Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Moja siorka miala te "1" a Blanka miala 3,76kg i te "1"byly jej za duze...wiec te kg to tylko taka orientacyjna waga zeby pomoc w doborze.
Matka z Ciebie bedzie dobra glowka do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jai_Ho u nas w szpitalach w PL niestety tak jest że niektóre rzeczy trzeba zabrać... hm czas się chyba zorientować co ja bym musiała tam zabrać, ale nie chce tam jechac bo tyle choróbsk teraz jest a na maila mi nie odpisują. Wrrr

co do pieluch kupuję te new born najwyżej pół wyżuce ale jak mówicie że tak dużo idzie tych pieluch to spoko... Zużyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie to tez powinnam sprawdzic co mam zabrac do szpitala ( w sumie to i w pl. i w dk. bo cholera wie, gdzie i kiedy sie zachce chlopakowi wyjsc, chociaz teraz ze wzgledu na mojego polskiego gin. chcialabym, aby to on prowadzil porod, jakos mu bardziej ufam niz temu tutaj 🤔 . jakos w tej sprawie ciagle nie potrafie sie zdecydowac 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ja tez bylam w lekkim szoku ze ok 70ciu na tydzien :P no ale patrzac na siostrzenice to ona ok 5-7na dzien a takie niemowle wiecej hehe 🙂
jejkus ale bedzie przebierania 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 gieraski takie malusie i pupcia aaaaaaa oszaleje z radosci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo porod nie zaczyna sie ot tak sobie nagle bez zadnych objawow przedewszystkim sa skurcze wiec na pewno zdaza zrobic cesarke 🙂 🙂 🙂 nie martw sie na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eeeh napisałam kolejnego maila ale juz bezpośrednio na oddział ginekologiczny może mi tam pomogą...

W ogóle nic nie mówcie , bo ja mam dzisiaj jakiś dziwny i zakrecony dzien- razy rycze raz sie smieje no i jakiś lęk we mnie dzisiaj co to dalej będzie i jak ...

Te hormony mnie dobijają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie juz nie moge tego doczekac 🙂 i wogole ciesze sie ze bedziemy sami i nikt sie nie bedzie krecic kolo Naszej Trojki :P
Moj ma troszke praktyki bo jego przyrodni brat jest 12lat mlodszy wiec mowi ze sie zajmowal nim i przebieral itd wiec bedzie razniej jak na poczatek oboje bedziemy wiedziec co robic 🙂 ech mysle ze sobie poradzimy opiekowalam sie dzieciaczkami cioci i dalam rade a co ze swoim nie dam :P
ja tylko boje sie tych kolek 😞 choc mam lekarstwa dla Malego z PL ale wiadomo na poczatku te kolki sa i za wiele nie mozna pomoc 😞 ech biedne sie musza nameczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odpalilam plytke z usg 🙂 i robie prt screen wiec wkleje pare fotek 🙂 [img size=313]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/buzka.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85, masz racje, ja wiem, ze czesc tych ,,strachow" to sobie niepotrzebnie wkrecam, bez jakichkolwiek logicznych podstaw, ale ponoc kobiety w ciazy miewaja irracjonalne zachowania 🙂) tak sobie to tlumacze 🙂))
tez juz sie nie moge doczekac, ciaza sie dluzy coraz bardziej...A chyba nawet bardziej niz ja na Victora czeka T. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny , odbije od tematu troche 🙂 i Wam napisze ze mój M.wczoraj zapisał mnie jako osobe towarzysząca na wyjzad integracyjny w góry na weekend od 10-do 12 stycznia, a na liscie napisał " moja prawie żona Dorota z naszą córeczką w brzuszku " :P:P i mi oznajmił ze najwyrzej Julcia urodzi sie w górach hahahah , na szczescie powiedział ze moge siedziec w hotelu i jak bede chciala to jakis krótki spacer .

W sumie fajnie, ciekawe czy wypali, bo jak za mało osób sie zgłosi to nie bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech plytka sie cos wiesza...u Mariusza na kompie bez problemu chyba moj komp juz jest za stary na takie rewelacje :P:P:P
zobacze pozniej :P
JaiHo wiem co czujesz ja tez mam wkretki na rozne rzeczy niepotrzebnie no ale tak to juz jest :P ech wiecie co???wychodzi na to ze ten poslubny delikatny sex raczej nie zaszkodzil 🤪 skoro lozysko juz dalej Maly glowka w dol wszystko jest ok nie ma plamien ani nic 🤪 🤪 🤪 no ale post do 37tyg zarzadzilam juz wczoraj wiec trzymam sie postanowienia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi bardzo milo z Jego strony ze tak napisal 🙂 zazdroszcze wycieczki sama bym sie w gory wybrala z Moim...ech nie ma szans w tym roku...bo latac juz nigdzie nie moge ale pomyslimy nad czyms w przerwie swiatecznej bo Mariusz ma wolne 2tyg wiec moze sie gdzies wybierzemy na drugi koniec IRL albo cos tam sie wymysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Olafek jak taka mala foczka sie tulil non stop do lozyska 🤪 ech pelno fotek na tej plycie wlasnie ja zgrywam na dysk moze wtedy przestanie sie wieszac :P
najlepsza fotka to stopka kolo buzi :P dobre to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki ,kurier przylazł przyniósł mi kremy na rozstepy,juz sie posmarowałam i teraz leże z brzuszkiem na wierzchu bo wsiąka 🙂

Fajnie jak wypali, weekend to w sumie nie długo ale zawsze to inne powietrze 🙂

Klaudia ja bede wtedy w 35 tygodniu , no troche starch ale chyba tak wczesniej Julcia nie wyskoczy 🙂 wezme karte ciazy , ubezpieczenie i badania ostatnie na wszelki wypadek, wogole załozyłam sobie taki skoroszyt z koszulkami w formacie zeszytu i tam mam wszystkie usg, wyniki krwi ,moczu, grupe krwii i inne .

Dziewczyny czy Wy tez tak macie ze jak sie np. przekrecacie na łóżku to Was az zaboli cos, albo macie wrazenie ze dzidzie zgniatacie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem glodna i cos bym musiala zjesc na drugie sniadanko :P bo na pierwsze jadlam Mc Donalda ☺️ a pozniej pol czekolady truskawkowej :P a teraz mam ochote chyba na platki juz sama nie wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...