubie i kazy chce ze swoimi- ja sobie nie wyobrazam wigilii bez moich rodzicow siostry i siostrzenicy!!!!!!!! jakos to trzeba wszytsko pogodzic!! narazie to najwazniejsze jest dla mnie zeby jutro ta operacja dobrze przebiegla i zeby mama doszla do siebie przed urodzeniem sie malej bo inacze to na rekach przyjdzie jak sie rodzic bedzie!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus ja tez choinke bede miec w sobote 🙂
co do zakupow uwazaj na siebie!!! no i wez nospe i magnez a powinno byc lepiej!
co do sexu to Kochana ja tez sie skusilam :P Ginek mowi ze ja moge to mam sie powstrzymac...No ale mysle ze jeden sex na te 3miesiace nie zaszkodzi tak odrazu tym bardziej ze trudno to nazwac sexem :P zmartwilam sie orgazmami bo jednak niby sa przyjemne dla dziecka itd ale wiadomo ze to skurcz macicy wiec postanowilam ze kolejne tygodnie bez sexu :P do 37tyg :P choc z tym sexem to mam taki napad ze brak mi slow...Wczoraj myslalam ze sie rozlece a tu dzis od rana to samo :P ech chyba znow zaczne spac w pizamie nie bedzie kusic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi nie mozesz sie obwiniac pamietaj ze tak najwidoczniej mialo byc...Gdyby kazdy wiedzial ze cos niedobrego ma sie stac to kazdy by zapobiegal!!!Glowka do gory pociesz Mame ze sobie poradzisz 🙂 🙂 🙂 usmiechaj sie dla Niej 🙂
Widzisz ja to znow z wlasnego wyboru nie chce rodzicow zaraz po porodzie...I tez wczoraj dola zlapalam ze moze im przykro itd. Ale chce moc pozniej powiedziec ze urodzilam Synusia i ze sami sobie poradzilismy ze wszystkim...Wytlumacz Mamie ze bedzie wszystko dobrze 🙂 Trzymam kciuki za operacje!!!na pewno sie uda nie ma innej opcji Kochana 😘
Co do kg i tyg to tak jestes najstarsza ciazowa i najmniej kilo hehe 😁 a to psikus :P najwazniejsze ze Dzidzia jest zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja tez się wczoraj z moim pobzykałam..:P

Sibi rzeczywiście się zwaliły kłopoty na same święta ale do Twojego porodu wszystko się już poukłada.Trzymam kciuki za mamę.
Poza tym to nie zawstydzaj nas tymi 5-cioma kg 🤪
Bierz przykład z nas,utyj dziewczyno bo bez tłuszczu zmarzniesz zimą!!!!:laugh: Żartuję oczywiście!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no tak moze zafundujemy Sibi jakas wizyte w Mc Donaldzie a moze jakis karnecik 😁 hahaha 😁
patrzecie na to...Od lewej moj Tata, Maz no i Szwagier a na srodku moja siostrzenica...3 opitych facetow probuje zabawiac dziecko...jakas masakra :P [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/faceci_i_blanka.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz jestem 🙂 kapałyśmy sie 🙂

Co do swiat, ja 2 lata temu pojechałam do rodziców na wigilię, i wróćiłam tego samego wieczoru do Warszawy, w mnie jest problem alkoholowy z mamą, i masakra jakas widzac mamę która sie zatacza, a potem jeszcze wyzywa od k.... i dziw.... ( nie wiedzac czemu )

Wiec 2 lata temu tak jak Twój mąz Anitku spedziłam sama w warszawie bez jedzenia swiatecznego na szczescia byla choinka, wtedy dopiero poznałam mojego obecnego M. i nie było szans zebym pojechała do niego na swieta, ale od tamtej pory jestem juz u niego na świeta 🙂

A w tym roku to smiesznie bo rodzice kupili specjalnie wieksze łóżko zebyśmy ja Grubaśniczka 🙂 i mój M.sobie wygodnie spali heheh 🙂

Co do bzykania, my gumki nie uzywalismy, ale było ze tak powiem NA WYSKOK 🙂

Dziewczyny czy juz kupilyscie kosmetyki dla dzidzi ???
a jesli tak to jaka firme wybralyscie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Blanusia 🙂 🙂 🙂 Slodziachny Bobas :P
Oj Dodi tez nie mialas kolorowo ale ciesze sie ze teraz wszystko jest w porzadku 🙂 co do kosmetykow to ja juz mam 🙂 Rodzice przywiezli z PL no i mam Bambino wszystko i Oilatum 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Untitled_2.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...